Onder 17 beker poule

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-3

Teamleden

Spelers
Matthijs Lens Keeper      
Finn Bakx        
Troy Bastiaansen        
Yannick Bos        
Bart van de Klundert        
Maarten Melief        
Thomas van Oosterbosch        
Thars van Opstal        
Rik van Overveld        
Levi van Poppel        
Nicky Rombouts        
Freek Rovers        
Max Stokla        
Tim Valbracht        
Wesley Vincenten        
 
Overige teamleden
Nick Beekers Leider/Trainer
Eric Lens Leider/Trainer
Mark Verschuren Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 23-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-3 ST Altena/Almkerk JO17-2 86941 Sportpark De Heikant
C 30-11-2019 14:30 Beek Vooruit JO17-3 Be Ready JO17-1 86942 Sportpark De Heikant
C 14-12-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-3 SCO JO17-2 86943 Sportpark De Heikant
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 14:00 Be Ready JO17-1 SCO JO17-2
C 23-11-2019 14:30 Dussense Boys JO17-1G Waspik JO17-2
C 23-11-2019 12:45 SC 't Zand JO17-8 Terheijden JO17-1
C 30-11-2019 13:00 Sleeuwijk JO17-2 Dussense Boys JO17-1G
C 30-11-2019 14:00 Dongen JO17-5 SC 't Zand JO17-8
C 30-11-2019 14:30 Beek Vooruit JO17-3 Be Ready JO17-1
C 07-12-2019 14:30 SC 't Zand JO17-8 Sleeuwijk JO17-2
C 07-12-2019 14:30 Dussense Boys JO17-1G Dongen JO17-5
C 07-12-2019 14:00 Terheijden JO17-1 Be Ready JO17-1
C 14-12-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-3 SCO JO17-2
C 14-12-2019 14:30 Dongen JO17-5 Terheijden JO17-1
C 14-12-2019 14:30 Be Ready JO17-1 Waspik JO17-2
C 14-12-2019 14:30 Dussense Boys JO17-1G SC 't Zand JO17-8

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-09-2019 19:00 WDS'19 JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 7566 0-11
B 14-09-2019 12:30 Drechtstreek JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 7835 2-1
B 14-09-2019 14:30 RCD JO17-2 WDS'19 JO17-2 7914 4-1
B 07-09-2019 12:30 RCD JO17-2 Drechtstreek JO17-2 7492 2-5
B 31-08-2019 12:00 Drechtstreek JO17-2 WDS'19 JO17-2 7269 11-0
B 31-08-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-3 RCD JO17-2 7331 7-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 14:00 Terheijden JO17-1 Beek Vooruit JO17-3 86940 1-4
C 16-11-2019 13:00 Waspik JO17-2 SC 't Zand JO17-8 33625 2-3
C 16-11-2019 12:45 SCO JO17-2 Dussense Boys JO17-1G 33730 0-0
C 16-11-2019 12:00 Sleeuwijk JO17-2 Dongen JO17-5 33949 0-5
C 09-11-2019 14:00 Be Ready JO17-1 Dussense Boys JO17-1G 33231 0-6
C 09-11-2019 12:45 SCO JO17-2 Waspik JO17-2 32182 4-1
C 09-11-2019 15:15 Beek Vooruit JO17-3 SC 't Zand JO17-8 86939 5-2
C 02-11-2019 13:00 Waspik JO17-2 Sleeuwijk JO17-2 33270 5-10
C 02-11-2019 14:00 Terheijden JO17-1 ST Altena/Almkerk JO17-2 32423 0-0
C 02-11-2019 14:30 Dongen JO17-5 SCO JO17-2 33031 7-0
C 02-11-2019 14:30 SC 't Zand JO17-8 Be Ready JO17-1 33875 2-7
C 02-11-2019 14:30 Dussense Boys JO17-1G Beek Vooruit JO17-3 86938 4-0
C 26-10-2019 15:15 Beek Vooruit JO17-3 Sleeuwijk JO17-2 86937 5-3
C 26-10-2019 14:00 Be Ready JO17-1 Dongen JO17-5 33823 0-3
C 26-10-2019 13:00 Waspik JO17-2 Terheijden JO17-1 33880 1-3
C 26-10-2019 10:00 ST Altena/Almkerk JO17-2 SC 't Zand JO17-8 32790 0-0
C 05-10-2019 15:30 Dongen JO17-5 Beek Vooruit JO17-3 86936 6-0
C 05-10-2019 14:30 SC 't Zand JO17-8 TSC JO17-4 32580 0-0
C 05-10-2019 14:30 Dussense Boys JO17-1G ST Altena/Almkerk JO17-2 32892 0-0
C 05-10-2019 14:00 Terheijden JO17-1 SCO JO17-2 32783 0-4
C 05-10-2019 11:30 Sleeuwijk JO17-2 Be Ready JO17-1 33153 2-10
C 28-09-2019 16:00 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-3 31529 0-0
C 28-09-2019 10:00 ST Altena/Almkerk JO17-2 Be Ready JO17-1 33165 0-4
C 28-09-2019 11:45 TSC JO17-4 Beek Vooruit JO17-3 86935 0-0
C 28-09-2019 12:45 SCO JO17-2 Sleeuwijk JO17-2 32250 0-0
C 28-09-2019 13:00 Waspik JO17-2 Dongen JO17-5 32093 0-18
C 28-09-2019 14:00 Terheijden JO17-1 Dussense Boys JO17-1G 33611 0-3
C 21-09-2019 14:30 SC 't Zand JO17-8 SCO JO17-2 31626 5-5
C 21-09-2019 14:30 Dongen JO17-5 ST Altena/Almkerk JO17-2 32033 7-1
C 21-09-2019 14:30 Be Ready JO17-1 TSC JO17-4 34021 0-0
C 21-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-3 Waspik JO17-2 86934 13-0
C 21-09-2019 13:00 Sleeuwijk JO17-2 Terheijden JO17-1 31864 2-2
C 21-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO17-3 UVV'40 JO17-1 32174 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Drechtstreek JO17-2 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Beek Vooruit JO17-3 3 2 0 1 6 19 4 15 0
3 RCD JO17-2 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
4 WDS'19 JO17-2 3 0 0 3 0 1 26 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen JO17-5 5 5 0 0 15 39 0 39 0
2 Beek Vooruit JO17-3 6 4 0 2 12 27 16 11 0
3 Dussense Boys JO17-1G 3 3 0 0 9 13 0 13 0
4 SCO JO17-2 5 2 2 1 8 13 13 0 0
5 Be Ready JO17-1 4 2 0 2 6 17 13 4 0
6 Sleeuwijk JO17-2 6 1 2 3 5 17 27 -10 0
7 SC 't Zand JO17-8 4 1 1 2 4 12 19 -7 0
8 Terheijden JO17-1 5 1 1 3 4 6 14 -8 0
9 Waspik JO17-2 6 0 0 6 0 9 51 -42 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:15 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven