0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 4

Teamleden

Spelers
Maurice Verschueren Speler / leider      
Jordi Bakkenes        
Sjors Blommendaal        
Sander Braaksma        
Marco vd Corput        
Frank Dikmans        
Edwin Foesenek        
Rogier Haasnoot        
Marco vd Kieboom        
Hans Machielsen        
Ivo Molkenboer        
Pol Nagelkerke        
Joost Oomen        
Bas v.d. Pol        
Frank Schalk        
Oscar Simon        
Bas Tolenaar        
Lars Vek        
William de Vries        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 11:00 UVV'40 2 Dongen 3
C 17-11-2019 11:00 VCW 2 ZBC'97 2
C 17-11-2019 11:00 Madese Boys 3 JEKA 7
C 17-11-2019 12:00 Boeimeer 2 DIA 3
C 17-11-2019 13:00 Baronie 2 Beek Vooruit 4
C 24-11-2019 12:00 JEKA 7 ZBC'97 2
C 24-11-2019 12:00 Dongen 3 DIA 3
C 24-11-2019 11:45 IFC 3 Beek Vooruit 4
C 24-11-2019 11:00 VCW 2 Madese Boys 3
C 24-11-2019 11:00 UVV'40 2 Baronie 2
C 01-12-2019 12:15 JEKA 7 Baronie 2
C 01-12-2019 12:00 Boeimeer 2 VCW 2
C 01-12-2019 12:00 ZBC'97 2 UVV'40 2
C 01-12-2019 12:00 DIA 3 IFC 3
C 01-12-2019 10:00 Beek Vooruit 4 Dongen 3
C 08-12-2019 11:00 UVV'40 2 Beek Vooruit 4
C 08-12-2019 11:00 VCW 2 JEKA 7
C 08-12-2019 12:00 Baronie 2 DIA 3
C 08-12-2019 12:00 Boeimeer 2 Madese Boys 3
C 08-12-2019 12:00 IFC 3 Dongen 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2019 vervallen Beek Vooruit 4 Boeimeer 2 76727
C 03-11-2019 10:00 Beek Vooruit 4 DIA 3 Afgeschermd 76726 2 - 2
C 27-10-2019 11:00 VCW 2 Beek Vooruit 4 E.L.M. (Ernest) Boel 76223 2 - 1
C 13-10-2019 10:00 Beek Vooruit 4 ZBC'97 2 Afgeschermd 76725 4 - 0
C 06-10-2019 10:00 JEKA 7 Beek Vooruit 4 L. (Leon) Zwaans 75773 2 - 2
C 29-09-2019 10:00 Beek Vooruit 4 TSC 4 M. (Mert) Elmas 76724 8 - 1
C 22-09-2019 11:00 Madese Boys 3 Beek Vooruit 4 A.C. (John) de Been 76680 1 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 12:00 IFC 3 VCW 2 75709 3-1
C 10-11-2019 12:00 ZBC'97 2 Baronie 2 76442 2-3
C 10-11-2019 12:00 DIA 3 Madese Boys 3 76246 1-1
C 10-11-2019 12:00 Dongen 3 TSC 4 75973 0-0
C 10-11-2019 10:00 Beek Vooruit 4 Boeimeer 2 76727 0-0
C 10-11-2019 12:15 JEKA 7 UVV'40 2 75775 2-4
C 03-11-2019 11:00 UVV'40 2 Madese Boys 3 76070 2-3
C 03-11-2019 12:00 Dongen 3 ZBC'97 2 75972 11-1
C 03-11-2019 13:00 IFC 3 JEKA 7 75708 3-2
C 03-11-2019 13:00 Baronie 2 Boeimeer 2 76353 5-3
C 03-11-2019 13:15 TSC 4 VCW 2 76027 0-0
C 03-11-2019 10:00 Beek Vooruit 4 DIA 3 76726 2-2
C 27-10-2019 12:00 ZBC'97 2 IFC 3 76441 1-5
C 27-10-2019 12:00 DIA 3 TSC 4 76245 0-0
C 27-10-2019 12:00 JEKA 7 Dongen 3 75774 4-5
C 27-10-2019 11:00 Madese Boys 3 Baronie 2 76682 3-0
C 27-10-2019 11:00 VCW 2 Beek Vooruit 4 76223 2-1
C 27-10-2019 12:00 Boeimeer 2 UVV'40 2 75686 3-3
C 20-10-2019 12:00 IFC 3 UVV'40 2 75706 2-1
C 20-10-2019 12:00 DIA 3 VCW 2 76243 5-1
C 13-10-2019 12:00 IFC 3 Boeimeer 2 75707 7-2
C 13-10-2019 12:00 Baronie 2 VCW 2 76352 1-2
C 13-10-2019 12:00 Dongen 3 Madese Boys 3 75971 13-2
C 13-10-2019 12:00 DIA 3 JEKA 7 76244 0-4
C 13-10-2019 11:00 UVV'40 2 TSC 4 76069 10-0
C 13-10-2019 10:00 Beek Vooruit 4 ZBC'97 2 76725 4-0
C 06-10-2019 11:00 VCW 2 UVV'40 2 76222 2-2
C 06-10-2019 11:00 Madese Boys 3 IFC 3 76681 2-0
C 06-10-2019 12:00 ZBC'97 2 DIA 3 76440 1-1
C 06-10-2019 12:00 Boeimeer 2 Dongen 3 75685 0-8
C 06-10-2019 13:15 TSC 4 Baronie 2 76026 1-3
C 06-10-2019 10:00 JEKA 7 Beek Vooruit 4 75773 2-2
C 29-09-2019 10:00 Beek Vooruit 4 TSC 4 76724 8-1
C 29-09-2019 12:00 ZBC'97 2 Madese Boys 3 76439 3-7
C 29-09-2019 12:00 Dongen 3 Baronie 2 75970 3-0
C 29-09-2019 12:00 JEKA 7 Boeimeer 2 75772 7-1
C 22-09-2019 13:00 TSC 4 JEKA 7 76025 1-7
C 22-09-2019 13:00 Baronie 2 IFC 3 76351 1-0
C 22-09-2019 12:00 Boeimeer 2 ZBC'97 2 75684 1-0
C 22-09-2019 11:00 Madese Boys 3 Beek Vooruit 4 76680 1-3
C 22-09-2019 11:00 VCW 2 Dongen 3 76221 4-2
C 22-09-2019 11:00 UVV'40 2 DIA 3 76068 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen 3 6 5 0 1 15 42 11 31 0
2 IFC 3 7 5 0 2 15 20 10 10 0
3 Madese Boys 3 7 4 1 2 13 19 22 -3 0
4 VCW 2 6 3 1 2 10 12 14 -2 0
5 Baronie 2 6 3 0 3 9 10 13 -3 0
6 Beek Vooruit 4 5 2 2 1 8 12 7 5 0
7 JEKA 7 6 2 1 3 7 21 15 6 0
8 DIA 3 5 1 3 1 6 9 9 0 0
9 UVV'40 2 5 1 2 2 5 12 12 0 0
10 Boeimeer 2 6 1 1 4 4 10 30 -20 0
11 ZBC'97 2 7 0 1 6 1 8 32 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 07-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 14-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven