0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 12

Teamleden

Spelers
Ad Goos Speler / leider      
Cees Poppelaars Speler / leider      
Joeri Stok Keeper      
Eric Aarts        
Allard van Baar        
Dennis Bakx        
Cornie Biemans        
Bram Blommendaal        
Jos Ermens        
Fay van Gils        
Anton Knijnenburg        
Addie Korsten        
Ad Leijten        
Frank Leijten        
Jan Moerkens        
Iwan Nooren        
Rens Nuiten        
Erik Post v.d. Linde        
Johan v.d Riet        
Pieter v.d. Riet        
Carlo Rovers        
Stefan Schreiner        
Sjoerd Sjoerdsma        
Theo Sprenkels        
Ton Vis        
Gerard Wijnsma        
Hans van Wolven        
 
Overige teamleden
Piet van Gool Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 09:30 Schijf 5 Hoeven 5
C 17-11-2019 09:30 Zundert 5 PCP 5
C 17-11-2019 10:00 VVR 5 Sprundel 6
C 17-11-2019 10:00 Unitas'30 7 Wernhout 5
C 17-11-2019 10:00 Achtmaal 4 Moerse Boys 7
C 17-11-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Boeimeer 5
C 24-11-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Achtmaal 4
C 24-11-2019 10:00 VVR 5 Unitas'30 7
C 24-11-2019 10:00 Moerse Boys 7 Boeimeer 5
C 24-11-2019 10:00 Sprundel 6 PCP 5
C 24-11-2019 09:45 Hoeven 5 Wernhout 5
C 24-11-2019 09:30 Schijf 5 Zundert 5
C 01-12-2019 11:00 PCP 5 Hoeven 5
C 01-12-2019 10:30 Boeimeer 5 VVR 5
C 01-12-2019 10:00 Achtmaal 4 Schijf 5
C 01-12-2019 10:00 Zundert 5 Beek Vooruit 12
C 01-12-2019 10:00 Wernhout 5 Sprundel 6
C 01-12-2019 09:45 Moerse Boys 7 Unitas'30 7
C 08-12-2019 09:30 Schijf 5 Boeimeer 5
C 08-12-2019 09:45 Hoeven 5 Sprundel 6
C 08-12-2019 10:00 Zundert 5 Achtmaal 4
C 08-12-2019 10:00 VVR 5 Wernhout 5
C 08-12-2019 10:00 Unitas'30 7 PCP 5
C 08-12-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Moerse Boys 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2019 vervallen Hoeven 5 Beek Vooruit 12 84821
C 03-11-2019 09:30 Schijf 5 Beek Vooruit 12 AJ (Ad) Bink 85123 3 - 0
C 27-10-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Wernhout 5 Afgeschermd 85317 2 - 7
C 20-10-2019 10:00 PCP 5 Beek Vooruit 12 C (Cees) Poppelaars 83514 4 - 0
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 7 Beek Vooruit 12 A.P. (Ad) de Pijper 85274 3 - 0
C 06-10-2019 10:00 Beek Vooruit 12 VVR 5 J. (John) v.d. Broek 85316 1 - 3
C 22-09-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Sprundel 6 A.P.C.C. (Alfons) Eijkens 85315 3 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 10:30 Boeimeer 5 Unitas'30 7 81710 2-1
C 10-11-2019 10:00 Moerse Boys 7 VVR 5 85091 0-1
C 10-11-2019 10:00 Sprundel 6 Schijf 5 83927 0-7
C 10-11-2019 10:00 Wernhout 5 Zundert 5 82855 4-3
C 10-11-2019 09:45 Hoeven 5 Beek Vooruit 12 84821 0-0
C 10-11-2019 11:00 PCP 5 Achtmaal 4 83517 3-4
C 03-11-2019 09:45 Hoeven 5 Moerse Boys 7 84820 1-2
C 03-11-2019 09:30 Schijf 5 Beek Vooruit 12 85123 3-0
C 03-11-2019 10:00 Wernhout 5 PCP 5 82854 1-3
C 03-11-2019 10:00 Sprundel 6 Boeimeer 5 83926 3-3
C 03-11-2019 10:00 VVR 5 Achtmaal 4 83547 1-3
C 03-11-2019 10:00 Unitas'30 7 Zundert 5 85275 1-0
C 27-10-2019 10:00 Zundert 5 VVR 5 84294 1-1
C 27-10-2019 10:00 Achtmaal 4 Unitas'30 7 85306 3-1
C 27-10-2019 11:00 PCP 5 Schijf 5 83516 1-3
C 27-10-2019 10:30 Boeimeer 5 Hoeven 5 81709 2-2
C 27-10-2019 10:00 Moerse Boys 7 Sprundel 6 85090 2-1
C 27-10-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Wernhout 5 85317 2-7
C 20-10-2019 10:00 Zundert 5 Sprundel 6 84293 1-2
C 20-10-2019 10:00 PCP 5 Beek Vooruit 12 83514 4-0
C 13-10-2019 11:00 PCP 5 Moerse Boys 7 83515 6-2
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 7 Beek Vooruit 12 85274 3-0
C 13-10-2019 10:00 Sprundel 6 Achtmaal 4 83925 3-3
C 13-10-2019 10:00 VVR 5 Schijf 5 83546 1-2
C 13-10-2019 10:00 Wernhout 5 Boeimeer 5 82853 1-4
C 13-10-2019 09:45 Hoeven 5 Zundert 5 84819 0-0
C 06-10-2019 09:30 Schijf 5 Unitas'30 7 85122 5-0
C 06-10-2019 10:00 Achtmaal 4 Hoeven 5 85305 1-3
C 06-10-2019 10:00 Moerse Boys 7 Wernhout 5 85089 3-1
C 06-10-2019 10:30 Boeimeer 5 PCP 5 81708 2-1
C 06-10-2019 10:00 Beek Vooruit 12 VVR 5 85316 1-3
C 29-09-2019 09:45 Hoeven 5 VVR 5 84818 2-1
C 29-09-2019 10:00 Wernhout 5 Schijf 5 82852 1-2
C 29-09-2019 10:00 Moerse Boys 7 Zundert 5 85088 4-1
C 29-09-2019 10:00 Sprundel 6 Unitas'30 7 83924 0-0
C 29-09-2019 10:30 Boeimeer 5 Achtmaal 4 81707 1-3
C 22-09-2019 09:30 Schijf 5 Moerse Boys 7 85121 0-1
C 22-09-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Sprundel 6 85315 3-7
C 22-09-2019 10:00 Unitas'30 7 Hoeven 5 85273 0-4
C 22-09-2019 10:00 Achtmaal 4 Wernhout 5 85304 2-2
C 22-09-2019 10:00 Zundert 5 Boeimeer 5 84292 5-0
C 22-09-2019 10:00 VVR 5 PCP 5 83545 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Schijf 5 7 6 0 1 18 22 4 18 0
2 Moerse Boys 7 7 5 0 2 15 14 11 3 0
3 Achtmaal 4 7 4 2 1 14 19 14 5 0
4 Boeimeer 5 7 3 2 2 11 14 16 -2 0
5 Hoeven 5 5 3 1 1 10 12 6 6 0
6 PCP 5 7 3 1 3 10 18 12 6 0
7 Sprundel 6 6 2 2 2 8 16 19 -3 0
8 VVR 5 7 2 2 3 8 8 9 -1 0
9 Wernhout 5 7 2 1 4 7 17 19 -2 0
10 Unitas'30 7 6 2 0 4 6 6 14 -8 0
11 Zundert 5 6 1 1 4 4 11 12 -1 0
12 Beek Vooruit 12 6 0 0 6 0 6 27 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 08-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven