0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO12 - Beek Vooruit JO12-1

Teamleden

Spelers
Sam Schreiner Keeper      
Jordi van Alphen        
Luuk Bekkers        
Jasper de Bruijn        
Gijs van de Giessen        
Milan van Ginneken        
Maik van Praat        
Milan van Praat        
Carsten Ritburg        
Thieu de Wit        
 
Overige teamleden
Erik Peters Leider
Frank Weijers Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 09:45 TSV Gudok JO12-1 Beek Vooruit JO12-1
C 04-05-2019 11:45 Woudrichem JO12-1 UVV'40 JO12-1
C 04-05-2019 11:45 Bavel JO12-1 Kloetinge JO12-1
C 04-05-2019 12:30 Unitas JO12-1 Sliedrecht JO12-1
C 11-05-2019 10:00 Sliedrecht JO12-1 Bavel JO12-1
C 11-05-2019 09:00 UVV'40 JO12-1 Unitas JO12-1
C 11-05-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Woudrichem JO12-1
C 11-05-2019 08:45 Kloetinge JO12-1 TSV Gudok JO12-1
C 13-05-2019 19:00 Beek Vooruit JO12-1 Sliedrecht JO12-1
C 15-05-2019 19:15 UVV'40 JO12-1 Kloetinge JO12-1
C 18-05-2019 10:00 Kloetinge JO12-1 Bavel JO12-1
C 18-05-2019 10:30 Woudrichem JO12-1 Unitas JO12-1
C 18-05-2019 10:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1
C 18-05-2019 09:45 TSV Gudok JO12-1 Sliedrecht JO12-1
C 21-05-2019 19:00 TSV Gudok JO12-1 Kloetinge JO12-1
C 22-05-2019 19:00 Bavel JO12-1 Sliedrecht JO12-1
C 25-05-2019 08:45 Kloetinge JO12-1 Woudrichem JO12-1
C 25-05-2019 10:00 Sliedrecht JO12-1 Beek Vooruit JO12-1
C 25-05-2019 11:15 Unitas JO12-1 Bavel JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Bavel JO12-1 F. (Frank) Weijers 121417 2 - 3
C 17-04-2019 19:30 Kloetinge JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 R.A.M. (Rob) Koole 150675 6 - 1
C 13-04-2019 13:00 Bavel JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 A.H.M. (Ad) van Gorkum 119706 2 - 1
C 08-04-2019 19:15 Unitas JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 F. (Flip) van Tussenbroek 120520 1 - 3
C 06-04-2019 13:00 Beek Vooruit JO12-1 Unitas JO12-1 M.T.E. (Marcel) Donders 121246 6 - 3
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Kloetinge JO12-1 F. (Frank) Weijers 150682 4 - 5
C 23-03-2019 11:15 UVV'40 JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 Afgeschermd 120168 5 - 2
V 23-02-2019 09:30 Beek Vooruit JO12-1 UNITAS '30 JO11-1
C 16-02-2019 09:30 Woudrichem JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 R. (Remco) Pronk 144458 2 - 6
C 09-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-1 TSV Gudok JO12-1 F. (Frank) Weijers 121209 2 - 4
C 02-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-1 UVV'40 JO12-1 F. (Frank) Weijers 120137 2 - 3
V 19-01-2019 afgelast RKDVC JO12-1 Beek Vooruit JO12-1
C 15-12-2018 10:00 Best Vooruit JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 J. (Jasper) Versteegh 100081 6 - 2
C 08-12-2018 afgelast Emplina JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 100091 -
C 01-12-2018 14:00 Beek Vooruit JO12-1 Nivo Sparta JO12-1 E. (Erik) Peters 100090 4 - 2
C 01-12-2018 vervallen Were Di JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 47982
C 24-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO12-1 TSV Gudok JO12-2 48171
C 24-11-2018 09:45 TSV Gudok JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 F.A.A (Femke) Hessels 100089 2 - 1
C 17-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO12-1 Bavel JO12-2 47189
C 17-11-2018 09:00 Jong Brabant JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 J.A. (Roel) vanZoggel 100088 1 - 3
C 10-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO12-1 Bavel JO12-1 F. (Frank) Weijers 100087 3 - 4
C 10-11-2018 vervallen FC Tilburg JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 48318
C 03-11-2018 11:30 Woenselse Boys JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 Afgeschermd 100086 2 - 2
C 03-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO12-1 The Gunners JO12-1 46954
C 27-10-2018 12:00 Beek Vooruit JO12-1 ODC JO12-1 F. (Frank) Weijers 100085 4 - 5
B 20-10-2018 10:15 The Gunners JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 M. (Mohamed) Omar 102914 2 - 0
C 13-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO12-1 SV Reeshof JO12-1 47444
C 13-10-2018 10:00 Emplina JO12-2 Beek Vooruit JO12-1 J.J.C. (Jeroen) deLaat 100084 2 - 7
C 06-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 F. (Frank) Weijers 100083 1 - 5
C 29-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO12-1 Sliedrecht JO12-1 100082
C 29-09-2018 vervallen Taxandria JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 48361
C 22-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-1 VOAB JO12-1 E. (Erik) Peters 47704 16 - 1
B 15-09-2018 11:00 Beek Vooruit JO12-1 Kogelvangers JO12-1 E. (Erik) Peters 8261 7 - 3
B 08-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Roosendaal JO12-1 E. (Erik) Peters 8391 11 - 0
B 01-09-2018 09:45 MOC'17 JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 Afgeschermd 8404 1 - 4
V 25-08-2018 09:45 Reeshof JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 10:30 Kloetinge JO12-1 Sliedrecht JO12-1 150685 4-1
C 20-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Bavel JO12-1 121417 2-3
C 17-04-2019 18:30 Bavel JO12-1 TSV Gudok JO12-1 120431 4-1
C 17-04-2019 19:30 Kloetinge JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 150675 6-1
C 13-04-2019 13:00 Bavel JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 119706 2-1
C 13-04-2019 09:00 Woudrichem JO12-1 TSV Gudok JO12-1 144462 8-3
C 13-04-2019 10:15 UVV'40 JO12-1 Sliedrecht JO12-1 120726 1-4
C 13-04-2019 12:30 Unitas JO12-1 Kloetinge JO12-1 150679 1-1
C 10-04-2019 18:30 Kloetinge JO12-1 Unitas JO12-1 150686 0-0
C 09-04-2019 18:30 TSV Gudok JO12-1 UVV'40 JO12-1 119933 6-1
C 08-04-2019 19:15 Unitas JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 120520 1-3
C 06-04-2019 10:00 Kloetinge JO12-1 UVV'40 JO12-1 150678 2-2
C 06-04-2019 09:45 TSV Gudok JO12-1 Bavel JO12-1 121250 0-2
C 06-04-2019 10:00 Sliedrecht JO12-1 Woudrichem JO12-1 144461 4-3
C 06-04-2019 13:00 Beek Vooruit JO12-1 Unitas JO12-1 121246 6-3
C 04-04-2019 19:00 Sliedrecht JO12-1 TSV Gudok JO12-1 120152 2-6
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Kloetinge JO12-1 150682 4-5
C 30-03-2019 10:00 Sliedrecht JO12-1 UVV'40 JO12-1 121500 5-0
C 30-03-2019 09:45 TSV Gudok JO12-1 Woudrichem JO12-1 144466 6-1
C 23-03-2019 12:30 Unitas JO12-1 TSV Gudok JO12-1 120449 2-2
C 23-03-2019 11:15 UVV'40 JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 120168 5-2
C 23-03-2019 10:00 Sliedrecht JO12-1 Kloetinge JO12-1 150677 0-4
C 23-03-2019 08:45 Bavel JO12-1 Woudrichem JO12-1 144460 7-0
C 20-03-2019 19:30 UVV'40 JO12-1 Bavel JO12-1 121400 0-4
C 16-03-2019 12:30 Woudrichem JO12-1 Kloetinge JO12-1 150676 0-6
C 16-03-2019 09:45 Bavel JO12-1 Unitas JO12-1 119849 6-2
C 13-03-2019 19:00 Woudrichem JO12-1 Sliedrecht JO12-1 144468 8-4
C 09-03-2019 12:30 Unitas JO12-1 Woudrichem JO12-1 144459 5-0
C 20-02-2019 19:00 Woudrichem JO12-1 Bavel JO12-1 144467 1-4
C 16-02-2019 09:30 Woudrichem JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 144458 2-6
C 16-02-2019 10:00 Bavel JO12-1 Sliedrecht JO12-1 119948 0-0
C 16-02-2019 09:45 Unitas JO12-1 UVV'40 JO12-1 120295 1-2
C 09-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-1 TSV Gudok JO12-1 121209 2-4
C 09-02-2019 10:00 Sliedrecht JO12-1 Unitas JO12-1 119912 3-4
C 09-02-2019 08:45 UVV'40 JO12-1 Woudrichem JO12-1 144457 1-3
C 02-02-2019 09:45 TSV Gudok JO12-1 Unitas JO12-1 120469 2-2
C 02-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-1 UVV'40 JO12-1 120137 2-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 10:15 The Gunners JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 102914 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-01-2019 11:30 Woenselse Boys JO12-1 ODC JO12-1 48303 0-0
C 15-12-2018 10:00 Best Vooruit JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 100081 6-2
C 08-12-2018 10:00 Sliedrecht JO12-1 Jong Brabant JO12-1 47542 0-0
C 08-12-2018 10:00 Best Vooruit JO12-1 TSV Gudok JO12-1 47076 0-2
C 08-12-2018 10:00 Emplina JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 100091 0-0
C 08-12-2018 10:00 ODC JO12-1 Bavel JO12-1 48806 0-5
C 08-12-2018 10:15 Nivo Sparta JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 47517 0-0
C 08-12-2018 11:30 Woenselse Boys JO12-1 Emplina JO12-2 47730 6-1
C 01-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO12-1 Sliedrecht JO12-1 47051 3-3
C 01-12-2018 09:45 TSV Gudok JO12-1 ODC JO12-1 48617 3-3
C 01-12-2018 09:00 Jong Brabant JO12-1 Best Vooruit JO12-1 47223 5-3
C 01-12-2018 14:00 Beek Vooruit JO12-1 Nivo Sparta JO12-1 100090 4-2
C 01-12-2018 10:00 Emplina JO12-2 Emplina JO12-1 48526 3-1
C 01-12-2018 10:15 Bavel JO12-1 Woenselse Boys JO12-1 48446 2-2
C 24-11-2018 09:45 TSV Gudok JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 100089 2-1
C 24-11-2018 10:00 Sliedrecht JO12-1 Emplina JO12-2 46893 7-5
C 24-11-2018 10:00 ODC JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 46909 4-6
C 24-11-2018 10:00 Best Vooruit JO12-1 Bavel JO12-1 48661 1-3
C 24-11-2018 10:00 Nivo Sparta JO12-1 Emplina JO12-1 48145 4-3
C 24-11-2018 11:30 Woenselse Boys JO12-1 Jong Brabant JO12-1 47089 6-0
C 17-11-2018 09:00 Jong Brabant JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 100088 1-3
C 17-11-2018 10:00 Emplina JO12-2 Nivo Sparta JO12-1 48199 2-0
C 17-11-2018 10:00 Emplina JO12-1 Best Vooruit JO12-1 48867 6-8
C 17-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-1 TSV Gudok JO12-1 47424 0-2
C 17-11-2018 10:00 Bavel JO12-1 Sliedrecht JO12-1 47326 6-2
C 10-11-2018 10:00 Sliedrecht JO12-1 Emplina JO12-1 46961 0-3
C 10-11-2018 10:00 Nivo Sparta JO12-1 Woenselse Boys JO12-1 48793 1-6
C 10-11-2018 10:00 ODC JO12-1 Emplina JO12-2 48350 9-1
C 10-11-2018 09:45 TSV Gudok JO12-1 Jong Brabant JO12-1 48641 1-4
C 10-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO12-1 Bavel JO12-1 100087 3-4
C 10-11-2018 11:30 Best Vooruit JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 48895 1-1
C 03-11-2018 10:00 Emplina JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 47257 4-5
C 03-11-2018 10:15 Nivo Sparta JO12-1 Bavel JO12-1 48700 0-8
C 03-11-2018 10:00 Emplina JO12-2 Jong Brabant JO12-1 47335 1-9
C 03-11-2018 10:00 ODC JO12-1 Best Vooruit JO12-1 47815 4-2
C 03-11-2018 10:00 Sliedrecht JO12-1 TSV Gudok JO12-1 47587 5-3
C 03-11-2018 11:30 Woenselse Boys JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 100086 2-2
C 30-10-2018 18:30 TSV Gudok JO12-1 Nivo Sparta JO12-1 104859 3-4
C 27-10-2018 12:00 Beek Vooruit JO12-1 ODC JO12-1 100085 4-5
C 27-10-2018 11:00 Bavel JO12-1 Emplina JO12-1 47318 7-0
C 27-10-2018 09:45 TSV Gudok JO12-1 Woenselse Boys JO12-1 47145 0-4
C 27-10-2018 09:00 Jong Brabant JO12-1 Nivo Sparta JO12-1 47964 14-1
C 27-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-1 Emplina JO12-2 48331 6-1
C 27-10-2018 10:00 Best Vooruit JO12-1 Sliedrecht JO12-1 48001 3-5
C 13-10-2018 10:15 VOAB JO12-1 Were Di JO12-1 47561 0-0
C 13-10-2018 09:00 Taxandria JO12-1 Rijen JO12-1 48243 0-0
C 13-10-2018 11:30 UVV'40 JO12-1 The Gunners JO12-1 47290 0-0
C 13-10-2018 11:30 Bavel JO12-2 TSV Gudok JO12-2 47392 0-0
C 13-10-2018 10:00 FC Tilburg JO12-1 Sarto JO12-1 47796 0-0
C 13-10-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO12-1 Bavel JO12-1 47876 1-4
C 13-10-2018 10:00 Nivo Sparta JO12-1 Best Vooruit JO12-1 48187 2-2
C 13-10-2018 10:00 ODC JO12-1 Jong Brabant JO12-1 47174 6-2
C 13-10-2018 10:00 Emplina JO12-1 TSV Gudok JO12-1 48659 3-2
C 13-10-2018 10:00 Emplina JO12-2 Beek Vooruit JO12-1 100084 2-7
C 13-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-1 SV Reeshof JO12-1 47444 0-0
C 13-10-2018 11:30 Woenselse Boys JO12-1 Sliedrecht JO12-1 47516 5-0
C 06-10-2018 11:30 Were Di JO12-1 UVV'40 JO12-1 48061 0-0
C 06-10-2018 10:15 SV Reeshof JO12-1 Bavel JO12-2 48606 0-0
C 06-10-2018 09:00 The Gunners JO12-1 VOAB JO12-1 47694 0-0
C 06-10-2018 10:00 Sarto JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 48798 0-0
C 06-10-2018 10:00 Rijen JO12-1 FC Tilburg JO12-1 47871 0-0
C 06-10-2018 10:00 Sliedrecht JO12-1 ODC JO12-1 48794 1-4
C 06-10-2018 09:00 Jong Brabant JO12-1 Emplina JO12-1 47610 4-5
C 06-10-2018 09:45 TSV Gudok JO12-1 Nivo Sparta JO12-1 48752 0-0
C 06-10-2018 10:00 Bavel JO12-1 Emplina JO12-2 47698 5-0
C 06-10-2018 11:30 Best Vooruit JO12-1 Woenselse Boys JO12-1 48810 1-8
C 06-10-2018 08:30 TSV Gudok JO12-2 Taxandria JO12-1 47500 0-0
C 06-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 100083 1-5
C 29-09-2018 09:45 The Gunners JO12-1 SV Reeshof JO12-1 47778 0-0
C 29-09-2018 11:15 Were Di JO12-1 Rijen JO12-1 48196 0-0
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-1 Sarto JO12-1 48333 0-0
C 29-09-2018 10:15 FC Tilburg JO12-1 Bavel JO12-2 48965 0-0
C 29-09-2018 10:15 VOAB JO12-1 TSV Gudok JO12-2 47288 0-0
C 29-09-2018 09:00 Taxandria JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 48361 0-0
C 29-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-1 Jong Brabant JO12-1 47520 1-4
C 29-09-2018 13:30 Beek Vooruit JO12-1 Sliedrecht JO12-1 100082 0-0
C 29-09-2018 10:00 Emplina JO12-1 Woenselse Boys JO12-1 47467 2-7
C 29-09-2018 10:00 Emplina JO12-2 Best Vooruit JO12-1 48708 1-9
C 29-09-2018 10:00 Bavel JO12-1 TSV Gudok JO12-1 48780 3-1
C 29-09-2018 09:15 Nivo Sparta JO12-1 ODC JO12-1 48809 4-5
C 22-09-2018 10:15 SV Reeshof JO12-1 FC Tilburg JO12-1 48664 4-3
C 22-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-1 VOAB JO12-1 47704 16-1
C 22-09-2018 10:15 Bavel JO12-2 Taxandria JO12-1 47376 4-5
C 22-09-2018 10:00 Sarto JO12-1 The Gunners JO12-1 48671 0-0
C 22-09-2018 10:00 ODC JO12-1 Emplina JO12-1 47461 6-3
C 22-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-2 Were Di JO12-1 47652 2-3
C 22-09-2018 09:00 Jong Brabant JO12-1 Bavel JO12-1 48031 3-6
C 22-09-2018 09:45 TSV Gudok JO12-1 Emplina JO12-2 48053 6-0
C 22-09-2018 10:00 Sliedrecht JO12-1 Nivo Sparta JO12-1 47149 6-1
C 22-09-2018 11:30 Woenselse Boys JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 48533 4-0
C 22-09-2018 10:00 Rijen JO12-1 UVV'40 JO12-1 47593 0-13
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Roosendaal JO12-1 MOC'17 JO12-1 8235 3-6
B 15-09-2018 11:00 Beek Vooruit JO12-1 Kogelvangers JO12-1 8261 7-3
B 08-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Roosendaal JO12-1 8391 11-0
B 08-09-2018 09:00 Kogelvangers JO12-1 MOC'17 JO12-1 7994 3-6
B 01-09-2018 09:00 Roosendaal JO12-1 Kogelvangers JO12-1 8110 5-2
B 01-09-2018 09:45 MOC'17 JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 8404 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-1 8 8 0 0 24 32 7 25 0
2 Kloetinge JO12-1 7 5 2 0 17 28 9 19 0
3 TSV Gudok JO12-1 9 4 2 3 14 30 24 6 0
4 UVV'40 JO12-1 9 3 1 5 10 15 29 -14 0
5 Sliedrecht JO12-1 8 3 0 5 9 23 30 -7 0
6 Unitas JO12-1 9 2 3 4 9 21 25 -4 0
7 Beek Vooruit JO12-1 10 3 0 7 9 29 34 -5 0
8 Woudrichem JO12-1 10 3 0 7 9 26 46 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO12-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 Beek Vooruit JO12-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-1 11 10 1 0 31 53 13 40 0
2 Woenselse Boys JO12-1 10 8 2 0 26 50 9 41 0
3 ODC JO12-1 10 7 1 2 22 46 31 15 0
4 Jong Brabant JO12-1 10 5 0 5 15 46 33 13 0
5 OJC ROSMALEN JO12-1 10 4 2 4 14 28 28 0 0
6 Sliedrecht JO12-1 9 4 1 4 13 29 33 -4 0
7 TSV Gudok JO12-1 11 4 1 6 13 25 27 -2 0
8 Best Vooruit JO12-1 11 3 2 6 11 36 39 -3 0
9 Beek Vooruit JO12-1 9 3 1 5 10 27 29 -2 0
10 Emplina JO12-1 10 3 0 7 9 30 46 -16 0
11 Nivo Sparta JO12-1 10 2 1 7 7 19 53 -34 0
12 Emplina JO12-2 11 2 0 9 6 17 65 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-1 3 3 0 0 9 22 4 18 0
2 MOC'17 JO12-1 3 2 0 1 6 13 10 3 0
3 Roosendaal JO12-1 3 1 0 2 3 8 19 -11 0
4 Kogelvangers JO12-1 3 0 0 3 0 8 18 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-07-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 23-07-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 30-07-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 06-08-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 19-07-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 26-07-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 02-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 09-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 03 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven