Mannen beker reserve zondag 2e ronde

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 7

Teamleden

Spelers
Sven van Beek        
Danny van den Berg        
Stijn van den Broek        
Cas Broeren        
Wesley Elich        
Thijs Gommers        
Michel Gommers        
Lars Hendriks        
Rick Klemans        
Martijn Klemans        
Mart Leijten        
Denny Leijten        
Willem van der List        
Youp Meeuwissen        
Sander Meeuwissen        
Noud de Nijs        
Jeroen Oomen        
Joey van Oosterhout        
Jordy van Riel        
Lars van Riel        
Daan Roelen        
Erwin Schoenmakers        
Marnicq Touw        
Sander Verwijmeren        
Jasper Wilgers        
Lars Willeboordse        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 10:00 SC Emma 3 TSVV Merlijn 4
C 01-03-2020 10:15 Bavel 8 VV Papendrecht 2
C 08-03-2020 12:00 ZBC'97 4 Bavel 8
C 08-03-2020 10:30 Groen Wit 6 TSVV Merlijn 4
C 08-03-2020 10:30 TSC 6 Gesta 3
C 08-03-2020 10:00 SC Emma 3 Baronie 8
C 15-03-2020 09:45 TSVV Merlijn 4 VV Papendrecht 2
C 15-03-2020 10:00 Bavel 8 TSC 6
C 15-03-2020 12:00 Baronie 8 Groen Wit 6
C 15-03-2020 12:45 Beek Vooruit 7 ZBC'97 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2019 10:00 Unitas'30 7 Beek Vooruit 7 91904 3-1
B 15-09-2019 10:30 TVC Breda 4 Boeimeer 4 17290 3-0
B 15-09-2019 10:00 Beek Vooruit 7 JEKA 18 16955 5-2
B 08-09-2019 09:45 Boeimeer 4 JEKA 18 16837 1-0
B 08-09-2019 10:30 TVC Breda 4 Beek Vooruit 7 16514 1-7
B 01-09-2019 09:30 JEKA 18 TVC Breda 4 16135 5-2
B 01-09-2019 10:00 Beek Vooruit 7 Boeimeer 4 15915 6-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2020 12:30 VV Papendrecht 2 Groen Wit 6 80936 0-0
C 16-02-2020 10:00 Gesta 3 SC Emma 3 82722 7-3
C 16-02-2020 10:00 Bavel 8 Beek Vooruit 7 86573 5-3
C 16-02-2020 13:00 Baronie 8 TSC 6 83349 0-0
C 16-02-2020 09:30 JEKA 15 ZBC'97 4 85419 0-0
C 09-02-2020 10:30 Groen Wit 6 Gesta 3 86024 0-0
C 09-02-2020 10:30 TSC 6 JEKA 15 82418 0-0
C 09-02-2020 12:00 Bavel 8 Baronie 8 86572 0-0
C 09-02-2020 12:00 ZBC'97 4 VV Papendrecht 2 86359 0-0
C 09-02-2020 12:45 Beek Vooruit 7 TSVV Merlijn 4 90927 0-0
C 02-02-2020 12:00 Gesta 3 ZBC'97 4 82721 2-0
C 02-02-2020 12:00 Baronie 8 Beek Vooruit 7 83348 6-0
C 02-02-2020 12:30 VV Papendrecht 2 TSC 6 80935 0-0
C 02-02-2020 10:00 JEKA 15 Bavel 8 85418 0-0
C 02-02-2020 09:45 TSVV Merlijn 4 SC Emma 3 90926 4-1
C 26-01-2020 10:30 TSC 6 TSVV Merlijn 4 90925 5-3
C 26-01-2020 10:00 Bavel 8 VV Papendrecht 2 86571 0-0
C 26-01-2020 10:00 Beek Vooruit 7 Baronie 8 84496 1-6
C 19-01-2020 09:45 TSVV Merlijn 4 Beek Vooruit 7 90921 0-3
C 22-12-2019 10:00 SC Emma 3 Bavel 8 81668 3-2
C 15-12-2019 09:30 JEKA 15 TSVV Merlijn 4 90920 2-20
C 15-12-2019 10:30 TSC 6 Beek Vooruit 7 82414 2-0
C 08-12-2019 10:00 SC Emma 3 Groen Wit 6 81669 2-3
C 08-12-2019 12:00 Baronie 8 JEKA 15 83347 9-0
C 08-12-2019 12:45 Beek Vooruit 7 Gesta 3 84500 1-0
C 01-12-2019 12:30 VV Papendrecht 2 Beek Vooruit 7 80934 10-1
C 01-12-2019 10:30 Groen Wit 6 TSC 6 86023 5-0
C 01-12-2019 10:00 Gesta 3 Baronie 8 82720 3-3
C 01-12-2019 09:45 TSVV Merlijn 4 ZBC'97 4 90924 9-2
C 24-11-2019 09:30 JEKA 15 Gesta 3 85417 0-4
C 24-11-2019 10:30 TSC 6 SC Emma 3 82417 3-7
C 24-11-2019 12:00 ZBC'97 4 Beek Vooruit 7 86357 1-6
C 24-11-2019 12:30 VV Papendrecht 2 TSVV Merlijn 4 90923 11-4
C 24-11-2019 12:00 Bavel 8 Groen Wit 6 86570 4-5
C 17-11-2019 12:00 ZBC'97 4 JEKA 15 86356 9-0
C 17-11-2019 10:30 Groen Wit 6 VV Papendrecht 2 86022 3-3
C 17-11-2019 10:00 Bavel 8 TSVV Merlijn 4 90922 0-0
C 17-11-2019 10:00 SC Emma 3 Gesta 3 81667 1-4
C 17-11-2019 10:30 TSC 6 Baronie 8 82416 2-5
C 10-11-2019 12:30 VV Papendrecht 2 ZBC'97 4 80933 4-5
C 10-11-2019 12:00 Baronie 8 Bavel 8 83345 5-0
C 10-11-2019 10:00 Gesta 3 Groen Wit 6 82719 4-0
C 10-11-2019 10:00 JEKA 15 TSC 6 85416 1-11
C 03-11-2019 10:30 TSC 6 Bavel 8 82415 4-2
C 03-11-2019 12:00 Baronie 8 VV Papendrecht 2 83344 3-1
C 03-11-2019 12:00 ZBC'97 4 Groen Wit 6 86355 4-2
C 03-11-2019 12:15 Beek Vooruit 7 SC Emma 3 84498 2-2
C 27-10-2019 09:45 TSVV Merlijn 4 Baronie 8 90919 2-1
C 27-10-2019 10:00 SC Emma 3 ZBC'97 4 81666 3-0
C 27-10-2019 10:00 Gesta 3 TSC 6 82718 8-1
C 27-10-2019 10:00 Bavel 8 OVV'67 5 86569 0-0
C 27-10-2019 10:30 Groen Wit 6 Beek Vooruit 7 86021 4-4
C 27-10-2019 12:30 VV Papendrecht 2 JEKA 15 80932 16-1
C 20-10-2019 09:45 TSVV Merlijn 4 Groen Wit 6 90916 4-1
C 13-10-2019 09:30 JEKA 15 Groen Wit 6 85415 2-12
C 13-10-2019 10:00 Gesta 3 VV Papendrecht 2 82717 2-0
C 13-10-2019 12:00 ZBC'97 4 TSC 6 86354 5-0
C 13-10-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Bavel 8 84497 1-2
C 13-10-2019 13:00 Baronie 8 SC Emma 3 83343 3-1
C 13-10-2019 10:00 OVV'67 5 TSVV Merlijn 4 90918 0-0
C 06-10-2019 10:00 SC Emma 3 JEKA 15 81665 8-1
C 06-10-2019 10:00 Bavel 8 ZBC'97 4 86568 2-9
C 06-10-2019 10:30 Groen Wit 6 Baronie 8 86020 3-2
C 06-10-2019 12:30 VV Papendrecht 2 OVV'67 5 80931 0-0
C 06-10-2019 09:45 TSVV Merlijn 4 Gesta 3 90917 3-2
C 29-09-2019 09:30 JEKA 15 Beek Vooruit 7 85414 0-11
C 29-09-2019 10:00 Gesta 3 Bavel 8 82716 2-0
C 29-09-2019 10:00 OVV'67 5 TSC 6 84680 0-0
C 29-09-2019 12:00 Baronie 8 ZBC'97 4 83342 3-1
C 29-09-2019 12:30 VV Papendrecht 2 SC Emma 3 80930 0-0
C 22-09-2019 12:00 ZBC'97 4 Gesta 3 86353 3-1
C 22-09-2019 10:30 Groen Wit 6 OVV'67 5 86019 5-1
C 22-09-2019 10:00 Bavel 8 JEKA 15 86567 14-0
C 22-09-2019 10:30 TSC 6 VV Papendrecht 2 82413 5-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 7 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Beek Vooruit 7 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 8 11 8 1 2 25 45 14 31 0
2 Gesta 3 11 7 1 3 22 35 15 20 0
3 TSVV Merlijn 4 9 5 1 3 16 29 26 3 0
4 ZBC'97 4 10 5 0 5 15 30 32 -2 0
5 Groen Wit 6 9 4 2 3 14 26 27 -1 0
6 Beek Vooruit 7 11 3 2 6 11 22 38 -16 0
7 VV Papendrecht 2 7 3 1 3 10 40 23 17 0
8 SC Emma 3 9 3 1 5 10 23 28 -5 0
9 TSC 6 10 3 0 7 9 22 54 -32 0
10 Bavel 8 9 2 1 6 7 17 32 -15 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 08-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven