Onder 19 beker poule

Junioren - JO19 - Beek Vooruit JO19-1

Teamleden

Spelers
Stefan Hermans Keeper      
Luuk Monster Keeper      
Tim van den Bliek        
Fedde van Gils        
Gijs Hoogerwerf        
Robin Koreman        
Lorenzo van der Linden        
Levi Machielsen        
Rik Mol        
Pieter van Opstal        
Jop Rikken        
Joep Schoenmakers        
Martijn Smits        
Pepijn Snoek        
Luuk Timmers        
Stan van der Velden        
Mees Vermeulen        
Milan Walvoort        
Klaas Wijnsma        
 
Overige teamleden
Mark van Opstal Leider
Kees Timmers Leider
Jurgen vd Velden Trainer
Stefan van der Linden Assistent-trainer
René Struys Assistent-trainer
Willem Vermeulen Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1
C 16-11-2019 14:30 Oosterhout JO19-1 DIA JO19-1
C 16-11-2019 14:30 The White Boys JO19-1 Rijen JO19-1
C 16-11-2019 14:30 RWB JO19-1 Waspik JO19-1
C 16-11-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 SV Reeshof JO19-1
C 23-11-2019 15:00 Rijen JO19-1 Beek Vooruit JO19-1
C 23-11-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 The White Boys JO19-1
C 23-11-2019 14:30 Waspik JO19-1 DESK JO19-1
C 23-11-2019 14:30 Oosterhout JO19-1 Madese Boys JO19-1
C 23-11-2019 13:45 SV Reeshof JO19-1 RWB JO19-1
C 30-11-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 TSV Gudok JO19-1
C 30-11-2019 15:00 Rijen JO19-1 Oosterhout JO19-1
C 30-11-2019 14:45 DESK JO19-1 SV Reeshof JO19-1
C 30-11-2019 14:30 Waspik JO19-1 DIA JO19-1
C 30-11-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 The White Boys JO19-1
C 07-12-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 RWB JO19-1
C 07-12-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Madese Boys JO19-1
C 07-12-2019 14:30 DIA JO19-1 Beek Vooruit JO19-1
C 07-12-2019 14:30 Oosterhout JO19-1 Waspik JO19-1
C 07-12-2019 13:45 SV Reeshof JO19-1 Rijen JO19-1
C 14-12-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 SV Reeshof JO19-1
C 14-12-2019 14:30 RWB JO19-1 Rijen JO19-1
C 14-12-2019 14:30 Waspik JO19-1 TSV Gudok JO19-1
C 14-12-2019 14:45 DESK JO19-1 DIA JO19-1
C 14-12-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-1 FC Tilburg JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 15:00 Boeimeer JO19-1 Baronie JO19-1 6965 0-0
B 14-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 JEKA JO19-1 7069 1-3
B 07-09-2019 14:15 JEKA JO19-1 Baronie JO19-1 6858 3-7
B 07-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Boeimeer JO19-1 6693 7-0
B 31-08-2019 14:30 Baronie JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 6567 4-1
B 31-08-2019 15:00 Boeimeer JO19-1 JEKA JO19-1 6462 1-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-11-2019 20:00 RWB JO19-1 DIA JO19-1 28683 5-2
C 09-11-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 Oosterhout JO19-1 28454 6-1
C 09-11-2019 15:00 Rijen JO19-1 FC Tilburg JO19-1 28416 1-3
C 09-11-2019 14:45 DESK JO19-1 RWB JO19-1 28703 1-1
C 09-11-2019 14:30 DIA JO19-1 Madese Boys JO19-1 28606 3-5
C 09-11-2019 13:45 SV Reeshof JO19-1 The White Boys JO19-1 28512 4-4
C 02-11-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 Waspik JO19-1 28657 4-1
C 02-11-2019 14:30 Oosterhout JO19-1 SV Reeshof JO19-1 28478 3-5
C 02-11-2019 14:30 The White Boys JO19-1 TSV Gudok JO19-1 28651 0-0
C 02-11-2019 14:45 DESK JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 28685 1-4
C 26-10-2019 14:30 DIA JO19-1 The White Boys JO19-1 28551 3-2
C 26-10-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Oosterhout JO19-1 28448 9-1
C 26-10-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 DESK JO19-1 28485 2-0
C 26-10-2019 15:00 Rijen JO19-1 Madese Boys JO19-1 28726 5-2
C 26-10-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-1 RWB JO19-1 28734 0-0
C 19-10-2019 15:00 Rijen JO19-1 Boeimeer JO19-1 28676 0-0
C 19-10-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 DESK JO19-1 28548 2-2
C 19-10-2019 14:30 The White Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 28618 0-5
C 19-10-2019 10:00 DIA JO19-1 TSV Gudok JO19-1 28414 0-2
C 19-10-2019 14:30 Oosterhout JO19-1 RWB JO19-1 28663 0-8
C 19-10-2019 12:30 SV Reeshof JO19-1 Waspik JO19-1 28622 1-5
C 05-10-2019 14:30 RWB JO19-1 FC Tilburg JO19-1 28654 3-1
C 05-10-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 TSV Gudok JO19-1 28610 0-3
C 05-10-2019 14:30 The White Boys JO19-1 Oosterhout JO19-1 28737 5-1
C 05-10-2019 14:45 DESK JO19-1 Rijen JO19-1 28524 1-2
C 05-10-2019 15:00 Boeimeer JO19-1 SV Reeshof JO19-1 28744 0-0
C 05-10-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 Waspik JO19-1 28399 5-0
C 28-09-2019 13:45 SV Reeshof JO19-1 TSV Gudok JO19-1 28549 1-5
C 28-09-2019 12:30 Oosterhout JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 28466 1-10
C 28-09-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 Boeimeer JO19-1 28501 0-0
C 28-09-2019 14:30 The White Boys JO19-1 DESK JO19-1 28561 7-2
C 28-09-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Waspik JO19-1 28673 1-4
C 28-09-2019 15:00 Rijen JO19-1 DIA JO19-1 28452 2-1
C 21-09-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 SV Reeshof JO19-1 28390 4-1
C 21-09-2019 15:00 Waspik JO19-1 The White Boys JO19-1 28653 2-1
C 21-09-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 Rijen JO19-1 28488 5-0
C 21-09-2019 14:45 DESK JO19-1 Oosterhout JO19-1 28603 1-0
C 21-09-2019 14:30 DIA JO19-1 FC Tilburg JO19-1 28404 2-2
C 21-09-2019 14:30 RWB JO19-1 Madese Boys JO19-1 28567 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO19-1 2 2 0 0 6 11 4 7 0
2 JEKA JO19-1 2 1 0 1 3 6 8 -2 0
3 Beek Vooruit JO19-1 2 0 0 2 0 2 7 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok JO19-1 6 6 0 0 18 23 2 21 0
2 Beek Vooruit JO19-1 5 5 0 0 15 28 3 25 0
3 RWB JO19-1 5 4 1 0 13 20 5 15 0
4 Waspik JO19-1 5 3 0 2 9 12 12 0 0
5 Rijen JO19-1 5 3 0 2 9 10 12 -2 0
6 FC Tilburg JO19-1 6 2 2 2 8 18 13 5 0
7 The White Boys JO19-1 6 2 1 3 7 19 17 2 0
8 Madese Boys JO19-1 5 2 0 3 6 12 15 -3 0
9 DESK JO19-1 7 1 2 4 5 8 18 -10 0
10 SV Reeshof JO19-1 5 1 1 3 4 12 21 -9 0
11 DIA JO19-1 6 1 1 4 4 11 18 -7 0
12 Oosterhout JO19-1 7 0 0 7 0 7 44 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-07-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 30-07-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 06-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 13-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 20-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 25-07-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 01-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 08-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 02 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven