Afdrukken
235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Meisjes - Beek Vooruit MO17-1

Teamleden

Spelers
Maud Houtepen Keeper      
Sterre der Vries Keeper      
Michelle van der Aa        
Lisa van Avermaete        
Sanne de Craen        
Fleur van Gils        
Tess Gommers        
Iris Hagens        
Velien Keus        
Elodie Lemaire        
Lizze Martens        
Fay Oenen        
Fleur Oomen        
Madelon Rovers        
Inge van der Velden        
Maartje Vermast        
Kiki Wienen        
Quirina Wouters        
 
Overige teamleden
Wil van Gils Leider/Trainer
Humphrey Oenen Leider/Trainer
Pascal Wienen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 11:00 Noordhoek MO17-1 Rood-Wit W MO17-1
C 09-03-2019 13:00 Virtus MO17-1 VVR MO17-1
C 09-03-2019 14:45 Beek Vooruit MO17-1 DSE MO17-1
C 09-03-2019 13:00 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Achtmaal MO17-1
C 09-03-2019 13:15 ST NSV/Schijf MO17-1 Baronie MO17-2
C 09-03-2019 15:00 Roosendaal MO17-1 Moerse Boys MO17-1
C 16-03-2019 14:30 Achtmaal MO17-1 Roosendaal MO17-1
C 16-03-2019 14:30 DSE MO17-1 ST NSV/Schijf MO17-1
C 16-03-2019 13:35 Baronie MO17-2 Beek Vooruit MO17-1
C 16-03-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 Noordhoek MO17-1
C 16-03-2019 12:30 VVR MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1
C 16-03-2019 12:30 Rood-Wit W MO17-1 Virtus MO17-1
C 23-03-2019 11:00 Noordhoek MO17-1 Achtmaal MO17-1
C 23-03-2019 12:30 Rood-Wit W MO17-1 VVR MO17-1
C 23-03-2019 13:00 Virtus MO17-1 Beek Vooruit MO17-1
C 23-03-2019 13:00 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Baronie MO17-2
C 23-03-2019 13:15 ST NSV/Schijf MO17-1 Moerse Boys MO17-1
C 23-03-2019 13:15 Roosendaal MO17-1 DSE MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2019 14:30 Beek Vooruit MO17-1 Roosendaal MO17-1 144103 3-0
C 16-02-2019 14:30 Achtmaal MO17-1 ST NSV/Schijf MO17-1 140707 10-1
C 16-02-2019 13:00 Virtus MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 146849 10-0
C 16-02-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 Rood-Wit W MO17-1 140589 8-0
C 16-02-2019 12:30 VVR MO17-1 Noordhoek MO17-1 140425 4-1
C 16-02-2019 12:00 Baronie MO17-2 DSE MO17-1 140534 0-3
C 09-02-2019 13:15 Roosendaal MO17-1 Baronie MO17-2 144102 0-2
C 09-02-2019 13:15 ST NSV/Schijf MO17-1 VVR MO17-1 140203 0-2
C 09-02-2019 13:00 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 146848 0-1
C 09-02-2019 12:45 DSE MO17-1 Moerse Boys MO17-1 140549 5-1
C 09-02-2019 12:30 Rood-Wit W MO17-1 Achtmaal MO17-1 140442 0-5
C 09-02-2019 11:00 Noordhoek MO17-1 Virtus MO17-1 140593 0-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 SAB MO17-1 WDS'19 MO17-1 67112 0-6
C 15-12-2018 14:30 Achtmaal MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 67274 5-1
C 08-12-2018 14:30 Achtmaal MO17-1 Gesta MO17-1 66580 0-0
C 08-12-2018 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 67127 0-2
C 08-12-2018 13:30 WDS'19 MO17-1 VVR MO17-1 66941 1-0
C 08-12-2018 15:00 Roosendaal MO17-2 ST NSV/Schijf MO17-1 66593 8-0
C 01-12-2018 12:00 Beek Vooruit MO17-1 SAB MO17-1 66837 0-0
C 01-12-2018 12:30 VVR MO17-1 Achtmaal MO17-1 67294 4-1
C 01-12-2018 13:15 ST NSV/Schijf MO17-1 WDS'19 MO17-1 67002 0-7
C 24-11-2018 13:50 VVR MO17-1 JEKA MO17-1 67240 0-0
C 24-11-2018 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 ST NSV/Schijf MO17-1 66821 3-0
C 24-11-2018 12:00 WDS'19 MO17-1 Gesta MO17-1 67278 3-2
C 24-11-2018 15:00 Roosendaal MO17-2 Beek Vooruit MO17-1 67256 4-0
C 17-11-2018 10:45 ST Wernhout / Zundert MO17-1 Achtmaal MO17-1 67171 3-6
C 17-11-2018 12:30 Gesta MO17-1 Roosendaal MO17-2 66790 1-9
C 17-11-2018 13:15 ST NSV/Schijf MO17-1 JEKA MO17-1 66793 0-0
C 10-11-2018 13:00 SAB MO17-1 ST Wernhout / Zundert MO17-1 66883 3-0
C 10-11-2018 12:30 VVR MO17-1 ST NSV/Schijf MO17-1 66786 8-1
C 10-11-2018 10:15 JEKA MO17-1 Gesta MO17-1 66611 0-0
C 03-11-2018 15:00 Roosendaal MO17-2 VVR MO17-1 67159 2-0
C 03-11-2018 14:30 Achtmaal MO17-1 WDS'19 MO17-1 67230 9-3
C 03-11-2018 13:30 Beek Vooruit MO17-1 ST NSV/Schijf MO17-1 67061 7-1
C 03-11-2018 14:30 SAB MO17-1 Gesta MO17-1 66565 7-1
C 03-11-2018 12:30 ST Wernhout / Zundert MO17-1 JEKA MO17-1 66698 0-0
C 31-10-2018 19:00 Achtmaal MO17-1 ST NSV/Schijf MO17-1 66567 16-1
C 27-10-2018 13:15 ST NSV/Schijf MO17-1 SAB MO17-1 67220 0-1
C 27-10-2018 12:30 VVR MO17-1 ST Wernhout / Zundert MO17-1 67153 1-3
C 27-10-2018 11:45 WDS'19 MO17-1 Roosendaal MO17-2 66639 3-4
C 27-10-2018 10:30 JEKA MO17-1 Achtmaal MO17-1 67086 1-9
C 20-10-2018 11:30 WDS'19 MO17-1 ST Wernhout / Zundert MO17-1 67032 0-0
C 20-10-2018 11:15 SAB MO17-1 Achtmaal MO17-1 66592 0-0
C 20-10-2018 12:30 Gesta MO17-1 ST Wernhout / Zundert MO17-1 66913 3-3
C 13-10-2018 12:30 ST Wernhout / Zundert MO17-1 Roosendaal MO17-2 66851 0-4
C 13-10-2018 11:15 Beek Vooruit MO17-1 JEKA MO17-1 66863 0-0
C 06-10-2018 13:15 Roosendaal MO17-2 Achtmaal MO17-1 67296 10-1
C 06-10-2018 12:30 Gesta MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 66866 2-10
C 06-10-2018 12:30 VVR MO17-1 SAB MO17-1 67082 2-6
C 29-09-2018 12:30 Gesta MO17-1 VVR MO17-1 67292 1-6
C 29-09-2018 13:15 Beek Vooruit MO17-1 WDS'19 MO17-1 67349 2-4
C 29-09-2018 10:00 JEKA MO17-1 Roosendaal MO17-2 67076 1-3
C 22-09-2018 13:15 Roosendaal MO17-2 SAB MO17-1 67136 2-1
C 22-09-2018 13:15 ST NSV/Schijf MO17-1 Gesta MO17-1 67222 0-2
C 22-09-2018 12:30 VVR MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 66855 2-1
C 22-09-2018 11:30 WDS'19 MO17-1 JEKA MO17-1 66605 1-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 26-09-2018 19:00 ST Wernhout / Zundert MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 21720 3-1
B 19-09-2018 19:00 Beek Vooruit MO17-1 ST Wernhout / Zundert MO17-1 21517 5-1
B 15-09-2018 13:15 Beek Vooruit MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 21722 7-0
B 15-09-2018 12:30 ST Wernhout / Zundert MO17-1 WDS'19 MO17-1 21516 1-5
B 08-09-2018 13:00 Neerlandia'31 MO17-1 WDS'19 MO17-1 21721 3-8
B 01-09-2018 15:15 WDS'19 MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 21515 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal MO17-1 2 2 0 0 6 15 1 14 0
2 Virtus MO17-1 2 2 0 0 6 14 0 14 0
3 DSE MO17-1 2 2 0 0 6 8 1 7 0
4 VVR MO17-1 2 2 0 0 6 6 1 5 0
5 Beek Vooruit MO17-1 2 2 0 0 6 4 0 4 0
6 Moerse Boys MO17-1 2 1 0 1 3 9 5 4 0
7 Baronie MO17-2 2 1 0 1 3 2 3 -1 0
8 Roosendaal MO17-1 2 0 0 2 0 0 5 -5 0
9 Noordhoek MO17-1 2 0 0 2 0 1 8 -7 0
10 ST NSV/Schijf MO17-1 2 0 0 2 0 1 12 -11 0
11 ST Zundert/Wernhout MO17-1 2 0 0 2 0 0 11 -11 0
12 Rood-Wit W MO17-1 2 0 0 2 0 0 13 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal MO17-2 8 8 0 0 24 43 6 37 0
2 WDS'19 MO17-1 7 5 0 2 15 27 17 10 0
3 SAB MO17-1 7 4 1 2 13 18 11 7 0
4 Achtmaal MO17-1 6 4 0 2 12 38 22 16 0
5 VVR MO17-1 8 4 0 4 12 23 16 7 0
6 Beek Vooruit MO17-1 8 3 1 4 10 23 18 5 0
7 ST Zundert/Wernhout MO17-1 7 2 1 4 7 12 19 -7 0
8 Gesta MO17-1 7 1 1 5 4 12 38 -26 0
9 ST NSV/Schijf MO17-1 8 0 0 8 0 3 52 -49 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 MO17-1 3 3 0 0 9 16 4 12 0
2 Beek Vooruit MO17-1 3 2 0 1 6 12 4 8 0
3 ST Zundert/Wernhout MO17-1 3 1 0 2 3 5 11 -6 0
4 Neerlandia'31 MO17-1 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 25-07-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door

Berichten



Powered by