0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO10 - Beek Vooruit JO10-4

Teamleden

Spelers
Guus Hamers        
Mees van Haperen        
Willem Losecaat van Nouhuijs        
Pieter Nagelkerke        
Stan Nagtzaam        
Luna An Schets        
Duncan van der Veen        
Bram van der Westen        
Roan de Wit        
 
Overige teamleden
Kamiel Hamers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 11:45 Beek Vooruit JO10-4 JEKA JO10-8 126967 Sportpark De Heikant 11:15
C 11-05-2019 10:30 Gesta JO10-1G Beek Vooruit JO10-4 126387 Sportpark De Leeuwerik 09:43
C 18-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO10-4 Molenschot JO10-1 126081 Sportpark De Heikant 11:00
C 25-05-2019 09:30 Gloria UC JO10-1 Beek Vooruit JO10-4 128398 Sportpark Boschoven 08:35
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 10:30 Molenschot JO10-1 Gesta JO10-1G
C 04-05-2019 08:30 Gilze JO10-2 DIA JO10-4
C 04-05-2019 08:45 Bavel JO10-4 UVV'40 JO10-3
C 04-05-2019 09:00 Chaam JO10-2 Gloria UC JO10-1
C 04-05-2019 09:45 TSV Gudok JO10-5 Baronie JO10-6
C 04-05-2019 11:45 Beek Vooruit JO10-4 JEKA JO10-8
C 08-05-2019 18:45 JEKA JO10-8 Gloria UC JO10-1
C 11-05-2019 12:55 Baronie JO10-6 Chaam JO10-2
C 11-05-2019 10:30 JEKA JO10-8 Bavel JO10-4
C 11-05-2019 10:30 Gesta JO10-1G Beek Vooruit JO10-4
C 11-05-2019 10:15 DIA JO10-4 TSV Gudok JO10-5
C 11-05-2019 09:30 Gloria UC JO10-1 Gilze JO10-2
C 11-05-2019 09:00 UVV'40 JO10-3 Molenschot JO10-1
C 18-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO10-4 Molenschot JO10-1
C 18-05-2019 10:15 DIA JO10-4 JEKA JO10-8
C 18-05-2019 09:45 TSV Gudok JO10-5 Gloria UC JO10-1
C 18-05-2019 09:00 Chaam JO10-2 UVV'40 JO10-3
C 18-05-2019 08:45 Bavel JO10-4 Gesta JO10-1G
C 18-05-2019 08:30 Gilze JO10-2 Baronie JO10-6
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO10-3 TSV Gudok JO10-5
C 25-05-2019 09:30 Gloria UC JO10-1 Beek Vooruit JO10-4
C 25-05-2019 10:30 Molenschot JO10-1 Bavel JO10-4
C 25-05-2019 11:45 JEKA JO10-8 Gilze JO10-2
C 25-05-2019 15:25 Baronie JO10-6 DIA JO10-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 11:00 Bavel JO10-4 Chaam JO10-2 127711 0-0
C 13-04-2019 11:45 JEKA JO10-8 TSV Gudok JO10-5 128344 0-0
C 13-04-2019 08:30 Baronie JO10-6 Beek Vooruit JO10-4 126904 0-0
C 13-04-2019 08:30 Gilze JO10-2 Bavel JO10-4 126785 0-0
C 13-04-2019 08:45 UVV'40 JO10-3 Gesta JO10-1G 128807 0-0
C 13-04-2019 09:30 Gloria UC JO10-1 Molenschot JO10-1 128619 0-0
C 13-04-2019 10:30 DIA JO10-4 Chaam JO10-2 128336 0-0
C 10-04-2019 18:30 Gesta JO10-1G TSV Gudok JO10-5 129180 0-0
C 06-04-2019 08:45 Bavel JO10-4 Baronie JO10-6 127229 0-0
C 06-04-2019 09:00 Chaam JO10-2 JEKA JO10-8 127734 0-0
C 06-04-2019 09:45 TSV Gudok JO10-5 Gilze JO10-2 127680 0-0
C 06-04-2019 10:30 Molenschot JO10-1 DIA JO10-4 129027 0-0
C 06-04-2019 10:30 Gesta JO10-1G Gloria UC JO10-1 127964 0-0
C 06-04-2019 11:15 Beek Vooruit JO10-4 UVV'40 JO10-3 128255 0-0
C 01-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO10-4 Bavel JO10-4 127930 0-0
C 30-03-2019 09:00 UVV'40 JO10-3 DIA JO10-4 127503 0-0
C 30-03-2019 09:00 Chaam JO10-2 Gilze JO10-2 127502 0-0
C 30-03-2019 10:30 JEKA JO10-8 Gesta JO10-1G 127682 0-0
C 23-03-2019 10:30 JEKA JO10-8 UVV'40 JO10-3 127099 0-0
C 23-03-2019 09:45 TSV Gudok JO10-5 Chaam JO10-2 127345 0-0
C 23-03-2019 14:05 Baronie JO10-6 Gesta JO10-1G 126709 0-0
C 23-03-2019 09:30 Gloria UC JO10-1 Bavel JO10-4 129226 0-0
C 23-03-2019 08:30 Gilze JO10-2 Molenschot JO10-1 129234 0-0
C 23-03-2019 10:30 DIA JO10-4 Beek Vooruit JO10-4 127052 0-0
C 16-03-2019 10:30 Molenschot JO10-1 Baronie JO10-6 128681 0-0
C 13-03-2019 18:00 TSV Gudok JO10-5 Molenschot JO10-1 127389 0-0
C 09-03-2019 08:30 Gilze JO10-2 Beek Vooruit JO10-4 128527 0-0
C 09-03-2019 09:30 Gloria UC JO10-1 UVV'40 JO10-3 127657 0-0
C 09-03-2019 09:00 DIA JO10-4 Gesta JO10-1G 127464 0-0
C 09-03-2019 14:05 Baronie JO10-6 JEKA JO10-8 128358 0-0
C 23-02-2019 10:30 Gesta JO10-1G Chaam JO10-2 126908 0-0
C 16-02-2019 08:45 Bavel JO10-4 TSV Gudok JO10-5 129441 0-0
C 16-02-2019 11:30 UVV'40 JO10-3 Baronie JO10-6 127832 0-0
C 16-02-2019 09:30 Gloria UC JO10-1 DIA JO10-4 128965 0-0
C 16-02-2019 10:30 Molenschot JO10-1 JEKA JO10-8 128951 0-0
C 16-02-2019 11:30 Beek Vooruit JO10-4 Chaam JO10-2 128051 0-0
C 16-02-2019 10:30 Gesta JO10-1G Gilze JO10-2 126869 0-0
C 09-02-2019 08:30 TSV Gudok JO10-5 Beek Vooruit JO10-4 127140 0-0
C 09-02-2019 13:45 Baronie JO10-6 Gloria UC JO10-1 127607 0-0
C 09-02-2019 10:15 DIA JO10-4 Bavel JO10-4 127370 0-0
C 09-02-2019 09:00 Chaam JO10-2 Molenschot JO10-1 127522 0-0
C 09-02-2019 08:30 Gilze JO10-2 UVV'40 JO10-3 128058 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 DIA JO10-3 UVV'40 JO10-3 54144 0-0
C 15-12-2018 11:45 JEKA JO10-11 Baronie JO10-5 54333 0-0
C 15-12-2018 08:30 TSC JO10-3 Gloria UC JO10-1 54657 0-0
C 08-12-2018 10:45 Chaam JO10-1 Boeimeer JO10-2 53106 0-0
C 08-12-2018 10:30 Gesta JO10-1G Beek Vooruit JO10-4 53983 0-0
C 08-12-2018 09:30 Oosterhout JO10-3 Groen Wit JO10-3 53231 0-0
C 01-12-2018 09:00 UVV'40 JO10-3 JEKA JO10-11 55226 0-0
C 01-12-2018 09:30 Gloria UC JO10-1 Chaam JO10-1 54278 0-0
C 01-12-2018 09:30 Groen Wit JO10-3 TSC JO10-3 53899 0-0
C 01-12-2018 10:00 Boeimeer JO10-2 Gesta JO10-1G 55789 0-0
C 01-12-2018 10:30 Baronie JO10-5 Oosterhout JO10-3 53575 0-0
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-4 DIA JO10-3 53833 0-0
C 24-11-2018 08:45 TSC JO10-3 UVV'40 JO10-3 54807 0-0
C 24-11-2018 09:30 Oosterhout JO10-3 JEKA JO10-11 55428 0-0
C 24-11-2018 10:00 Boeimeer JO10-2 Baronie JO10-5 54876 0-0
C 24-11-2018 09:00 DIA JO10-3 Gloria UC JO10-1 55194 0-0
C 24-11-2018 13:00 Gesta JO10-1G Groen Wit JO10-3 54188 0-0
C 24-11-2018 10:45 Chaam JO10-1 Beek Vooruit JO10-4 54667 0-0
C 17-11-2018 09:00 UVV'40 JO10-3 Oosterhout JO10-3 54374 0-0
C 17-11-2018 09:30 Gloria UC JO10-1 Baronie JO10-5 55313 0-0
C 17-11-2018 10:30 JEKA JO10-11 Chaam JO10-1 54375 0-0
C 17-11-2018 09:45 Groen Wit JO10-3 Boeimeer JO10-2 53181 0-0
C 17-11-2018 09:00 DIA JO10-3 Gesta JO10-1G 54844 0-0
C 17-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-4 TSC JO10-3 53848 0-0
C 10-11-2018 08:30 Baronie JO10-5 Beek Vooruit JO10-4 53098 0-0
C 10-11-2018 08:30 TSC JO10-3 JEKA JO10-11 55087 0-0
C 10-11-2018 09:30 Oosterhout JO10-3 DIA JO10-3 54209 0-0
C 10-11-2018 10:00 Boeimeer JO10-2 Gloria UC JO10-1 55371 0-0
C 10-11-2018 10:45 Chaam JO10-1 Groen Wit JO10-3 56080 0-0
C 10-11-2018 10:30 Gesta JO10-1G UVV'40 JO10-3 53052 0-0
C 03-11-2018 11:30 JEKA JO10-11 Groen Wit JO10-3 53824 0-0
C 03-11-2018 10:30 Gesta JO10-1G Chaam JO10-1 53405 0-0
C 03-11-2018 10:15 DIA JO10-3 Baronie JO10-5 56089 0-0
C 03-11-2018 09:30 Oosterhout JO10-3 Beek Vooruit JO10-4 53637 0-0
C 03-11-2018 09:00 UVV'40 JO10-3 Gloria UC JO10-1 54702 0-0
C 03-11-2018 08:30 TSC JO10-3 Boeimeer JO10-2 55722 0-0
C 27-10-2018 08:30 Baronie JO10-5 Gesta JO10-1G 53598 0-0
C 27-10-2018 09:30 Gloria UC JO10-1 Oosterhout JO10-3 54554 0-0
C 27-10-2018 10:00 Boeimeer JO10-2 DIA JO10-3 54462 0-0
C 27-10-2018 09:45 Groen Wit JO10-3 UVV'40 JO10-3 54858 0-0
C 27-10-2018 10:45 Chaam JO10-1 TSC JO10-3 55734 0-0
C 27-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-4 JEKA JO10-11 54169 0-0
C 13-10-2018 11:30 UVV'40 JO10-3 Baronie JO10-5 53379 0-0
C 13-10-2018 09:30 Oosterhout JO10-3 Chaam JO10-1 53595 0-0
C 13-10-2018 10:45 JEKA JO10-11 Boeimeer JO10-2 53271 0-0
C 13-10-2018 11:00 Groen Wit JO10-3 Beek Vooruit JO10-4 53561 0-0
C 13-10-2018 10:15 DIA JO10-3 TSC JO10-3 54683 0-0
C 13-10-2018 10:30 Gesta JO10-1G Gloria UC JO10-1 54675 0-0
C 06-10-2018 08:40 TSC JO10-3 Gesta JO10-1G 54800 0-0
C 06-10-2018 09:30 Gloria UC JO10-1 JEKA JO10-11 53034 0-0
C 06-10-2018 09:40 Baronie JO10-5 Groen Wit JO10-3 56048 0-0
C 06-10-2018 10:00 Boeimeer JO10-2 Oosterhout JO10-3 54869 0-0
C 06-10-2018 10:45 Chaam JO10-1 DIA JO10-3 55210 0-0
C 06-10-2018 13:30 Beek Vooruit JO10-4 UVV'40 JO10-3 56052 0-0
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-3 Chaam JO10-1 55945 0-0
C 29-09-2018 12:00 Baronie JO10-5 TSC JO10-3 54421 0-0
C 29-09-2018 09:30 Oosterhout JO10-3 Gesta JO10-1G 54670 0-0
C 29-09-2018 10:30 JEKA JO10-11 DIA JO10-3 54902 0-0
C 29-09-2018 10:30 Groen Wit JO10-3 Gloria UC JO10-1 54746 0-0
C 29-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO10-4 Boeimeer JO10-2 54700 0-0
C 22-09-2018 10:45 Chaam JO10-1 Baronie JO10-5 55715 0-0
C 22-09-2018 10:30 Gesta JO10-1G JEKA JO10-11 53046 0-0
C 22-09-2018 10:15 DIA JO10-3 Groen Wit JO10-3 54306 0-0
C 22-09-2018 10:00 Boeimeer JO10-2 UVV'40 JO10-3 53938 0-0
C 22-09-2018 09:30 Gloria UC JO10-1 Beek Vooruit JO10-4 53173 0-0
C 22-09-2018 08:30 TSC JO10-3 Oosterhout JO10-3 56136 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:45 Internos JO10-2 Beek Vooruit JO10-4 11717 13-3
B 15-09-2018 11:30 JEKA JO10-11 Blauw Wit'81 JO10-2G 78407 12-2
B 08-09-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G Beek Vooruit JO10-4 78406 11-8
B 08-09-2018 11:30 JEKA JO10-11 Internos JO10-2 12057 12-8
B 01-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-4 JEKA JO10-11 11988 9-17
B 01-09-2018 08:45 Internos JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-2G 78405 15-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO10-11 3 3 0 0 9 41 19 22 0
2 Internos JO10-2 3 2 0 1 6 36 17 19 0
3 Blauw Wit'81 JO10-2G 3 1 0 2 3 15 35 -20 0
4 Beek Vooruit JO10-4 3 0 0 3 0 20 41 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
donderdag 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 06-09-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 13-09-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 20-09-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 27-09-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 04-10-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 11-10-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 18-10-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 25-10-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 01-11-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 08-11-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 15-11-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 22-11-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 29-11-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 06-12-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 13-12-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 20-12-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 27-12-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 03-01-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 10-01-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 17-01-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 24-01-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 31-01-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 07-02-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 14-02-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 21-02-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 28-02-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 07-03-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 14-03-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 21-03-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 28-03-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 04-04-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 11-04-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 18-04-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 25-04-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 02-05-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 09-05-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 16-05-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 23-05-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 30-05-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 06-06-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 13-06-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 20-06-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 27-06-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven