0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 3

Teamleden

Spelers
Kees Kouwenberg Speler / leider      
Rob Buiks        
Stefan Franken        
Yannick vd Goorbergh        
Joost van Haperen        
Rémy vd Heiden        
Marco Heller        
Maurice Hoogers        
Maarten van Iwaarden        
Ronald Kleemans        
Mark van Loenhout        
Erwin Machielsen        
Stijn Machielsen        
Dennis Martens        
Stephan Martens        
Sander Mijvis        
Leo Nagelkerke        
Bas Peemen        
Frank Polderdijk        
Joost Verberk        
Rob de Weert        
Wouter van Wingerden        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 10:00 Sprundel 3 Dubbeldam 3
C 17-11-2019 10:00 Victoria'03 3 DEVO 2
C 17-11-2019 11:00 RCD 3 Halsteren 3
C 17-11-2019 11:00 VVR 3 IFC 2
C 17-11-2019 11:55 Nieuw Borgvliet 3 SC Gastel 5
C 17-11-2019 12:15 Unitas'30 4 Beek Vooruit 3
C 24-11-2019 12:30 Nieuw Borgvliet 3 Victoria'03 3
C 24-11-2019 12:00 IFC 2 Dubbeldam 3
C 24-11-2019 11:30 Halsteren 3 Beek Vooruit 3
C 24-11-2019 11:00 VVR 3 Unitas'30 4
C 24-11-2019 11:00 RCD 3 Sprundel 3
C 24-11-2019 11:00 DEVO 2 SC Gastel 5
C 01-12-2019 12:15 Beek Vooruit 3 IFC 2
C 01-12-2019 12:00 SC Gastel 5 VVR 3
C 01-12-2019 12:00 Dubbeldam 3 Halsteren 3
C 01-12-2019 11:00 DEVO 2 Unitas'30 4
C 01-12-2019 10:00 Victoria'03 3 RCD 3
C 01-12-2019 10:00 Sprundel 3 Nieuw Borgvliet 3
C 08-12-2019 10:00 Sprundel 3 Victoria'03 3
C 08-12-2019 11:00 RCD 3 SC Gastel 5
C 08-12-2019 11:00 VVR 3 Beek Vooruit 3
C 08-12-2019 11:30 Halsteren 3 IFC 2
C 08-12-2019 12:15 Unitas'30 4 Dubbeldam 3
C 08-12-2019 14:00 Nieuw Borgvliet 3 DEVO 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2019 12:15 Beek Vooruit 3 Sprundel 3 Afgeschermd 76716 1 - 3
C 03-11-2019 12:15 Beek Vooruit 3 Dubbeldam 3 F (Ferdy) Overduin 76715 2 - 4
C 20-10-2019 12:15 Beek Vooruit 3 SC Gastel 5 Afgeschermd 76714 3 - 2
C 06-10-2019 11:00 DEVO 2 Beek Vooruit 3 G. (Gylion) Elgin 75520 1 - 1
C 29-09-2019 12:15 Beek Vooruit 3 RCD 3 Afgeschermd 76713 2 - 3
C 22-09-2019 10:00 Victoria'03 3 Beek Vooruit 3 P (Peter) Cooyman 75915 2 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 12:15 Beek Vooruit 3 Sprundel 3 76716 1-3
C 10-11-2019 12:00 SC Gastel 5 Unitas'30 4 75797 1-4
C 10-11-2019 12:00 IFC 2 RCD 3 75676 1-6
C 10-11-2019 12:00 Dubbeldam 3 Victoria'03 3 75358 1-0
C 10-11-2019 11:00 DEVO 2 VVR 3 75522 4-4
C 10-11-2019 11:30 Halsteren 3 Nieuw Borgvliet 3 76311 3-3
C 03-11-2019 11:00 RCD 3 Nieuw Borgvliet 3 75510 0-0
C 03-11-2019 11:00 VVR 3 Victoria'03 3 76430 0-0
C 03-11-2019 11:30 Halsteren 3 DEVO 2 76310 1-3
C 03-11-2019 12:00 IFC 2 SC Gastel 5 75675 6-3
C 03-11-2019 12:15 Beek Vooruit 3 Dubbeldam 3 76715 2-4
C 03-11-2019 12:15 Unitas'30 4 Sprundel 3 75884 3-3
C 27-10-2019 10:00 Victoria'03 3 Unitas'30 4 75917 5-2
C 27-10-2019 11:00 DEVO 2 IFC 2 75521 7-0
C 27-10-2019 10:00 Sprundel 3 VVR 3 76517 1-5
C 27-10-2019 12:00 Dubbeldam 3 RCD 3 75357 5-1
C 27-10-2019 12:00 SC Gastel 5 Halsteren 3 75796 0-0
C 27-10-2019 12:30 Nieuw Borgvliet 3 Beek Vooruit 3 76868 0-0
C 20-10-2019 12:30 Nieuw Borgvliet 3 VVR 3 76867 2-0
C 20-10-2019 12:15 Beek Vooruit 3 SC Gastel 5 76714 3-2
C 13-10-2019 12:15 Unitas'30 4 Nieuw Borgvliet 3 75883 1-5
C 13-10-2019 12:00 IFC 2 Victoria'03 3 75674 0-0
C 13-10-2019 12:00 Dubbeldam 3 DEVO 2 75356 7-1
C 13-10-2019 11:30 Halsteren 3 Sprundel 3 76309 3-2
C 13-10-2019 11:00 VVR 3 RCD 3 76429 2-1
C 06-10-2019 10:00 Victoria'03 3 Halsteren 3 75916 2-0
C 06-10-2019 10:00 Sprundel 3 IFC 2 76516 1-1
C 06-10-2019 11:00 RCD 3 Unitas'30 4 75509 2-1
C 06-10-2019 12:00 SC Gastel 5 Dubbeldam 3 75795 1-6
C 06-10-2019 11:00 DEVO 2 Beek Vooruit 3 75520 1-1
C 29-09-2019 11:15 DEVO 2 Sprundel 3 75519 1-1
C 29-09-2019 11:30 Halsteren 3 VVR 3 76308 3-2
C 29-09-2019 12:00 IFC 2 Unitas'30 4 75673 1-4
C 29-09-2019 12:00 Dubbeldam 3 Nieuw Borgvliet 3 75355 5-1
C 29-09-2019 12:15 Beek Vooruit 3 RCD 3 76713 2-3
C 29-09-2019 12:00 SC Gastel 5 Victoria'03 3 75794 1-1
C 22-09-2019 10:00 Victoria'03 3 Beek Vooruit 3 75915 2-3
C 22-09-2019 12:30 Nieuw Borgvliet 3 IFC 2 76866 4-3
C 22-09-2019 12:15 Unitas'30 4 Halsteren 3 75882 1-4
C 22-09-2019 11:00 VVR 3 Dubbeldam 3 76428 1-3
C 22-09-2019 11:00 RCD 3 DEVO 2 75508 4-3
C 22-09-2019 10:00 Sprundel 3 SC Gastel 5 76515 1-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dubbeldam 3 7 7 0 0 21 31 7 24 0
2 RCD 3 6 4 0 2 12 17 14 3 0
3 Nieuw Borgvliet 3 5 3 1 1 10 15 12 3 0
4 Halsteren 3 6 3 1 2 10 14 13 1 0
5 DEVO 2 7 2 3 2 9 20 18 2 0
6 Victoria'03 3 6 2 2 2 8 10 7 3 0
7 VVR 3 7 2 2 3 8 14 14 0 0
8 Beek Vooruit 3 6 2 1 3 7 12 15 -3 0
9 Unitas'30 4 7 2 1 4 7 16 21 -5 0
10 Sprundel 3 7 1 3 3 6 12 21 -9 0
11 SC Gastel 5 6 1 1 4 4 15 21 -6 0
12 IFC 2 6 1 1 4 4 12 25 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 07-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 14-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven