254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)

Junioren - Meisjes - Beek Vooruit MO11-1

Teamleden

Spelers
Jessy Baar van        
Lotte Evers        
Simone Hopmans        
Isa Husson        
Julia Kwisthout        
Elise Lammertsma        
Amber Mol        
Fenna Peschke        
Elise Raats        
Quinty Rijnders        
Lotte Schalk        
Lise van de Wiel        
 
Overige teamleden
Lindy van Gils Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 07-05-2019 18:45 Beek Vooruit MO11-1 TSC MO11-1 142710 Sportpark De Heikant 18:15
C 11-05-2019 10:15 UVV'40 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 142761 Sportpark Jeugdland 09:30
C 18-05-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Zwaluwe MO11-1 142928 Sportpark De Heikant 08:00
C 25-05-2019 10:15 Terheijden MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 142399 Sportpark Ruitersvaart 09:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Groen Wit MO11-2 Zwaluwe MO11-1
C 04-05-2019 08:45 SC 't Zand MO11-1 Baronie MO11-1
C 04-05-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Rijen MO11-1
C 04-05-2019 09:30 Gloria UC MO11-2 Terheijden MO11-1
C 04-05-2019 10:30 De Fendert MO11-2 UVV'40 MO11-1
C 07-05-2019 18:45 Beek Vooruit MO11-1 TSC MO11-1
C 11-05-2019 13:00 TSC MO11-1 Groen Wit MO11-2
C 11-05-2019 10:15 UVV'40 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1
C 11-05-2019 10:15 Terheijden MO11-1 Madese Boys MO11-1
C 11-05-2019 10:00 Rijen MO11-1 SC 't Zand MO11-1
C 11-05-2019 08:45 Baronie MO11-1 Gloria UC MO11-2
C 11-05-2019 08:45 Zwaluwe MO11-1 De Fendert MO11-2
C 18-05-2019 11:00 UVV'40 MO11-1 Baronie MO11-1
C 18-05-2019 10:30 De Fendert MO11-2 TSC MO11-1
C 18-05-2019 09:30 Gloria UC MO11-2 Rijen MO11-1
C 18-05-2019 08:45 SC 't Zand MO11-1 Madese Boys MO11-1
C 18-05-2019 08:30 Groen Wit MO11-2 Terheijden MO11-1
C 18-05-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Zwaluwe MO11-1
C 25-05-2019 08:45 Zwaluwe MO11-1 SC 't Zand MO11-1
C 25-05-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Gloria UC MO11-2
C 25-05-2019 10:00 Rijen MO11-1 Groen Wit MO11-2
C 25-05-2019 10:15 Terheijden MO11-1 Beek Vooruit MO11-1
C 25-05-2019 12:00 Baronie MO11-1 De Fendert MO11-2
C 25-05-2019 13:00 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 13:15 Baronie MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 142861 7 - 5
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 De Fendert MO11-2 M.C.F. (Maarten) Melief 142808 12 - 1
C 30-03-2019 10:00 Rijen MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 M. (Morten) de Boer 142740 4 - 3
C 23-03-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-2 K.C.L. (Kirsten) Melief 142406 4 - 1
C 09-03-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Madese Boys MO11-1 K.C.L. (Kirsten) Melief 142387 11 - 2
C 23-02-2019 09:30 Beek Vooruit MO11-1 SC 't Zand MO11-1 M.C.F. (Maarten) Melief 142952 1 - 2
C 16-02-2019 09:30 Gloria UC MO11-2 Beek Vooruit MO11-1 C. (Cindy) Verhagen 142617 3 - 7
C 08-12-2018 10:00 Terheijden MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 69127 9 - 2
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit MO11-1 TSC MO11-1 K.C.L. (Kirsten) Melief 69203 10 - 1
C 27-11-2018 18:45 Beek Vooruit MO11-1 DIA MO11-1 M.C.F. (Maarten) Melief 69273 2 - 7
C 24-11-2018 11:30 UVV\'40 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 J.A. (James) Busch 69307 11 - 1
C 10-11-2018 08:30 Groen Wit MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 Afgeschermd 68897 11 - 2
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Baronie MO11-1 K.C.L. (Kirsten) Melief 68879 1 - 11
C 13-10-2018 08:30 Beek Vooruit MO11-1 VVR MO11-1 68874 1 - 15
C 06-10-2018 10:00 Gloria UC MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 W. (Walter) Leuris 68896 10 - 4
C 29-09-2018 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Rijen MO11-1 T.C.A (Tim) van deWiel 68884 4 - 2
C 22-09-2018 08:45 Zwaluwe MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 D. (Danice) Willeboordse 93897 9 - 1
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Moerse Boys MO11-1 T.C.A (Tim) van deWiel 18597 2 - 6
B 08-09-2018 11:30 Beek Vooruit MO11-1 Zundert MO11-1 M.C.F. (Maarten) Melief 18770 11 - 1
B 01-09-2018 10:00 Groen Wit MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 Afgeschermd 18602 21 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 09:30 Gloria UC MO11-2 TSC MO11-1 142514 3-5
C 13-04-2019 10:15 Terheijden MO11-1 Rijen MO11-1 142553 9-1
C 13-04-2019 08:45 Zwaluwe MO11-1 Madese Boys MO11-1 142612 9-3
C 13-04-2019 10:30 TSC MO11-1 SC 't Zand MO11-1 142850 4-6
C 13-04-2019 10:30 De Fendert MO11-2 Gloria UC MO11-2 142941 1-1
C 13-04-2019 11:30 UVV'40 MO11-1 Groen Wit MO11-2 142788 6-0
C 13-04-2019 13:15 Baronie MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 142861 7-5
C 10-04-2019 18:30 Baronie MO11-1 Zwaluwe MO11-1 142657 0-0
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 De Fendert MO11-2 142808 12-1
C 06-04-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 UVV'40 MO11-1 142735 0-11
C 06-04-2019 10:00 Rijen MO11-1 Zwaluwe MO11-1 142795 4-1
C 06-04-2019 11:45 Groen Wit MO11-2 Baronie MO11-1 142464 0-10
C 06-04-2019 08:45 SC 't Zand MO11-1 Terheijden MO11-1 142532 1-4
C 30-03-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 TSC MO11-1 142672 3-11
C 30-03-2019 10:00 Rijen MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 142740 4-3
C 30-03-2019 11:45 Baronie MO11-1 Terheijden MO11-1 142831 3-3
C 30-03-2019 08:45 Zwaluwe MO11-1 UVV'40 MO11-1 142635 1-1
C 30-03-2019 09:45 Groen Wit MO11-2 De Fendert MO11-2 142802 4-0
C 23-03-2019 10:30 De Fendert MO11-2 Madese Boys MO11-1 142848 8-4
C 23-03-2019 10:00 UVV'40 MO11-1 SC 't Zand MO11-1 142550 0-2
C 23-03-2019 08:45 Zwaluwe MO11-1 Gloria UC MO11-2 142658 1-0
C 23-03-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-2 142406 4-1
C 23-03-2019 10:15 TSC MO11-1 Rijen MO11-1 142803 5-1
C 16-03-2019 09:30 Terheijden MO11-1 UVV'40 MO11-1 142390 8-2
C 16-03-2019 08:45 SC 't Zand MO11-1 Gloria UC MO11-2 142759 6-0
C 09-03-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Madese Boys MO11-1 142387 11-2
C 09-03-2019 08:45 Zwaluwe MO11-1 Terheijden MO11-1 142386 0-5
C 09-03-2019 09:30 Gloria UC MO11-2 Groen Wit MO11-2 142791 2-0
C 09-03-2019 09:45 UVV'40 MO11-1 Rijen MO11-1 142943 12-0
C 09-03-2019 10:30 De Fendert MO11-2 SC 't Zand MO11-1 142939 1-7
C 09-03-2019 10:30 TSC MO11-1 Baronie MO11-1 142784 5-16
C 23-02-2019 10:30 De Fendert MO11-2 Terheijden MO11-1 142487 1-6
C 23-02-2019 10:15 TSC MO11-1 Zwaluwe MO11-1 142728 3-15
C 23-02-2019 09:30 Beek Vooruit MO11-1 SC 't Zand MO11-1 142952 1-2
C 16-02-2019 08:45 SC 't Zand MO11-1 Groen Wit MO11-2 142503 4-0
C 16-02-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Baronie MO11-1 142470 0-13
C 16-02-2019 09:30 Gloria UC MO11-2 Beek Vooruit MO11-1 142617 3-7
C 16-02-2019 10:00 Rijen MO11-1 De Fendert MO11-2 142669 9-0
C 16-02-2019 10:30 Terheijden MO11-1 TSC MO11-1 142664 7-2
C 09-02-2019 16:30 Baronie MO11-1 Rijen MO11-1 142863 5-2
C 09-02-2019 10:00 Groen Wit MO11-2 Madese Boys MO11-1 142541 8-1
C 09-02-2019 08:45 UVV'40 MO11-1 Gloria UC MO11-2 142463 7-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 UVV'40 MO11-1 DIA MO11-1 68876 0-0
C 15-12-2018 12:00 TSC MO11-1 Zwaluwe MO11-1 93900 0-5
C 08-12-2018 10:30 TSC MO11-1 VVR MO11-1 69275 0-15
C 08-12-2018 10:00 Terheijden MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 69127 9-2
C 08-12-2018 10:00 Rijen MO11-1 Zwaluwe MO11-1 93906 0-0
C 08-12-2018 08:30 Groen Wit MO11-1 Gloria UC MO11-1 68885 1-1
C 08-12-2018 11:30 UVV'40 MO11-1 Baronie MO11-1 69223 0-7
C 01-12-2018 12:00 Baronie MO11-1 Rijen MO11-1 69174 5-0
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit MO11-1 TSC MO11-1 69203 10-1
C 01-12-2018 08:45 VVR MO11-1 DIA MO11-1 68969 13-1
C 01-12-2018 08:45 Zwaluwe MO11-1 Groen Wit MO11-1 93905 2-4
C 01-12-2018 10:00 Gloria UC MO11-1 Terheijden MO11-1 69224 4-4
C 27-11-2018 18:45 Beek Vooruit MO11-1 DIA MO11-1 69273 2-7
C 24-11-2018 10:00 Rijen MO11-1 Gloria UC MO11-1 68996 0-9
C 24-11-2018 08:45 Zwaluwe MO11-1 VVR MO11-1 93904 1-7
C 24-11-2018 10:15 DIA MO11-1 TSC MO11-1 68869 9-2
C 24-11-2018 10:15 Terheijden MO11-1 Baronie MO11-1 68903 6-0
C 24-11-2018 11:30 UVV'40 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 69307 11-1
C 17-11-2018 13:00 TSC MO11-1 Rijen MO11-1 69133 0-12
C 17-11-2018 12:15 Baronie MO11-1 VVR MO11-1 69324 5-6
C 17-11-2018 10:15 Terheijden MO11-1 Groen Wit MO11-1 69085 2-3
C 17-11-2018 10:00 Gloria UC MO11-1 UVV'40 MO11-1 69101 8-0
C 10-11-2018 08:30 Groen Wit MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 68897 11-2
C 10-11-2018 08:45 VVR MO11-1 Gloria UC MO11-1 69053 7-2
C 10-11-2018 08:45 Zwaluwe MO11-1 Baronie MO11-1 93903 2-3
C 10-11-2018 09:00 UVV'40 MO11-1 TSC MO11-1 69230 14-2
C 10-11-2018 09:00 DIA MO11-1 Terheijden MO11-1 69298 4-1
C 03-11-2018 09:00 UVV'40 MO11-1 Zwaluwe MO11-1 93902 5-3
C 03-11-2018 10:15 Terheijden MO11-1 VVR MO11-1 68931 1-8
C 03-11-2018 10:00 Groen Wit MO11-1 Rijen MO11-1 69195 10-0
C 03-11-2018 09:00 DIA MO11-1 Gloria UC MO11-1 69154 2-5
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Baronie MO11-1 68879 1-11
C 27-10-2018 08:45 VVR MO11-1 Groen Wit MO11-1 69034 5-2
C 27-10-2018 10:00 Gloria UC MO11-1 TSC MO11-1 68992 16-1
C 27-10-2018 10:00 Rijen MO11-1 UVV'40 MO11-1 69069 3-1
C 27-10-2018 08:45 Zwaluwe MO11-1 Terheijden MO11-1 93901 3-8
C 27-10-2018 11:05 Baronie MO11-1 DIA MO11-1 68886 0-7
C 13-10-2018 08:30 Beek Vooruit MO11-1 VVR MO11-1 68874 1-15
C 13-10-2018 09:00 DIA MO11-1 Rijen MO11-1 68954 10-0
C 13-10-2018 10:00 Groen Wit MO11-1 Baronie MO11-1 69089 3-2
C 13-10-2018 10:15 Terheijden MO11-1 UVV'40 MO11-1 68875 4-6
C 06-10-2018 10:00 Gloria UC MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 68896 10-4
C 06-10-2018 10:00 Rijen MO11-1 Terheijden MO11-1 68873 0-6
C 06-10-2018 10:15 Baronie MO11-1 TSC MO11-1 69139 14-1
C 06-10-2018 09:00 UVV'40 MO11-1 Groen Wit MO11-1 69190 4-8
C 06-10-2018 08:45 Zwaluwe MO11-1 DIA MO11-1 93899 1-6
C 29-09-2018 08:45 VVR MO11-1 UVV'40 MO11-1 69187 21-1
C 29-09-2018 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Rijen MO11-1 68884 4-2
C 29-09-2018 10:00 TSC MO11-1 Terheijden MO11-1 69023 0-14
C 29-09-2018 10:00 Gloria UC MO11-1 Zwaluwe MO11-1 93898 11-2
C 29-09-2018 09:00 DIA MO11-1 Groen Wit MO11-1 69068 5-5
C 22-09-2018 08:30 Rijen MO11-1 VVR MO11-1 68993 1-7
C 22-09-2018 08:45 Zwaluwe MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 93897 9-1
C 22-09-2018 11:30 Groen Wit MO11-1 TSC MO11-1 69238 16-0
C 22-09-2018 11:30 Baronie MO11-1 Gloria UC MO11-1 69003 0-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Moerse Boys MO11-1 18597 2-6
B 15-09-2018 09:45 Zundert MO11-1 Groen Wit MO11-1 18705 3-19
B 10-09-2018 18:45 Zundert MO11-1 Moerse Boys MO11-1 18703 0-11
B 08-09-2018 08:45 Moerse Boys MO11-1 Groen Wit MO11-1 18684 2-4
B 08-09-2018 11:30 Beek Vooruit MO11-1 Zundert MO11-1 18770 11-1
B 01-09-2018 10:00 Groen Wit MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 18602 21-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden MO11-1 7 6 1 0 19 42 10 32 0
2 SC 't Zand MO11-1 7 6 0 1 18 28 10 18 0
3 Baronie MO11-1 6 5 1 0 16 54 15 39 0
4 UVV'40 MO11-1 7 4 1 2 13 39 11 28 0
5 Beek Vooruit MO11-1 7 4 0 3 12 43 20 23 0
6 Zwaluwe MO11-1 6 3 1 2 10 27 16 11 0
7 Rijen MO11-1 7 3 0 4 9 21 35 -14 0
8 TSC MO11-1 7 3 0 4 9 35 51 -16 0
9 Groen Wit MO11-2 7 2 0 5 6 13 27 -14 0
10 Gloria UC MO11-2 7 1 1 5 4 9 27 -18 0
11 De Fendert MO11-2 7 1 1 5 4 12 43 -31 0
12 Madese Boys MO11-1 7 0 0 7 0 13 71 -58 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR MO11-1 10 10 0 0 30 104 15 89 0
2 Gloria UC MO11-1 10 7 2 1 23 71 21 50 0
3 Groen Wit MO11-1 10 7 2 1 23 63 23 40 0
4 DIA MO11-1 9 6 1 2 19 51 29 22 0
5 Terheijden MO11-1 10 5 1 4 16 55 30 25 0
6 Baronie MO11-1 10 5 0 5 15 47 31 16 0
7 UVV'40 MO11-1 9 4 0 5 12 42 57 -15 0
8 Zwaluwe MO11-1 9 2 0 7 6 28 45 -17 0
9 Rijen MO11-1 9 2 0 7 6 18 52 -34 0
10 Beek Vooruit MO11-1 10 2 0 8 6 28 86 -58 0
11 TSC MO11-1 10 0 0 10 0 7 125 -118 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit MO11-1 3 3 0 0 9 44 6 38 0
2 Moerse Boys MO11-1 3 2 0 1 6 19 6 13 0
3 Beek Vooruit MO11-1 3 1 0 2 3 14 28 -14 0
4 Zundert MO11-1 3 0 0 3 0 4 41 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 24-07-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 31-07-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 07-08-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 14-08-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 21-08-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 28-08-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 04-09-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 11-09-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 18-09-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 25-09-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 02-10-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 09-10-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 16-10-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 23-10-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 30-10-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 06-11-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 13-11-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 20-11-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 27-11-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 04-12-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 11-12-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 18-12-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 25-12-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 01-01-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 08-01-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 15-01-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 22-01-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 29-01-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 05-02-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 12-02-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 19-02-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 26-02-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 05-03-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 12-03-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 19-03-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 26-03-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 02-04-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 09-04-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 16-04-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 23-04-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 30-04-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 07-05-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 14-05-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 21-05-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 28-05-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 04-06-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 11-06-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 18-06-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 25-06-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven