0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-4

Teamleden

Spelers
Robin Snoeys Keeper      
Chris Aarts        
Yaser Alhasan        
Yannick Grandia        
Bram Hessels        
Karim Hoppenbrouwers        
Dante Mensen        
Lucas van der Meulen        
Thom Peeters        
Luca Simons        
Felix Teulings        
Kamiel Teulings        
Lars Tijssen        
Tim Vermast        
Simon Visser        
Mauro de Vree        
Lasse Wagemans        
 
Overige teamleden
Wil Peeters Leider
Peter Snoeys Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 11-04-2020 12:45 Irene'58 JO19-1 Wieldrecht JO19-2
C 18-04-2020 16:30 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-4
C 18-04-2020 14:30 Madese Boys JO19-3 SCO JO19-2
C 18-04-2020 14:30 JEKA JO19-5 Wieldrecht JO19-2
C 18-04-2020 12:45 ASWH JO19-2 SEOLTO JO19-2
C 18-04-2020 12:00 Noordhoek JO19-1 Dubbeldam JO19-4
C 09-05-2020 12:00 Noordhoek JO19-1 Unitas'30 JO19-4
C 09-05-2020 12:00 Wieldrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-4
C 09-05-2020 12:00 SEOLTO JO19-2 Madese Boys JO19-3
C 09-05-2020 14:30 Dubbeldam JO19-4 ASWH JO19-2
C 09-05-2020 15:00 Irene'58 JO19-1 JEKA JO19-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 14:45 Beek Vooruit JO19-4 SEOLTO JO19-2 96908
C 28-03-2020 vervallen DFC JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 95649
C 14-03-2020 13:45 Beek Vooruit JO19-4 Noordhoek JO19-1 97863
C 07-03-2020 14:30 Dubbeldam JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 B. (Brend) de Jong 97667 1 - 3
C 15-02-2020 14:30 Beek Vooruit JO19-4 JEKA JO19-5 M.J.M. (Mike) Pernot 96107 4 - 1
C 08-02-2020 12:45 SCO JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 H.F.J. (Bart) van Gils 95399 2 - 1
C 01-02-2020 14:15 Beek Vooruit JO19-4 Irene'58 JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 97865 4 - 4
C 21-12-2019 12:00 Beek Vooruit JO19-4 Bavel JO19-2 W.J. (Wil) Peeters 30161 2 - 1
C 14-12-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-4 TVC Breda JO19-2 M.J.M. (Mike) Pernot 30448 0 - 1
C 07-12-2019 13:40 JEKA JO19-5 Beek Vooruit JO19-4 L. (Leon) Zwaans 29915
C 30-11-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-4 VVR JO19-2 M.J.M. (Mike) Pernot 30736 4 - 2
C 23-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO19-4 Gesta JO19-1G J.J.J. (Jop) van den Buys 30264 4 - 2
C 16-11-2019 15:00 Boeimeer JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 G. (Gilberto) Nanne 29744 2 - 5
C 02-11-2019 13:35 Baronie JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 P.H. (Patrick) de Jongh 29186 2 - 0
C 26-10-2019 11:45 TSC JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 Y.R (Yannick) Grandia 30495 2 - 6
C 05-10-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-4 Zundert JO19-2 R. (Robin) Snoeys 28778 1 - 1
C 28-09-2019 14:30 Chaam JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 H.J.L. (Henry) Bogers 28892 1 - 4
C 21-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Unitas'30 JO19-3 M.J.M. (Mike) Pernot 30259 9 - 0
B 18-09-2019 18:30 Wieldrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 R. (Rene) van Driel 6431 2 - 2
B 14-09-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 T. (Tom) van Ermingen 7115 2 - 2
B 07-09-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-4 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 P. (Peter) Snoeys 6817 2 - 6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 16:30 JEKA JO19-5 Noordhoek JO19-1 97906 0-0
C 04-04-2020 15:00 Irene'58 JO19-1 ASWH JO19-2 95530 0-0
C 04-04-2020 14:45 Beek Vooruit JO19-4 SEOLTO JO19-2 96908 0-0
C 04-04-2020 12:45 SCO JO19-2 Dubbeldam JO19-4 97781 0-0
C 04-04-2020 12:15 Wieldrecht JO19-2 Madese Boys JO19-3 95589 0-0
C 28-03-2020 15:00 ASWH JO19-2 SCO JO19-2 95731 0-0
C 28-03-2020 12:00 Noordhoek JO19-1 Wieldrecht JO19-2 95299 0-0
C 28-03-2020 12:30 SEOLTO JO19-2 Unitas'30 JO19-4 97428 0-0
C 28-03-2020 14:30 Dubbeldam JO19-4 Irene'58 JO19-1 96607 0-0
C 28-03-2020 14:30 Madese Boys JO19-3 JEKA JO19-5 96187 0-0
C 28-03-2020 14:30 DFC JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 95649 0-0
C 21-03-2020 10:30 SEOLTO JO19-2 Wieldrecht JO19-2 98132 0-0
C 21-03-2020 12:45 SCO JO19-2 Irene'58 JO19-1 96929 0-0
C 14-03-2020 13:45 Beek Vooruit JO19-4 Noordhoek JO19-1 97863 0-0
C 14-03-2020 16:15 Unitas'30 JO19-4 Dubbeldam JO19-4 95093 0-0
C 14-03-2020 14:30 Madese Boys JO19-3 ASWH JO19-2 96572 0-0
C 14-03-2020 12:45 SCO JO19-2 JEKA JO19-5 96857 0-0
C 14-03-2020 10:30 SEOLTO JO19-2 DFC JO19-2 98148 0-0
C 07-03-2020 12:00 Wieldrecht JO19-2 SCO JO19-2 96739 3-1
C 07-03-2020 17:45 JEKA JO19-5 SEOLTO JO19-2 95949 2-6
C 07-03-2020 12:45 Irene'58 JO19-1 Unitas'30 JO19-4 95363 0-0
C 07-03-2020 14:30 Dubbeldam JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 97667 1-3
C 07-03-2020 12:00 Noordhoek JO19-1 Madese Boys JO19-3 96047 2-0
C 07-03-2020 10:45 DFC JO19-2 ASWH JO19-2 95757 0-0
C 15-02-2020 12:30 ASWH JO19-2 Noordhoek JO19-1 95550 9-1
C 15-02-2020 16:00 Unitas'30 JO19-4 Wieldrecht JO19-2 95377 5-2
C 15-02-2020 14:30 Beek Vooruit JO19-4 JEKA JO19-5 96107 4-1
C 15-02-2020 14:30 Madese Boys JO19-3 DFC JO19-2 96239 3-0
C 15-02-2020 11:30 SEOLTO JO19-2 Dubbeldam JO19-4 94828 1-4
C 08-02-2020 12:00 Noordhoek JO19-1 SEOLTO JO19-2 97348 0-0
C 08-02-2020 12:00 Wieldrecht JO19-2 ASWH JO19-2 95450 1-6
C 08-02-2020 12:45 SCO JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 95399 2-1
C 08-02-2020 14:30 Dubbeldam JO19-4 DFC JO19-2 97122 1-1
C 08-02-2020 12:30 Irene'58 JO19-1 Madese Boys JO19-3 95914 2-2
C 08-02-2020 14:00 JEKA JO19-5 Unitas'30 JO19-4 95105 4-5
C 01-02-2020 15:30 Unitas'30 JO19-4 SCO JO19-2 95581 0-0
C 01-02-2020 14:15 Beek Vooruit JO19-4 Irene'58 JO19-1 97865 4-4
C 01-02-2020 14:30 Madese Boys JO19-3 Dubbeldam JO19-4 96715 5-0
C 01-02-2020 10:30 DFC JO19-2 Noordhoek JO19-1 96959 2-0
C 01-02-2020 13:00 ASWH JO19-2 JEKA JO19-5 97771 9-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 18:30 Wieldrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 6431 2-2
B 14-09-2019 12:30 Wieldrecht JO19-2 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 6933 1-10
B 14-09-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 7115 2-2
B 07-09-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Wieldrecht JO19-2 6741 7-3
B 07-09-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-4 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 6817 2-6
B 31-08-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 Madese Boys JO19-2 6523 2-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 12:00 Beek Vooruit JO19-4 Bavel JO19-2 30161 2-1
C 21-12-2019 14:30 Baronie JO19-4 Gesta JO19-1G 30609 4-3
C 14-12-2019 15:15 TSC JO19-3 Chaam JO19-2 29519 3-2
C 14-12-2019 13:00 Zundert JO19-2 Baronie JO19-4 30318 0-0
C 14-12-2019 14:30 Gesta JO19-1G Boeimeer JO19-2 30566 0-0
C 14-12-2019 14:30 VVR JO19-2 JEKA JO19-5 29629 0-0
C 14-12-2019 14:45 Bavel JO19-2 Unitas'30 JO19-3 29999 0-0
C 14-12-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-4 TVC Breda JO19-2 30448 0-1
C 07-12-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 TSC JO19-3 29617 5-2
C 07-12-2019 14:00 Chaam JO19-2 Boeimeer JO19-2 30431 1-7
C 07-12-2019 14:30 VVR JO19-2 Bavel JO19-2 30807 6-0
C 07-12-2019 15:45 Unitas'30 JO19-3 Zundert JO19-2 29627 7-3
C 07-12-2019 13:40 JEKA JO19-5 Beek Vooruit JO19-4 29915 0-0
C 30-11-2019 14:00 Unitas'30 JO19-3 TVC Breda JO19-2 29547 0-4
C 30-11-2019 13:30 TSC JO19-3 Zundert JO19-2 28925 2-4
C 30-11-2019 14:30 Gesta JO19-1G Chaam JO19-2 29603 2-1
C 30-11-2019 14:30 Bavel JO19-2 JEKA JO19-5 30637 1-5
C 30-11-2019 15:00 Boeimeer JO19-2 Baronie JO19-4 29806 3-1
C 30-11-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-4 VVR JO19-2 30736 4-2
C 23-11-2019 14:30 VVR JO19-2 Baronie JO19-4 30195 1-3
C 23-11-2019 14:30 Bavel JO19-2 TVC Breda JO19-2 28910 1-4
C 23-11-2019 13:00 Zundert JO19-2 Chaam JO19-2 28957 5-2
C 23-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO19-4 Gesta JO19-1G 30264 4-2
C 23-11-2019 13:30 TSC JO19-3 Boeimeer JO19-2 29444 5-3
C 23-11-2019 18:00 JEKA JO19-5 Unitas'30 JO19-3 28919 1-4
C 16-11-2019 13:45 Baronie JO19-4 JEKA JO19-5 29646 0-1
C 16-11-2019 14:30 Gesta JO19-1G Bavel JO19-2 29877 7-2
C 16-11-2019 14:00 Chaam JO19-2 VVR JO19-2 30505 0-7
C 16-11-2019 15:00 Boeimeer JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 29744 2-5
C 16-11-2019 16:15 Unitas'30 JO19-3 TSC JO19-3 30099 5-1
C 16-11-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 Zundert JO19-2 30278 3-1
C 09-11-2019 15:00 Boeimeer JO19-2 TVC Breda JO19-2 30323 3-3
C 09-11-2019 14:30 Chaam JO19-2 Baronie JO19-4 30483 1-6
C 09-11-2019 14:30 Gesta JO19-1G Unitas'30 JO19-3 30455 3-5
C 09-11-2019 13:00 Zundert JO19-2 VVR JO19-2 29565 0-4
C 09-11-2019 11:45 TSC JO19-3 JEKA JO19-5 29637 3-4
C 02-11-2019 14:15 JEKA JO19-5 Zundert JO19-2 30275 5-1
C 02-11-2019 13:35 Baronie JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 29186 2-0
C 02-11-2019 14:30 VVR JO19-2 TSC JO19-3 30449 4-2
C 02-11-2019 14:30 Bavel JO19-2 Chaam JO19-2 29929 1-3
C 02-11-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 Gesta JO19-1G 28962 8-2
C 02-11-2019 16:45 Unitas'30 JO19-3 Boeimeer JO19-2 30175 5-3
C 26-10-2019 15:00 Baronie JO19-4 Unitas'30 JO19-3 29528 7-2
C 26-10-2019 13:00 Zundert JO19-2 Bavel JO19-2 29651 1-1
C 26-10-2019 14:30 Gesta JO19-1G VVR JO19-2 30771 1-3
C 26-10-2019 14:30 Chaam JO19-2 TVC Breda JO19-2 30642 0-4
C 26-10-2019 15:00 Boeimeer JO19-2 JEKA JO19-5 29785 4-3
C 26-10-2019 11:45 TSC JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 30495 2-6
C 05-10-2019 15:30 Bavel JO19-2 TSC JO19-3 29037 2-3
C 05-10-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-4 Zundert JO19-2 28778 1-1
C 05-10-2019 13:45 JEKA JO19-5 Gesta JO19-1G 29125 5-1
C 05-10-2019 14:30 VVR JO19-2 Boeimeer JO19-2 29173 2-6
C 05-10-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 Baronie JO19-4 29487 3-1
C 05-10-2019 16:00 Unitas'30 JO19-3 Chaam JO19-2 28980 3-4
C 28-09-2019 15:45 Unitas'30 JO19-3 VVR JO19-2 29282 2-9
C 28-09-2019 14:00 Baronie JO19-4 Bavel JO19-2 29336 4-2
C 28-09-2019 14:30 Chaam JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 28892 1-4
C 28-09-2019 14:30 Gesta JO19-1G TSC JO19-3 29109 2-2
C 28-09-2019 15:00 Boeimeer JO19-2 Zundert JO19-2 29763 2-2
C 28-09-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 JEKA JO19-5 29817 6-4
C 21-09-2019 11:45 Bavel JO19-2 Boeimeer JO19-2 30734 3-5
C 21-09-2019 15:30 TSC JO19-3 Baronie JO19-4 29685 0-4
C 21-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Unitas'30 JO19-3 30259 9-0
C 21-09-2019 14:30 VVR JO19-2 TVC Breda JO19-2 29882 1-2
C 21-09-2019 15:00 Zundert JO19-2 Gesta JO19-1G 28931 1-1
C 21-09-2019 16:15 JEKA JO19-5 Chaam JO19-2 29249 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ASWH JO19-2 3 3 0 0 9 24 3 21 0
2 Unitas'30 JO19-4 3 2 1 0 7 10 6 4 0
3 Beek Vooruit JO19-4 4 2 1 1 7 12 8 4 0
4 Madese Boys JO19-3 3 1 1 1 4 7 4 3 0
5 SCO JO19-2 3 1 1 1 4 3 4 -1 0
6 SEOLTO JO19-2 2 1 0 1 3 7 6 1 0
7 Noordhoek JO19-1 2 1 0 1 3 3 9 -6 0
8 Dubbeldam JO19-4 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
9 Wieldrecht JO19-2 3 1 0 2 3 6 12 -6 0
10 Irene'58 JO19-1 2 0 2 0 2 6 6 0 0
11 JEKA JO19-5 4 0 0 4 0 8 24 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO19-2 3 2 1 0 7 13 7 6 0
2 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 3 2 0 1 6 18 7 11 0
3 Beek Vooruit JO19-4 3 0 2 1 2 6 10 -4 0
4 Wieldrecht JO19-2 3 0 1 2 1 6 19 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO19-2 11 10 1 0 31 43 15 28 0
2 Beek Vooruit JO19-4 10 7 1 2 22 35 14 21 0
3 Baronie JO19-4 10 7 0 3 21 32 16 16 0
4 JEKA JO19-5 9 6 0 3 18 33 20 13 0
5 VVR JO19-2 10 6 0 4 18 39 20 19 0
6 Boeimeer JO19-2 10 5 2 3 17 38 30 8 0
7 Unitas'30 JO19-3 10 5 0 5 15 33 44 -11 0
8 Zundert JO19-2 10 2 4 4 10 19 28 -9 0
9 TSC JO19-3 11 3 1 7 10 25 41 -16 0
10 Gesta JO19-1G 10 2 2 6 8 24 35 -11 0
11 Chaam JO19-2 11 2 0 9 6 15 47 -32 0
12 Bavel JO19-2 10 0 1 9 1 14 40 -26 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 12-08-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:15 - 21:45 K A3 + A4 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven