B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule

Junioren - JO16 - Beek Vooruit JO16-1

Teamleden

Spelers
Tijs van der Aa Keeper      
Kjell Bakx        
Finn Bakx        
Bas Beekers        
Onno Gerholt        
Job van de Kerkhof        
Tijn Krutzen        
Rik Martens        
Luuk van Oosterhout        
Louis Schaap        
Daan Thiellier        
Casper Verschuuren        
Menno Wirken        
Lars de Wit        
Nikos Yocarini        
Koen Zuidema        
 
Overige teamleden
Wilko Bakx Leider
Wim Gerholt Leider
Chris Schaap Trainer
Maurice Yocarini Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 13:00 Emplina JO16-2 UVV'40 JO16-1
C 16-11-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Baardwijk JO16-1
C 16-11-2019 16:15 Unitas'30 JO16-1 Rood-Wit W JO16-1
C 16-11-2019 14:00 Chaam JO16-1 DIA JO16-1
C 23-11-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 Chaam JO16-1
C 23-11-2019 12:30 DIA JO16-1 TSV Gudok JO16-2
C 23-11-2019 13:45 SV Reeshof JO16-1 Unitas'30 JO16-1
C 23-11-2019 13:00 UVV'40 JO16-1 Roosendaal JO16-3
C 23-11-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Beek Vooruit JO16-1
C 27-11-2019 19:30 TSV Gudok JO16-2 SV Reeshof JO16-1
C 30-11-2019 15:45 SV Reeshof JO16-1 UVV'40 JO16-1
C 30-11-2019 13:00 TSV Gudok JO16-2 Emplina JO16-2
C 30-11-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Baardwijk JO16-1
C 30-11-2019 12:30 Beek Vooruit JO16-1 Roosendaal JO16-3
C 30-11-2019 10:15 Unitas'30 JO16-1 Chaam JO16-1
C 07-12-2019 14:30 Chaam JO16-1 Beek Vooruit JO16-1
C 07-12-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Unitas'30 JO16-1
C 07-12-2019 13:00 Emplina JO16-2 SV Reeshof JO16-1
C 07-12-2019 12:00 DIA JO16-1 Rood-Wit W JO16-1
C 07-12-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 UVV'40 JO16-1
C 14-12-2019 11:00 Beek Vooruit JO16-1 Unitas'30 JO16-1
C 14-12-2019 12:00 SV Reeshof JO16-1 Roosendaal JO16-3
C 14-12-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 DIA JO16-1
C 14-12-2019 13:00 UVV'40 JO16-1 Chaam JO16-1
C 14-12-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Emplina JO16-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 18:30 Rood-Wit W JO16-1 RSV JO16-1 8046 5-2
B 14-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Unitas'30 JO16-1 8137 7-3
B 14-09-2019 14:00 RSV JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 8112 1-11
B 07-09-2019 14:00 Unitas'30 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 8095 1-1
B 31-08-2019 12:00 Beek Vooruit JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 8031 3-4
B 31-08-2019 14:00 RSV JO16-1 Unitas'30 JO16-1 7991 6-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 15:00 Roosendaal JO16-3 Chaam JO16-1 34571 1-8
C 09-11-2019 13:30 Unitas'30 JO16-1 Emplina JO16-2 34217 7-2
C 09-11-2019 15:00 UVV'40 JO16-1 Baardwijk JO16-1 34430 0-0
C 09-11-2019 12:00 SV Reeshof JO16-1 DIA JO16-1 34769 6-4
C 09-11-2019 12:45 Beek Vooruit JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90336 3-0
C 02-11-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Unitas'30 JO16-1 90335 0-7
C 02-11-2019 12:00 DIA JO16-1 UVV'40 JO16-1 34611 5-2
C 02-11-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 SV Reeshof JO16-1 34624 2-1
C 02-11-2019 13:00 Emplina JO16-2 Beek Vooruit JO16-1 34267 2-4
C 02-11-2019 14:30 Chaam JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34407 1-5
C 26-10-2019 15:15 Unitas'30 JO16-1 DIA JO16-1 34423 11-2
C 26-10-2019 14:30 Chaam JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90334 21-0
C 26-10-2019 13:45 SV Reeshof JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34671 2-4
C 26-10-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Emplina JO16-2 34682 2-1
C 26-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-1 Baardwijk JO16-1 34810 5-2
C 05-10-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Roosendaal JO16-3 90333 1-8
C 05-10-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 UVV'40 JO16-1 34290 7-1
C 05-10-2019 13:00 Emplina JO16-2 Chaam JO16-1 34556 1-8
C 05-10-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 Unitas'30 JO16-1 34745 4-1
C 05-10-2019 12:15 DIA JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34152 4-2
C 28-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO16-1 SV Reeshof JO16-1 34248 6-0
C 28-09-2019 13:00 Emplina JO16-2 DIA JO16-1 34602 2-8
C 28-09-2019 15:00 Roosendaal JO16-3 Rood-Wit W JO16-1 34289 0-5
C 28-09-2019 13:40 Unitas'30 JO16-1 UVV'40 JO16-1 34688 5-1
C 28-09-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Baardwijk JO16-1 90332 1-10
C 25-09-2019 19:30 Baardwijk JO16-1 Emplina JO16-2 34318 13-0
C 21-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90331 12-0
C 21-09-2019 15:45 SV Reeshof JO16-1 Chaam JO16-1 34722 1-2
C 21-09-2019 15:30 UVV'40 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34306 0-8
C 21-09-2019 12:00 DIA JO16-1 Roosendaal JO16-3 34301 12-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO16-1 3 3 0 0 9 16 8 8 0
2 Beek Vooruit JO16-1 3 1 1 1 4 15 6 9 0
3 RSV JO16-1 3 1 0 2 3 9 19 -10 0
4 Unitas'30 JO16-1 3 0 1 2 1 7 14 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO16-1 5 5 0 0 15 33 4 29 0
2 Beek Vooruit JO16-1 6 5 0 1 15 28 8 20 0
3 Chaam JO16-1 5 4 0 1 12 40 8 32 0
4 Baardwijk JO16-1 5 4 0 1 12 31 8 23 0
5 Unitas'30 JO16-1 5 4 0 1 12 31 9 22 0
6 DIA JO16-1 6 4 0 2 12 35 24 11 0
7 Roosendaal JO16-3 5 2 0 3 6 12 27 -15 0
8 SV Reeshof Jo16-1 5 1 0 4 3 10 18 -8 0
9 UVV'40 JO16-1 4 0 0 4 0 4 25 -21 0
10 Emplina JO16-2 6 0 0 6 0 8 42 -34 0
11 TSV Gudok JO16-2 6 0 0 6 0 2 61 -59 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-07-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 K A3 + A4 05 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 24-07-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 31-07-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 07-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 05 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven