0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO12 - Beek Vooruit JO12-4

Teamleden

Spelers
Tom Heijmans Keeper      
Dejan van Achterberg        
Freek Beentjes        
Quinten de Groot        
Joep van de Kerkhof        
Brent Kersten        
Fedde van der Leest        
Wessel Marijnissen        
Sam Reichardt        
Thijs Schalk        
Paul Stuer        
 
Overige teamleden
Marco de Groot Leider
Frank Marijnissen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 08:30 Prinsenland JO12-1 Alliance JO12-2
C 09-03-2019 09:30 Noordhoek JO12-1G MOC'17 JO12-5
C 09-03-2019 10:00 Virtus JO12-3 Steenbergen JO12-2
C 09-03-2019 10:00 SVC JO12-1 Kogelvangers JO12-4
C 09-03-2019 11:00 Oranje Blauw'14 JO12-2 Beek Vooruit JO12-4
C 09-03-2019 11:30 Victoria'03 JO12-1 Hoeven JO12-2G
C 16-03-2019 10:30 Kogelvangers JO12-4 Virtus JO12-3
C 16-03-2019 10:30 Hoeven JO12-2G Prinsenland JO12-1
C 16-03-2019 10:00 Steenbergen JO12-2 Oranje Blauw'14 JO12-2
C 16-03-2019 09:45 MOC'17 JO12-5 SVC JO12-1
C 16-03-2019 09:00 Alliance JO12-2 Victoria'03 JO12-1
C 16-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Noordhoek JO12-1G
C 23-03-2019 09:30 Noordhoek JO12-1G Steenbergen JO12-2
C 23-03-2019 09:45 MOC'17 JO12-5 Kogelvangers JO12-4
C 23-03-2019 09:45 Victoria'03 JO12-1 Beek Vooruit JO12-4
C 23-03-2019 10:00 Virtus JO12-3 Hoeven JO12-2G
C 23-03-2019 10:00 SVC JO12-1 Prinsenland JO12-1
C 23-03-2019 11:00 Oranje Blauw'14 JO12-2 Alliance JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-02-2019 09:00 Alliance JO12-2 Beek Vooruit JO12-4 119940 0-0
C 16-02-2019 10:30 Kogelvangers JO12-4 Noordhoek JO12-1G 121153 2-2
C 16-02-2019 10:30 Hoeven JO12-2G Alliance JO12-2 120069 2-1
C 16-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-4 MOC'17 JO12-5 119700 1-3
C 16-02-2019 09:00 Steenbergen JO12-2 Victoria'03 JO12-1 120583 11-3
C 16-02-2019 10:00 SVC JO12-1 Virtus JO12-3 120697 5-6
C 16-02-2019 08:30 Prinsenland JO12-1 Oranje Blauw'14 JO12-2 119965 3-2
C 09-02-2019 11:30 Victoria'03 JO12-1 Kogelvangers JO12-4 119781 2-4
C 09-02-2019 11:00 Oranje Blauw'14 JO12-2 Hoeven JO12-2G 121465 4-2
C 09-02-2019 10:00 Virtus JO12-3 Prinsenland JO12-1 121631 2-5
C 09-02-2019 09:45 MOC'17 JO12-5 Steenbergen JO12-2 119836 1-5
C 09-02-2019 09:30 Noordhoek JO12-1G SVC JO12-1 121498 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:00 UVV'40 JO12-2 Hoeven JO12-1 48037 5-0
C 15-12-2018 10:00 De Schutters JO12-1 Kogelvangers JO12-4 48258 4-2
C 15-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-4 Noordhoek JO12-1G 105199 0-0
C 08-12-2018 10:45 Hoeven JO12-1 VCW JO12-1 48142 5-3
C 08-12-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Noordhoek JO12-1G 47494 4-3
C 08-12-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G Groen Wit JO12-2 47177 3-2
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Virtus JO12-3 47576 3-7
C 01-12-2018 09:30 Noordhoek JO12-1G Zwaluwe JO12-1G 48023 2-3
C 01-12-2018 10:00 Virtus JO12-3 De Schutters JO12-1 48779 1-3
C 01-12-2018 10:00 Groen Wit JO12-2 Hoeven JO12-1 48133 2-4
C 01-12-2018 10:30 VCW JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 47797 14-0
C 01-12-2018 09:15 Victoria'03 JO12-1 UVV'40 JO12-2 46897 2-7
C 24-11-2018 12:45 Hoeven JO12-1 Victoria'03 JO12-1 47556 9-0
C 24-11-2018 11:00 UVV'40 JO12-2 Groen Wit JO12-2 48066 3-5
C 24-11-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G Kogelvangers JO12-4 47128 3-1
C 24-11-2018 09:30 Noordhoek JO12-1G Virtus JO12-3 46951 1-1
C 22-11-2018 19:00 De Schutters JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 47127 9-0
C 17-11-2018 11:15 Victoria'03 JO12-1 Virtus JO12-3 48827 4-1
C 17-11-2018 10:45 Hoeven JO12-1 Zwaluwe JO12-1G 48712 12-0
C 17-11-2018 10:30 Kogelvangers JO12-4 Noordhoek JO12-1G 47474 4-1
C 17-11-2018 10:30 VCW JO12-1 De Schutters JO12-1 47044 4-7
C 17-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO12-4 UVV'40 JO12-2 48704 0-6
C 10-11-2018 09:30 Noordhoek JO12-1G Victoria'03 JO12-1 48045 2-1
C 10-11-2018 10:00 De Schutters JO12-1 Hoeven JO12-1 48836 7-2
C 10-11-2018 10:00 Virtus JO12-3 Groen Wit JO12-2 48914 4-5
C 10-11-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Kogelvangers JO12-4 47920 8-0
C 10-11-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G VCW JO12-1 46910 5-4
C 03-11-2018 10:45 Hoeven JO12-1 Virtus JO12-3 47843 11-0
C 03-11-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G UVV'40 JO12-2 46941 3-5
C 03-11-2018 10:30 VCW JO12-1 Victoria'03 JO12-1 47864 12-3
C 03-11-2018 10:00 De Schutters JO12-1 Groen Wit JO12-2 47935 6-0
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Kogelvangers JO12-4 48616 2-4
C 27-10-2018 09:30 Noordhoek JO12-1G Hoeven JO12-1 47103 0-6
C 27-10-2018 10:00 Virtus JO12-3 Zwaluwe JO12-1G 47651 2-4
C 27-10-2018 10:00 Groen Wit JO12-2 Beek Vooruit JO12-4 48672 10-2
C 27-10-2018 10:30 Kogelvangers JO12-4 VCW JO12-1 47184 5-7
C 27-10-2018 11:00 Victoria'03 JO12-1 De Schutters JO12-1 48106 1-11
C 24-10-2018 19:00 VCW JO12-1 Virtus JO12-3 48523 13-2
C 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO12-4 Noordhoek JO12-1G 47624 0-0
C 13-10-2018 10:30 Kogelvangers JO12-4 Groen Wit JO12-2 48255 11-5
C 13-10-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G Victoria'03 JO12-1 47008 7-0
C 13-10-2018 10:00 De Schutters JO12-1 UVV'40 JO12-2 47451 5-0
C 06-10-2018 09:30 Noordhoek JO12-1G De Schutters JO12-1 48875 1-11
C 06-10-2018 10:00 Virtus JO12-3 Kogelvangers JO12-4 48189 5-2
C 06-10-2018 10:00 De Alblas JO12-3 Zwaluwe JO12-1G 75144 0-0
C 06-10-2018 11:20 Groen Wit JO12-2 VCW JO12-1 47426 5-8
C 06-10-2018 11:00 Victoria'03 JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 46919 5-2
C 29-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Hoeven JO12-1 48492 2-13
C 29-09-2018 10:00 De Schutters JO12-1 Zwaluwe JO12-1G 48372 9-2
C 29-09-2018 10:00 Virtus JO12-3 De Alblas JO12-3 75152 0-0
C 29-09-2018 08:30 Groen Wit JO12-2 Noordhoek JO12-1G 48530 4-1
C 29-09-2018 10:30 Kogelvangers JO12-4 Victoria'03 JO12-1 46977 5-1
C 29-09-2018 10:30 VCW JO12-1 UVV'40 JO12-2 48536 1-6
C 25-09-2018 18:30 Noordhoek JO12-1G VCW JO12-1 48112 2-10
C 22-09-2018 11:00 Victoria'03 JO12-1 Groen Wit JO12-2 48419 2-5
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Virtus JO12-3 48425 3-1
C 22-09-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G Beek Vooruit JO12-4 47222 9-0
C 22-09-2018 10:30 Hoeven JO12-1 Kogelvangers JO12-4 47172 5-2
C 22-09-2018 10:00 De Alblas JO12-3 De Schutters JO12-1 75143 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 Beek Vooruit JO12-4 DIA JO12-4 8375 3-3
B 15-09-2018 08:30 Groen Wit JO12-3 Boeimeer JO12-1 8111 13-1
B 08-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-4 Groen Wit JO12-3 8659 2-5
B 08-09-2018 10:15 DIA JO12-4 Boeimeer JO12-1 8262 7-0
B 01-09-2018 08:30 Groen Wit JO12-3 DIA JO12-4 8833 5-6
B 01-09-2018 10:00 Boeimeer JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 8132 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen JO12-2 2 2 0 0 6 16 4 12 0
2 Prinsenland JO12-1 2 2 0 0 6 8 4 4 0
3 Kogelvangers JO12-4 2 1 1 0 4 6 4 2 0
4 Oranje Blauw'14 JO12-2 2 1 0 1 3 6 5 1 0
5 Hoeven JO12-2G 2 1 0 1 3 4 5 -1 0
6 Virtus JO12-3 2 1 0 1 3 8 10 -2 0
7 MOC'17 JO12-5 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
8 Noordhoek JO12-1G 2 0 2 0 2 4 4 0 0
9 SVC JO12-1 2 0 1 1 1 7 8 -1 0
10 Alliance JO12-2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
11 Beek Vooruit JO12-4 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
12 Victoria'03 JO12-1 2 0 0 2 0 5 15 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Schutters JO12-1 10 10 0 0 30 72 13 59 0
2 Hoeven JO12-1 10 8 0 2 24 67 21 46 0
3 UVV'40 JO12-2 10 8 0 2 24 47 20 27 0
4 Zwaluwe JO12-1G 10 7 0 3 21 39 37 2 0
5 VCW JO12-1 10 6 0 4 18 76 40 36 0
6 Groen Wit JO12-2 10 5 0 5 15 43 44 -1 0
7 Kogelvangers JO12-4 10 4 0 6 12 36 41 -5 0
8 Virtus JO12-3 10 2 1 7 7 24 49 -25 0
9 Victoria'03 JO12-1 10 2 0 8 6 19 61 -42 0
10 Noordhoek JO12-1G 9 1 1 7 4 13 44 -31 0
11 Beek Vooruit JO12-4 9 0 0 9 0 11 77 -66 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO12-4 3 2 1 0 7 16 8 8 0
2 Groen Wit JO12-3 3 2 0 1 6 23 9 14 0
3 Beek Vooruit JO12-4 3 1 1 1 4 6 8 -2 0
4 Boeimeer JO12-1 3 0 0 3 0 1 21 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 10-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 17-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 24-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 31-07-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 07-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 14-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 21-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 28-08-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
di 25-06-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven