0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO10 - Beek Vooruit JO10-2

Teamleden

Spelers
Gijs Smits Keeper      
Gijs van Beek        
Emma Bongers        
Siem van Gool        
Stijn Houtepen        
Jari Keuvelaar        
Silas van Meer        
Boy van der Woude        
 
Overige teamleden
Toon van Beek Leider/Trainer
Hans Smits Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 09:45 MOC'17 JO10-2 VVR JO10-1 127113 0-0
C 25-05-2019 10:00 RFC JO10-1 JEKA JO10-4 126181 0-0
C 25-05-2019 10:30 TSC JO10-2 VVR JO10-1 128047 0-0
C 25-05-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 Oosterhout JO10-2 129116 0-0
C 25-05-2019 09:45 SCO JO10-1 Groen Wit JO10-2 129295 0-0
C 25-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Zwaluwe JO10-1 127662 0-0
C 25-05-2019 10:30 VCW JO10-1 MOC'17 JO10-2 127533 0-0
C 18-05-2019 09:45 MOC'17 JO10-2 RFC JO10-1 127994 0-0
C 18-05-2019 08:45 Zwaluwe JO10-1 SCO JO10-1 129038 0-0
C 18-05-2019 08:45 VVR JO10-1 Boeimeer JO10-1 126920 0-0
C 18-05-2019 09:30 Oosterhout JO10-2 TSC JO10-2 128126 0-0
C 18-05-2019 11:00 Groen Wit JO10-2 VCW JO10-1 128440 0-0
C 14-05-2019 19:00 MOC'17 JO10-2 Boeimeer JO10-1 126033 0-0
C 11-05-2019 09:45 SCO JO10-1 JEKA JO10-4 127112 0-0
C 11-05-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 Groen Wit JO10-2 127427 0-0
C 11-05-2019 08:30 TSC JO10-2 Zwaluwe JO10-1 129202 0-0
C 11-05-2019 10:00 RFC JO10-1 VVR JO10-1 129405 0-0
C 11-05-2019 10:30 VCW JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 128045 0-0
C 11-05-2019 09:30 Oosterhout JO10-2 MOC'17 JO10-2 129444 0-0
C 08-05-2019 18:45 JEKA JO10-4 Zwaluwe JO10-1 126513 0-0
C 07-05-2019 18:30 Groen Wit JO10-2 RFC JO10-1 126667 0-0
C 06-05-2019 18:45 Beek Vooruit JO10-2 Boeimeer JO10-1 126793 0-0
C 04-05-2019 10:45 JEKA JO10-4 TSC JO10-2 126848 0-0
C 04-05-2019 08:45 Zwaluwe JO10-1 VCW JO10-1 127204 0-0
C 04-05-2019 08:45 VVR JO10-1 Oosterhout JO10-2 127205 0-0
C 17-04-2019 18:30 TSC JO10-2 RFC JO10-1 129069 0-0
C 13-04-2019 10:00 RFC JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 128429 0-0
C 13-04-2019 08:30 TSC JO10-2 MOC'17 JO10-2 129380 0-0
C 13-04-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 JEKA JO10-4 127096 0-0
C 13-04-2019 09:30 Oosterhout JO10-2 Groen Wit JO10-2 126670 0-0
C 13-04-2019 08:45 VVR JO10-1 Zwaluwe JO10-1 128554 0-0
C 13-04-2019 09:30 VCW JO10-1 SCO JO10-1 127215 0-0
C 10-04-2019 18:30 SCO JO10-1 MOC'17 JO10-2 127889 0-0
C 06-04-2019 11:30 JEKA JO10-4 VCW JO10-1 126151 0-0
C 06-04-2019 09:45 SCO JO10-1 RFC JO10-1 126544 0-0
C 06-04-2019 08:45 Zwaluwe JO10-1 Boeimeer JO10-1 126048 0-0
C 06-04-2019 08:30 Groen Wit JO10-2 TSC JO10-2 128494 0-0
C 06-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO10-2 Oosterhout JO10-2 126606 0-0
C 30-03-2019 10:00 RFC JO10-1 VCW JO10-1 126528 0-0
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO10-2 SCO JO10-1 127020 0-0
C 30-03-2019 08:45 VVR JO10-1 JEKA JO10-4 126286 0-0
C 27-03-2019 18:15 TSC JO10-2 VCW JO10-1 128648 0-0
C 23-03-2019 10:00 RFC JO10-1 Zwaluwe JO10-1 127997 0-0
C 23-03-2019 09:30 Oosterhout JO10-2 JEKA JO10-4 126380 0-0
C 23-03-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 SCO JO10-1 128349 0-0
C 23-03-2019 08:45 VVR JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 126915 0-0
C 23-03-2019 09:45 MOC'17 JO10-2 Groen Wit JO10-2 129433 0-0
C 16-03-2019 09:45 Groen Wit JO10-2 VVR JO10-1 128675 0-0
C 16-03-2019 10:30 VCW JO10-1 Oosterhout JO10-2 126050 0-0
C 09-03-2019 08:30 MOC'17 JO10-2 Beek Vooruit JO10-2 129251 0-0
C 09-03-2019 08:45 Zwaluwe JO10-1 Groen Wit JO10-2 128670 0-0
C 09-03-2019 09:30 Oosterhout JO10-2 SCO JO10-1 126006 0-0
C 09-03-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 TSC JO10-2 126645 0-0
C 23-02-2019 11:00 JEKA JO10-4 Beek Vooruit JO10-2 127188 0-0
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 TSC JO10-2 129073 0-0
C 16-02-2019 10:00 RFC JO10-1 Oosterhout JO10-2 128137 0-0
C 16-02-2019 10:30 VCW JO10-1 Boeimeer JO10-1 127216 0-0
C 16-02-2019 10:30 Zwaluwe JO10-1 MOC'17 JO10-2 129091 0-0
C 16-02-2019 11:45 JEKA JO10-4 Groen Wit JO10-2 127013 0-0
C 16-02-2019 08:30 SCO JO10-1 VVR JO10-1 128754 0-0
C 09-02-2019 08:30 MOC'17 JO10-2 JEKA JO10-4 127030 0-0
C 09-02-2019 11:00 Groen Wit JO10-2 Beek Vooruit JO10-2 128827 0-0
C 09-02-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 RFC JO10-1 128688 0-0
C 09-02-2019 09:30 Oosterhout JO10-2 Zwaluwe JO10-1 128026 0-0
C 09-02-2019 08:45 VVR JO10-1 VCW JO10-1 126680 0-0
C 09-02-2019 08:30 TSC JO10-2 SCO JO10-1 129133 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-12-2018 09:00 VOAB JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 105852 19-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 103104 7-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:45 JEKA JO10-3 UVV'40 JO10-1 54717 0-0
C 08-12-2018 12:00 ODIO JO10-1 Baronie JO10-2 54721 0-0
C 08-12-2018 09:45 MOC'17 JO10-1 Kogelvangers JO10-1 54221 0-0
C 08-12-2018 09:00 Roosendaal JO10-2 Beek Vooruit JO10-2 104000 0-0
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO10-1 Steenbergen JO10-1 55955 0-0
C 01-12-2018 12:50 Baronie JO10-2 JEKA JO10-3 53657 0-0
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO10-2 ODIO JO10-1 103999 0-0
C 01-12-2018 09:00 UVV'40 JO10-1 Beek Vooruit JO10-1 53534 0-0
C 01-12-2018 09:00 Kogelvangers JO10-1 Roosendaal JO10-2 56131 0-0
C 01-12-2018 11:00 BSC JO10-2 MOC'17 JO10-1 54352 0-0
C 24-11-2018 12:00 ODIO JO10-1 UVV'40 JO10-1 54719 0-0
C 24-11-2018 09:30 Beek Vooruit JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 103998 0-0
C 24-11-2018 09:00 Roosendaal JO10-2 Steenbergen JO10-1 54574 0-0
C 24-11-2018 12:00 JEKA JO10-3 Kogelvangers JO10-1 53520 0-0
C 24-11-2018 12:00 Baronie JO10-2 BSC JO10-2 54608 0-0
C 17-11-2018 09:00 Kogelvangers JO10-1 Baronie JO10-2 56074 0-0
C 17-11-2018 09:00 UVV'40 JO10-1 Roosendaal JO10-2 53691 0-0
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-2 BSC JO10-2 103997 0-0
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-1 JEKA JO10-3 54062 0-0
C 17-11-2018 10:00 Steenbergen JO10-1 MOC'17 JO10-1 53047 0-0
C 10-11-2018 09:45 MOC'17 JO10-1 Beek Vooruit JO10-1 54933 0-0
C 10-11-2018 11:00 BSC JO10-2 UVV'40 JO10-1 55689 0-0
C 10-11-2018 11:45 ODIO JO10-1 Kogelvangers JO10-1 53451 0-0
C 10-11-2018 11:45 JEKA JO10-3 Steenbergen JO10-1 55517 0-0
C 10-11-2018 11:30 Baronie JO10-2 Beek Vooruit JO10-2 103996 0-0
C 03-11-2018 09:00 Roosendaal JO10-2 Baronie JO10-2 53786 0-0
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-1 BSC JO10-2 55165 0-0
C 03-11-2018 09:45 MOC'17 JO10-1 UVV'40 JO10-1 56054 0-0
C 03-11-2018 11:30 JEKA JO10-3 ODIO JO10-1 53777 0-0
C 03-11-2018 08:45 SEOLTO JO10-3 JEKA JO10-6 54630 0-0
C 03-11-2018 09:00 Hoeven JO10-1G Noordhoek JO10-1G 54497 0-0
C 03-11-2018 09:00 Roosendaal JO10-3 VVGZ JO10-3 54875 0-0
C 03-11-2018 09:00 Klundert JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 101182 0-0
C 03-11-2018 10:00 ASWH JO10-7 Internos JO10-1 100216 0-0
C 03-11-2018 11:00 Oranje Wit JO10-4 Virtus JO10-1 53873 0-0
C 03-11-2018 10:00 Steenbergen JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 103995 0-0
C 27-10-2018 11:00 BSC JO10-2 JEKA JO10-3 54757 0-0
C 27-10-2018 13:10 Baronie JO10-2 Beek Vooruit JO10-1 53208 0-0
C 27-10-2018 08:30 Virtus JO10-1 Roosendaal JO10-3 53021 0-0
C 27-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Hoeven JO10-1G 101181 0-0
C 27-10-2018 08:45 Internos JO10-1 Klundert JO10-1 53509 0-0
C 27-10-2018 09:30 Noordhoek JO10-1G ASWH JO10-7 100215 0-0
C 27-10-2018 11:45 JEKA JO10-6 Oranje Wit JO10-4 54528 0-0
C 27-10-2018 12:45 VVGZ JO10-3 SEOLTO JO10-3 55797 0-0
C 27-10-2018 10:45 Beek Vooruit JO10-2 MOC'17 JO10-1 103994 0-0
C 27-10-2018 09:30 ODIO JO10-1 Roosendaal JO10-2 53964 0-0
C 27-10-2018 10:30 Kogelvangers JO10-1 Steenbergen JO10-1 54557 0-0
C 24-10-2018 19:00 Kogelvangers JO10-1 UVV'40 JO10-1 53337 0-0
C 20-10-2018 10:30 ASWH JO10-7 JEKA JO10-6 100212 0-0
C 13-10-2018 11:00 ASWH JO10-7 Hoeven JO10-1G 100214 0-0
C 13-10-2018 11:00 Beek Vooruit JO10-1 Roosendaal JO10-2 54338 0-0
C 13-10-2018 09:45 MOC'17 JO10-1 ODIO JO10-1 54381 0-0
C 13-10-2018 10:00 Steenbergen JO10-1 BSC JO10-2 53549 0-0
C 13-10-2018 08:30 Prinsenland JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 55862 0-0
C 13-10-2018 11:00 BSC JO10-3 Beek Vooruit JO10-2 55577 0-0
C 13-10-2018 12:00 JEKA JO10-3 Beek Vooruit JO10-2 103993 0-0
C 13-10-2018 10:45 Victoria'03 JO10-1 Baronie JO10-3 54243 0-0
C 13-10-2018 10:00 Boeimeer JO10-1 Groen Wit JO10-2 56156 0-0
C 13-10-2018 08:45 VVR JO10-1 SC Gastel JO10-1 54989 0-0
C 13-10-2018 09:00 Roosendaal JO10-3 Beek Vooruit JO10-2 101180 0-0
C 13-10-2018 11:00 Oranje Wit JO10-4 Internos JO10-1 54731 0-0
C 13-10-2018 10:45 JEKA JO10-6 VVGZ JO10-3 54544 0-0
C 13-10-2018 10:45 JEKA JO10-5 MOC'17 JO10-2 54531 0-0
C 13-10-2018 10:15 SEOLTO JO10-3 Noordhoek JO10-1G 55719 0-0
C 13-10-2018 10:15 Klundert JO10-1 Virtus JO10-1 53617 0-0
C 06-10-2018 09:00 Baronie JO10-3 BSC JO10-3 54622 0-0
C 06-10-2018 10:30 SC Gastel JO10-1 JEKA JO10-5 54469 0-0
C 06-10-2018 08:30 MOC'17 JO10-2 Prinsenland JO10-1 54059 0-0
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Victoria'03 JO10-1 54965 0-0
C 06-10-2018 08:30 Groen Wit JO10-2 VVR JO10-1 55458 0-0
C 06-10-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Boeimeer JO10-1 53099 0-0
C 06-10-2018 10:00 Noordhoek JO10-1G Roosendaal JO10-3 53611 0-0
C 06-10-2018 14:30 VVGZ JO10-3 Oranje Wit JO10-4 54084 0-0
C 06-10-2018 09:00 Hoeven JO10-1G Klundert JO10-1 55487 0-0
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-2 ASWH JO10-7 101179 0-0
C 06-10-2018 08:45 Internos JO10-1 JEKA JO10-6 55836 0-0
C 06-10-2018 08:30 Virtus JO10-1 SEOLTO JO10-3 55200 0-0
C 29-09-2018 11:00 BSC JO10-3 SC Gastel JO10-1 53958 0-0
C 29-09-2018 10:45 Victoria'03 JO10-1 Rood-Wit W JO10-1 53684 0-0
C 29-09-2018 10:00 Boeimeer JO10-1 JEKA JO10-5 54445 0-0
C 29-09-2018 08:30 Baronie JO10-3 Groen Wit JO10-2 54121 0-0
C 29-09-2018 08:45 VVR JO10-1 Prinsenland JO10-1 55536 0-0
C 29-09-2018 09:00 Roosendaal JO10-3 Klundert JO10-1 53596 0-0
C 29-09-2018 08:45 Internos JO10-1 Hoeven JO10-1G 55743 0-0
C 29-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO10-2 MOC'17 JO10-2 54157 0-0
C 29-09-2018 09:45 SEOLTO JO10-3 ASWH JO10-7 100213 0-0
C 29-09-2018 11:00 Oranje Wit JO10-4 Beek Vooruit JO10-2 101178 0-0
C 29-09-2018 11:30 JEKA JO10-6 Virtus JO10-1 55869 0-0
C 29-09-2018 11:30 VVGZ JO10-3 Noordhoek JO10-1G 54628 0-0
C 22-09-2018 08:30 MOC'17 JO10-2 VVR JO10-1 54948 0-0
C 22-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Baronie JO10-3 54981 0-0
C 22-09-2018 08:30 Groen Wit JO10-2 BSC JO10-3 54577 0-0
C 22-09-2018 10:30 JEKA JO10-5 Victoria'03 JO10-1 53218 0-0
C 22-09-2018 08:30 Prinsenland JO10-1 Boeimeer JO10-1 55939 0-0
C 22-09-2018 10:30 SC Gastel JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 55079 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Sprundel JO10-1 11632 0-0
B 15-09-2018 08:45 Internos JO10-1 Boeimeer JO10-1 11400 2-7
B 08-09-2018 10:00 Sprundel JO10-1 Boeimeer JO10-1 11995 1-26
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO10-2 Internos JO10-1 11310 10-1
B 01-09-2018 08:45 Internos JO10-1 Sprundel JO10-1 11391 20-3
B 01-09-2018 10:00 Boeimeer JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 12854 1-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO10-1 1 1 0 0 3 19 2 17 0
2 Beek Vooruit JO10-2 1 0 0 1 0 2 19 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO10-2 1 1 0 0 3 7 5 2 0
2 Rood-Wit W JO10-1 1 0 0 1 0 5 7 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO10-2 2 2 0 0 6 19 2 17 0
2 Boeimeer JO10-1 2 1 0 1 3 8 11 -3 0
3 Internos JO10-1 2 0 0 2 0 3 17 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 17:45 - 18:45 B - Natuurgras 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:45 - 17:45 A - Kunstgras 09 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven