0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-5

Teamleden

Spelers
Sam Basstein Keeper      
Kevin Raupp Keeper      
Jarno Baijings        
Sven van den Bliek        
Bart van den Broek        
Andre Engberts        
Sonny Foesenek        
Marijn van Ginneken        
Bart van den Goorbergh        
Sander van den Heuvel        
Jop Janssen        
Stan Leijten        
Yent Quaedflieg        
Joep Raaijmakers        
Sandro v Riel        
Quinten Thijssen        
Oscar Vonk        
Youri van de Wiel        
 
Overige teamleden
Corne van den Bliek Leider/Trainer
Ad Leijten Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 11-04-2020 15:00 Zundert JO19-2 DSE JO19-2
C 18-04-2020 15:00 Roosendaal JO19-5 Internos JO19-2
C 18-04-2020 14:30 VVR JO19-2 Hoeven JO19-2
C 18-04-2020 14:15 Unitas'30 JO19-3 Baronie JO19-4
C 18-04-2020 13:00 Zundert JO19-2 RSV JO19-1
C 18-04-2020 13:00 MOC'17 JO19-2 Beek Vooruit JO19-5
C 18-04-2020 12:30 DSE JO19-2 JEKA JO19-4
C 09-05-2020 13:00 MOC'17 JO19-2 Unitas'30 JO19-3
C 09-05-2020 13:00 Zundert JO19-2 Internos JO19-2
C 09-05-2020 14:30 RSV JO19-1 VVR JO19-2
C 09-05-2020 15:00 Hoeven JO19-2 Baronie JO19-4
C 09-05-2020 15:30 Beek Vooruit JO19-5 DSE JO19-2
C 09-05-2020 17:45 JEKA JO19-4 Roosendaal JO19-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 13:00 Internos JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 J. (Jeffrey) Kanters 96747
C 28-03-2020 17:30 Beek Vooruit JO19-5 RSV JO19-1 97878
C 21-03-2020 13:00 Beek Vooruit JO19-5 Zundert JO19-2 97499
C 14-03-2020 13:45 Unitas'30 JO19-3 Beek Vooruit JO19-5 J. F.H. (Joeri) Stallinga 96149
C 07-03-2020 15:30 Beek Vooruit JO19-5 Baronie JO19-4 M.J.M. (Mike) Pernot 96088 2 - 11
C 15-02-2020 16:00 JEKA JO19-4 Beek Vooruit JO19-5 C. (Cees) Schipper 94835 3 - 1
C 01-02-2020 15:00 Roosendaal JO19-5 Beek Vooruit JO19-5 L. (Ludo) Matheusen 95115 9 - 0
C 14-12-2019 14:30 Terheijden JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 M. (Martijn) Lokate 28787 3 - 2
C 10-12-2019 19:30 DFC JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 J. (Joop) Hartman 89758 2 - 0
C 07-12-2019 13:30 Beek Vooruit JO19-5 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 C. (Corne) van den Bliek 28951 2 - 12
C 30-11-2019 11:30 Internos JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 J. (Jeffrey) Kanters 30083 2 - 2
C 23-11-2019 15:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 Beek Vooruit JO19-5 29415
C 16-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO19-5 Madese Boys JO19-3 Y. (Yff) Verstraeten 30757 0 - 12
C 02-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO19-5 Unitas'30 JO19-4 Afgeschermd 29923 0 - 8
C 26-10-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-5 Noordhoek JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 29150 1 - 4
C 05-10-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 J. (Jeroen) Heijboer 29895 2 - 7
C 28-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-5 Roosendaal JO19-5 M.J.M. (Mike) Pernot 29830 2 - 8
C 21-09-2019 14:45 JEKA JO19-7 Beek Vooruit JO19-5 J.F.A. (Joep) Bruininks 30144 0 - 6
B 14-09-2019 13:30 Baronie JO19-3 Beek Vooruit JO19-5 J.J.M. (Jack) Vissers 6949 19 - 0
B 07-09-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 Afgeschermd 6804 12 - 1
B 31-08-2019 14:00 Beek Vooruit JO19-5 JEKA JO19-6 T. (Twan) Middelkoop 6519 0 - 5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 15:00 Hoeven JO19-2 Roosendaal JO19-5 97881 0-0
C 04-04-2020 14:30 VVR JO19-2 MOC'17 JO19-2 94850 0-0
C 04-04-2020 14:30 RSV JO19-1 DSE JO19-2 97750 0-0
C 04-04-2020 14:15 Baronie JO19-4 JEKA JO19-4 97421 0-0
C 04-04-2020 13:00 Internos JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 96747 0-0
C 04-04-2020 16:15 Unitas'30 JO19-3 Zundert JO19-2 97991 0-0
C 28-03-2020 15:00 MOC'17 JO19-2 Hoeven JO19-2 96396 0-0
C 28-03-2020 12:45 DSE JO19-2 Internos JO19-2 97267 0-0
C 28-03-2020 13:00 Zundert JO19-2 Baronie JO19-4 97464 0-0
C 28-03-2020 15:00 Roosendaal JO19-5 VVR JO19-2 97120 0-0
C 28-03-2020 17:30 JEKA JO19-4 Unitas'30 JO19-3 95779 0-0
C 28-03-2020 17:30 Beek Vooruit JO19-5 RSV JO19-1 97878 0-0
C 21-03-2020 13:00 Beek Vooruit JO19-5 Zundert JO19-2 97499 0-0
C 21-03-2020 14:30 JEKA JO19-4 RSV JO19-1 96966 0-0
C 21-03-2020 12:30 Hoeven JO19-2 Internos JO19-2 94770 0-0
C 14-03-2020 13:00 Internos JO19-2 VVR JO19-2 97628 0-0
C 14-03-2020 13:45 Unitas'30 JO19-3 Beek Vooruit JO19-5 96149 0-0
C 14-03-2020 14:30 RSV JO19-1 Hoeven JO19-2 95776 0-0
C 14-03-2020 15:20 Baronie JO19-4 MOC'17 JO19-2 95754 0-0
C 14-03-2020 16:15 JEKA JO19-4 Zundert JO19-2 95635 0-0
C 14-03-2020 15:00 Roosendaal JO19-5 DSE JO19-2 97690 0-0
C 07-03-2020 14:30 VVR JO19-2 JEKA JO19-4 97078 5-2
C 07-03-2020 15:30 Beek Vooruit JO19-5 Baronie JO19-4 96088 2-11
C 07-03-2020 15:00 RSV JO19-1 Unitas'30 JO19-3 97514 4-0
C 07-03-2020 13:00 MOC'17 JO19-2 Roosendaal JO19-5 98141 6-0
C 29-02-2020 13:00 Zundert JO19-2 MOC'17 JO19-2 95159 0-0
C 19-02-2020 20:00 Internos JO19-2 RSV JO19-1 97561 6-2
C 15-02-2020 12:45 DSE JO19-2 MOC'17 JO19-2 96042 0-2
C 15-02-2020 14:00 Baronie JO19-4 VVR JO19-2 96267 1-1
C 15-02-2020 15:00 Roosendaal JO19-5 Zundert JO19-2 96774 4-1
C 15-02-2020 16:00 JEKA JO19-4 Beek Vooruit JO19-5 94835 3-1
C 15-02-2020 16:00 Unitas'30 JO19-3 Hoeven JO19-2 97354 2-2
C 08-02-2020 15:00 MOC'17 JO19-2 JEKA JO19-4 95812 2-2
C 08-02-2020 13:00 Internos JO19-2 Baronie JO19-4 95506 1-3
C 08-02-2020 14:30 RSV JO19-1 Roosendaal JO19-5 97612 5-3
C 08-02-2020 15:00 Hoeven JO19-2 DSE JO19-2 96371 1-2
C 08-02-2020 14:30 VVR JO19-2 Unitas'30 JO19-3 98126 3-0
C 01-02-2020 12:45 DSE JO19-2 VVR JO19-2 97702 2-4
C 01-02-2020 16:00 Unitas'30 JO19-3 Internos JO19-2 96190 3-9
C 01-02-2020 16:15 JEKA JO19-4 Hoeven JO19-2 96756 2-0
C 01-02-2020 15:00 Roosendaal JO19-5 Beek Vooruit JO19-5 95115 9-0
C 01-02-2020 15:30 Baronie JO19-4 RSV JO19-1 97376 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 13:30 Baronie JO19-3 Beek Vooruit JO19-5 6949 19-0
B 14-09-2019 13:45 JEKA JO19-6 TVC Breda JO19-2 7036 0-10
B 07-09-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 6804 12-1
B 07-09-2019 15:30 JEKA JO19-6 Baronie JO19-3 6659 0-9
B 31-08-2019 14:00 Beek Vooruit JO19-5 JEKA JO19-6 6519 0-5
B 31-08-2019 15:05 Baronie JO19-3 TVC Breda JO19-2 6447 5-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 14:15 Unitas'30 JO19-4 VV Papendrecht JO19-2 30715 8-0
C 14-12-2019 15:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 Madese Boys JO19-3 29074 0-0
C 14-12-2019 15:00 Roosendaal JO19-5 Noordhoek JO19-1 29856 3-1
C 14-12-2019 14:30 Terheijden JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 28787 3-2
C 14-12-2019 16:15 JEKA JO19-7 DFC JO19-2 89763 0-0
C 14-12-2019 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 Internos JO19-2 30539 6-2
C 10-12-2019 19:30 DFC JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 89758 2-0
C 07-12-2019 10:30 DFC JO19-2 Internos JO19-2 89762 5-3
C 07-12-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 Terheijden JO19-2 30709 3-1
C 07-12-2019 13:30 Beek Vooruit JO19-5 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 28951 2-12
C 07-12-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Unitas'30 JO19-4 30024 3-2
C 07-12-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 JEKA JO19-7 29865 0-0
C 07-12-2019 15:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 Roosendaal JO19-5 29009 3-5
C 04-12-2019 20:00 Terheijden JO19-2 DFC JO19-2 89760 1-1
C 30-11-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 DFC JO19-2 89761 5-0
C 30-11-2019 11:30 Internos JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 30083 2-2
C 30-11-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 VV Papendrecht JO19-2 29723 4-1
C 30-11-2019 16:45 Unitas'30 JO19-4 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 29305 6-2
C 30-11-2019 15:45 JEKA JO19-7 Terheijden JO19-2 30632 2-2
C 30-11-2019 13:15 Roosendaal JO19-5 Madese Boys JO19-3 28836 3-4
C 27-11-2019 20:00 Internos JO19-2 Unitas'30 JO19-4 29668 4-5
C 26-11-2019 19:30 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 Roosendaal JO19-5 30485 6-1
C 23-11-2019 15:45 JEKA JO19-7 Internos JO19-2 30319 2-5
C 23-11-2019 15:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 Beek Vooruit JO19-5 29415 0-0
C 23-11-2019 15:00 Roosendaal JO19-5 VV Papendrecht JO19-2 29203 6-2
C 23-11-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Noordhoek JO19-1 30498 4-4
C 23-11-2019 14:15 Unitas'30 JO19-4 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 29495 1-4
C 16-11-2019 10:30 DFC JO19-2 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 89759 8-0
C 16-11-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 JEKA JO19-7 30105 8-1
C 16-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO19-5 Madese Boys JO19-3 30757 0-12
C 16-11-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 Terheijden JO19-2 28809 2-2
C 12-11-2019 19:30 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 29716 13-0
C 09-11-2019 17:30 JEKA JO19-7 Madese Boys JO19-3 30571 1-3
C 09-11-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Roosendaal JO19-5 30627 3-1
C 09-11-2019 14:30 Terheijden JO19-2 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 29240 2-5
C 09-11-2019 11:30 Internos JO19-2 VV Papendrecht JO19-2 29311 7-3
C 09-11-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 Noordhoek JO19-1 29020 7-8
C 02-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO19-5 Unitas'30 JO19-4 29923 0-8
C 02-11-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 Internos JO19-2 30093 2-3
C 02-11-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Terheijden JO19-2 29678 7-0
C 02-11-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 29599 0-0
C 02-11-2019 15:00 Roosendaal JO19-5 DFC JO19-2 89757 4-1
C 02-11-2019 15:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 JEKA JO19-7 29410 3-9
C 26-10-2019 11:30 Internos JO19-2 Madese Boys JO19-3 29616 2-7
C 26-10-2019 10:30 DFC JO19-2 VV Papendrecht JO19-2 89756 7-2
C 26-10-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-5 Noordhoek JO19-1 29150 1-4
C 26-10-2019 12:00 Terheijden JO19-2 Roosendaal JO19-5 30473 4-8
C 26-10-2019 17:30 JEKA JO19-7 Unitas'30 JO19-4 28956 1-6
C 19-10-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 29050 4-4
C 12-10-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 DFC JO19-2 89753 0-2
C 12-10-2019 14:30 Terheijden JO19-2 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 30645 0-8
C 05-10-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 DFC JO19-2 89755 1-5
C 05-10-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 29895 2-7
C 05-10-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 30085 1-2
C 05-10-2019 15:00 Roosendaal JO19-5 JEKA JO19-7 29070 5-2
C 05-10-2019 14:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 Internos JO19-2 28881 1-7
C 05-10-2019 16:30 Unitas'30 JO19-4 Terheijden JO19-2 30575 2-0
C 28-09-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 JEKA JO19-7 29256 8-1
C 28-09-2019 11:30 Internos JO19-2 Terheijden JO19-2 28878 5-2
C 28-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-5 Roosendaal JO19-5 29830 2-8
C 28-09-2019 12:00 VV Papendrecht JO19-2 Madese Boys JO19-3 29059 0-6
C 28-09-2019 10:15 DFC JO19-2 Unitas'30 JO19-4 89754 2-1
C 21-09-2019 16:15 Unitas'30 JO19-4 Noordhoek JO19-1 29446 5-3
C 21-09-2019 14:45 JEKA JO19-7 Beek Vooruit JO19-5 30144 0-6
C 21-09-2019 15:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 VV Papendrecht JO19-2 28783 8-4
C 21-09-2019 15:00 Roosendaal JO19-5 Internos JO19-2 29348 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO19-2 4 3 1 0 10 13 5 8 0
2 Baronie JO19-4 4 2 2 0 8 16 5 11 0
3 MOC'17 JO19-2 3 2 1 0 7 10 2 8 0
4 RSV JO19-1 4 2 1 1 7 12 10 2 0
5 JEKA JO19-4 4 2 1 1 7 9 8 1 0
6 Internos JO19-2 3 2 0 1 6 16 8 8 0
7 Roosendaal JO19-5 4 2 0 2 6 16 12 4 0
8 DSE JO19-2 3 1 0 2 3 4 7 -3 0
9 Hoeven JO19-2 3 0 1 2 1 3 6 -3 0
10 Unitas'30 JO19-3 4 0 1 3 1 5 18 -13 0
11 Zundert JO19-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
12 Beek Vooruit JO19-5 3 0 0 3 0 3 23 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO19-3 3 3 0 0 9 33 2 31 0
2 TVC Breda JO19-2 3 2 0 1 6 24 6 18 0
3 JEKA JO19-6 3 1 0 2 3 5 19 -14 0
4 Beek Vooruit JO19-5 3 0 0 3 0 1 36 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 10 9 0 1 27 71 16 55 0
2 Unitas'30 JO19-4 11 8 0 3 24 47 20 27 0
3 Madese Boys JO19-3 10 7 1 2 22 47 16 31 0
4 DFC JO19-2 10 7 1 2 22 33 17 16 0
5 Roosendaal JO19-5 11 7 0 4 21 47 32 15 0
6 Internos JO19-2 11 6 1 4 19 44 38 6 0
7 Noordhoek JO19-1 11 5 2 4 17 42 35 7 0
8 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 9 2 1 6 7 26 58 -32 0
9 Beek Vooruit JO19-5 10 2 1 7 7 22 53 -31 0
10 Terheijden JO19-2 11 1 3 7 6 17 45 -28 0
11 JEKA JO19-7 9 1 1 7 4 19 46 -27 0
12 VV Papendrecht JO19-2 9 0 1 8 1 16 55 -39 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 12-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 11 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven