0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO10 - Beek Vooruit JO10-3

Teamleden

Spelers
Noud de Raaff Keeper      
Freek Aarts        
Stan Kavelaars        
Stijn Leijten        
Tim Leijten        
Sem Noordman        
Luuk Poppelaars        
Geert de Rooij        
Elias van Turenhout        
 
Overige teamleden
Rens Kavelaars Leider/Trainer
Joost de Rooij Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 vervallen JEKA JO10-7 Beek Vooruit JO10-3 128032 Sportpark Beukenlaan 00:15
C 08-05-2019 18:30 UVV'40 JO10-2 Beek Vooruit JO10-3 126096 Sportpark Jeugdland 17:45
C 11-05-2019 08:30 Groen Wit JO10-4 Beek Vooruit JO10-3 145361 Sportpark Haags 07:50
C 15-05-2019 19:00 Beek Vooruit JO10-3 JEKA JO10-7 145366 Sportpark De Heikant 18:30
C 25-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO10-3 Boeimeer JO10-2 126972 Sportpark De Heikant 11:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 09:30 Oosterhout JO10-3 RFC JO10-4
C 04-05-2019 08:45 SEOLTO JO10-4 Neerlandia'31 JO10-1
C 04-05-2019 11:00 Advendo JO10-2G Boeimeer JO10-2
C 04-05-2019 09:30 JEKA JO10-7 Baronie JO10-5
C 04-05-2019 09:30 Internos JO10-2 Groen Wit JO10-4
C 07-05-2019 18:45 Internos JO10-2 RFC JO10-4
C 08-05-2019 18:45 JEKA JO10-7 Neerlandia'31 JO10-1
C 08-05-2019 18:30 UVV'40 JO10-2 Beek Vooruit JO10-3
C 11-05-2019 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 Baronie JO10-5
C 11-05-2019 09:30 Internos JO10-2 UVV'40 JO10-2
C 11-05-2019 09:30 Advendo JO10-1 Boeimeer JO10-2
C 11-05-2019 10:15 DIA JO10-3 Advendo JO10-2G
C 11-05-2019 09:30 Oosterhout JO10-3 SEOLTO JO10-4
C 11-05-2019 08:45 RFC JO10-4 JEKA JO10-7
C 11-05-2019 08:30 Groen Wit JO10-4 Beek Vooruit JO10-3
C 15-05-2019 18:30 DIA JO10-3 Advendo JO10-1
C 15-05-2019 19:00 Beek Vooruit JO10-3 JEKA JO10-7
C 18-05-2019 10:00 Boeimeer JO10-2 Oosterhout JO10-3
C 18-05-2019 09:30 Advendo JO10-2G Neerlandia'31 JO10-1
C 18-05-2019 09:00 UVV'40 JO10-2 DIA JO10-3
C 18-05-2019 08:45 SEOLTO JO10-4 Advendo JO10-1
C 18-05-2019 13:15 Baronie JO10-5 Groen Wit JO10-4
C 18-05-2019 11:30 JEKA JO10-7 Internos JO10-2
C 22-05-2019 18:30 Baronie JO10-5 SEOLTO JO10-4
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO10-2 SEOLTO JO10-4
C 25-05-2019 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 RFC JO10-4
C 25-05-2019 09:30 Advendo JO10-1 JEKA JO10-7
C 25-05-2019 09:30 Internos JO10-2 Baronie JO10-5
C 25-05-2019 09:30 Advendo JO10-2G Oosterhout JO10-3
C 25-05-2019 10:15 DIA JO10-3 Groen Wit JO10-4
C 25-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO10-3 Boeimeer JO10-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 17-04-2019 18:30 SEOLTO JO10-4 Beek Vooruit JO10-3 145353
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-3 Internos JO10-2 145355
C 06-04-2019 vervallen Advendo JO10-2G Beek Vooruit JO10-3 150558
C 30-03-2019 vervallen Baronie JO10-5 Beek Vooruit JO10-3 145367
C 23-03-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-3 Advendo JO10-1 145354
C 16-03-2019 vervallen DIA JO10-3 Beek Vooruit JO10-3 128239
C 09-03-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-3 Groen Wit JO10-4 129088
C 09-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Oosterhout JO10-3 129007
C 23-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-3 RFC JO10-4 145467
C 16-02-2019 vervallen Neerlandia'31 JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 145347
C 09-02-2019 11:30 Beek Vooruit JO10-3 DIA JO10-3 145345
C 09-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-3 Neerlandia\\\'31 JO10-1 129418
C 08-12-2018 vervallen Oosterhout JO10-2 Beek Vooruit JO10-3 53921
C 01-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-3 TSC JO10-2 53601
C 24-11-2018 vervallen Virtus JO10-2G Beek Vooruit JO10-3 53471
C 17-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-3 RFC JO10-2 94012
C 10-11-2018 vervallen Roosendaal JO10-4 Beek Vooruit JO10-3 54267
C 03-11-2018 11:00 Terheijden JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 53238
C 27-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO10-3 SEOLTO JO10-2 103817
C 23-10-2018 vervallen VCW JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 53651
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-3 Baardwijk JO10-1 55216
C 29-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO10-3 JEKA JO10-8 54089
C 22-09-2018 13:00 Baronie JO10-4 Beek Vooruit JO10-3 53074
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Hoeven JO10-1G Afgeschermd 12974 8 - 12
B 01-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 A. (Arjan) Braat 11938 8 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-04-2019 18:30 Advendo JO10-2G RFC JO10-4 150553 0-0
C 17-04-2019 18:30 Oosterhout JO10-3 Internos JO10-2 127380 0-0
C 17-04-2019 18:30 Boeimeer JO10-2 Baronie JO10-5 145352 0-0
C 17-04-2019 18:30 DIA JO10-3 JEKA JO10-7 145351 0-0
C 17-04-2019 18:30 SEOLTO JO10-4 Beek Vooruit JO10-3 145353 0-0
C 13-04-2019 08:30 Groen Wit JO10-4 Advendo JO10-1 126500 0-0
C 13-04-2019 08:45 RFC JO10-4 SEOLTO JO10-4 145464 0-0
C 13-04-2019 10:30 Neerlandia'31 JO10-1 UVV'40 JO10-2 128570 0-0
C 13-04-2019 10:30 JEKA JO10-7 Oosterhout JO10-3 145356 0-0
C 13-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Internos JO10-2 145355 0-0
C 13-04-2019 15:25 Baronie JO10-5 Advendo JO10-2G 150559 0-0
C 13-04-2019 10:00 Boeimeer JO10-2 DIA JO10-3 127776 0-0
C 10-04-2019 18:30 Advendo JO10-1 Advendo JO10-2G 150554 0-0
C 10-04-2019 18:30 DIA JO10-3 Oosterhout JO10-3 127867 0-0
C 10-04-2019 18:30 RFC JO10-4 UVV'40 JO10-2 145470 0-0
C 06-04-2019 11:00 Advendo JO10-2G Beek Vooruit JO10-3 150558 0-0
C 06-04-2019 08:45 UVV'40 JO10-2 JEKA JO10-7 127108 0-0
C 06-04-2019 09:30 Oosterhout JO10-3 Neerlandia'31 JO10-1 127121 0-0
C 06-04-2019 10:15 DIA JO10-3 Baronie JO10-5 127146 0-0
C 06-04-2019 11:15 SEOLTO JO10-4 Internos JO10-2 128125 0-0
C 06-04-2019 10:00 Boeimeer JO10-2 Groen Wit JO10-4 127697 0-0
C 06-04-2019 09:30 Advendo JO10-1 RFC JO10-4 145463 0-0
C 30-03-2019 09:00 UVV'40 JO10-2 Boeimeer JO10-2 145365 0-0
C 30-03-2019 09:30 Oosterhout JO10-3 Advendo JO10-1 145364 0-0
C 30-03-2019 10:00 Baronie JO10-5 Beek Vooruit JO10-3 145367 0-0
C 30-03-2019 10:30 JEKA JO10-7 Advendo JO10-2G 150555 0-0
C 23-03-2019 11:45 JEKA JO10-7 SEOLTO JO10-4 126629 0-0
C 23-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Advendo JO10-1 145354 0-0
C 23-03-2019 09:30 Internos JO10-2 Advendo JO10-2G 150557 0-0
C 23-03-2019 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 DIA JO10-3 126550 0-0
C 23-03-2019 08:45 RFC JO10-4 Boeimeer JO10-2 145462 0-0
C 23-03-2019 08:30 Groen Wit JO10-4 Oosterhout JO10-3 127353 0-0
C 23-03-2019 14:05 Baronie JO10-5 UVV'40 JO10-2 128119 0-0
C 16-03-2019 09:45 Groen Wit JO10-4 RFC JO10-4 145461 0-0
C 16-03-2019 09:30 Advendo JO10-1 Neerlandia'31 JO10-1 145350 0-0
C 16-03-2019 11:00 Advendo JO10-2G UVV'40 JO10-2 150556 0-0
C 09-03-2019 08:45 RFC JO10-4 DIA JO10-3 145460 0-0
C 09-03-2019 09:30 Internos JO10-2 Advendo JO10-1 128704 0-0
C 09-03-2019 09:45 UVV'40 JO10-2 Groen Wit JO10-4 145349 0-0
C 09-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Oosterhout JO10-3 129007 0-0
C 09-03-2019 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 Boeimeer JO10-2 128409 0-0
C 23-02-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-3 RFC JO10-4 145467 0-0
C 23-02-2019 10:00 Boeimeer JO10-2 Internos JO10-2 145368 0-0
C 23-02-2019 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 Groen Wit JO10-4 145369 0-0
C 23-02-2019 09:30 Advendo JO10-1 Baronie JO10-5 129243 0-0
C 23-02-2019 08:45 SEOLTO JO10-4 DIA JO10-3 126481 0-0
C 16-02-2019 09:30 Oosterhout JO10-3 UVV'40 JO10-2 145346 0-0
C 16-02-2019 08:45 RFC JO10-4 Baronie JO10-5 145459 0-0
C 16-02-2019 10:30 Neerlandia'31 JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 145347 0-0
C 16-02-2019 10:00 Boeimeer JO10-2 SEOLTO JO10-4 126019 0-0
C 16-02-2019 10:30 DIA JO10-3 Internos JO10-2 145348 0-0
C 16-02-2019 09:45 Groen Wit JO10-4 JEKA JO10-7 128784 0-0
C 09-02-2019 13:00 JEKA JO10-7 Boeimeer JO10-2 126258 0-0
C 09-02-2019 11:30 Beek Vooruit JO10-3 DIA JO10-3 145345 0-0
C 09-02-2019 10:45 UVV'40 JO10-2 Advendo JO10-1 128847 0-0
C 09-02-2019 09:30 Baronie JO10-5 Oosterhout JO10-3 127892 0-0
C 09-02-2019 09:30 Internos JO10-2 Neerlandia'31 JO10-1 145344 0-0
C 09-02-2019 08:45 SEOLTO JO10-4 Groen Wit JO10-4 129186 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 13:00 JEKA JO10-8 Baardwijk JO10-1 55988 0-0
C 15-12-2018 09:00 JEKA JO10-8 TSC JO10-2 55470 0-0
C 08-12-2018 11:30 Terheijden JO10-1 VCW JO10-1 55609 0-0
C 08-12-2018 08:30 TSC JO10-2 Baardwijk JO10-1 53784 0-0
C 08-12-2018 08:45 RFC JO10-2 Baronie JO10-4 94015 0-0
C 08-12-2018 08:45 SEOLTO JO10-2 Roosendaal JO10-4 103823 0-0
C 08-12-2018 09:30 Oosterhout JO10-2 Beek Vooruit JO10-3 53921 0-0
C 08-12-2018 10:00 Virtus JO10-2G JEKA JO10-8 54576 0-0
C 01-12-2018 08:30 Baardwijk JO10-1 SEOLTO JO10-2 103822 0-0
C 01-12-2018 10:15 Roosendaal JO10-4 Terheijden JO10-1 55148 0-0
C 01-12-2018 10:30 VCW JO10-1 RFC JO10-2 94014 0-0
C 01-12-2018 11:30 JEKA JO10-8 Oosterhout JO10-2 54614 0-0
C 01-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-3 TSC JO10-2 53601 0-0
C 01-12-2018 11:40 Baronie JO10-4 Virtus JO10-2G 54582 0-0
C 24-11-2018 09:30 Oosterhout JO10-2 VCW JO10-1 53834 0-0
C 24-11-2018 08:45 RFC JO10-2 Baardwijk JO10-1 94013 0-0
C 24-11-2018 10:00 Virtus JO10-2G Beek Vooruit JO10-3 53471 0-0
C 24-11-2018 08:45 TSC JO10-2 Baronie JO10-4 55725 0-0
C 24-11-2018 10:45 JEKA JO10-8 Roosendaal JO10-4 53057 0-0
C 24-11-2018 11:30 Terheijden JO10-1 SEOLTO JO10-2 103821 0-0
C 17-11-2018 08:30 Baardwijk JO10-1 Terheijden JO10-1 54923 0-0
C 17-11-2018 08:45 SEOLTO JO10-2 Virtus JO10-2G 103820 0-0
C 17-11-2018 09:40 Baronie JO10-4 Roosendaal JO10-4 54744 0-0
C 17-11-2018 10:15 TSC JO10-2 Oosterhout JO10-2 53712 0-0
C 17-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-3 RFC JO10-2 94012 0-0
C 17-11-2018 10:30 VCW JO10-1 JEKA JO10-8 54045 0-0
C 10-11-2018 09:00 Terheijden JO10-1 TSC JO10-2 55081 0-0
C 10-11-2018 10:30 JEKA JO10-8 Baronie JO10-4 54996 0-0
C 10-11-2018 10:15 Roosendaal JO10-4 Beek Vooruit JO10-3 54267 0-0
C 10-11-2018 10:00 Virtus JO10-2G VCW JO10-1 54171 0-0
C 10-11-2018 08:45 RFC JO10-2 SEOLTO JO10-2 103819 0-0
C 10-11-2018 09:30 Oosterhout JO10-2 Baardwijk JO10-1 55198 0-0
C 03-11-2018 11:00 Terheijden JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 53238 0-0
C 03-11-2018 11:30 TSC JO10-2 Roosendaal JO10-4 55754 0-0
C 03-11-2018 09:30 Oosterhout JO10-2 Virtus JO10-2G 54428 0-0
C 03-11-2018 08:45 RFC JO10-2 JEKA JO10-8 94010 0-0
C 03-11-2018 08:30 Baardwijk JO10-1 Baronie JO10-4 54785 0-0
C 03-11-2018 08:45 SEOLTO JO10-2 VCW JO10-1 103818 0-0
C 27-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-3 SEOLTO JO10-2 103817 0-0
C 27-10-2018 10:50 Baronie JO10-4 Terheijden JO10-1 53388 0-0
C 27-10-2018 10:00 Virtus JO10-2G RFC JO10-2 94009 0-0
C 27-10-2018 10:30 VCW JO10-1 Baardwijk JO10-1 54863 0-0
C 27-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-3 SV Reeshof JO10-3 54105 0-0
C 27-10-2018 10:15 Roosendaal JO10-4 Oosterhout JO10-2 54193 0-0
C 23-10-2018 18:30 VCW JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 53651 0-0
C 20-10-2018 09:30 Oosterhout JO10-2 SEOLTO JO10-2 103813 0-0
C 13-10-2018 08:30 Baardwijk JO10-1 Roosendaal JO10-4 53398 0-0
C 13-10-2018 09:30 Oosterhout JO10-2 Baronie JO10-4 54391 0-0
C 13-10-2018 10:45 SV Reeshof JO10-3 JEKA JO10-8 53354 0-0
C 13-10-2018 08:30 TSC JO10-2 RFC JO10-2 94008 0-0
C 13-10-2018 11:00 Terheijden JO10-1 Virtus JO10-2G 55598 0-0
C 13-10-2018 08:45 SEOLTO JO10-2 JEKA JO10-8 103816 0-0
C 06-10-2018 11:30 JEKA JO10-8 Terheijden JO10-1 55766 0-0
C 06-10-2018 13:10 Baronie JO10-4 SV Reeshof JO10-3 56031 0-0
C 06-10-2018 10:00 Virtus JO10-2G TSC JO10-2 53042 0-0
C 06-10-2018 10:15 Roosendaal JO10-4 VCW JO10-1 54470 0-0
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-3 Baardwijk JO10-1 55216 0-0
C 06-10-2018 08:45 RFC JO10-2 Oosterhout JO10-2 94007 0-0
C 06-10-2018 09:00 Baronie JO10-4 SEOLTO JO10-2 103815 0-0
C 29-09-2018 09:45 SV Reeshof JO10-3 TSC JO10-2 55062 0-0
C 29-09-2018 08:30 Baardwijk JO10-1 Virtus JO10-2G 53111 0-0
C 29-09-2018 10:30 VCW JO10-1 Baronie JO10-4 53735 0-0
C 29-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO10-3 JEKA JO10-8 54089 0-0
C 29-09-2018 11:00 Terheijden JO10-1 Oosterhout JO10-2 56035 0-0
C 29-09-2018 10:15 Roosendaal JO10-4 RFC JO10-2 94006 0-0
C 22-09-2018 09:00 RFC JO10-2 Terheijden JO10-1 94005 0-0
C 22-09-2018 08:30 TSC JO10-2 VCW JO10-1 55159 0-0
C 22-09-2018 10:00 Virtus JO10-2G Roosendaal JO10-4 55443 0-0
C 22-09-2018 09:30 Oosterhout JO10-2 SV Reeshof JO10-3 54676 0-0
C 22-09-2018 13:00 Baronie JO10-4 Beek Vooruit JO10-3 53074 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Hoeven JO10-1G 12974 8-12
B 08-09-2018 09:00 Hoeven JO10-1G Rood-Wit W JO10-1 11859 5-11
B 01-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 11938 8-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO10-1 2 2 0 0 6 19 7 12 0
2 Hoeven JO10-1G 2 1 0 1 3 17 19 -2 0
3 Beek Vooruit JO10-3 2 0 0 2 0 10 20 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
donderdag 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 06-09-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 13-09-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 20-09-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 27-09-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 04-10-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 11-10-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 18-10-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 25-10-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 01-11-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 08-11-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 15-11-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 22-11-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 29-11-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 06-12-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 13-12-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 20-12-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 27-12-18 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 03-01-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 10-01-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 17-01-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 24-01-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 31-01-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 07-02-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 14-02-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 21-02-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 28-02-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 07-03-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 14-03-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 21-03-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 28-03-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 04-04-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 11-04-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 18-04-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 25-04-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 02-05-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 09-05-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 16-05-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 23-05-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 30-05-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 06-06-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 13-06-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 20-06-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 27-06-19 17:00 - 18:00 K B1 + B2 05 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven