0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 6

Teamleden

Spelers
Quint v.d. Koedijk Speler / leider      
Ricardo Mouwen Speler / leider      
Jordy van Wolven Speler / leider      
Mark Balemans        
Bart van Beek        
Dave van Dijk        
Bjorn Eijt        
Bas Goverde        
Leroy Haarbosch        
Joey de Klerk        
Mike de Klerk        
Mitchel de Leeuw        
Jan Maes        
Rik Martens        
Meindert Martens        
Koen Mathijssen        
Marc Moerkens        
Dennis Moerkens        
 
Overige teamleden
Jaap de Klerk Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 10:00 Moerse Boys 4 WDS'19 4
C 17-11-2019 11:00 RCD 5 Groen Wit 3
C 17-11-2019 11:30 SAB 2 Beek Vooruit 6
C 17-11-2019 12:30 Roosendaal 5 Baronie 3
C 17-11-2019 13:00 FC Dordrecht Amateurs 3 Internos 4
C 17-11-2019 14:30 JEKA 13 DIA 6
C 24-11-2019 14:30 JEKA 13 Moerse Boys 4
C 24-11-2019 13:00 RCD 5 SAB 2
C 24-11-2019 13:00 Groen Wit 3 WDS'19 4
C 24-11-2019 12:30 Roosendaal 5 FC Dordrecht Amateurs 3
C 24-11-2019 09:45 Internos 4 Baronie 3
C 24-11-2019 09:45 DIA 6 Beek Vooruit 6
C 01-12-2019 14:00 Baronie 3 JEKA 13
C 01-12-2019 11:00 FC Dordrecht Amateurs 3 RCD 5
C 01-12-2019 12:00 WDS'19 4 DIA 6
C 01-12-2019 11:30 SAB 2 Roosendaal 5
C 01-12-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Groen Wit 3
C 01-12-2019 09:45 Internos 4 Moerse Boys 4
C 08-12-2019 10:00 Moerse Boys 4 Beek Vooruit 6
C 08-12-2019 11:00 RCD 5 Baronie 3
C 08-12-2019 11:30 SAB 2 FC Dordrecht Amateurs 3
C 08-12-2019 12:30 Roosendaal 5 Internos 4
C 08-12-2019 13:00 Groen Wit 3 DIA 6
C 08-12-2019 14:30 JEKA 13 WDS'19 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2019 vervallen Beek Vooruit 6 FC Dordrecht Amateurs 3 79673
C 27-10-2019 10:00 Beek Vooruit 6 RCD 5 M.J.P. (Mark) Balemans 79672 0 - 1
C 13-10-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Internos 4 Afgeschermd 79671 1 - 1
C 06-10-2019 14:00 Baronie 3 Beek Vooruit 6 M.J.P. (Mark) Balemans 78976 4 - 0
C 29-09-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Roosendaal 5 S.C.A. (Stijn) Zagers 79670 0 - 7
C 22-09-2019 14:30 JEKA 13 Beek Vooruit 6 Afgeschermd 78162 2 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 13:00 Groen Wit 3 Roosendaal 5 79424 0-0
C 10-11-2019 09:45 DIA 6 RCD 5 80041 1-4
C 10-11-2019 12:00 WDS'19 4 SAB 2 78241 3-4
C 10-11-2019 10:00 Beek Vooruit 6 FC Dordrecht Amateurs 3 79673 0-0
C 10-11-2019 09:45 Internos 4 JEKA 13 78510 8-1
C 10-11-2019 14:00 Baronie 3 Moerse Boys 4 78978 4-1
C 03-11-2019 10:00 Moerse Boys 4 SAB 2 79651 2-3
C 03-11-2019 11:00 RCD 5 Roosendaal 5 77735 1-4
C 03-11-2019 12:00 DIA 6 Baronie 3 80040 1-3
C 03-11-2019 13:00 Groen Wit 3 Internos 4 79423 1-2
C 03-11-2019 14:30 JEKA 13 FC Dordrecht Amateurs 3 78164 0-0
C 27-10-2019 14:00 Baronie 3 Groen Wit 3 78977 5-1
C 27-10-2019 11:00 FC Dordrecht Amateurs 3 Moerse Boys 4 79876 2-4
C 27-10-2019 12:30 Roosendaal 5 WDS'19 4 79898 6-3
C 27-10-2019 11:30 SAB 2 JEKA 13 77803 5-0
C 27-10-2019 10:00 Beek Vooruit 6 RCD 5 79672 0-1
C 27-10-2019 09:45 Internos 4 DIA 6 78509 6-1
C 20-10-2019 12:00 FC Dordrecht Amateurs 3 Groen Wit 3 79875 0-0
C 13-10-2019 10:00 Moerse Boys 4 Roosendaal 5 79650 0-1
C 13-10-2019 12:00 DIA 6 FC Dordrecht Amateurs 3 80039 4-5
C 13-10-2019 14:30 JEKA 13 RCD 5 78163 2-4
C 13-10-2019 13:00 Groen Wit 3 SAB 2 79422 2-7
C 13-10-2019 12:00 WDS'19 4 Baronie 3 78239 8-1
C 13-10-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Internos 4 79671 1-1
C 06-10-2019 09:45 Internos 4 WDS'19 4 78508 1-3
C 06-10-2019 11:00 RCD 5 Moerse Boys 4 77734 3-0
C 06-10-2019 11:30 SAB 2 DIA 6 77802 4-1
C 06-10-2019 12:30 Roosendaal 5 JEKA 13 79897 0-0
C 06-10-2019 14:00 Baronie 3 Beek Vooruit 6 78976 4-0
C 29-09-2019 09:45 Internos 4 SAB 2 78507 2-2
C 29-09-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Roosendaal 5 79670 0-7
C 29-09-2019 09:45 DIA 6 Moerse Boys 4 80038 4-0
C 29-09-2019 10:00 WDS'19 4 RCD 5 78238 6-1
C 29-09-2019 14:00 Baronie 3 FC Dordrecht Amateurs 3 78975 6-2
C 29-09-2019 13:00 Groen Wit 3 JEKA 13 79421 4-0
C 22-09-2019 09:45 Moerse Boys 4 Groen Wit 3 79649 2-1
C 22-09-2019 14:30 JEKA 13 Beek Vooruit 6 78162 2-1
C 22-09-2019 12:30 Roosendaal 5 DIA 6 79896 5-1
C 22-09-2019 13:00 FC Dordrecht Amateurs 3 WDS'19 4 79874 3-6
C 22-09-2019 11:30 SAB 2 Baronie 3 77801 5-1
C 22-09-2019 11:00 RCD 5 Internos 4 77733 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB 2 7 6 1 0 19 30 11 19 0
2 Roosendaal 5 5 5 0 0 15 23 5 18 0
3 Baronie 3 7 5 0 2 15 24 18 6 0
4 Internos 4 7 4 2 1 14 23 10 13 0
5 WDS'19 4 6 4 0 2 12 29 16 13 0
6 RCD 5 7 4 0 3 12 15 16 -1 0
7 Moerse Boys 4 7 2 0 5 6 9 18 -9 0
8 FC Dordrecht Amateurs 3 4 1 0 3 3 12 20 -8 0
9 Groen Wit 3 5 1 0 4 3 9 16 -7 0
10 JEKA 13 5 1 0 4 3 5 22 -17 0
11 DIA 6 7 1 0 6 3 13 27 -14 0
12 Beek Vooruit 6 5 0 1 4 1 2 15 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 07-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 14-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:45 K A1 + A2 09 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven