0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 8

Teamleden

Spelers
Bart van Haperen Speler / leider      
Stef Arbon        
Marc Arbon        
Bobby Biemans        
Adriaan vd Bliek        
Gijs Boetzkes        
Wesley Elich        
Michel Gommers        
Rob van Gool        
Rob van Leijsen        
Bas de Regt        
Lars van Riel        
Bart Rutten        
Erwin Schoenmakers        
Stijn Schoffelen        
Jules Tops        
Pieter Tops        
Jeroen Tops        
Geert Vissers        
Lars Willeboordse        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 10:00 FC Dordrecht Amateurs 4 Groen Wit 5
C 17-11-2019 10:00 Moerse Boys 6 Beek Vooruit 8
C 17-11-2019 11:15 Wernhout 3 RSV 3
C 17-11-2019 12:00 VVR 4 JEKA 16
C 17-11-2019 12:15 Unitas'30 6 Hoeven 4
C 24-11-2019 12:15 Beek Vooruit 8 RSV 3
C 24-11-2019 12:15 Unitas'30 6 FC Dordrecht Amateurs 4
C 24-11-2019 12:00 VVR 4 DSE 4
C 24-11-2019 12:00 JEKA 16 Groen Wit 5
C 24-11-2019 11:15 Wernhout 3 Moerse Boys 6
C 24-11-2019 10:00 Hoeven 4 Victoria'03 4
C 01-12-2019 12:15 Beek Vooruit 8 DSE 4
C 01-12-2019 10:00 RSV 3 VVR 4
C 01-12-2019 10:00 Moerse Boys 6 Unitas'30 6
C 01-12-2019 10:00 Groen Wit 5 Hoeven 4
C 01-12-2019 10:00 Victoria'03 4 JEKA 16
C 01-12-2019 10:00 FC Dordrecht Amateurs 4 Wernhout 3
C 08-12-2019 10:00 FC Dordrecht Amateurs 4 Moerse Boys 6
C 08-12-2019 10:00 DSE 4 Groen Wit 5
C 08-12-2019 10:00 Hoeven 4 JEKA 16
C 08-12-2019 11:15 Wernhout 3 Beek Vooruit 8
C 08-12-2019 12:00 VVR 4 Victoria'03 4
C 08-12-2019 12:15 Unitas'30 6 RSV 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 12:15 Beek Vooruit 8 VVR 4 84509 1-5
C 10-11-2019 12:15 JEKA 16 Unitas'30 6 85427 4-3
C 10-11-2019 10:30 Groen Wit 5 Moerse Boys 6 86032 6-1
C 10-11-2019 10:00 RSV 3 DSE 4 81872 7-2
C 10-11-2019 10:00 Victoria'03 4 FC Dordrecht Amateurs 4 82187 0-0
C 10-11-2019 09:45 Hoeven 4 Wernhout 3 83159 1-7
C 03-11-2019 10:00 DSE 4 FC Dordrecht Amateurs 4 82772 3-7
C 03-11-2019 10:00 Victoria'03 4 Groen Wit 5 82186 0-0
C 03-11-2019 10:00 Hoeven 4 Beek Vooruit 8 83158 5-3
C 03-11-2019 12:00 JEKA 16 RSV 3 85426 0-0
C 03-11-2019 10:00 Unitas'30 6 Wernhout 3 84895 0-1
C 03-11-2019 12:00 VVR 4 Moerse Boys 6 83536 9-2
C 27-10-2019 09:45 Moerse Boys 6 DSE 4 84380 1-3
C 27-10-2019 10:00 RSV 3 Hoeven 4 81871 0-0
C 27-10-2019 10:30 Groen Wit 5 Unitas'30 6 86031 4-0
C 27-10-2019 11:15 Wernhout 3 Victoria'03 4 82833 1-2
C 27-10-2019 12:15 Beek Vooruit 8 JEKA 16 84508 2-6
C 20-10-2019 10:00 FC Dordrecht Amateurs 4 VVR 4 83786 8-0
C 20-10-2019 10:00 DSE 4 Victoria'03 4 82773 0-10
C 13-10-2019 12:00 VVR 4 Unitas'30 6 83535 4-4
C 13-10-2019 12:00 JEKA 16 Moerse Boys 6 85425 10-0
C 13-10-2019 10:30 Groen Wit 5 Beek Vooruit 8 86030 2-2
C 13-10-2019 10:00 Victoria'03 4 RSV 3 82185 0-4
C 13-10-2019 10:00 DSE 4 Wernhout 3 82771 0-0
C 13-10-2019 09:45 Hoeven 4 FC Dordrecht Amateurs 4 83157 1-2
C 06-10-2019 12:00 RSV 3 Groen Wit 5 81870 0-4
C 06-10-2019 10:00 Moerse Boys 6 Hoeven 4 84379 1-4
C 06-10-2019 10:00 FC Dordrecht Amateurs 4 JEKA 16 83785 4-3
C 06-10-2019 11:15 Wernhout 3 VVR 4 82832 0-2
C 06-10-2019 12:15 Unitas'30 6 DSE 4 84894 9-1
C 06-10-2019 12:15 Beek Vooruit 8 Victoria'03 4 84507 0-4
C 29-09-2019 10:00 RSV 3 Moerse Boys 6 81869 0-0
C 29-09-2019 10:00 Victoria'03 4 Unitas'30 6 82184 5-1
C 29-09-2019 10:30 Groen Wit 5 Wernhout 3 86029 3-0
C 29-09-2019 10:00 Hoeven 4 VVR 4 83156 3-2
C 29-09-2019 12:00 JEKA 16 DSE 4 85424 7-0
C 29-09-2019 12:15 Beek Vooruit 8 FC Dordrecht Amateurs 4 84506 5-9
C 22-09-2019 12:15 Unitas'30 6 Beek Vooruit 8 84893 8-1
C 22-09-2019 12:00 VVR 4 Groen Wit 5 83534 1-2
C 22-09-2019 11:15 Wernhout 3 JEKA 16 82831 2-3
C 22-09-2019 10:00 FC Dordrecht Amateurs 4 RSV 3 83784 1-1
C 22-09-2019 10:00 Moerse Boys 6 Victoria'03 4 84378 1-7
C 22-09-2019 10:00 DSE 4 Hoeven 4 82770 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Dordrecht Amateurs 4 6 5 1 0 16 31 13 18 0
2 Groen Wit 5 6 5 1 0 16 21 4 17 0
3 JEKA 16 6 5 0 1 15 33 11 22 0
4 Victoria'03 4 6 5 0 1 15 28 7 21 0
5 VVR 4 7 3 1 3 10 23 20 3 0
6 Hoeven 4 6 3 0 3 9 14 17 -3 0
7 RSV 3 4 2 1 1 7 12 7 5 0
8 Unitas'30 6 7 2 1 4 7 25 20 5 0
9 Wernhout 3 6 2 0 4 6 11 11 0 0
10 DSE 4 7 2 0 5 6 11 41 -30 0
11 Beek Vooruit 8 7 0 1 6 1 14 39 -25 0
12 Moerse Boys 6 6 0 0 6 0 6 39 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 07-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 14-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven