Onder 19 beker 2e ronde

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-3

Teamleden

Spelers
Sem Hoestra Keeper      
Fabio Kustermans Keeper      
Jasper Arbouw        
Ryan Bekers        
Jeppe Berghuis        
Luke Biemans        
Teun de Craen        
Sander de Deugd        
Luuk van Dijck        
Niels Hazenberg        
Daniël Hellemons        
Jip Hendriks        
Sam Korsten        
Rowan van Loenhout        
Menno van Oers        
Julian van Rijsbergen        
Rens Romme        
Douwe Schuurmans        
Camiel Slangen        
 
Overige teamleden
Guido Wijnands Trainer
Peter Ernest Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 13:00 DSE JO19-2 FC Bergen JO19-1
C 23-11-2019 14:00 Kogelvangers JO19-1 DFC JO19-1
C 23-11-2019 13:00 Oranje Wit JO19-3 JEKA JO19-4
C 23-11-2019 13:15 Roosendaal JO19-2 Dubbeldam JO19-3
C 23-11-2019 14:30 Sprundel JO19-2 Beek Vooruit JO19-3
C 30-11-2019 15:45 JEKA JO19-4 RSV JO19-1
C 30-11-2019 14:30 FC Bergen JO19-1 Beek Vooruit JO19-3
C 30-11-2019 14:30 DFC JO19-1 Dubbeldam JO19-3
C 30-11-2019 15:00 Roosendaal JO19-2 Kogelvangers JO19-1
C 30-11-2019 12:30 Oranje Wit JO19-3 Sprundel JO19-2
C 07-12-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-4
C 07-12-2019 14:30 RSV JO19-1 FC Bergen JO19-1
C 07-12-2019 14:30 Sprundel JO19-2 Roosendaal JO19-2
C 07-12-2019 14:30 Dubbeldam JO19-3 DSE JO19-2
C 07-12-2019 12:00 Kogelvangers JO19-1 Oranje Wit JO19-3
C 14-12-2019 12:30 JEKA JO19-4 FC Bergen JO19-1
C 14-12-2019 12:30 Oranje Wit JO19-3 Dubbeldam JO19-3
C 14-12-2019 13:00 DSE JO19-2 RSV JO19-1
C 14-12-2019 13:15 Roosendaal JO19-2 DFC JO19-1
C 14-12-2019 14:30 Sprundel JO19-2 Kogelvangers JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Roosendaal JO19-3 92376 4-3
B 14-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-5 6950 6-1
B 14-09-2019 16:15 TSC JO19-4 DIA JO19-2 7034 0-0
B 07-09-2019 14:30 DIA JO19-2 JEKA JO19-5 6795 0-0
B 07-09-2019 13:45 TSC JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 6657 1-8
B 31-08-2019 16:15 JEKA JO19-5 TSC JO19-4 6609 5-4
B 31-08-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DIA JO19-2 6448 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 17:45 JEKA JO19-4 Roosendaal JO19-2 29480 0-9
C 16-11-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-3 Kogelvangers JO19-1 28817 0-0
C 16-11-2019 14:30 FC Bergen JO19-1 Oranje Wit JO19-3 30206 5-3
C 16-11-2019 14:30 RSV JO19-1 Sprundel JO19-2 29465 4-0
C 16-11-2019 12:30 DFC JO19-1 DSE JO19-2 87138 4-2
C 09-11-2019 11:45 DSE JO19-2 Kogelvangers JO19-1 28837 1-4
C 09-11-2019 13:00 Oranje Wit JO19-3 Roosendaal JO19-2 29981 4-7
C 09-11-2019 13:00 FC Bergen JO19-1 Dubbeldam JO19-3 29985 11-0
C 09-11-2019 14:30 RSV JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 30091 0-0
C 09-11-2019 17:30 JEKA JO19-4 DFC JO19-1 87137 1-3
C 05-11-2019 19:30 DFC JO19-1 Sprundel JO19-2 87133 4-2
C 02-11-2019 10:30 DFC JO19-1 FC Bergen JO19-1 87136 2-2
C 02-11-2019 13:15 Roosendaal JO19-2 RSV JO19-1 30359 3-0
C 02-11-2019 13:45 Beek Vooruit JO19-3 Oranje Wit JO19-3 30276 3-1
C 02-11-2019 14:30 Sprundel JO19-2 DSE JO19-2 28818 1-2
C 02-11-2019 14:30 Dubbeldam JO19-3 JEKA JO19-4 30249 3-2
C 29-10-2019 20:00 Roosendaal JO19-2 FC Bergen JO19-1 30664 6-0
C 26-10-2019 17:00 JEKA JO19-4 Sprundel JO19-2 30428 2-2
C 26-10-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-3 DFC JO19-1 87135 0-0
C 26-10-2019 14:30 FC Bergen JO19-1 Kogelvangers JO19-1 29266 0-0
C 26-10-2019 14:30 RSV JO19-1 Dubbeldam JO19-3 30112 5-1
C 26-10-2019 12:45 SEOLTO JO19-2 Roosendaal JO19-2 29581 0-0
C 26-10-2019 12:45 DSE JO19-2 Oranje Wit JO19-3 30610 1-4
C 19-10-2019 13:00 Kogelvangers JO19-1 RSV JO19-1 28927 3-1
C 12-10-2019 14:45 JEKA JO19-4 DSE JO19-2 93588 1-3
C 08-10-2019 20:00 DFC JO19-1 RSV JO19-1 87134 5-2
C 05-10-2019 13:15 Roosendaal JO19-2 DSE JO19-2 29515 6-2
C 05-10-2019 13:00 Kogelvangers JO19-1 JEKA JO19-4 30041 6-0
C 05-10-2019 10:00 Oranje Wit JO19-3 SEOLTO JO19-2 29306 0-0
C 05-10-2019 14:30 Dubbeldam JO19-3 Beek Vooruit JO19-3 30814 1-4
C 05-10-2019 14:30 Sprundel JO19-2 FC Bergen JO19-1 30785 0-0
C 28-09-2019 14:30 RSV JO19-1 Oranje Wit JO19-3 29328 2-2
C 28-09-2019 14:30 Dubbeldam JO19-3 Kogelvangers JO19-1 29909 2-6
C 28-09-2019 14:30 FC Bergen JO19-1 SEOLTO JO19-2 29760 11-1
C 28-09-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-3 Roosendaal JO19-2 28857 2-5
C 28-09-2019 15:45 JEKA JO19-4 DSE JO19-2 28875 0-0
C 21-09-2019 14:30 Sprundel JO19-2 Dubbeldam JO19-3 30335 7-3
C 21-09-2019 14:30 SEOLTO JO19-2 JEKA JO19-4 29699 1-8
C 21-09-2019 13:00 Oranje Wit JO19-3 DFC JO19-1 87132 0-1
C 21-09-2019 12:45 DSE JO19-2 Beek Vooruit JO19-3 30125 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-3 1 1 0 0 3 4 3 1 0
2 Roosendaal JO19-3 1 0 0 1 0 3 4 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO19-2 6 6 0 0 18 36 8 28 0
2 DFC JO19-1 6 5 1 0 16 19 9 10 0
3 Kogelvangers JO19-1 4 4 0 0 12 19 4 15 0
4 FC Bergen JO19-1 4 2 1 1 7 18 11 7 0
5 Beek Vooruit JO19-3 4 2 1 1 7 12 10 2 0
6 RSV JO19-1 6 2 1 3 7 14 14 0 0
7 DSE JO19-2 7 2 1 4 7 14 23 -9 0
8 Sprundel JO19-2 5 1 1 3 4 12 15 -3 0
9 Oranje Wit JO19-3 6 1 1 4 4 14 19 -5 0
10 Dubbeldam JO19-3 6 1 0 5 3 10 35 -25 0
11 JEKA JO19-4 6 0 1 5 1 6 26 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 12-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven