B9620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 2e ronde

Pupillen - JO12 - Beek Vooruit JO12-3

Teamleden

Spelers
Joeri Boons        
Piet Boot        
Lars van den Bovenkamp        
Sem van Elteren        
Tobias Franken        
Mika Gerritsen        
Friso Heijltjes        
Mika Kawaler        
Jerre Leijten        
Stijn Mutsaers        
Niels Nagtzaam        
 
Overige teamleden
Sander Gerritsen Leider
Pascal Nagtzaam Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 15-12-2018 10:15 Internos JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 77972 Sportpark De Hoge Neerstraat 09:35
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 10:15 Internos JO12-1 Beek Vooruit JO12-3
C 15-12-2018 10:30 DIA JO12-2 Sarto JO12-2
C 15-12-2018 10:30 The Gunners JO12-2 Terheijden JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO12-3 Virtus JO12-1 102951 0-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 11:30 Viola JO12-1 Wernhout JO12-1 48575 5-2
C 08-12-2018 11:00 TVC Breda JO12-1 DIA JO12-4 47539 13-0
C 08-12-2018 08:45 Roosendaal JO12-2 Beek Vooruit JO12-3 47929 4-1
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-3 The Gunners JO12-2 48763 6-6
C 01-12-2018 10:00 Sarto JO12-2 Roosendaal JO12-2 47672 7-0
C 01-12-2018 10:00 Terheijden JO12-1 Viola JO12-1 47369 1-2
C 01-12-2018 10:45 Internos JO12-1 TVC Breda JO12-1 77978 0-15
C 01-12-2018 10:30 DIA JO12-4 DIA JO12-2 47282 3-6
C 24-11-2018 11:00 TVC Breda JO12-1 Terheijden JO12-1 47273 7-2
C 24-11-2018 10:30 DIA JO12-2 Beek Vooruit JO12-3 48015 4-1
C 24-11-2018 10:00 Sarto JO12-2 Wernhout JO12-1 47276 3-2
C 24-11-2018 08:45 Roosendaal JO12-2 Internos JO12-1 77977 15-0
C 24-11-2018 08:30 The Gunners JO12-2 DIA JO12-4 48631 3-1
C 17-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO12-3 TVC Breda JO12-1 47005 0-10
C 17-11-2018 10:15 DIA JO12-4 Wernhout JO12-1 48597 5-6
C 17-11-2018 10:15 Internos JO12-1 Sarto JO12-2 77976 5-12
C 17-11-2018 11:30 Viola JO12-1 DIA JO12-2 48277 2-5
C 17-11-2018 09:15 The Gunners JO12-2 Roosendaal JO12-2 48131 3-2
C 10-11-2018 08:45 Roosendaal JO12-2 Terheijden JO12-1 46983 2-2
C 10-11-2018 10:30 DIA JO12-2 Internos JO12-1 77975 11-0
C 10-11-2018 08:45 Sarto JO12-2 DIA JO12-4 47163 10-1
C 10-11-2018 11:00 TVC Breda JO12-1 Viola JO12-1 47760 4-3
C 10-11-2018 11:00 Wernhout JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 48345 3-0
C 03-11-2018 11:30 Viola JO12-1 Internos JO12-1 77974 12-1
C 03-11-2018 11:00 TVC Breda JO12-1 Sarto JO12-2 48030 8-2
C 03-11-2018 10:30 The Gunners JO12-2 Wernhout JO12-1 47806 1-3
C 03-11-2018 10:00 Terheijden JO12-1 DIA JO12-4 48944 9-0
C 03-11-2018 08:45 Roosendaal JO12-2 DIA JO12-2 48791 3-0
C 27-10-2018 10:15 Internos JO12-1 Terheijden JO12-1 77973 0-0
C 27-10-2018 10:30 DIA JO12-2 TVC Breda JO12-1 47980 2-5
C 27-10-2018 11:30 Wernhout JO12-1 Roosendaal JO12-2 47506 2-4
C 27-10-2018 08:45 Sarto JO12-2 The Gunners JO12-2 47478 3-1
C 27-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-3 Viola JO12-1 48662 0-6
C 13-10-2018 08:30 RCD JO12-1 DIA JO12-2 93110 0-0
C 13-10-2018 10:15 Roosendaal JO12-2 DIA JO12-4 47660 3-2
C 13-10-2018 11:15 The Gunners JO12-2 TVC Breda JO12-1 48017 2-5
C 13-10-2018 10:30 Terheijden JO12-1 Wernhout JO12-1 47922 7-3
C 13-10-2018 11:30 Viola JO12-1 Sarto JO12-2 48873 2-4
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-3 Terheijden JO12-1 48749 2-4
C 06-10-2018 11:30 Wernhout JO12-1 Internos JO12-1 77971 8-2
C 06-10-2018 10:30 DIA JO12-2 The Gunners JO12-2 48550 3-1
C 06-10-2018 10:15 DIA JO12-4 Viola JO12-1 48899 3-14
C 06-10-2018 11:00 TVC Breda JO12-1 Roosendaal JO12-2 48834 8-0
C 06-10-2018 08:45 Sarto JO12-2 RCD JO12-1 93109 0-0
C 29-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-3 Sarto JO12-2 47254 5-6
C 29-09-2018 09:30 Wernhout JO12-1 TVC Breda JO12-1 47319 1-11
C 29-09-2018 10:15 Terheijden JO12-1 DIA JO12-2 47104 1-6
C 29-09-2018 10:15 Internos JO12-1 DIA JO12-4 77970 2-5
C 29-09-2018 10:00 Viola JO12-1 The Gunners JO12-2 47495 7-2
C 29-09-2018 08:30 RCD JO12-1 Roosendaal JO12-2 93108 0-0
C 22-09-2018 13:00 TVC Breda JO12-1 RCD JO12-1 93107 0-0
C 22-09-2018 11:15 Sarto JO12-2 Terheijden JO12-1 48382 6-4
C 22-09-2018 10:15 DIA JO12-2 Wernhout JO12-1 47923 2-0
C 22-09-2018 10:15 DIA JO12-4 Beek Vooruit JO12-3 48542 4-2
C 22-09-2018 09:00 Roosendaal JO12-2 Viola JO12-1 48305 1-3
C 22-09-2018 08:30 The Gunners JO12-2 Internos JO12-1 77969 8-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Virtus JO12-3 Beek Vooruit JO12-3 8229 3-9
B 15-09-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 Zwaluwe JO12-1G 8661 3-11
B 08-09-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G Beek Vooruit JO12-3 8250 0-5
B 08-09-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 Virtus JO12-3 8891 3-7
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO12-3 Right'Oh JO12-1 8667 7-2
B 01-09-2018 10:00 Virtus JO12-3 Zwaluwe JO12-1G 8581 4-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO12-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 Beek Vooruit JO12-3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO12-1 10 10 0 0 30 86 12 74 0
2 Sarto JO12-2 9 8 0 1 24 53 28 25 0
3 DIA JO12-2 9 7 0 2 21 39 16 23 0
4 Viola JO12-1 10 7 0 3 21 56 23 33 0
5 Roosendaal JO12-2 10 5 1 4 16 34 28 6 0
6 Wernhout JO12-1 10 4 0 6 12 30 40 -10 0
7 Terheijden JO12-1 8 3 1 4 10 30 28 2 0
8 The Gunners JO12-2 9 3 1 5 10 27 32 -5 0
9 DIA JO12-4 10 2 0 8 6 24 68 -44 0
10 Beek Vooruit JO12-3 9 0 1 8 1 17 47 -30 0
11 Internos JO12-1 8 0 0 8 0 12 86 -74 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-3 3 3 0 0 9 21 5 16 0
2 Zwaluwe JO12-1G 3 2 0 1 6 18 12 6 0
3 Virtus JO12-3 3 1 0 2 3 14 19 -5 0
4 Right'Oh JO12-1 3 0 0 3 0 8 25 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-07-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 10 Team training gaat_door
donderdag 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 06-09-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 13-09-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 20-09-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 27-09-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 04-10-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 11-10-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 18-10-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 25-10-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 01-11-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 08-11-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 15-11-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 22-11-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 29-11-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 06-12-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 13-12-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 20-12-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 27-12-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 03-01-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 10-01-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 17-01-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 24-01-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 31-01-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 07-02-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 14-02-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 21-02-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 28-02-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 07-03-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 14-03-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 21-03-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 28-03-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 04-04-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 11-04-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 18-04-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 25-04-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 02-05-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 09-05-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 16-05-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 23-05-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 30-05-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 06-06-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 13-06-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 20-06-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
do 27-06-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven