0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-2

Teamleden

Spelers
Jens Tijssen Keeper      
Bjorn van den Berg        
Mees van der Gaag        
Martijn van t Geloof        
Jannes Gommeren        
Mika Graumans        
Ravi Jongenelis        
Maikel Kitslaar        
Isaac Koroma        
Xander van Leeuwen        
Edward Onderdonck        
Ramon Pas        
Sven Pernot        
Wout Verheijen        
Jasper Vis        
Joost Visser        
Luuk Zagers        
 
Overige teamleden
Janno Pas Trainer
Wim van 't Geloof Leider/Trainer
Patrick van Leeuwen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 11:30 Baronie JO17-4 Bavel JO17-2
C 18-04-2020 12:30 UVV'40 JO17-2 RFC JO17-2
C 18-04-2020 14:30 DIA JO17-3 JEKA JO17-3
C 18-04-2020 14:30 Dussense Boys JO17-1G Dongen JO17-5
C 18-04-2020 14:30 SC 't Zand JO17-2 Madese Boys JO17-2
C 18-04-2020 15:15 Beek Vooruit JO17-2 SCO JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 12:30 Madese Boys JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 Afgeschermd 102127
C 28-03-2020 11:00 Beek Vooruit JO17-2 SC 't Zand JO17-2 100609
C 21-03-2020 14:30 Dussense Boys JO17-1G Beek Vooruit JO17-2 101207
C 14-03-2020 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Baronie JO17-4 155861
C 15-02-2020 14:00 Beek Vooruit JO17-2 UVV'40 JO17-2 Afgeschermd 102204 2 - 1
C 08-02-2020 12:00 RFC JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 P.G.J.S. (Patrick) Leijten 99956 0 - 2
C 01-02-2020 12:15 Beek Vooruit JO17-2 Dongen JO17-5 Afgeschermd 102160 4 - 4
C 21-12-2019 11:15 Beek Vooruit JO17-2 TSV Gudok JO17-3 D.M.D. (Dion) Verstegen 87639 7 - 2
C 14-12-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-2 TSC JO17-3 87641
C 07-12-2019 12:00 RFC JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 M.A.J.J. (Marco) Peters 87640 3 - 0
C 04-12-2019 20:30 Beek Vooruit JO17-2 Groen Wit JO17-1 M.J.M. (Mike) Pernot 87633 3 - 3
C 30-11-2019 vervallen Internos JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 33425
C 23-11-2019 14:30 Beek Vooruit JO17-2 Rijen JO17-2 Afgeschermd 87638 1 - 4
C 23-11-2019 vervallen OVV'67 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 33539
C 16-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-2 DIA JO17-2 32557
C 16-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 G. (Guus) Tempelaars 87637 0 - 4
C 09-11-2019 vervallen Bavel JO17-3 Beek Vooruit JO17-2 32330
C 09-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 SCO JO17-1 Afgeschermd 87636 3 - 3
C 02-11-2019 13:45 Baronie JO17-5 Beek Vooruit JO17-2 Afgeschermd 87635 5 - 0
C 02-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-2 Moerse Boys JO17-1 32415
C 26-10-2019 vervallen Sprundel JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 33170
C 26-10-2019 13:00 Baronie JO17-4 Beek Vooruit JO17-2 Afgeschermd 87634 3 - 1
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-2 Zundert JO17-1 33238
C 28-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-2 JEKA JO17-3 32297
C 28-09-2019 13:40 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-2 T. (Tim) Nagtegaal 87632 3 - 4
C 21-09-2019 vervallen WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 32107
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 87631 4 - 3
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO17-2 Unitas'30 JO17-2 Afgeschermd 7749 0 - 10
B 07-09-2019 12:00 WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 M.D.A. (Marcel) Domenie 7519 11 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 14:30 DIA JO17-3 UVV'40 JO17-2 101077 0-0
C 04-04-2020 14:15 JEKA JO17-3 Bavel JO17-2 98951 0-0
C 04-04-2020 12:30 Madese Boys JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 102127 0-0
C 04-04-2020 12:00 RFC JO17-2 Baronie JO17-4 155863 0-0
C 04-04-2020 11:00 SCO JO17-1 Dongen JO17-5 99311 0-0
C 04-04-2020 14:30 SC 't Zand JO17-2 Dussense Boys JO17-1G 101789 0-0
C 28-03-2020 12:30 UVV'40 JO17-2 JEKA JO17-3 101907 0-0
C 28-03-2020 11:00 Beek Vooruit JO17-2 SC 't Zand JO17-2 100609 0-0
C 28-03-2020 11:40 Baronie JO17-4 SCO JO17-1 155862 0-0
C 28-03-2020 14:15 Bavel JO17-2 DIA JO17-3 98956 0-0
C 28-03-2020 14:30 Dongen JO17-5 RFC JO17-2 101186 0-0
C 28-03-2020 14:30 Dussense Boys JO17-1G Madese Boys JO17-2 100662 0-0
C 21-03-2020 12:00 Baronie JO17-4 SC 't Zand JO17-2 155857 0-0
C 21-03-2020 14:30 Dussense Boys JO17-1G Beek Vooruit JO17-2 101207 0-0
C 14-03-2020 11:00 SCO JO17-1 SC 't Zand JO17-2 98981 0-0
C 14-03-2020 12:00 RFC JO17-2 Madese Boys JO17-2 99710 0-0
C 14-03-2020 12:30 DIA JO17-3 Dongen JO17-5 100140 0-0
C 14-03-2020 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Baronie JO17-4 155861 0-0
C 14-03-2020 14:15 JEKA JO17-3 Dussense Boys JO17-1G 101429 0-0
C 14-03-2020 14:00 Bavel JO17-2 UVV'40 JO17-2 102088 0-0
C 07-03-2020 14:30 SC 't Zand JO17-2 Bavel JO17-2 101981 4-0
C 07-03-2020 13:00 Dongen JO17-5 JEKA JO17-3 101530 3-3
C 07-03-2020 12:30 UVV'40 JO17-2 Baronie JO17-4 155860 2-2
C 07-03-2020 12:30 Madese Boys JO17-2 SCO JO17-1 101689 2-5
C 07-03-2020 12:00 RFC JO17-2 DIA JO17-3 99253 9-1
C 15-02-2020 11:00 SCO JO17-1 RFC JO17-2 100423 7-3
C 15-02-2020 14:45 Bavel JO17-2 Dongen JO17-5 100586 1-2
C 15-02-2020 11:30 Baronie JO17-7 Dussense Boys JO17-1G 102326 0-0
C 15-02-2020 14:30 DIA JO17-3 Madese Boys JO17-2 100621 2-5
C 15-02-2020 14:00 Beek Vooruit JO17-2 UVV'40 JO17-2 102204 2-1
C 15-02-2020 13:45 JEKA JO17-3 SC 't Zand JO17-2 99227 1-5
C 15-02-2020 13:30 Baronie JO17-4 Dussense Boys JO17-1G 155859 4-2
C 08-02-2020 11:00 SCO JO17-1 JEKA JO17-3 102875 9-0
C 08-02-2020 12:00 RFC JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 99956 0-2
C 08-02-2020 12:30 Madese Boys JO17-2 Baronie JO17-7 100646 0-0
C 08-02-2020 14:45 Dongen JO17-5 UVV'40 JO17-2 98767 4-0
C 08-02-2020 14:30 Dussense Boys JO17-1G Bavel JO17-2 100851 2-0
C 08-02-2020 14:30 SC 't Zand JO17-2 DIA JO17-3 99754 2-0
C 08-02-2020 12:30 Madese Boys JO17-2 Baronie JO17-4 155858 2-4
C 01-02-2020 14:15 JEKA JO17-3 RFC JO17-2 100915 1-2
C 01-02-2020 12:15 Beek Vooruit JO17-2 Dongen JO17-5 102160 4-4
C 01-02-2020 13:00 UVV'40 JO17-2 Dussense Boys JO17-1G 98887 4-3
C 01-02-2020 14:30 DIA JO17-3 SCO JO17-1 102959 0-6
C 01-02-2020 11:30 Baronie JO17-7 SC 't Zand JO17-2 98699 0-0
C 01-02-2020 14:15 Bavel JO17-2 Madese Boys JO17-2 98646 1-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO17-2 Unitas'30 JO17-2 7749 0-10
B 07-09-2019 12:00 WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 7519 11-1
B 31-08-2019 14:00 Unitas'30 JO17-2 WDS'19 JO17-1 7309 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 12:15 Baronie JO17-4 Groen Wit JO17-1 32825 6-1
C 21-12-2019 11:15 Beek Vooruit JO17-2 TSV Gudok JO17-3 87639 7-2
C 21-12-2019 11:30 UVV'40 JO17-1 Olympia'60 JO17-1 31516 17-1
C 14-12-2019 14:45 Groen Wit JO17-1 Baronie JO17-5 33506 2-5
C 14-12-2019 11:00 Rijen JO17-2 Olympia'60 JO17-1 33637 9-0
C 14-12-2019 11:00 SCO JO17-1 UVV'40 JO17-1 33035 1-3
C 14-12-2019 12:00 Baronie JO17-4 Unitas'30 JO17-3 31854 1-0
C 14-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 RFC JO17-2 33537 1-3
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO17-1 Groen Wit JO17-1 32689 6-2
C 07-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 SCO JO17-1 33019 0-5
C 07-12-2019 12:45 Unitas'30 JO17-3 Olympia'60 JO17-1 33924 9-0
C 07-12-2019 12:00 RFC JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 87640 3-0
C 07-12-2019 12:00 Baronie JO17-5 Rijen JO17-2 31658 3-2
C 04-12-2019 20:30 Beek Vooruit JO17-2 Groen Wit JO17-1 87633 3-3
C 30-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 Unitas'30 JO17-3 32807 3-2
C 30-11-2019 11:00 SCO JO17-1 RFC JO17-2 32284 5-0
C 30-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Baronie JO17-5 32185 2-8
C 23-11-2019 15:00 Groen Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33294 1-8
C 23-11-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Baronie JO17-5 32675 0-3
C 23-11-2019 14:30 Beek Vooruit JO17-2 Rijen JO17-2 87638 1-4
C 23-11-2019 10:15 RFC JO17-2 UVV'40 JO17-1 32676 3-1
C 23-11-2019 11:45 Baronie JO17-4 Olympia'60 JO17-1 33283 7-1
C 16-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 SCO JO17-1 33868 3-2
C 16-11-2019 11:45 Baronie JO17-5 RFC JO17-2 32838 1-1
C 16-11-2019 13:00 TSC JO17-3 Groen Wit JO17-1 31584 0-0
C 16-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 87637 0-4
C 16-11-2019 15:00 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-4 31583 0-6
C 16-11-2019 14:10 Unitas'30 JO17-3 TSV Gudok JO17-3 32803 1-1
C 09-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 UVV'40 JO17-1 33469 2-1
C 09-11-2019 12:30 Unitas'30 JO17-3 Baronie JO17-5 33605 2-4
C 09-11-2019 12:00 Baronie JO17-4 RFC JO17-2 33978 5-1
C 09-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 TSC JO17-3 32386 0-0
C 09-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 SCO JO17-1 87636 3-3
C 09-11-2019 15:30 Groen Wit JO17-1 TSV Gudok JO17-3 32651 2-5
C 02-11-2019 11:00 SCO JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33194 5-0
C 02-11-2019 12:00 RFC JO17-2 Groen Wit JO17-1 33580 7-1
C 02-11-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Baronie JO17-4 33136 2-3
C 02-11-2019 13:45 Baronie JO17-5 Beek Vooruit JO17-2 87635 5-0
C 02-11-2019 15:45 TSC JO17-3 Rijen JO17-2 34004 0-0
C 26-10-2019 15:00 Groen Wit JO17-1 SCO JO17-1 32963 0-14
C 26-10-2019 13:30 Unitas'30 JO17-3 TSC JO17-3 33210 0-0
C 26-10-2019 13:00 Baronie JO17-4 Beek Vooruit JO17-2 87634 3-1
C 26-10-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 RFC JO17-2 32310 0-6
C 26-10-2019 13:30 Baronie JO17-5 UVV'40 JO17-1 33077 4-1
C 26-10-2019 10:30 Rijen JO17-2 TSV Gudok JO17-3 32899 2-2
C 12-10-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Groen Wit JO17-1 33353 3-5
C 09-10-2019 20:00 RFC JO17-2 Rijen JO17-2 31795 1-7
C 05-10-2019 15:45 UVV'40 JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33096 2-5
C 05-10-2019 16:00 TSC JO17-3 Baronie JO17-5 32128 0-0
C 05-10-2019 11:30 Internos JO17-1 Sprundel JO17-1 32188 0-0
C 05-10-2019 11:45 JEKA JO17-3 Moerse Boys JO17-1 31834 0-0
C 05-10-2019 12:45 RSV JO17-1 DIA JO17-2 31568 0-0
C 05-10-2019 14:00 OVV'67 JO17-1 Irene'58 JO17-1 31558 0-0
C 05-10-2019 14:30 WDS'19 JO17-1 Bavel JO17-3 31796 0-0
C 05-10-2019 15:15 Beek Vooruit JO17-2 Zundert JO17-1 33238 0-0
C 05-10-2019 11:00 SCO JO17-1 Baronie JO17-4 32443 2-3
C 05-10-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Olympia'60 JO17-1 31992 3-0
C 28-09-2019 13:00 Moerse Boys JO17-1 Irene'58 JO17-1 32799 0-0
C 28-09-2019 11:30 Internos JO17-1 WDS'19 JO17-1 33824 0-0
C 28-09-2019 14:45 Beek Vooruit JO17-2 JEKA JO17-3 32297 0-0
C 28-09-2019 14:30 Bavel JO17-3 DIA JO17-2 32326 0-0
C 28-09-2019 14:30 Sprundel JO17-1 RSV JO17-1 33459 0-0
C 28-09-2019 15:00 Zundert JO17-1 OVV'67 JO17-1 32382 0-0
C 28-09-2019 10:30 Rijen JO17-2 Baronie JO17-4 31857 1-3
C 28-09-2019 13:15 UVV'40 JO17-1 TSV Gudok JO17-3 32970 4-1
C 28-09-2019 13:40 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-2 87632 3-4
C 28-09-2019 15:45 TSC JO17-3 RFC JO17-2 33279 1-9
C 28-09-2019 12:00 Baronie JO17-5 SCO JO17-1 33968 4-2
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 UVV'40 JO17-1 87631 4-3
C 21-09-2019 12:45 RSV JO17-1 Internos JO17-1 31718 0-0
C 21-09-2019 12:00 JEKA JO17-3 Sprundel JO17-1 33002 0-0
C 21-09-2019 14:00 OVV'67 JO17-1 Bavel JO17-3 32693 0-0
C 21-09-2019 14:30 DIA JO17-2 Moerse Boys JO17-1 32317 0-0
C 21-09-2019 14:00 WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 32107 0-0
C 21-09-2019 11:00 SCO JO17-1 Olympia'60 JO17-1 32930 10-0
C 21-09-2019 12:00 RFC JO17-2 Unitas'30 JO17-3 32379 3-4
C 21-09-2019 13:35 Baronie JO17-4 Baronie JO17-5 32649 3-4
C 21-09-2019 15:15 Groen Wit JO17-1 Rijen JO17-2 32376 0-8
C 21-09-2019 10:15 Irene'58 JO17-1 Zundert JO17-1 31787 0-0
C 21-09-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 TSC JO17-3 33292 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCO JO17-1 4 4 0 0 12 27 5 22 0
2 SC 't Zand JO17-2 3 3 0 0 9 11 1 10 0
3 Dongen JO17-5 4 2 2 0 8 13 8 5 0
4 Baronie JO17-4 3 2 1 0 7 10 6 4 0
5 Beek Vooruit JO17-2 3 2 1 0 7 8 5 3 0
6 RFC JO17-2 4 2 0 2 6 14 11 3 0
7 Madese Boys JO17-2 4 2 0 2 6 11 12 -1 0
8 UVV'40 JO17-2 4 1 1 2 4 7 11 -4 0
9 Dussense Boys JO17-1G 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
10 JEKA JO17-3 4 0 1 3 1 5 19 -14 0
11 Bavel JO17-2 4 0 0 4 0 2 10 -8 0
12 DIA JO17-3 4 0 0 4 0 3 22 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 JO17-1 2 1 1 0 4 12 2 10 0
2 Unitas'30 JO17-2 2 1 1 0 4 11 1 10 0
3 Beek Vooruit JO17-2 2 0 0 2 0 1 21 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-5 10 9 1 0 28 41 15 26 0
2 Baronie JO17-4 10 9 0 1 27 40 13 27 0
3 Rijen JO17-2 10 7 1 2 22 41 15 26 0
4 SCO JO17-1 10 5 1 4 16 49 16 33 0
5 RFC JO17-2 10 5 1 4 16 28 25 3 0
6 Beek Vooruit JO17-2 10 4 2 4 14 27 29 -2 0
7 Unitas'30 JO17-3 10 4 1 5 13 34 24 10 0
8 UVV'40 JO17-1 10 4 0 6 12 38 29 9 0
9 TSV Gudok JO17-3 10 2 2 6 8 17 30 -13 0
10 Groen Wit JO17-1 10 1 1 8 4 17 65 -48 0
11 Olympia'60 JO17-1 10 0 0 10 0 7 78 -71 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 07-08-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 14-08-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 21-08-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 28-08-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 04-09-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 11-09-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 18-09-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 25-09-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 02-10-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 09-10-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 16-10-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 23-10-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 30-10-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 06-11-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 13-11-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 20-11-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 27-11-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 04-12-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 11-12-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 18-12-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 25-12-19 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 01-01-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 08-01-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 15-01-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 22-01-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 29-01-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 05-02-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 12-02-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 19-02-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 26-02-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 04-03-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 11-03-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 18-03-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 25-03-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 01-04-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 08-04-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 15-04-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 22-04-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 29-04-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 06-05-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 13-05-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 20-05-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 27-05-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 03-06-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 10-06-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 17-06-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 24-06-20 21:00 - 22:15 K A3 + A4 03 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven