0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 11

Teamleden

Spelers
Shawn Magee Speler / leider      
Timo Akkermans        
Niels Bakker        
Tim van den Eijnden        
Boudewijn Emaus        
Luuk Gelens        
Dennis Hendriks        
Frank Lucassen        
Yannick RKCG34R Bondsli Neefs        
Jens Nieuwkoop        
Sander Oomen        
Bjorn van Opstal        
Joost Roovers        
Stijn van der Velden        
Michiel Verdaasdonk        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 10:00 DSE 5 Unitas'30 8
C 17-11-2019 11:00 Achtmaal 3 Schijf 4
C 17-11-2019 12:00 Zundert 4 Wernhout 4
C 17-11-2019 12:00 Moerse Boys 5 Victoria'03 5
C 17-11-2019 12:15 Beek Vooruit 11 RSV 4
C 24-11-2019 12:15 Beek Vooruit 11 DSE 5
C 24-11-2019 12:00 Moerse Boys 5 Achtmaal 3
C 24-11-2019 10:00 Unitas'30 8 RSV 4
C 24-11-2019 10:00 Victoria'03 5 Wernhout 4
C 24-11-2019 10:00 Sprundel 5 Schijf 4
C 01-12-2019 11:00 Achtmaal 3 Beek Vooruit 11
C 01-12-2019 10:00 DSE 5 Moerse Boys 5
C 01-12-2019 10:00 Unitas'30 8 Zundert 4
C 01-12-2019 10:00 Wernhout 4 Sprundel 5
C 01-12-2019 09:45 Schijf 4 Victoria'03 5
C 08-12-2019 10:00 Victoria'03 5 Sprundel 5
C 08-12-2019 11:00 Achtmaal 3 DSE 5
C 08-12-2019 12:00 Zundert 4 Schijf 4
C 08-12-2019 12:00 Moerse Boys 5 RSV 4
C 08-12-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Unitas'30 8

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2019 vervallen Victoria'03 5 Beek Vooruit 11 82197
C 03-11-2019 12:00 Moerse Boys 5 Beek Vooruit 11 JC (Jos) van Bedaf 84370 1 - 0
C 27-10-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Wernhout 4 Afgeschermd 85166 0 - 2
C 13-10-2019 12:00 Zundert 4 Beek Vooruit 11 M.L.J (Michiel) Verdaasdonk 84283 0 - 3
C 29-09-2019 09:45 Schijf 4 Beek Vooruit 11 A. (Adrie) Koenraads 81655 2 - 0
C 22-09-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Sprundel 5 M. (Mark) Vermunt 85165 2 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 10:30 RSV 4 Zundert 4 81883 5-1
C 10-11-2019 10:00 Sprundel 5 Moerse Boys 5 83895 3-0
C 10-11-2019 10:00 Wernhout 4 Achtmaal 3 82845 4-2
C 10-11-2019 09:45 Schijf 4 DSE 5 81658 4-5
C 03-11-2019 10:00 Wernhout 4 Schijf 4 82844 6-1
C 03-11-2019 10:00 Sprundel 5 RSV 4 83894 0-2
C 03-11-2019 10:00 Victoria'03 5 Unitas'30 8 82196 1-5
C 03-11-2019 12:00 Zundert 4 Achtmaal 3 84284 1-3
C 03-11-2019 12:00 Moerse Boys 5 Beek Vooruit 11 84370 1-0
C 27-10-2019 09:45 Schijf 4 Moerse Boys 5 81657 2-1
C 27-10-2019 10:00 DSE 5 Zundert 4 82783 10-1
C 27-10-2019 10:00 Unitas'30 8 Sprundel 5 85286 3-3
C 27-10-2019 10:30 RSV 4 Victoria'03 5 81882 6-4
C 27-10-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Wernhout 4 85166 0-2
C 20-10-2019 10:30 RSV 4 DSE 5 81880 2-4
C 13-10-2019 12:00 Zundert 4 Beek Vooruit 11 84283 0-3
C 13-10-2019 10:00 Sprundel 5 DSE 5 83893 5-2
C 13-10-2019 10:00 Victoria'03 5 Achtmaal 3 82195 2-0
C 13-10-2019 10:00 Wernhout 4 RSV 4 82843 4-1
C 13-10-2019 09:45 Schijf 4 Unitas'30 8 81656 0-7
C 06-10-2019 12:00 Moerse Boys 5 Zundert 4 84369 5-0
C 06-10-2019 11:00 Achtmaal 3 Sprundel 5 83494 0-4
C 06-10-2019 10:00 Unitas'30 8 Wernhout 4 85285 1-3
C 06-10-2019 10:00 DSE 5 Victoria'03 5 82782 5-2
C 06-10-2019 10:00 RSV 4 Schijf 4 81881 4-0
C 29-09-2019 09:45 Schijf 4 Beek Vooruit 11 81655 2-0
C 29-09-2019 10:00 Wernhout 4 Moerse Boys 5 82842 6-0
C 29-09-2019 10:00 Sprundel 5 Zundert 4 83892 0-0
C 29-09-2019 10:00 Unitas'30 8 Achtmaal 3 85284 5-0
C 22-09-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Sprundel 5 85165 2-2
C 22-09-2019 12:00 Moerse Boys 5 Unitas'30 8 84368 3-2
C 22-09-2019 12:00 Zundert 4 Victoria'03 5 84282 1-3
C 22-09-2019 10:00 DSE 5 Wernhout 4 82781 1-4
C 22-09-2019 11:00 Achtmaal 3 RSV 4 83493 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wernhout 4 7 7 0 0 21 29 6 23 0
2 RSV 4 7 5 0 2 15 25 13 12 0
3 DSE 5 6 4 0 2 12 27 18 9 0
4 Sprundel 5 6 3 2 1 11 17 9 8 0
5 Unitas'30 8 6 3 1 2 10 23 10 13 0
6 Moerse Boys 5 6 3 0 3 9 10 13 -3 0
7 Victoria'03 5 5 2 0 3 6 12 17 -5 0
8 Schijf 4 6 2 0 4 6 9 23 -14 0
9 Beek Vooruit 11 5 1 1 3 4 5 7 -2 0
10 Achtmaal 3 6 1 0 5 3 5 21 -16 0
11 Zundert 4 6 0 0 6 0 4 29 -25 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-07-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 06-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 13-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 20-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 27-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 03-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 10-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 17-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 24-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 01-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 08-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 15-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 22-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 29-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 05-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 12-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 19-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 26-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 03-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 10-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 17-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 24-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 31-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 07-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 14-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 21-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 28-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 04-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 11-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 18-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 25-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 03-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 10-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 17-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 24-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 31-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 07-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 14-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 21-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 28-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 05-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 12-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 19-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 26-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 02-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 09-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 16-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 23-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
di 30-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training even weken gaat_door
dinsdag 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-07-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 06-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 13-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 20-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 27-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 03-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 10-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 17-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 24-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 01-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 08-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 15-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 22-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 29-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 05-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 12-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 19-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 26-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 03-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 10-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 17-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 24-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 31-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 07-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 14-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 21-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 28-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 04-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 11-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 18-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 25-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 03-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 10-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 17-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 24-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 31-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 07-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 14-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 21-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 28-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 05-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 12-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 19-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 26-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 02-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 09-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 16-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 23-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door
di 30-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training oneven weken gaat_door

Berichten



Terug naar boven