Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 9

Teamleden

Spelers
Koen Teeuwisse Speler / leider      
Koen Wijngaarde Speler / leider      
Matthijs Ausems        
Jeroen Bulkmans        
Ivo van Damme        
Richard Diepstraten        
Bart van Hal        
Dominique Jansen        
Jordy Joosen        
Jeroen Schipperen        
Rico Sips        
Thijs Sjoerdsma        
Remco Verwijmeren        
Pieter Vissers        
Robert Wijnands        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 09:30 JEKA 18 RFC 3
C 17-11-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Dussense Boys 3
C 17-11-2019 10:00 Unitas 3 HZ'75 2
C 17-11-2019 11:00 SSW 4 Irene'58 4
C 17-11-2019 11:00 Be Ready 3 SC Emma 6
C 17-11-2019 11:00 Right'Oh 5 Madese Boys 4
C 24-11-2019 12:00 HZ'75 2 Irene'58 4
C 24-11-2019 11:00 Madese Boys 4 Dussense Boys 3
C 24-11-2019 11:00 Right'Oh 5 JEKA 18
C 24-11-2019 11:00 Be Ready 3 Beek Vooruit 9
C 24-11-2019 11:00 SSW 4 Unitas 3
C 24-11-2019 10:00 SC Emma 6 RFC 3
C 01-12-2019 11:30 RFC 3 Madese Boys 4
C 01-12-2019 11:00 Dussense Boys 3 SC Emma 6
C 01-12-2019 10:30 HZ'75 2 JEKA 18
C 01-12-2019 10:00 Irene'58 4 Right'Oh 5
C 01-12-2019 10:00 Unitas 3 Be Ready 3
C 01-12-2019 10:00 Beek Vooruit 9 SSW 4
C 08-12-2019 09:30 JEKA 18 Dussense Boys 3
C 08-12-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Unitas 3
C 08-12-2019 10:00 SC Emma 6 Madese Boys 4
C 08-12-2019 11:00 SSW 4 HZ'75 2
C 08-12-2019 11:00 Be Ready 3 Irene'58 4
C 08-12-2019 11:00 Right'Oh 5 RFC 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2019 11:30 RFC 3 Beek Vooruit 9 Afgeschermd 86504 5 - 1
C 03-11-2019 afgelast JEKA 18 Beek Vooruit 9 85718
C 27-10-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Right'Oh 5 H.J. (Henk) van Noort 84519 0 - 2
C 13-10-2019 10:00 SC Emma 6 Beek Vooruit 9 C. (Chris) Todd 81697 4 - 3
C 06-10-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Madese Boys 4 K.C.T. (Koen) Teeuwisse 84518 6 - 2
C 29-09-2019 12:00 HZ'75 2 Beek Vooruit 9 J.J. (Jeffrey) Jochems 82631 8 - 2
C 22-09-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Irene'58 4 Afgeschermd 84517 4 - 7
B 15-09-2019 10:00 Beek Vooruit 9 VVR 5 M.H. (Matthijs) Ausems 27972 2 - 1
B 08-09-2019 10:00 SAB 4 Beek Vooruit 9 M (Theo) Baelemans 27971 2 - 2
B 01-09-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Groen Wit 5 Afgeschermd 27970 1 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:00 SAB 4 Groen Wit 5 17353 1-1
B 15-09-2019 10:00 Beek Vooruit 9 VVR 5 27972 2-1
B 08-09-2019 10:00 SAB 4 Beek Vooruit 9 27971 2-2
B 08-09-2019 10:30 Groen Wit 5 VVR 5 16674 6-2
B 01-09-2019 10:00 VVR 5 SAB 4 16207 1-4
B 01-09-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Groen Wit 5 27970 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 11:00 Dussense Boys 3 Unitas 3 82888 5-2
C 10-11-2019 11:00 Madese Boys 4 Be Ready 3 84306 2-5
C 10-11-2019 10:30 HZ'75 2 Right'Oh 5 82634 0-6
C 10-11-2019 10:00 Irene'58 4 JEKA 18 82459 6-3
C 10-11-2019 10:00 SC Emma 6 SSW 4 81699 6-3
C 10-11-2019 11:30 RFC 3 Beek Vooruit 9 86504 5-1
C 03-11-2019 11:00 Madese Boys 4 Irene'58 4 84305 7-3
C 03-11-2019 14:30 JEKA 18 Beek Vooruit 9 85718 0-0
C 03-11-2019 11:00 Be Ready 3 SSW 4 80474 3-2
C 03-11-2019 11:00 Right'Oh 5 Unitas 3 86042 6-0
C 03-11-2019 11:30 RFC 3 Dussense Boys 3 86503 3-2
C 03-11-2019 10:00 SC Emma 6 HZ'75 2 81698 0-0
C 27-10-2019 09:30 Irene'58 4 SC Emma 6 82458 4-4
C 27-10-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Right'Oh 5 84519 0-2
C 27-10-2019 11:00 SSW 4 RFC 3 81925 0-3
C 27-10-2019 11:00 Dussense Boys 3 Be Ready 3 82887 5-1
C 27-10-2019 12:00 HZ'75 2 Madese Boys 4 82633 2-1
C 27-10-2019 10:00 Unitas 3 JEKA 18 84884 0-0
C 20-10-2019 11:30 RFC 3 Irene'58 4 86502 3-3
C 20-10-2019 11:00 Madese Boys 4 JEKA 18 84303 4-2
C 13-10-2019 11:00 Madese Boys 4 Unitas 3 84304 3-4
C 13-10-2019 11:00 Dussense Boys 3 HZ'75 2 82886 3-7
C 13-10-2019 11:00 Right'Oh 5 Be Ready 3 86041 6-2
C 13-10-2019 10:00 SC Emma 6 Beek Vooruit 9 81697 4-3
C 13-10-2019 13:00 JEKA 18 SSW 4 85717 0-2
C 06-10-2019 10:00 Unitas 3 SC Emma 6 84883 1-0
C 06-10-2019 10:00 Irene'58 4 Dussense Boys 3 82457 1-3
C 06-10-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Madese Boys 4 84518 6-2
C 06-10-2019 12:30 HZ'75 2 RFC 3 82632 1-3
C 06-10-2019 11:00 Be Ready 3 JEKA 18 80473 6-1
C 06-10-2019 11:00 SSW 4 Right'Oh 5 81924 0-3
C 29-09-2019 10:00 Irene'58 4 Unitas 3 82456 4-0
C 29-09-2019 12:00 HZ'75 2 Beek Vooruit 9 82631 8-2
C 29-09-2019 11:00 Dussense Boys 3 SSW 4 82885 1-2
C 29-09-2019 11:30 RFC 3 Be Ready 3 86501 4-1
C 29-09-2019 10:00 SC Emma 6 Right'Oh 5 81696 4-6
C 22-09-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Irene'58 4 84517 4-7
C 22-09-2019 11:00 Right'Oh 5 Dussense Boys 3 86040 4-3
C 22-09-2019 11:00 Be Ready 3 HZ'75 2 80472 4-2
C 22-09-2019 11:00 SSW 4 Madese Boys 4 81923 1-0
C 22-09-2019 09:30 JEKA 18 SC Emma 6 85716 2-4
C 22-09-2019 10:00 Unitas 3 RFC 3 84882 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit 5 3 2 1 0 7 10 4 6 0
2 SAB 4 3 1 2 0 5 7 4 3 0
3 Beek Vooruit 9 3 1 1 1 4 5 6 -1 0
4 VVR 5 3 0 0 3 0 4 12 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Right'Oh 5 7 7 0 0 21 33 9 24 0
2 RFC 3 6 6 0 0 18 21 7 14 0
3 Be Ready 3 7 4 0 3 12 22 22 0 0
4 SC Emma 6 6 3 1 2 10 22 19 3 0
5 Irene'58 4 6 3 1 2 9 25 21 4 1
6 HZ'75 2 6 3 0 3 9 20 19 1 0
7 Dussense Boys 3 7 3 0 4 9 22 20 2 0
8 SSW 4 7 3 0 4 9 10 16 -6 0
9 Unitas 3 6 2 0 4 6 9 21 -12 0
10 Madese Boys 4 7 2 0 5 6 19 23 -4 0
11 Beek Vooruit 9 6 1 0 5 3 16 28 -12 0
12 JEKA 18 5 0 0 5 0 8 22 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 08-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven