0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO12 - Beek Vooruit JO12-2

Teamleden

Spelers
Iben Geurts Keeper      
Rik Ackermans        
Bob Bierens        
Teun Boelaars        
Stijn Schillemans        
Jelte Staelens        
Luca van de Ven        
Mats Vercauteren        
Thijs Wirken        
Kas de Wit        
Jorgos Yocarini        
 
Overige teamleden
Jon de Wit Leider
Lars van Bijnen Leider/Trainer
Lars Tijssen Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 11-05-2019 09:30 Riel JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 146938 Sportpark De Krim 08:35
C 25-05-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 146940 Sportpark De Alsie 10:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 09:45 TSV Gudok JO12-3 Riel JO12-1
C 04-05-2019 11:00 Rijen JO12-1 TSC JO12-1
C 04-05-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 SV Reeshof JO12-2
C 08-05-2019 18:30 Sarto JO12-2 TSV Gudok JO12-3
C 08-05-2019 18:30 DESK JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1
C 11-05-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 Rijen JO12-1
C 11-05-2019 10:30 ONI JO12-1 DESK JO12-1
C 11-05-2019 10:15 DIA JO12-2 TVC Breda JO12-1
C 11-05-2019 09:30 Riel JO12-1 Beek Vooruit JO12-2
C 11-05-2019 08:45 SV Reeshof JO12-2 TSV Gudok JO12-3
C 11-05-2019 08:30 TSC JO12-1 Sarto JO12-2
C 15-05-2019 19:00 Sarto JO12-2 ONI JO12-1
C 18-05-2019 08:30 TSC JO12-1 DIA JO12-2
C 18-05-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 Riel JO12-1
C 18-05-2019 10:00 Rijen JO12-1 ONI JO12-1
C 18-05-2019 10:00 Sarto JO12-2 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1
C 18-05-2019 09:00 DESK JO12-1 SV Reeshof JO12-2
C 20-05-2019 19:00 TSV Gudok JO12-3 TVC Breda JO12-1
C 25-05-2019 09:30 Riel JO12-1 DESK JO12-1
C 25-05-2019 10:15 DIA JO12-2 Rijen JO12-1
C 25-05-2019 10:30 ONI JO12-1 TSC JO12-1
C 25-05-2019 10:30 SV Reeshof JO12-2 Sarto JO12-2
C 25-05-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 Beek Vooruit JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 18-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO12-2 DIA JO12-2 J. (Jon) de Wit 146937 5 - 2
C 13-04-2019 10:30 ONI JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 R. (Robin) Mak 146936 2 - 2
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-2 SV Reeshof JO12-2 J. (Jon) de Wit 146935 4 - 4
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 TSV Gudok JO12-3 J. (Jon) de Wit 146939 10 - 5
C 23-03-2019 vervallen SAB JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 121456
C 23-03-2019 08:30 TSC JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 A. (Angela) Smits 146934 0 - 5
C 16-03-2019 10:15 Beek Vooruit JO12-2 TVC Breda JO12-1 J. (Jon) de Wit 146933 2 - 3
C 09-03-2019 10:00 Rijen JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 S. (Simon) van der Togt 146932 1 - 2
C 09-03-2019 vervallen Beek Vooruit JO12-2 Klundert JO12-1 121684
C 23-02-2019 10:00 Sarto JO12-2 Beek Vooruit JO12-2 S.CH.F (Simeon) Kuijpers 146930 1 - 8
C 16-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO12-2 Wemeldinge JO12-1 120173
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-2 DESK JO12-1 J. (Jon) de Wit 146931 1 - 1
C 09-02-2019 vervallen Roosendaal JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 120733
V 26-01-2019 afgelast DIA JO11-2 Beek Vooruit JO12-2
C 08-12-2018 09:00 Hardinxveld JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 R. (Ricardo) Wennekers 96306 19 - 0
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-2 RWB JO12-1 J. (Jon) deWit 47366 8 - 2
C 24-11-2018 08:45 SV Reeshof JO12-2 Beek Vooruit JO12-2 D. (Damaso) vanHal 48028 1 - 3
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-2 Groen Wit JO12-1 J. (Jon) deWit 48906 5 - 1
C 10-11-2018 11:15 SC \'t Zand JO12-1G Beek Vooruit JO12-2 T. (Tim) vanRooijen 48380 3 - 7
C 03-11-2018 10:15 DIA JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 Afgeschermd 48047 3 - 0
C 27-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Uno Animo JO12-1 J. (Jon) deWit 48465 2 - 3
C 13-10-2018 08:30 TSC JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 Y. (Youp) Imbos 46907 2 - 4
C 06-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-2 GDC JO12-1 J.W. (Johan) van derStelt 47072 4 - 2
C 29-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-2 VOAB JO12-2 L.A. (Lars) vanBijnen 48730 5 - 0
C 22-09-2018 11:00 SAB JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 Afgeschermd 47515 1 - 0
B 15-09-2018 11:00 TVC Breda JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 Afgeschermd 7970 7 - 2
B 08-09-2018 11:00 Oranje Blauw'14 JO12-2 Beek Vooruit JO12-2 R. (Rick) Sonneveld 21826 0 - 10
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO12-2 Groen Wit JO12-1 L.A. (Lars) vanBijnen 8018 2 - 1
V 18-08-2018 10:30 Beek Vooruit JO11-1 Beek Vooruit JO12-2 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO12-2 DIA JO12-2 146937 5-2
C 13-04-2019 08:30 TSC JO12-1 DESK JO12-1 121321 2-3
C 13-04-2019 10:00 Rijen JO12-1 TVC Breda JO12-1 119669 2-2
C 13-04-2019 10:30 DIA JO12-2 Sarto JO12-2 119964 4-2
C 13-04-2019 10:15 SV Reeshof JO12-2 Riel JO12-1 120007 12-1
C 13-04-2019 10:30 ONI JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 146936 2-2
C 13-04-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 TSV Gudok JO12-3 120100 11-1
C 10-04-2019 18:30 DIA JO12-2 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 120030 0-9
C 10-04-2019 19:00 TSV Gudok JO12-3 ONI JO12-1 120440 2-6
C 10-04-2019 18:30 Riel JO12-1 Sarto JO12-2 120625 2-4
C 06-04-2019 09:30 Riel JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 119772 1-12
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-2 SV Reeshof JO12-2 146935 4-4
C 06-04-2019 09:45 TSV Gudok JO12-3 TSC JO12-1 120917 2-7
C 06-04-2019 08:45 Sarto JO12-2 Rijen JO12-1 120843 3-1
C 06-04-2019 11:30 DESK JO12-1 DIA JO12-2 120677 6-3
C 06-04-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 ONI JO12-1 119852 3-1
C 30-03-2019 08:30 TSC JO12-1 Riel JO12-1 120805 9-1
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 TSV Gudok JO12-3 146939 10-5
C 30-03-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 DESK JO12-1 121635 4-9
C 30-03-2019 10:00 ONI JO12-1 DIA JO12-2 120194 2-2
C 23-03-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 TVC Breda JO12-1 120428 3-1
C 23-03-2019 10:30 DIA JO12-2 SV Reeshof JO12-2 120971 3-2
C 23-03-2019 10:30 ONI JO12-1 Riel JO12-1 121118 3-3
C 23-03-2019 08:30 TSC JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 146934 0-5
C 23-03-2019 08:45 Sarto JO12-2 DESK JO12-1 119927 1-17
C 23-03-2019 11:00 Rijen JO12-1 TSV Gudok JO12-3 120863 9-2
C 16-03-2019 11:30 DESK JO12-1 Rijen JO12-1 120891 2-1
C 16-03-2019 08:45 SV Reeshof JO12-2 TSC JO12-1 120452 2-2
C 16-03-2019 10:15 Beek Vooruit JO12-2 TVC Breda JO12-1 146933 2-3
C 09-03-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 SV Reeshof JO12-2 119879 8-2
C 09-03-2019 10:00 Rijen JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 146932 1-2
C 23-02-2019 10:00 Sarto JO12-2 Beek Vooruit JO12-2 146930 1-8
C 23-02-2019 11:30 DESK JO12-1 TSV Gudok JO12-3 120549 11-1
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-2 DESK JO12-1 146931 1-1
C 16-02-2019 09:30 Riel JO12-1 Rijen JO12-1 121121 1-2
C 16-02-2019 09:45 TSV Gudok JO12-3 DIA JO12-2 120032 2-1
C 16-02-2019 09:00 SV Reeshof JO12-2 ONI JO12-1 120028 5-4
C 16-02-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 Sarto JO12-2 120913 11-0
C 16-02-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 TSC JO12-1 121559 1-8
C 13-02-2019 19:00 DIA JO12-2 Riel JO12-1 121534 2-3
C 09-02-2019 08:30 TSC JO12-1 TVC Breda JO12-1 120296 1-2
C 09-02-2019 10:30 ONI JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 120906 1-3
C 09-02-2019 10:00 Rijen JO12-1 SV Reeshof JO12-2 121602 2-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 DIA JO12-1 TSC JO12-1 48107 2-3
C 15-12-2018 09:00 Uno Animo JO12-1 SC 't Zand JO12-1G 47598 3-3
C 08-12-2018 10:30 Groen Wit JO12-1 SAB JO12-1 47132 4-0
C 08-12-2018 10:15 SV Reeshof JO12-2 VOAB JO12-2 48644 8-0
C 08-12-2018 09:00 Hardinxveld JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 96306 19-0
C 08-12-2018 09:45 RWB JO12-1 GDC JO12-1 48850 3-2
C 01-12-2018 08:30 TSC JO12-1 Groen Wit JO12-1 47747 2-6
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-2 RWB JO12-1 47366 8-2
C 01-12-2018 09:00 GDC JO12-1 Uno Animo JO12-1 47271 1-2
C 01-12-2018 09:45 VOAB JO12-2 Hardinxveld JO12-1 96305 0-10
C 01-12-2018 11:15 SC 't Zand JO12-1G DIA JO12-1 48718 1-6
C 01-12-2018 11:15 SAB JO12-1 SV Reeshof JO12-2 48472 3-12
C 24-11-2018 10:00 RWB JO12-1 SAB JO12-1 48456 0-5
C 24-11-2018 08:30 Groen Wit JO12-1 GDC JO12-1 47059 2-3
C 24-11-2018 08:45 Hardinxveld JO12-1 TSC JO12-1 96304 9-3
C 24-11-2018 08:45 SV Reeshof JO12-2 Beek Vooruit JO12-2 48028 1-3
C 24-11-2018 10:30 DIA JO12-1 Uno Animo JO12-1 48915 4-1
C 24-11-2018 10:15 VOAB JO12-2 SC 't Zand JO12-1G 47826 1-0
C 17-11-2018 08:30 TSC JO12-1 VOAB JO12-2 48194 11-1
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-2 Groen Wit JO12-1 48906 5-1
C 17-11-2018 10:00 RWB JO12-1 Hardinxveld JO12-1 96303 1-4
C 17-11-2018 09:00 Uno Animo JO12-1 SV Reeshof JO12-2 48046 7-1
C 17-11-2018 09:00 GDC JO12-1 DIA JO12-1 47148 3-8
C 17-11-2018 11:30 SAB JO12-1 SC 't Zand JO12-1G 48448 5-0
C 10-11-2018 09:00 Hardinxveld JO12-1 GDC JO12-1 96302 10-3
C 10-11-2018 08:45 SV Reeshof JO12-2 TSC JO12-1 47158 3-5
C 10-11-2018 10:00 Groen Wit JO12-1 Uno Animo JO12-1 47981 0-5
C 10-11-2018 10:30 DIA JO12-1 RWB JO12-1 48512 7-1
C 10-11-2018 11:15 SC 't Zand JO12-1G Beek Vooruit JO12-2 48380 3-7
C 10-11-2018 10:15 VOAB JO12-2 SAB JO12-1 48803 1-12
C 03-11-2018 10:15 DIA JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 48047 3-0
C 03-11-2018 08:45 Hardinxveld JO12-1 SV Reeshof JO12-2 96301 6-1
C 03-11-2018 10:00 GDC JO12-1 SAB JO12-1 48439 9-6
C 03-11-2018 09:00 Uno Animo JO12-1 TSC JO12-1 47346 9-1
C 03-11-2018 10:00 RWB JO12-1 SC 't Zand JO12-1G 47588 3-1
C 03-11-2018 08:30 Groen Wit JO12-1 VOAB JO12-2 47416 8-2
C 27-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Uno Animo JO12-1 48465 2-3
C 27-10-2018 10:30 TSC JO12-1 GDC JO12-1 47443 11-3
C 27-10-2018 09:45 VOAB JO12-2 RWB JO12-1 48399 1-3
C 27-10-2018 09:30 SV Reeshof JO12-2 Groen Wit JO12-1 47659 4-1
C 27-10-2018 11:05 SAB JO12-1 DIA JO12-1 46898 3-5
C 27-10-2018 11:15 SC 't Zand JO12-1G Hardinxveld JO12-1 96300 0-11
C 13-10-2018 08:30 TSC JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 46907 2-4
C 13-10-2018 09:00 GDC JO12-1 SC 't Zand JO12-1G 47375 7-2
C 13-10-2018 09:00 Uno Animo JO12-1 VOAB JO12-2 47155 10-2
C 13-10-2018 10:00 RWB JO12-1 Groen Wit JO12-1 47896 4-4
C 13-10-2018 10:15 DIA JO12-1 SV Reeshof JO12-2 47907 5-4
C 13-10-2018 08:45 Hardinxveld JO12-1 SAB JO12-1 96299 6-0
C 06-10-2018 08:45 SV Reeshof JO12-2 RWB JO12-1 48561 4-1
C 06-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-2 GDC JO12-1 47072 4-2
C 06-10-2018 10:15 VOAB JO12-2 DIA JO12-1 48463 1-6
C 06-10-2018 11:30 SAB JO12-1 Uno Animo JO12-1 48423 3-2
C 06-10-2018 11:15 SC 't Zand JO12-1G TSC JO12-1 47449 2-6
C 06-10-2018 11:20 Groen Wit JO12-1 Hardinxveld JO12-1 96298 3-4
C 29-09-2018 08:55 TSC JO12-1 SAB JO12-1 47733 1-4
C 29-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-2 VOAB JO12-2 48730 5-0
C 29-09-2018 09:00 GDC JO12-1 SV Reeshof JO12-2 47755 3-9
C 29-09-2018 09:00 Uno Animo JO12-1 RWB JO12-1 47661 7-1
C 29-09-2018 11:15 SC 't Zand JO12-1G Groen Wit JO12-1 47200 2-7
C 29-09-2018 10:15 DIA JO12-1 Hardinxveld JO12-1 96297 1-10
C 22-09-2018 08:45 RWB JO12-1 TSC JO12-1 48455 0-6
C 22-09-2018 10:00 SV Reeshof JO12-2 SC 't Zand JO12-1G 47372 7-0
C 22-09-2018 10:15 VOAB JO12-2 GDC JO12-1 47872 2-6
C 22-09-2018 11:00 SAB JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 47515 1-0
C 22-09-2018 09:00 Hardinxveld JO12-1 Uno Animo JO12-1 96296 6-2
C 22-09-2018 08:30 Groen Wit JO12-1 DIA JO12-1 48177 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Groen Wit JO12-1 Oranje Blauw'14 JO12-2 21827 5-3
B 15-09-2018 11:00 TVC Breda JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 7970 7-2
B 08-09-2018 08:30 Groen Wit JO12-1 TVC Breda JO12-1 7965 1-1
B 08-09-2018 11:00 Oranje Blauw'14 JO12-2 Beek Vooruit JO12-2 21826 0-10
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO12-2 Groen Wit JO12-1 8018 2-1
B 01-09-2018 11:00 TVC Breda JO12-1 Oranje Blauw'14 JO12-2 21825 11-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO12-1 7 6 1 0 19 49 13 36 0
2 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 7 6 0 1 18 47 14 33 0
3 Beek Vooruit JO12-2 9 5 3 1 18 39 19 20 0
4 TVC Breda JO12-1 7 4 1 2 13 26 18 8 0
5 SV Reeshof JO12-2 7 3 2 2 11 31 24 7 0
6 TSC JO12-1 7 3 1 3 10 29 16 13 0
7 Rijen JO12-1 7 2 1 4 7 18 16 2 0
8 DIA JO12-2 8 2 1 5 7 17 31 -14 0
9 Sarto JO12-2 6 2 0 4 6 11 43 -32 0
10 ONI JO12-1 7 1 3 3 6 19 20 -1 0
11 Riel JO12-1 7 1 1 5 4 12 44 -32 0
12 TSV Gudok JO12-3 7 1 0 6 3 15 55 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hardinxveld JO12-1 11 11 0 0 33 95 14 81 0
2 DIA JO12-1 11 8 0 3 24 47 29 18 0
3 Uno Animo JO12-1 11 7 1 3 22 51 24 27 0
4 Beek Vooruit JO12-2 11 7 0 4 21 38 37 1 0
5 SV Reeshof JO12-2 11 6 0 5 18 54 34 20 0
6 TSC JO12-1 11 6 0 5 18 51 43 8 0
7 SAB JO12-1 11 6 0 5 18 42 40 2 0
8 Groen Wit JO12-1 11 5 1 5 16 38 31 7 0
9 GDC JO12-1 11 4 0 7 12 42 59 -17 0
10 RWB JO12-1 11 3 1 7 10 19 49 -30 0
11 VOAB JO12-2 11 1 0 10 3 11 79 -68 0
12 SC 't Zand JO12-1G 11 0 1 10 1 14 63 -49 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO12-1 3 2 1 0 7 19 5 14 0
2 Beek Vooruit JO12-2 3 2 0 1 6 14 8 6 0
3 Groen Wit JO12-1 3 1 1 1 4 7 6 1 0
4 Oranje Blauw'14 JO12-2 3 0 0 3 0 5 26 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 24-07-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 31-07-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 07-08-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 14-08-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 21-08-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 28-08-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 04-09-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 11-09-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 18-09-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 25-09-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 02-10-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 09-10-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 16-10-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 23-10-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 30-10-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 06-11-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 13-11-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 20-11-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 27-11-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 04-12-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 11-12-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 18-12-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 25-12-18 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 01-01-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 08-01-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 15-01-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 22-01-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 29-01-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 05-02-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 12-02-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 19-02-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 26-02-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 05-03-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 12-03-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 19-03-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 26-03-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 02-04-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 09-04-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 16-04-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 23-04-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 30-04-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 07-05-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 14-05-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 21-05-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 28-05-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 04-06-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 11-06-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 18-06-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
di 25-06-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 11 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 26-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 02-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 09-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 16-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 11 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven