0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 13

Teamleden

Spelers
Stije Aarts        
Luca van Baal        
Ian Bouman        
Daan Brouwers        
Gijs Hendriks        
Niek Hurks        
Kiet van der List        
Loeki Machielsen        
Lars Mol        
Joeri Muijsenberg        
Tim Oerlemans        
Sander Oomen        
Boris Plantema        
Bas Schipper        
Jalmar Spijkers        
Jelle Timmers        
Jelle Timmers        
Dion Verstegen        
Dejan Vlamings        
Rico Walvoort        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2019 09:45 Boeimeer 4 HZ'75 3
C 24-11-2019 10:00 Hardinxveld 2 SC Emma 5
C 24-11-2019 10:00 ST TPO/VOV 3 Beek Vooruit 13
C 24-11-2019 10:00 VV Papendrecht 3 VCW 4
C 24-11-2019 12:30 Terheijden 6 DIA 8
C 01-12-2019 14:00 Beek Vooruit 13 Madese Boys 5
C 01-12-2019 12:00 DIA 8 Hardinxveld 2
C 01-12-2019 11:00 SC Emma 5 Terheijden 6
C 01-12-2019 10:00 VV Papendrecht 3 HZ'75 3
C 01-12-2019 10:00 VCW 4 Boeimeer 4
C 08-12-2019 09:45 Boeimeer 4 Beek Vooruit 13
C 08-12-2019 10:00 Hardinxveld 2 VV Papendrecht 3
C 08-12-2019 10:00 ST TPO/VOV 3 Madese Boys 5
C 08-12-2019 12:00 DIA 8 SC Emma 5
C 08-12-2019 12:30 Terheijden 6 VCW 4
C 15-12-2019 11:00 SC Emma 5 Beek Vooruit 13

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 17-11-2019 12:00 HZ'75 3 Beek Vooruit 13 82645
C 10-11-2019 14:00 Beek Vooruit 13 DIA 8 R.V.J. (Rick) van Hooijdonk 86053 3 - 3
C 27-10-2019 10:00 Hardinxveld 2 Beek Vooruit 13 Afgeschermd 81323 0 - 2
C 20-10-2019 12:15 Beek Vooruit 13 VCW 4 Afgeschermd 86052 11 - 0
C 06-10-2019 10:00 VV Papendrecht 3 Beek Vooruit 13 P. (Patrick) Benjamins 80941
C 29-09-2019 14:00 Beek Vooruit 13 Terheijden 6 Afgeschermd 86051 4 - 0
C 22-09-2019 11:00 SC Emma 5 Beek Vooruit 13 81686
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2019 12:30 Terheijden 6 ST TPO/VOV 3 85656 0-0
C 17-11-2019 12:00 HZ'75 3 Beek Vooruit 13 82645 0-0
C 17-11-2019 11:00 SC Emma 5 VV Papendrecht 3 81689 0-0
C 17-11-2019 10:00 Hardinxveld 2 VCW 4 81324 5-2
C 17-11-2019 09:45 Boeimeer 4 Madese Boys 5 81720 5-2
C 10-11-2019 10:00 Madese Boys 5 Terheijden 6 84317 0-0
C 10-11-2019 10:00 VCW 4 HZ'75 3 83126 1-7
C 10-11-2019 10:00 ST TPO/VOV 3 Hardinxveld 2 82351 3-2
C 10-11-2019 10:00 VV Papendrecht 3 Boeimeer 4 80943 7-1
C 10-11-2019 14:00 Beek Vooruit 13 DIA 8 86053 3-3
C 03-11-2019 09:45 Boeimeer 4 SC Emma 5 81719 3-2
C 03-11-2019 10:00 Madese Boys 5 VCW 4 84316 6-1
C 03-11-2019 10:00 ST TPO/VOV 3 VV Papendrecht 3 82350 3-2
C 03-11-2019 12:30 Terheijden 6 Hardinxveld 2 85655 2-1
C 03-11-2019 14:00 HZ'75 3 DIA 8 82644 3-1
C 27-10-2019 12:00 DIA 8 Boeimeer 4 86376 7-0
C 27-10-2019 11:00 SC Emma 5 HZ'75 3 81688 7-1
C 27-10-2019 10:00 VCW 4 ST TPO/VOV 3 83125 1-7
C 27-10-2019 10:00 VV Papendrecht 3 Madese Boys 5 80942 4-1
C 27-10-2019 10:00 Hardinxveld 2 Beek Vooruit 13 81323 0-2
C 20-10-2019 12:15 Beek Vooruit 13 VCW 4 86052 11-0
C 20-10-2019 10:00 VV Papendrecht 3 DIA 8 80940 1-3
C 20-10-2019 10:00 ST TPO/VOV 3 Boeimeer 4 82348 6-1
C 20-10-2019 12:30 Terheijden 6 HZ'75 3 85654 2-4
C 13-10-2019 09:45 Boeimeer 4 Terheijden 6 81718 2-0
C 13-10-2019 10:00 ST TPO/VOV 3 DIA 8 82349 2-0
C 13-10-2019 10:00 Madese Boys 5 SC Emma 5 84315 0-5
C 13-10-2019 12:00 HZ'75 3 Hardinxveld 2 82643 4-1
C 06-10-2019 11:00 SC Emma 5 ST TPO/VOV 3 81687 6-1
C 06-10-2019 10:00 VV Papendrecht 3 Beek Vooruit 13 80941 0-0
C 06-10-2019 10:00 Hardinxveld 2 Boeimeer 4 81322 5-3
C 06-10-2019 12:00 DIA 8 Madese Boys 5 86375 6-3
C 29-09-2019 10:00 VCW 4 SC Emma 5 83124 1-5
C 29-09-2019 10:00 Madese Boys 5 HZ'75 3 84314 2-1
C 29-09-2019 14:00 Beek Vooruit 13 Terheijden 6 86051 4-0
C 22-09-2019 12:30 Terheijden 6 VV Papendrecht 3 85653 4-1
C 22-09-2019 12:00 HZ'75 3 ST TPO/VOV 3 82642 4-1
C 22-09-2019 12:00 DIA 8 VCW 4 86374 4-0
C 22-09-2019 11:00 SC Emma 5 Beek Vooruit 13 81686 0-0
C 22-09-2019 10:00 Hardinxveld 2 Madese Boys 5 81321 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST TPO/VOV 3 8 6 0 2 18 29 17 12 0
2 HZ'75 3 8 6 0 2 18 28 18 10 0
3 SC Emma 5 6 5 0 1 15 30 7 23 0
4 DIA 8 7 4 1 2 13 24 12 12 0
5 Beek Vooruit 13 5 3 1 1 10 23 7 16 0
6 Boeimeer 4 7 3 0 4 9 15 29 -14 0
7 Madese Boys 5 8 2 2 4 8 15 23 -8 0
8 Hardinxveld 2 7 2 1 4 7 15 17 -2 0
9 Terheijden 6 7 2 1 4 7 9 18 -9 0
10 VV Papendrecht 3 6 2 0 4 6 16 17 -1 0
11 VCW 4 7 0 0 7 0 6 45 -39 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 07-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 14-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven