Onder 17 beker poule

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-1

Teamleden

Spelers
Leroy van Ham Keeper      
Tommes Aarts        
Robin van Achterberg        
Nick Aerts        
Raf Beekers        
Jelmer van Eijk        
Juup Elias        
Marnix van Gils        
Davey van Keulen        
Thijm von Meijenfeldt        
Max Muller        
Bram Roovers        
Wouter Smits        
Vic Verstraeten        
Lars Visschers        
Kris van Vliet        
 
Overige teamleden
Jordy Joosen Trainer
Pim Vincenten Trainer
Steven Verstraeten Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 12:15 Barendrecht JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2
C 07-03-2020 15:00 MOC'17 JO17-1 Oranje Wit JO17-1
C 07-03-2020 13:15 Kloetinge JO17-1 Dongen JO17-1
C 07-03-2020 13:15 Beek Vooruit JO17-1 TSC JO17-1
C 07-03-2020 13:00 VOAB JO17-1 ODC JO17-1
C 07-03-2020 12:45 SC 't Zand JO17-1 WSC JO17-1
C 14-03-2020 12:00 WSC JO17-1 Kloetinge JO17-1
C 14-03-2020 13:00 Oranje Wit JO17-1 VOAB JO17-1
C 14-03-2020 14:15 ODC JO17-1 Beek Vooruit JO17-1
C 14-03-2020 13:00 MOC'17 JO17-1 Barendrecht JO17-1
C 14-03-2020 15:00 TSC JO17-1 Dongen JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 12:00 Dongen JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 G.J.A.M. (Gerard) van de Wouw 30953 3 - 1
C 08-02-2020 13:15 Beek Vooruit JO17-1 WSC JO17-1 Afgeschermd 31088 3 - 4
C 01-02-2020 13:15 Kloetinge JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 D.P.J. (Dies) de Korte 31159 4 - 1
C 07-12-2019 13:00 VOAB JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 P.M.J. (Perry) van Wanrooy 30991 7 - 2
C 30-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 SC 't Zand JO17-1 C.G.J.M. (John) van der Heijden 31059 6 - 0
C 23-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Beek Vooruit JO17-1 J.A. (Jur) Wijsman 30977 2 - 3
C 16-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 Dongen JO17-1 M.T.E. (Matteo) Vettorazzi 31164 0 - 3
C 09-11-2019 12:00 WSC JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 H. (Harley) Habraken 31120 2 - 1
C 02-11-2019 12:15 Barendrecht JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 T. (Tresia) Malongi 31048 8 - 1
C 26-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 MOC'17 JO17-1 R.M. (Robby) Luyken 31007 0 - 2
C 12-10-2019 10:30 Oranje Wit JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 W. (Wilbert) de Boon 31035 2 - 0
C 05-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 ODC JO17-1 N. (Nico) Veroude 31133 3 - 3
C 28-09-2019 15:00 TSC JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 A.W.J. (Ad) Broeders 31155 4 - 0
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 Kloetinge JO17-1 J. (Sjef) Tilborghs 31140 2 - 6
B 14-09-2019 12:30 VVR JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 A.J.P.M. (Ton) van Gelooven 7895 2 - 4
B 07-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Roosendaal JO17-2 S. (Steven) Verstraeten 7609 2 - 2
B 31-08-2019 11:45 Baronie JO17-2 Beek Vooruit JO17-1 R. (Rik) Bulkmans 7183 3 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:45 Baronie JO17-2 Roosendaal JO17-2 7746 1-4
B 14-09-2019 12:30 VVR JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 7895 2-4
B 07-09-2019 12:30 VVR JO17-1 Baronie JO17-2 7473 5-0
B 07-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Roosendaal JO17-2 7609 2-2
B 31-08-2019 11:45 Roosendaal JO17-2 VVR JO17-1 7319 5-1
B 31-08-2019 11:45 Baronie JO17-2 Beek Vooruit JO17-1 7183 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 12:00 Dongen JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 30953 3-1
C 15-02-2020 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 MOC'17 JO17-1 31147 1-2
C 15-02-2020 14:15 ODC JO17-1 SC 't Zand JO17-1 30969 0-0
C 15-02-2020 13:00 Oranje Wit JO17-1 Barendrecht JO17-1 31166 1-2
C 15-02-2020 12:00 WSC JO17-1 VOAB JO17-1 31031 1-1
C 15-02-2020 15:00 TSC JO17-1 Kloetinge JO17-1 31070 0-2
C 08-02-2020 12:15 Barendrecht JO17-1 Dongen JO17-1 31171 4-0
C 08-02-2020 13:00 VOAB JO17-1 Kloetinge JO17-1 31168 1-0
C 08-02-2020 13:15 Beek Vooruit JO17-1 WSC JO17-1 31088 3-4
C 08-02-2020 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 ODC JO17-1 30962 2-2
C 08-02-2020 12:45 SC 't Zand JO17-1 Oranje Wit JO17-1 31012 0-0
C 08-02-2020 15:00 MOC'17 JO17-1 TSC JO17-1 30993 3-2
C 01-02-2020 12:00 WSC JO17-1 Barendrecht JO17-1 30932 0-0
C 01-02-2020 12:00 Dongen JO17-1 SC 't Zand JO17-1 31121 0-0
C 01-02-2020 13:00 Oranje Wit JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 30935 6-0
C 01-02-2020 13:15 Kloetinge JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 31159 4-1
C 01-02-2020 14:15 ODC JO17-1 MOC'17 JO17-1 30946 1-1
C 01-02-2020 15:00 TSC JO17-1 VOAB JO17-1 31193 2-1
C 25-01-2020 12:15 Barendrecht JO17-1 SC 't Zand JO17-1 93687 0-0
C 07-12-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 TSC JO17-1 30964 0-5
C 07-12-2019 12:15 Barendrecht JO17-1 Kloetinge JO17-1 31108 1-2
C 07-12-2019 13:00 VOAB JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 30991 7-2
C 07-12-2019 14:15 ODC JO17-1 Oranje Wit JO17-1 31107 2-2
C 07-12-2019 13:00 MOC'17 JO17-1 WSC JO17-1 30989 3-1
C 07-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Dongen JO17-1 31151 1-5
C 30-11-2019 12:00 Dongen JO17-1 MOC'17 JO17-1 30957 4-0
C 30-11-2019 12:00 WSC JO17-1 ODC JO17-1 31025 3-1
C 30-11-2019 13:00 VOAB JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 31127 1-2
C 30-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 SC 't Zand JO17-1 31059 6-0
C 30-11-2019 13:15 Kloetinge JO17-1 Oranje Wit JO17-1 31022 1-1
C 30-11-2019 15:00 TSC JO17-1 Barendrecht JO17-1 30994 0-1
C 23-11-2019 10:30 Oranje Wit JO17-1 WSC JO17-1 31137 3-1
C 23-11-2019 12:00 Dongen JO17-1 TSC JO17-1 30936 2-1
C 23-11-2019 12:15 Barendrecht JO17-1 MOC'17 JO17-1 31116 2-1
C 23-11-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 VOAB JO17-1 31026 4-0
C 23-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Beek Vooruit JO17-1 30977 2-3
C 23-11-2019 15:15 ODC JO17-1 Kloetinge JO17-1 30951 2-5
C 16-11-2019 15:00 MOC'17 JO17-1 Kloetinge JO17-1 31174 0-4
C 16-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 TSC JO17-1 31020 2-5
C 16-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 Dongen JO17-1 31164 0-3
C 16-11-2019 13:00 VOAB JO17-1 WSC JO17-1 31178 1-3
C 16-11-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 ODC JO17-1 31039 0-2
C 16-11-2019 12:15 Barendrecht JO17-1 Oranje Wit JO17-1 31141 0-0
C 09-11-2019 15:00 TSC JO17-1 MOC'17 JO17-1 31078 5-2
C 09-11-2019 14:15 ODC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 31040 3-3
C 09-11-2019 13:15 Kloetinge JO17-1 VOAB JO17-1 31094 4-2
C 09-11-2019 12:00 WSC JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 31120 2-1
C 09-11-2019 12:00 Dongen JO17-1 Barendrecht JO17-1 31105 3-2
C 09-11-2019 10:30 Oranje Wit JO17-1 SC 't Zand JO17-1 30967 4-1
C 02-11-2019 12:15 Barendrecht JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 31048 8-1
C 02-11-2019 12:30 Oranje Wit JO17-1 TSC JO17-1 31004 3-2
C 02-11-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 31191 6-2
C 02-11-2019 13:15 Kloetinge JO17-1 WSC JO17-1 30970 6-0
C 02-11-2019 14:15 ODC JO17-1 Dongen JO17-1 30948 4-2
C 02-11-2019 13:00 MOC'17 JO17-1 VOAB JO17-1 30998 3-1
C 26-10-2019 12:00 Dongen JO17-1 Oranje Wit JO17-1 31132 1-3
C 26-10-2019 12:00 WSC JO17-1 SC 't Zand JO17-1 30979 1-1
C 26-10-2019 13:00 VOAB JO17-1 Barendrecht JO17-1 31175 1-4
C 26-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 MOC'17 JO17-1 31007 0-2
C 26-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Kloetinge JO17-1 31091 1-2
C 26-10-2019 15:00 TSC JO17-1 ODC JO17-1 30982 3-1
C 12-10-2019 12:00 WSC JO17-1 Dongen JO17-1 31114 2-6
C 12-10-2019 12:15 Barendrecht JO17-1 SC 't Zand JO17-1 31177 0-0
C 12-10-2019 10:30 Oranje Wit JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 31035 2-0
C 12-10-2019 13:15 Kloetinge JO17-1 TSC JO17-1 31017 6-0
C 12-10-2019 14:15 ODC JO17-1 VOAB JO17-1 30984 4-2
C 12-10-2019 15:00 MOC'17 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 31089 1-2
C 05-10-2019 12:00 Dongen JO17-1 Kloetinge JO17-1 31074 1-6
C 05-10-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 MOC'17 JO17-1 31110 0-2
C 05-10-2019 13:00 VOAB JO17-1 Oranje Wit JO17-1 31064 2-5
C 05-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Barendrecht JO17-1 31009 0-1
C 05-10-2019 15:00 TSC JO17-1 WSC JO17-1 30983 5-2
C 05-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 ODC JO17-1 31133 3-3
C 28-09-2019 12:00 WSC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 31037 4-1
C 28-09-2019 14:15 ODC JO17-1 Barendrecht JO17-1 30940 1-3
C 28-09-2019 12:00 Dongen JO17-1 VOAB JO17-1 31104 3-1
C 28-09-2019 13:00 Oranje Wit JO17-1 MOC'17 JO17-1 31162 3-0
C 28-09-2019 13:15 Kloetinge JO17-1 SC 't Zand JO17-1 31135 2-0
C 28-09-2019 15:00 TSC JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 31155 4-0
C 21-09-2019 12:45 SC 't Zand JO17-1 Dongen JO17-1 30980 0-2
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 Kloetinge JO17-1 31140 2-6
C 21-09-2019 13:00 VOAB JO17-1 TSC JO17-1 31068 1-4
C 21-09-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Oranje Wit JO17-1 31011 1-2
C 21-09-2019 12:15 Barendrecht JO17-1 WSC JO17-1 30931 6-1
C 21-09-2019 15:00 MOC'17 JO17-1 ODC JO17-1 31188 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO17-2 3 2 1 0 7 11 4 7 0
2 Beek Vooruit JO17-1 3 1 1 1 4 8 7 1 0
3 VVR JO17-1 3 1 0 2 3 8 9 -1 0
4 Baronie JO17-2 3 1 0 2 3 4 11 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO17-1 13 11 1 1 34 48 12 36 0
2 Barendrecht JO17-1 13 9 2 2 29 34 11 23 0
3 Oranje Wit JO17-1 12 8 3 1 27 31 12 19 0
4 Dongen JO17-1 12 8 0 4 24 33 25 8 0
5 TSC JO17-1 13 7 0 6 21 33 26 7 0
6 WSC JO17-1 13 5 2 6 17 24 37 -13 0
7 MOC'17 JO17-1 13 5 1 7 16 20 29 -9 0
8 ODC JO17-1 12 3 5 4 14 27 31 -4 0
9 OJC ROSMALEN JO17-2 13 2 2 9 8 18 37 -19 0
10 VOAB JO17-1 13 2 1 10 7 22 37 -15 0
11 Beek Vooruit JO17-1 13 1 1 11 4 17 50 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-07-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 30-07-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 06-08-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
donderdag 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 25-07-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 01-08-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 08-08-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:45 - 20:15 K A1 + A2 04 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven