Mannen beker reserve zondag 2e ronde

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 10

Teamleden

Spelers
Jelmer de Graauw Speler / leider      
Bastiaan van Aert        
Marijn van Bakel        
Mink van de Goorbergh        
Koen van den Goorbergh        
Bram van den Heiligenberg        
Lars van der Hoeven        
Tim Lasker        
Max van Loon        
Jari Prein        
Stef Sjoerdsma        
Bernd van Son        
Max van der Stelt        
Joris Taks        
Casper Tielen        
Wout Timmers        
Cedric Visseren        
 
Overige teamleden
Frank Weijers Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 19-04-2020 10:00 SVC 4 Dubbeldam 5
C 19-04-2020 10:30 ST TPO/VOV 2 Beek Vooruit 10
C 19-04-2020 11:00 DEVO 3 Virtus 4
C 19-04-2020 11:00 SC Emma 4 Noordhoek 2
C 19-04-2020 13:00 RCD 6 Victoria'03 7
C 03-05-2020 12:15 Beek Vooruit 10 DEVO 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-04-2020 12:15 Beek Vooruit 10 Victoria'03 7 J.C.W. (Jesper) Aarsman 84453
C 29-03-2020 10:00 SVC 4 Beek Vooruit 10 85249
C 22-03-2020 12:15 Beek Vooruit 10 Noordhoek 2 84450
C 08-03-2020 11:00 Virtus 4 Beek Vooruit 10 B. (B.) v.d. Berg 82147 1 - 2
C 01-03-2020 10:00 Noordhoek 2 Beek Vooruit 10 H. (Hans) van Geel 83020 1 - 1
C 02-02-2020 11:00 SC Emma 4 Beek Vooruit 10 Afgeschermd 81680 1 - 3
C 26-01-2020 11:00 Victoria'03 7 Beek Vooruit 10 J.C.W. (Jesper) Aarsman 82220 0 - 11
C 08-12-2019 12:15 Beek Vooruit 10 SVC 4 D.H.C.M. (Dennis) Machielse 84449 7 - 0
C 24-11-2019 12:15 Beek Vooruit 10 RCD 6 B.A.J. (Bastiaan) van Aert 84448 3 - 3
C 17-11-2019 12:15 Beek Vooruit 10 ST TPO/VOV 2 T.M.C. (Tim) Schoones 84447 4 - 1
C 03-11-2019 11:15 DEVO 3 Beek Vooruit 10 C.G.M.M. (Carlo) van Peer 81312 2 - 4
C 27-10-2019 12:15 Beek Vooruit 10 SVC 2 B.A.J. (Bastiaan) van Aert 84446 0 - 6
B 24-10-2019 20:00 HZ'75 2 Beek Vooruit 10 B.A.J. (Bastiaan) van Aert 91892 4 - 1
C 13-10-2019 vervallen Oranje Blauw'14 2 Beek Vooruit 10 86073
C 06-10-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Virtus 4 B.A.J. (Bastiaan) van Aert 84445 3 - 1
C 29-09-2019 10:00 Dubbeldam 5 Beek Vooruit 10 R.M. (Ron) ten Hove 80579 2 - 7
C 22-09-2019 12:15 Beek Vooruit 10 SC Emma 4 Afgeschermd 84444 3 - 2
B 15-09-2019 10:00 Beek Vooruit 10 VVR 4 F (Frank) Boerrigter 17220 5 - 2
B 08-09-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Groen Wit 6 F. (Frank) Weijers 16440 5 - 1
B 01-09-2019 10:00 Unitas'30 8 Beek Vooruit 10 M. (Maarten) de Jong 16147 2 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 24-10-2019 20:00 HZ'75 2 Beek Vooruit 10 91892 4-1
B 15-09-2019 10:30 Groen Wit 6 Unitas'30 8 16916 5-2
B 15-09-2019 10:00 Beek Vooruit 10 VVR 4 17220 5-2
B 08-09-2019 12:00 VVR 4 Unitas'30 8 16759 1-0
B 08-09-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Groen Wit 6 16440 5-1
B 01-09-2019 10:00 Unitas'30 8 Beek Vooruit 10 16147 2-3
B 01-09-2019 10:00 Groen Wit 6 VVR 4 15877 3-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-04-2020 12:00 Virtus 4 ST TPO/VOV 2 82148 0-0
C 05-04-2020 11:15 DEVO 3 RCD 6 81318 0-0
C 05-04-2020 11:00 SC Emma 4 SVC 2 81683 0-0
C 05-04-2020 10:00 Noordhoek 2 Dubbeldam 5 83026 0-0
C 05-04-2020 12:15 Beek Vooruit 10 Victoria'03 7 84453 0-0
C 29-03-2020 10:30 ST TPO/VOV 2 DEVO 3 82345 0-0
C 29-03-2020 10:00 Dubbeldam 5 SC Emma 4 80587 0-0
C 29-03-2020 10:00 SVC 4 Beek Vooruit 10 85249 0-0
C 29-03-2020 11:00 RCD 6 Virtus 4 81414 0-0
C 29-03-2020 12:00 SVC 2 Noordhoek 2 81284 0-0
C 22-03-2020 12:15 Beek Vooruit 10 Noordhoek 2 84450 0-0
C 22-03-2020 12:00 Virtus 4 SVC 4 82146 0-0
C 22-03-2020 11:00 DEVO 3 SC Emma 4 81316 0-0
C 22-03-2020 13:00 RCD 6 Dubbeldam 5 81412 0-0
C 22-03-2020 11:00 Victoria'03 7 SVC 2 82222 0-0
C 15-03-2020 11:00 SC Emma 4 Victoria'03 7 81682 0-0
C 15-03-2020 10:30 ST TPO/VOV 2 SVC 4 82344 0-0
C 15-03-2020 10:00 Dubbeldam 5 SVC 2 80586 0-0
C 15-03-2020 10:00 Noordhoek 2 RCD 6 83025 0-0
C 08-03-2020 11:00 Virtus 4 Beek Vooruit 10 82147 1-2
C 08-03-2020 11:15 DEVO 3 Dubbeldam 5 81317 1-3
C 08-03-2020 09:30 Victoria'03 7 Noordhoek 2 82223 0-6
C 08-03-2020 12:00 SVC 2 SVC 4 81283 9-1
C 01-03-2020 10:00 Dubbeldam 5 Victoria'03 7 80585 0-0
C 01-03-2020 12:00 SVC 2 RCD 6 81282 3-0
C 01-03-2020 10:00 Noordhoek 2 Beek Vooruit 10 83020 1-1
C 01-03-2020 11:00 SC Emma 4 Virtus 4 81681 0-1
C 16-02-2020 10:00 SVC 4 RCD 6 85248 0-0
C 16-02-2020 10:30 ST TPO/VOV 2 SVC 2 82343 0-0
C 16-02-2020 10:00 Noordhoek 2 DEVO 3 83024 0-0
C 02-02-2020 11:00 SC Emma 4 Beek Vooruit 10 81680 1-3
C 02-02-2020 10:30 ST TPO/VOV 2 Victoria'03 7 82342 5-0
C 02-02-2020 10:00 SVC 4 DEVO 3 85247 2-1
C 02-02-2020 10:00 Dubbeldam 5 Virtus 4 80584 3-3
C 26-01-2020 10:00 Noordhoek 2 SC Emma 4 83022 1-0
C 26-01-2020 11:00 Victoria'03 7 Beek Vooruit 10 82220 0-11
C 26-01-2020 12:00 SVC 2 Dubbeldam 5 81279 1-3
C 26-01-2020 10:00 SVC 4 Virtus 4 85244 1-4
C 19-01-2020 10:00 Dubbeldam 5 DEVO 3 80581 4-1
C 15-12-2019 12:00 Virtus 4 RCD 6 82142 3-3
C 15-12-2019 11:15 DEVO 3 Noordhoek 2 81313 2-1
C 08-12-2019 10:00 Victoria'03 7 RCD 6 82221 3-9
C 08-12-2019 11:30 DEVO 3 ST TPO/VOV 2 81315 7-0
C 08-12-2019 12:00 Virtus 4 SVC 2 82145 3-5
C 08-12-2019 12:15 Beek Vooruit 10 SVC 4 84449 7-0
C 01-12-2019 12:00 SVC 2 SC Emma 4 81281 1-1
C 01-12-2019 11:00 RCD 6 DEVO 3 81411 7-1
C 01-12-2019 10:30 ST TPO/VOV 2 Virtus 4 82341 3-2
C 01-12-2019 10:00 Dubbeldam 5 Noordhoek 2 80583 2-2
C 24-11-2019 12:15 Beek Vooruit 10 RCD 6 84448 3-3
C 24-11-2019 11:15 DEVO 3 Victoria'03 7 81314 4-1
C 24-11-2019 10:00 Noordhoek 2 SVC 2 83021 1-0
C 24-11-2019 10:00 SVC 4 ST TPO/VOV 2 85245 2-5
C 24-11-2019 11:00 SC Emma 4 Dubbeldam 5 81679 2-6
C 17-11-2019 11:00 RCD 6 SVC 4 81410 5-5
C 17-11-2019 12:15 Beek Vooruit 10 ST TPO/VOV 2 84447 4-1
C 17-11-2019 12:00 Victoria'03 7 Dubbeldam 5 82219 2-11
C 17-11-2019 12:00 Virtus 4 SC Emma 4 82143 1-2
C 10-11-2019 12:00 SVC 2 Victoria'03 7 81280 8-1
C 10-11-2019 10:00 Dubbeldam 5 RCD 6 80582 4-5
C 10-11-2019 11:00 SC Emma 4 DEVO 3 81678 4-4
C 03-11-2019 11:15 DEVO 3 Beek Vooruit 10 81312 2-4
C 03-11-2019 11:00 SC Emma 4 ST TPO/VOV 2 81677 4-2
C 03-11-2019 10:00 Noordhoek 2 SVC 4 83019 4-1
C 27-10-2019 09:30 Victoria'03 7 Virtus 4 82218 3-0
C 27-10-2019 10:00 SVC 4 SC Emma 4 85243 4-2
C 27-10-2019 10:30 ST TPO/VOV 2 Noordhoek 2 82339 0-6
C 27-10-2019 12:15 Beek Vooruit 10 SVC 2 84446 0-6
C 20-10-2019 11:00 Victoria'03 7 SC Emma 4 82217 1-5
C 20-10-2019 10:00 Noordhoek 2 Virtus 4 83017 3-1
C 13-10-2019 12:00 SVC 2 ST TPO/VOV 2 81278 5-1
C 13-10-2019 12:00 Virtus 4 DEVO 3 82141 2-3
C 13-10-2019 14:00 Oranje Blauw'14 2 Beek Vooruit 10 86073 0-0
C 13-10-2019 10:00 Dubbeldam 5 SVC 4 80580 8-2
C 13-10-2019 10:00 Noordhoek 2 Victoria'03 7 83018 6-1
C 13-10-2019 11:00 SC Emma 4 RCD 6 81676 1-0
C 06-10-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Virtus 4 84445 3-1
C 06-10-2019 11:00 RCD 6 Noordhoek 2 81408 0-3
C 06-10-2019 10:30 ST TPO/VOV 2 Dubbeldam 5 82338 1-4
C 06-10-2019 11:30 DEVO 3 Oranje Blauw'14 2 81311 0-0
C 05-10-2019 17:00 SVC 4 SVC 2 85242 2-5
C 29-09-2019 11:00 SVC 2 DEVO 3 81277 0-0
C 29-09-2019 12:00 SVC 4 Victoria'03 7 85241 3-2
C 29-09-2019 10:00 Dubbeldam 5 Beek Vooruit 10 80579 2-7
C 29-09-2019 10:30 ST TPO/VOV 2 RCD 6 82337 2-3
C 29-09-2019 11:00 SC Emma 4 Oranje Blauw'14 2 81675 0-0
C 22-09-2019 11:00 RCD 6 SVC 2 81407 1-4
C 22-09-2019 12:15 Beek Vooruit 10 SC Emma 4 84444 3-2
C 22-09-2019 12:00 Virtus 4 Dubbeldam 5 82140 2-4
C 22-09-2019 11:15 DEVO 3 SVC 4 81310 4-1
C 22-09-2019 09:30 Victoria'03 7 ST TPO/VOV 2 82216 2-1
C 22-09-2019 14:00 Oranje Blauw'14 2 Noordhoek 2 86072 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HZ'75 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Beek Vooruit 10 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit 10 12 9 2 1 29 48 20 28 0
2 Noordhoek 2 11 8 2 1 26 34 8 26 0
3 Dubbeldam 5 12 8 2 2 26 54 29 25 0
4 SVC 2 11 8 1 2 25 47 14 33 0
5 DEVO 3 11 5 1 5 16 30 29 1 0
6 RCD 6 11 4 3 4 15 36 32 4 0
7 SC Emma 4 12 4 2 6 14 24 27 -3 0
8 SVC 4 12 3 1 8 10 24 56 -32 0
9 ST TPO/VOV 2 11 3 0 8 9 21 39 -18 0
10 Virtus 4 13 2 2 9 8 24 35 -11 0
11 Victoria'03 7 12 2 0 10 6 16 69 -53 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 24-07-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 31-07-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 07-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 14-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:45 K B3 + B4 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven