Mannen KNVB beker Amateurs poule

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 1

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 14:00 TSC 1 JEKA 1
C 01-03-2020 14:30 Sarto 1 WSC 1
C 01-03-2020 14:30 SC Kruisland 1 Uno Animo 1
C 01-03-2020 14:30 DESK 1 JEKA 1
C 01-03-2020 14:30 FC Tilburg 1 TSC 1
C 01-03-2020 14:30 VOAB 1 Roosendaal 1
C 01-03-2020 14:00 Beek Vooruit 1 Cluzona 1
C 01-03-2020 14:00 Madese Boys 1 Rijen 1
C 01-03-2020 14:30 Uno Animo 1 Sarto 1
C 08-03-2020 14:30 DESK 1 WSC 1
C 08-03-2020 14:30 Sarto 1 JEKA 1
C 08-03-2020 14:30 SC Kruisland 1 TSC 1
C 08-03-2020 14:30 FC Tilburg 1 VOAB 1
C 08-03-2020 14:30 Cluzona 1 Rijen 1
C 08-03-2020 14:00 Madese Boys 1 Roosendaal 1
C 08-03-2020 14:00 Beek Vooruit 1 Uno Animo 1
C 15-03-2020 14:30 Roosendaal 1 SC Kruisland 1
C 15-03-2020 14:30 Uno Animo 1 Cluzona 1
C 15-03-2020 14:30 JEKA 1 Rijen 1
C 15-03-2020 14:30 VOAB 1 Sarto 1
C 15-03-2020 14:30 DESK 1 FC Tilburg 1
C 15-03-2020 14:00 TSC 1 Beek Vooruit 1
C 15-03-2020 14:00 WSC 1 Madese Boys 1
C 22-03-2020 14:30 Rijen 1 Uno Animo 1
C 22-03-2020 14:30 SC Kruisland 1 DESK 1
C 22-03-2020 14:30 JEKA 1 WSC 1
C 22-03-2020 14:30 Sarto 1 TSC 1
C 22-03-2020 14:30 FC Tilburg 1 Roosendaal 1
C 22-03-2020 14:00 Madese Boys 1 Beek Vooruit 1
C 22-03-2020 14:30 VOAB 1 Cluzona 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2020 14:00 WSC 1 Beek Vooruit 1 R. (Rick) Nelemans 21439 1 - 6
C 02-02-2020 14:00 Beek Vooruit 1 SC Kruisland 1 S.W.A.J. (Stefan) van Westing 21188 7 - 3
C 26-01-2020 14:30 DESK 1 Beek Vooruit 1 J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 21063 2 - 3
V 19-01-2020 13:00 Beek Vooruit 1 Zigo 1
C 15-12-2019 14:00 Beek Vooruit 1 FC Tilburg 1 L.J. (Leo) Uitterhoeve 20971 8 - 1
C 08-12-2019 14:00 Roosendaal 1 Beek Vooruit 1 T. (Tim) Visser 20886 1 - 1
C 01-12-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Sarto 1 G.M.J. (Gidion) Tunders 20753 0 - 3
C 24-11-2019 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1 R. (Rick) Nelemans 20624 1 - 2
V 19-11-2019 vervallen Beek Vooruit 1 Baronie
C 10-11-2019 14:00 Beek Vooruit 1 WSC 1 J.D. (Jochem) Masman 20520 2 - 2
C 03-11-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Madese Boys 1 S.W.A.J. (Stefan) van Westing 20336 2 - 2
C 27-10-2019 14:30 SC Kruisland 1 Beek Vooruit 1 P. (Pieter) van der Zwan (Sr.) 20215 1 - 0
C 20-10-2019 14:00 Beek Vooruit 1 TSC 1 L.J. (Leo) Uitterhoeve 20102 1 - 3
C 13-10-2019 14:30 Cluzona 1 Beek Vooruit 1 P.T.A. (Patrick) Hoeks 19994 4 - 1
C 06-10-2019 14:30 Uno Animo 1 Beek Vooruit 1 N. (Niels) Janssen 19877 4 - 1
C 29-09-2019 14:00 Beek Vooruit 1 JEKA 1 R. (Robin) Koster 19735 5 - 0
V 24-09-2019 20:15 Beek Vooruit 1 Virtus 1 Bert Aartsen (Scheidsrechter)
C 22-09-2019 14:30 VOAB 1 Beek Vooruit 1 W. (Wil) van Iersel 19570 2 - 2
B 14-09-2019 17:00 Oranje Wit 1 Beek Vooruit 1 J.P.W.M (John) van Gils 3068 3 - 2
B 07-09-2019 17:00 EBOH 1 Beek Vooruit 1 Afgeschermd 2938 6 - 1
B 31-08-2019 17:00 Beek Vooruit 1 Yerseke 1 R. (Rick) Sturm 2734 3 - 2
V 29-08-2019 20:15 Beek Vooruit 1 PCP
V 25-08-2019 13:00 Dosko 1 Beek Vooruit 1
V 20-08-2019 20:00 Moerse Boys 1 Beek Vooruit 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:30 Yerseke 1 EBOH 1 3168 3-1
B 14-09-2019 17:00 Oranje Wit 1 Beek Vooruit 1 3068 3-2
B 07-09-2019 14:30 Yerseke 1 Oranje Wit 1 2874 3-2
B 07-09-2019 17:00 EBOH 1 Beek Vooruit 1 2938 6-1
B 31-08-2019 15:00 Oranje Wit 1 EBOH 1 2674 0-0
B 31-08-2019 17:00 Beek Vooruit 1 Yerseke 1 2734 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2020 14:00 TSC 1 DESK 1 21481 2-1
C 16-02-2020 14:30 Roosendaal 1 Sarto 1 21454 0-1
C 16-02-2020 14:00 WSC 1 Beek Vooruit 1 21439 1-6
C 16-02-2020 14:30 Rijen 1 SC Kruisland 1 21409 1-4
C 16-02-2020 14:30 Cluzona 1 FC Tilburg 1 21398 2-0
C 16-02-2020 14:30 JEKA 1 VOAB 1 21382 0-2
C 16-02-2020 14:30 Uno Animo 1 Madese Boys 1 21430 1-1
C 02-02-2020 14:00 Beek Vooruit 1 SC Kruisland 1 21188 7-3
C 02-02-2020 14:30 Rijen 1 VOAB 1 21159 2-1
C 02-02-2020 14:30 Cluzona 1 Madese Boys 1 21147 2-4
C 02-02-2020 14:00 WSC 1 FC Tilburg 1 21205 1-0
C 02-02-2020 14:30 Roosendaal 1 DESK 1 21220 2-1
C 26-01-2020 14:00 Madese Boys 1 TSC 1 21120 1-2
C 26-01-2020 14:30 VOAB 1 WSC 1 21024 2-3
C 26-01-2020 14:30 DESK 1 Beek Vooruit 1 21063 2-3
C 26-01-2020 14:30 Sarto 1 Rijen 1 21084 1-3
C 26-01-2020 14:30 JEKA 1 Roosendaal 1 21098 0-2
C 26-01-2020 14:30 SC Kruisland 1 Cluzona 1 21117 3-1
C 26-01-2020 14:30 FC Tilburg 1 Uno Animo 1 21036 0-4
C 19-01-2020 14:00 TSC 1 Sarto 1 94311 2-5
C 22-12-2019 14:00 Uno Animo 1 JEKA 1 20962 2-3
C 15-12-2019 14:00 Cluzona 1 VOAB 1 20929 1-0
C 15-12-2019 14:00 Rijen 1 DESK 1 20941 4-2
C 15-12-2019 14:00 Beek Vooruit 1 FC Tilburg 1 20971 8-1
C 15-12-2019 14:00 WSC 1 Roosendaal 1 20988 1-2
C 15-12-2019 14:00 TSC 1 Sarto 1 21013 1-1
C 15-12-2019 14:00 Madese Boys 1 SC Kruisland 1 20903 2-1
C 08-12-2019 14:00 VOAB 1 Madese Boys 1 20790 2-2
C 08-12-2019 14:00 FC Tilburg 1 Rijen 1 20803 2-5
C 08-12-2019 14:00 DESK 1 Uno Animo 1 20830 1-2
C 08-12-2019 14:00 Sarto 1 SC Kruisland 1 20850 2-0
C 08-12-2019 14:00 JEKA 1 Cluzona 1 20864 2-3
C 08-12-2019 14:00 WSC 1 TSC 1 20871 0-3
C 08-12-2019 14:00 Roosendaal 1 Beek Vooruit 1 20886 1-1
C 01-12-2019 14:00 Madese Boys 1 JEKA 1 20702 1-1
C 01-12-2019 14:00 TSC 1 Rijen 1 20779 1-2
C 01-12-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Sarto 1 20753 0-3
C 01-12-2019 14:30 SC Kruisland 1 FC Tilburg 1 20699 2-1
C 01-12-2019 14:30 DESK 1 VOAB 1 20679 1-3
C 01-12-2019 14:30 Cluzona 1 WSC 1 20728 2-2
C 01-12-2019 14:30 Uno Animo 1 Roosendaal 1 20744 2-2
C 24-11-2019 14:30 VOAB 1 TSC 1 20556 2-0
C 24-11-2019 14:30 Sarto 1 Madese Boys 1 20600 1-1
C 24-11-2019 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1 20624 1-2
C 24-11-2019 14:30 JEKA 1 SC Kruisland 1 20614 0-0
C 24-11-2019 14:30 WSC 1 Uno Animo 1 20637 2-2
C 24-11-2019 14:30 Roosendaal 1 Cluzona 1 20652 0-1
C 24-11-2019 14:30 FC Tilburg 1 DESK 1 20569 1-1
C 10-11-2019 14:30 Cluzona 1 Uno Animo 1 20495 1-0
C 10-11-2019 14:30 Rijen 1 JEKA 1 20507 3-0
C 10-11-2019 14:30 Sarto 1 VOAB 1 20449 0-0
C 10-11-2019 14:00 TSC 1 FC Tilburg 1 20545 2-1
C 10-11-2019 14:00 Beek Vooruit 1 WSC 1 20520 2-2
C 10-11-2019 14:00 Madese Boys 1 DESK 1 20468 2-1
C 09-11-2019 19:00 SC Kruisland 1 Roosendaal 1 20465 1-0
C 03-11-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Madese Boys 1 20336 2-2
C 03-11-2019 14:30 DESK 1 SC Kruisland 1 20294 2-3
C 03-11-2019 14:30 Cluzona 1 TSC 1 20311 1-1
C 03-11-2019 14:30 Roosendaal 1 VOAB 1 20368 1-1
C 03-11-2019 14:30 Uno Animo 1 Rijen 1 20327 4-0
C 03-11-2019 14:30 FC Tilburg 1 Sarto 1 20268 0-3
C 03-11-2019 14:30 WSC 1 JEKA 1 20353 2-1
C 27-10-2019 14:00 TSC 1 Uno Animo 1 20261 1-1
C 27-10-2019 14:00 Madese Boys 1 WSC 1 20218 2-1
C 27-10-2019 14:30 SC Kruisland 1 Beek Vooruit 1 20215 1-0
C 27-10-2019 14:30 JEKA 1 DESK 1 20196 0-0
C 27-10-2019 14:30 Sarto 1 Roosendaal 1 20182 0-1
C 27-10-2019 14:30 VOAB 1 FC Tilburg 1 20155 1-2
C 27-10-2019 14:30 Rijen 1 Cluzona 1 20239 0-3
C 20-10-2019 14:00 Beek Vooruit 1 TSC 1 20102 1-3
C 20-10-2019 14:30 VOAB 1 JEKA 1 20038 2-1
C 20-10-2019 14:30 DESK 1 Cluzona 1 20078 0-1
C 20-10-2019 14:30 Uno Animo 1 SC Kruisland 1 20094 1-2
C 20-10-2019 14:30 Roosendaal 1 Rijen 1 20134 3-0
C 20-10-2019 14:30 FC Tilburg 1 Madese Boys 1 20051 0-2
C 20-10-2019 14:30 WSC 1 Sarto 1 20119 0-3
C 13-10-2019 14:30 JEKA 1 FC Tilburg 1 19945 2-1
C 13-10-2019 14:00 TSC 1 Roosendaal 1 20027 0-2
C 13-10-2019 14:00 Madese Boys 1 Uno Animo 1 19967 3-0
C 13-10-2019 14:30 SC Kruisland 1 VOAB 1 19964 0-2
C 13-10-2019 14:30 Sarto 1 DESK 1 19931 4-2
C 13-10-2019 14:30 Cluzona 1 Beek Vooruit 1 19994 4-1
C 13-10-2019 14:30 Rijen 1 WSC 1 20006 1-3
C 06-10-2019 14:30 FC Tilburg 1 Cluzona 1 19817 1-4
C 06-10-2019 14:30 DESK 1 TSC 1 19844 0-0
C 06-10-2019 14:30 Uno Animo 1 Beek Vooruit 1 19877 4-1
C 06-10-2019 14:30 JEKA 1 Sarto 1 19862 0-1
C 06-10-2019 14:30 VOAB 1 Rijen 1 19804 0-2
C 06-10-2019 14:30 WSC 1 SC Kruisland 1 19886 1-3
C 06-10-2019 14:30 Roosendaal 1 Madese Boys 1 19900 3-5
C 29-09-2019 14:00 TSC 1 SC Kruisland 1 19793 1-3
C 29-09-2019 14:30 Rijen 1 Madese Boys 1 19705 3-2
C 29-09-2019 14:00 Beek Vooruit 1 JEKA 1 19735 5-0
C 29-09-2019 14:30 Cluzona 1 Sarto 1 19693 0-2
C 29-09-2019 14:30 Uno Animo 1 VOAB 1 19726 0-3
C 29-09-2019 14:30 WSC 1 DESK 1 19752 3-0
C 29-09-2019 14:30 Roosendaal 1 FC Tilburg 1 19767 4-2
C 22-09-2019 14:30 SC Kruisland 1 Rijen 1 19663 1-3
C 22-09-2019 14:30 FC Tilburg 1 WSC 1 19583 0-3
C 22-09-2019 14:30 Sarto 1 Uno Animo 1 19630 1-0
C 22-09-2019 14:30 DESK 1 Roosendaal 1 19609 2-5
C 22-09-2019 14:30 JEKA 1 TSC 1 19644 3-1
C 22-09-2019 14:00 Madese Boys 1 Cluzona 1 19666 0-2
C 22-09-2019 14:30 VOAB 1 Beek Vooruit 1 19570 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Yerseke 1 3 2 0 1 6 8 6 2 0
2 EBOH 1 3 1 1 1 4 7 4 3 0
3 Oranje Wit 1 3 1 1 1 4 5 5 0 0
4 Beek Vooruit 1 3 1 0 2 3 6 11 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto 1 14 10 2 2 32 27 9 18 0
2 Cluzona 1 15 10 2 3 32 28 16 12 0
3 SC Kruisland 1 15 9 1 5 28 27 24 3 0
4 Roosendaal 1 15 8 3 4 27 28 18 10 0
5 Rijen 1 15 9 0 6 27 30 29 1 0
6 Madese Boys 1 15 7 5 3 26 30 22 8 0
7 Beek Vooruit 1 15 6 4 5 22 41 30 11 0
8 VOAB 1 15 6 4 5 22 23 17 6 0
9 WSC 1 15 6 3 6 21 25 29 -4 0
10 TSC 1 14 5 3 6 18 19 23 -4 0
11 Uno Animo 1 14 4 4 6 16 23 21 2 0
12 JEKA 1 14 3 3 8 12 13 25 -12 0
13 FC Tilburg 1 15 1 1 13 4 12 44 -32 0
14 DESK 1 15 0 3 12 3 16 35 -19 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-07-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 30-07-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 06-08-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 13-08-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 20-08-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 27-08-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 03-09-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 10-09-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 17-09-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
dinsdag 20:00 - 21:45 K A 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-07-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 30-07-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 06-08-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 13-08-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 20-08-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:00 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 K A 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 25-07-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 01-08-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 08-08-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven