0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - J08 - Beek Vooruit JO8-4

Teamleden

Spelers
Tiemo van Baar        
Melle Boudewijns        
Binck Kavelaars        
Ties Kwisthout        
Renzo Luiken        
Jurre van Poppel        
Mason Vis        
 
Overige teamleden
Natalie van Poppel Leider
Allard van Baar Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-05-2019 vervallen Roosendaal JO8-7 Beek Vooruit JO8-4 134329
C 11-05-2019 11:00 Beek Vooruit JO8-4 Zundert JO8-2 134854
C 04-05-2019 vervallen Baronie JO8-7 Beek Vooruit JO8-4 136128
C 13-04-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 DSE JO8-3 134689
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO8-4 Sprundel JO8-2 134191
C 06-04-2019 vervallen The Gunners JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 135049
C 30-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 TVC Breda JO8-2 137000
C 23-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 Seolto JO8-3G 137064
C 09-03-2019 vervallen Moerse Boys JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 137362
C 23-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-9 136437
C 16-02-2019 vervallen VVR JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 135200
C 15-12-2018 afgelast Beek Vooruit JO8-4 Unitas\'30 JO8-7G 62801
C 08-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-4 HZ\\\\\\\'75 JO8-1 61473
C 01-12-2018 12:00 Right'Oh JO8-1 Beek Vooruit JO8-4 60740
C 24-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-4 DIA JO8-2 60938
C 17-11-2018 vervallen Irene'58 JO8-1G Beek Vooruit JO8-4 62463
C 10-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-4 Boeimeer JO8-4 62810
C 03-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO8-4 RFC JO8-2 60445
C 27-10-2018 vervallen TSC JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 61549
C 06-10-2018 vervallen VCW JO8-1 Beek Vooruit JO8-4 60884
C 29-09-2018 vervallen Baronie JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 61212
C 22-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-4 Raamsdonk JO8-1 77235
B 15-09-2018 09:30 TVC Breda JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 Afgeschermd 16251 15 - 2
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO8-10 Beek Vooruit JO8-4 15892 1 - 13
B 01-09-2018 08:35 Beek Vooruit JO8-4 Boeimeer JO8-4 A.C. (Allard) vanBaar 15444 8 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Roosendaal JO8-7 134549 0-0
C 25-05-2019 09:00 Terheijden JO8-2 Zundert JO8-2 150586 0-0
C 25-05-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Baronie JO8-7 136362 0-0
C 25-05-2019 08:45 Seolto JO8-3G DSE JO8-3 135466 0-0
C 25-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-9 The Gunners JO8-2 135689 0-0
C 18-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Beek Vooruit JO8-4 134329 0-0
C 18-05-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Moerse Boys JO8-3 136595 0-0
C 18-05-2019 10:00 Zundert JO8-2 Unitas'30 JO8-9 135298 0-0
C 18-05-2019 10:30 The Gunners JO8-2 Seolto JO8-3G 137297 0-0
C 18-05-2019 11:30 DSE JO8-3 Sprundel JO8-2 136465 0-0
C 18-05-2019 12:05 Baronie JO8-7 Terheijden JO8-2 150585 0-0
C 11-05-2019 11:00 Beek Vooruit JO8-4 Zundert JO8-2 134854 0-0
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-9 Baronie JO8-7 135816 0-0
C 11-05-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 The Gunners JO8-2 137074 0-0
C 11-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 DSE JO8-3 135226 0-0
C 11-05-2019 09:00 Sprundel JO8-2 TVC Breda JO8-2 136847 0-0
C 11-05-2019 08:45 Seolto JO8-3G Terheijden JO8-2 150584 0-0
C 07-05-2019 18:30 Terheijden JO8-2 Unitas'30 JO8-9 150583 0-0
C 04-05-2019 10:00 Zundert JO8-2 Seolto JO8-3G 134583 0-0
C 04-05-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Roosendaal JO8-7 135054 0-0
C 04-05-2019 08:30 Baronie JO8-7 Beek Vooruit JO8-4 136128 0-0
C 04-05-2019 08:30 The Gunners JO8-2 Sprundel JO8-2 136911 0-0
C 13-04-2019 09:00 Seolto JO8-3G Unitas'30 JO8-9 134806 0-0
C 13-04-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Terheijden JO8-2 150582 0-0
C 13-04-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 The Gunners JO8-2 137358 0-0
C 13-04-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Zundert JO8-2 134164 0-0
C 13-04-2019 08:45 Moerse Boys JO8-3 Baronie JO8-7 134861 0-0
C 13-04-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 DSE JO8-3 134689 0-0
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO8-4 Sprundel JO8-2 134191 0-0
C 06-04-2019 11:00 Baronie JO8-7 Seolto JO8-3G 134937 0-0
C 06-04-2019 11:00 Terheijden JO8-2 Roosendaal JO8-7 150581 0-0
C 06-04-2019 11:00 Zundert JO8-2 Moerse Boys JO8-3 135760 0-0
C 06-04-2019 09:30 Unitas'30 JO8-9 Sprundel JO8-2 137250 0-0
C 06-04-2019 09:15 The Gunners JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 135049 0-0
C 06-04-2019 09:00 DSE JO8-3 TVC Breda JO8-2 134972 0-0
C 30-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 TVC Breda JO8-2 137000 0-0
C 30-03-2019 11:30 Baronie JO8-7 Zundert JO8-2 136490 0-0
C 30-03-2019 10:30 Seolto JO8-3G Roosendaal JO8-7 135096 0-0
C 30-03-2019 11:00 Unitas'30 JO8-9 DSE JO8-3 135152 0-0
C 30-03-2019 11:30 Terheijden JO8-2 Moerse Boys JO8-3 150579 0-0
C 23-03-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Zundert JO8-2 135174 0-0
C 23-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 Seolto JO8-3G 137064 0-0
C 23-03-2019 11:30 DSE JO8-3 The Gunners JO8-2 136120 0-0
C 23-03-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Unitas'30 JO8-9 135738 0-0
C 23-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Baronie JO8-7 134042 0-0
C 23-03-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Terheijden JO8-2 150580 0-0
C 16-03-2019 10:00 VVR JO8-2 Moerse Boys JO8-3 136877 0-0
C 16-03-2019 08:45 The Gunners JO8-2 TVC Breda JO8-2 135807 0-0
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Unitas'30 JO8-9 137239 0-0
C 09-03-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Seolto JO8-3G 135365 0-0
C 09-03-2019 09:30 TVC Breda JO8-2 Baronie JO8-7 134966 0-0
C 09-03-2019 10:00 Zundert JO8-2 The Gunners JO8-2 136831 0-0
C 09-03-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 137362 0-0
C 09-03-2019 11:30 DSE JO8-3 VVR JO8-2 135434 0-0
C 09-03-2019 11:30 DSE JO8-3 Terheijden JO8-2 150578 0-0
C 23-02-2019 11:30 DSE JO8-3 Moerse Boys JO8-3 135887 0-0
C 23-02-2019 08:30 The Gunners JO8-2 Terheijden JO8-2 150576 0-0
C 23-02-2019 11:00 Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-9 136437 0-0
C 23-02-2019 11:00 TVC Breda JO8-2 Seolto JO8-3G 136511 0-0
C 16-02-2019 08:30 Baronie JO8-7 The Gunners JO8-2 135234 0-0
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO8-9 TVC Breda JO8-2 135386 0-0
C 16-02-2019 08:45 Seolto JO8-3G Moerse Boys JO8-3 137088 0-0
C 16-02-2019 09:00 Sprundel JO8-2 Roosendaal JO8-7 135680 0-0
C 16-02-2019 10:00 Zundert JO8-2 DSE JO8-3 135250 0-0
C 16-02-2019 10:00 VVR JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 135200 0-0
C 09-02-2019 11:30 DSE JO8-3 Baronie JO8-7 135383 0-0
C 09-02-2019 10:45 Moerse Boys JO8-3 Sprundel JO8-2 136196 0-0
C 09-02-2019 10:00 The Gunners JO8-2 VVR JO8-2 134107 0-0
C 09-02-2019 09:00 Roosendaal JO8-7 Zundert JO8-2 134313 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-7G 62801 0-0
C 15-12-2018 09:30 Irene'58 JO8-1G TSC JO8-3 61963 0-0
C 15-12-2018 12:30 Baronie JO8-3 DIA JO8-2 62082 0-0
C 08-12-2018 08:45 RFC JO8-2 Right'Oh JO8-1 61136 0-0
C 08-12-2018 08:30 Irene'58 JO8-1G Boeimeer JO8-4 61298 0-0
C 08-12-2018 11:15 Raamsdonk JO8-1 TSC JO8-3 77245 0-0
C 08-12-2018 09:50 Beek Vooruit JO8-4 HZ'75 JO8-1 61473 0-0
C 08-12-2018 10:00 VCW JO8-1 Unitas'30 JO8-7G 61174 0-0
C 01-12-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 Raamsdonk JO8-1 77244 0-0
C 01-12-2018 09:30 Unitas'30 JO8-7G RFC JO8-2 60687 0-0
C 01-12-2018 12:00 Right'Oh JO8-1 Beek Vooruit JO8-4 60740 0-0
C 01-12-2018 09:00 DIA JO8-2 VCW JO8-1 60824 0-0
C 01-12-2018 09:30 HZ'75 JO8-1 Irene'58 JO8-1G 60732 0-0
C 01-12-2018 12:30 TSC JO8-3 Baronie JO8-3 62845 0-0
C 24-11-2018 09:00 Right'Oh JO8-1 TSC JO8-3 62587 0-0
C 24-11-2018 10:00 VCW JO8-1 Boeimeer JO8-4 61366 0-0
C 24-11-2018 10:55 Baronie JO8-3 Raamsdonk JO8-1 77243 0-0
C 24-11-2018 10:45 Beek Vooruit JO8-4 DIA JO8-2 60938 0-0
C 24-11-2018 08:30 Irene'58 JO8-1G Unitas'30 JO8-7G 62249 0-0
C 17-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 Baronie JO8-3 62211 0-0
C 17-11-2018 08:30 Irene'58 JO8-1G Beek Vooruit JO8-4 62463 0-0
C 17-11-2018 09:00 DIA JO8-2 Right'Oh JO8-1 60552 0-0
C 17-11-2018 09:30 HZ'75 JO8-1 VCW JO8-1 62781 0-0
C 17-11-2018 10:00 Raamsdonk JO8-1 RFC JO8-2 77242 0-0
C 17-11-2018 10:30 Unitas'30 JO8-7G TSC JO8-3 61990 0-0
C 10-11-2018 08:45 RFC JO8-2 DIA JO8-2 62943 0-0
C 10-11-2018 09:00 Right'Oh JO8-1 Unitas'30 JO8-7G 61325 0-0
C 10-11-2018 09:30 Baronie JO8-3 Irene'58 JO8-1G 61398 0-0
C 10-11-2018 10:00 VCW JO8-1 Raamsdonk JO8-1 77241 0-0
C 10-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-4 Boeimeer JO8-4 62810 0-0
C 10-11-2018 11:15 TSC JO8-3 HZ'75 JO8-1 61943 0-0
C 03-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO8-4 RFC JO8-2 60445 0-0
C 03-11-2018 10:00 Raamsdonk JO8-1 DIA JO8-2 77240 0-0
C 03-11-2018 10:00 VCW JO8-1 Right'Oh JO8-1 62013 0-0
C 03-11-2018 11:00 Baronie JO8-3 HZ'75 JO8-1 62517 0-0
C 03-11-2018 10:00 Boeimeer JO8-4 Unitas'30 JO8-7G 61235 0-0
C 27-10-2018 11:00 Unitas'30 JO8-7G Baronie JO8-3 62362 0-0
C 27-10-2018 08:45 RFC JO8-2 VCW JO8-1 60456 0-0
C 27-10-2018 09:00 Right'Oh JO8-1 Irene'58 JO8-1G 60758 0-0
C 27-10-2018 09:00 DIA JO8-2 Boeimeer JO8-4 60796 0-0
C 27-10-2018 09:30 HZ'75 JO8-1 Raamsdonk JO8-1 77239 0-0
C 27-10-2018 12:00 TSC JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 61549 0-0
C 20-10-2018 08:45 RFC JO8-2 HZ'75 JO8-1 62856 0-0
C 13-10-2018 08:30 Irene'58 JO8-1G VCW JO8-1 60490 0-0
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 TSC JO8-3 62585 0-0
C 13-10-2018 09:00 DIA JO8-2 HZ'75 JO8-1 61687 0-0
C 13-10-2018 08:30 Baronie JO8-3 RFC JO8-2 60496 0-0
C 13-10-2018 10:00 Raamsdonk JO8-1 Right'Oh JO8-1 77238 0-0
C 06-10-2018 09:30 Unitas'30 JO8-7G Raamsdonk JO8-1 77237 0-0
C 06-10-2018 08:45 RFC JO8-2 Irene'58 JO8-1G 62257 0-0
C 06-10-2018 09:00 Right'Oh JO8-1 Baronie JO8-3 60898 0-0
C 06-10-2018 10:00 VCW JO8-1 Beek Vooruit JO8-4 60884 0-0
C 06-10-2018 09:30 HZ'75 JO8-1 Boeimeer JO8-4 61866 0-0
C 06-10-2018 13:00 TSC JO8-3 DIA JO8-2 62840 0-0
C 29-09-2018 11:30 TSC JO8-3 VCW JO8-1 62716 0-0
C 29-09-2018 09:45 Baronie JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 61212 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 RFC JO8-2 62205 0-0
C 29-09-2018 09:00 DIA JO8-2 Unitas'30 JO8-7G 61625 0-0
C 29-09-2018 09:30 HZ'75 JO8-1 Right'Oh JO8-1 63122 0-0
C 29-09-2018 10:00 Raamsdonk JO8-1 Irene'58 JO8-1G 77236 0-0
C 22-09-2018 08:30 Irene'58 JO8-1G DIA JO8-2 60565 0-0
C 22-09-2018 09:45 Unitas'30 JO8-7G HZ'75 JO8-1 62838 0-0
C 22-09-2018 09:15 VCW JO8-1 Baronie JO8-3 61107 0-0
C 22-09-2018 09:00 Right'Oh JO8-1 Boeimeer JO8-4 62598 0-0
C 22-09-2018 08:45 RFC JO8-2 TSC JO8-3 62172 0-0
C 22-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO8-4 Raamsdonk JO8-1 77235 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 Unitas'30 JO8-10 15361 12-1
B 15-09-2018 09:30 TVC Breda JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 16251 15-2
B 08-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 TVC Breda JO8-2 15703 7-16
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO8-10 Beek Vooruit JO8-4 15892 1-13
B 01-09-2018 08:35 Beek Vooruit JO8-4 Boeimeer JO8-4 15444 8-7
B 01-09-2018 09:30 TVC Breda JO8-2 Unitas'30 JO8-10 16709 17-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO8-2 3 3 0 0 9 48 12 36 0
2 Beek Vooruit JO8-4 3 2 0 1 6 23 23 0 0
3 Boeimeer JO8-4 3 1 0 2 3 26 25 1 0
4 Unitas'30 JO8-10 3 0 0 3 0 5 42 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 11-09-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 18-09-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 25-09-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 02-10-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 09-10-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 16-10-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 23-10-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 30-10-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 06-11-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 13-11-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 20-11-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 27-11-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 04-12-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 11-12-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 18-12-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 25-12-18 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 01-01-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 08-01-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 15-01-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 22-01-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 29-01-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 05-02-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 12-02-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 19-02-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 26-02-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 05-03-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 12-03-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 19-03-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 26-03-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 02-04-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 09-04-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 16-04-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 23-04-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 30-04-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 07-05-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 14-05-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 21-05-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 28-05-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 04-06-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 11-06-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 18-06-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
di 25-06-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
woensdag 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 05-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 12-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 19-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 26-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 03-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 10-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 17-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 24-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 31-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 07-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 14-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 21-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 28-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 05-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 12-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 19-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 26-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 02-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 09-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 16-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 23-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 30-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 06-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 13-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 20-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 27-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 06-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 13-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 20-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 27-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 03-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 10-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 17-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 24-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 01-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 08-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 15-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 22-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 29-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 05-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 12-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 19-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door
wo 26-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 06 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven