0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Junioren - JO14 - Beek Vooruit JO14-3

Teamleden

Spelers
Thomas Winkelman Keeper      
Luca Don        
Joppe Geurts        
Semmie Hoppenbrouwers        
Ruben Koks        
Julian Lammertsma        
Ivo Magielse        
Sven Mutsaers        
Nick Pulles        
Lex Sprenkels        
Loek Steffens        
Pieter Visschers        
Finn Volbers        
Matthias Wallenburg        
Bowie Zweers        
 
Overige teamleden
Patrick Geurts Leider/Trainer
Sander Pouw Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 10:30 JEKA JO14-1M Beek Vooruit JO14-3 S.B. (Sam) Vogels 116411 3 - 1
C 18-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO14-3 ONI JO14-1G P.R. Geurts 115748 3 - 9
C 11-05-2019 13:00 Sarto JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 A. (Alex) Hutten 116196 11 - 4
C 18-04-2019 19:00 Beek Vooruit JO14-3 Kogelvangers JO14-1 Afgeschermd 115769 4 - 13
C 13-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO14-3 TSC JO14-3 W. (Wichard) Tielemans 115710 1 - 6
C 10-04-2019 18:30 Roosendaal JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 M. (Marco) Albers 116218 7 - 0
C 06-04-2019 11:30 Boeimeer JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 L. (Laurens) Heikamp 116376 2 - 1
C 30-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO14-3 Bavel JO14-2 P.R. Geurts 116057 3 - 8
C 23-03-2019 10:15 Beek Vooruit JO14-3 TSC JO14-2 P.R. Geurts 116027 2 - 10
C 16-02-2019 12:30 Gesta JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 Afgeschermd 115550 7 - 0
C 09-02-2019 11:00 Beek Vooruit JO14-3 DIA JO14-2 P.R. Geurts 115481 2 - 4
V 26-01-2019 afgelast Beek Vooruit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3
V 19-01-2019 11:15 Beek Vooruit JO15-2 Beek Vooruit JO14-3
C 15-12-2018 11:15 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 S.J. (Sander) Pouw 97720 2 - 6
C 08-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-3 Groen Wit JO14-2 42397
C 08-12-2018 11:00 Wernhout JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 Afgeschermd 97730 2 - 5
C 01-12-2018 vervallen SV Reeshof JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 42431
C 01-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO14-3 TSV Gudok JO14-3 V.E (Vincent) leBruyn 97769 5 - 3
C 24-11-2018 11:45 Gilze JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 J. (Jan) v.d.Kaa 42228 0 - 3
C 17-11-2018 13:45 Beek Vooruit JO14-3 DIA JO14-3 M.G.A. (Mario) deHeer 97726 5 - 1
C 10-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-3 Wernhout JO14-1 43072
C 03-11-2018 12:00 ONI JO14-1G Beek Vooruit JO14-3 T. (Thomas) Heijblom 97718 5 - 4
C 03-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-3 ONI JO14-1G 42344
C 27-10-2018 vervallen UVV'40 JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 42301
C 27-10-2018 09:45 Beek Vooruit JO14-3 SAB JO14-1 M.C.F. (Maarten) Melief 42293 20 - 1
C 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-3 Internos JO14-1 M (Michael) Marijnissen 97734 7 - 2
C 13-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-3 TSC JO14-3 42185
C 13-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 M.C.F. (Maarten) Melief 97751
C 06-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO14-3 SV Reeshof JO14-3 P.R. Geurts 97710 3 - 2
C 06-10-2018 vervallen DIA JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 42886
C 29-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO14-3 UVV'40 JO14-2 J. (Jari) Heestermans 97707 16 - 1
C 29-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-3 Gesta JO14-1 42608
C 22-09-2018 12:30 Gesta JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 Afgeschermd 97702 3 - 2
C 22-09-2018 vervallen Internos JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 42447
B 15-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-3 Right'Oh JO14-1 J. (Jordan) Weterings 21214 1 - 13
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO14-3 Internos JO14-1 S.J. (Sander) Pouw 6790 3 - 8
B 01-09-2018 10:30 The Gunners JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 M.M.P. (Mike) Musters 6836 11 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 10:30 TSC JO14-2 ONI JO14-1G 152285 6-3
C 31-05-2019 19:00 TSC JO14-2 Gesta JO14-1 115580 4-1
C 25-05-2019 13:00 Sarto JO14-1 Bavel JO14-2 115497 5-1
C 25-05-2019 10:30 JEKA JO14-1M Beek Vooruit JO14-3 116411 3-1
C 25-05-2019 12:00 DIA JO14-2 Boeimeer JO14-1 116309 4-8
C 25-05-2019 12:30 TSC JO14-2 TSC JO14-3 116013 7-0
C 25-05-2019 11:30 ONI JO14-1G Kogelvangers JO14-1 115807 2-10
C 18-05-2019 10:30 TSC JO14-3 Gesta JO14-1 115671 9-2
C 18-05-2019 11:20 Bavel JO14-2 TSC JO14-2 115690 0-4
C 18-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO14-3 ONI JO14-1G 115748 3-9
C 18-05-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 DIA JO14-2 116193 10-1
C 18-05-2019 12:15 Kogelvangers JO14-1 JEKA JO14-1M 115471 10-0
C 18-05-2019 11:30 Boeimeer JO14-1 Sarto JO14-1 115579 3-4
C 16-05-2019 19:00 TSC JO14-3 DIA JO14-2 115692 4-1
C 11-05-2019 09:00 DIA JO14-2 TSC JO14-2 115824 1-8
C 11-05-2019 10:30 JEKA JO14-1M TSC JO14-3 115842 2-6
C 11-05-2019 12:00 ONI JO14-1G Roosendaal JO14-1 116120 0-8
C 11-05-2019 10:30 Kogelvangers JO14-1 Boeimeer JO14-1 116211 8-0
C 11-05-2019 12:30 Gesta JO14-1 Bavel JO14-2 115516 3-4
C 11-05-2019 13:00 Sarto JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 116196 11-4
C 04-05-2019 11:30 Boeimeer JO14-1 ONI JO14-1G 116333 5-1
C 04-05-2019 11:15 Bavel JO14-2 JEKA JO14-1M 115661 5-2
C 18-04-2019 19:00 Beek Vooruit JO14-3 Kogelvangers JO14-1 115769 4-13
C 17-04-2019 18:30 JEKA JO14-1M Sarto JO14-1 115787 2-1
C 13-04-2019 10:00 Sarto JO14-1 TSC JO14-2 116095 3-9
C 13-04-2019 10:45 JEKA JO14-1M Boeimeer JO14-1 116172 2-2
C 13-04-2019 11:00 DIA JO14-2 Gesta JO14-1 115444 2-6
C 13-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO14-3 TSC JO14-3 115710 1-6
C 13-04-2019 12:00 ONI JO14-1G Bavel JO14-2 116340 1-8
C 13-04-2019 12:15 Kogelvangers JO14-1 Roosendaal JO14-1 115411 1-1
C 10-04-2019 18:30 Bavel JO14-2 TSC JO14-3 116280 1-5
C 10-04-2019 18:30 TSC JO14-2 ONI JO14-1G 115836 0-0
C 10-04-2019 18:30 Roosendaal JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 116218 7-0
C 08-04-2019 19:00 Gesta JO14-1 Boeimeer JO14-1 115855 1-4
C 06-04-2019 12:30 Gesta JO14-1 Sarto JO14-1 115691 3-8
C 06-04-2019 10:30 TSC JO14-2 Kogelvangers JO14-1 115590 4-2
C 06-04-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 JEKA JO14-1M 115527 8-0
C 06-04-2019 11:30 Boeimeer JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 116376 2-1
C 06-04-2019 10:45 Bavel JO14-2 DIA JO14-2 116409 4-3
C 06-04-2019 10:30 TSC JO14-3 ONI JO14-1G 115452 5-2
C 30-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO14-3 Bavel JO14-2 116057 3-8
C 30-03-2019 10:00 ONI JO14-1G JEKA JO14-1M 116319 3-3
C 30-03-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 Sarto JO14-1 115792 5-1
C 23-03-2019 10:45 JEKA JO14-1M DIA JO14-2 116432 1-0
C 23-03-2019 11:30 Boeimeer JO14-1 Roosendaal JO14-1 115778 0-2
C 23-03-2019 10:15 Beek Vooruit JO14-3 TSC JO14-2 116027 2-10
C 23-03-2019 12:00 ONI JO14-1G Gesta JO14-1 116054 3-2
C 23-03-2019 12:15 Kogelvangers JO14-1 Bavel JO14-2 115829 5-3
C 23-03-2019 13:00 Sarto JO14-1 TSC JO14-3 116293 4-1
C 16-03-2019 09:00 DIA JO14-2 Kogelvangers JO14-1 116377 0-8
C 09-03-2019 12:15 Kogelvangers JO14-1 Gesta JO14-1 116247 3-1
C 09-03-2019 11:30 Boeimeer JO14-1 TSC JO14-2 115607 0-4
C 09-03-2019 10:30 TSC JO14-3 Roosendaal JO14-1 115739 2-5
C 23-02-2019 12:15 Kogelvangers JO14-1 TSC JO14-3 116236 4-1
C 23-02-2019 12:30 Gesta JO14-1 Roosendaal JO14-1 115485 2-8
C 23-02-2019 13:00 Sarto JO14-1 DIA JO14-2 115631 2-2
C 16-02-2019 13:00 Sarto JO14-1 Kogelvangers JO14-1 115932 4-3
C 16-02-2019 08:30 TSC JO14-3 Boeimeer JO14-1 115967 1-0
C 16-02-2019 11:00 DIA JO14-2 ONI JO14-1G 116453 2-2
C 16-02-2019 11:15 Bavel JO14-2 Roosendaal JO14-1 116241 1-2
C 16-02-2019 12:30 TSC JO14-2 JEKA JO14-1M 115904 3-0
C 16-02-2019 12:30 Gesta JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 115550 7-0
C 09-02-2019 10:15 JEKA JO14-1M Gesta JO14-1 115954 3-3
C 09-02-2019 12:00 ONI JO14-1G Sarto JO14-1 116381 3-8
C 09-02-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 TSC JO14-2 116048 1-2
C 09-02-2019 11:30 Boeimeer JO14-1 Bavel JO14-2 115973 5-1
C 09-02-2019 11:00 Beek Vooruit JO14-3 DIA JO14-2 115481 2-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 11:30 TSV Gudok JO14-3 DIA JO14-3 97768 5-4
C 12-01-2019 10:00 DIA JO14-3 SAB JO14-1 97721 4-0
C 12-01-2019 12:30 TSC JO14-3 UVV'40 JO14-2 97722 16-1
C 15-12-2018 12:30 Gesta JO14-1 ONI JO14-1G 42178 5-4
C 15-12-2018 10:30 SV Reeshof JO14-3 SAB JO14-1 97712 3-0
C 15-12-2018 11:15 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 97720 2-6
C 15-12-2018 12:30 DIA JO14-3 Wernhout JO14-1 42870 3-4
C 15-12-2018 10:15 Internos JO14-1 UVV'40 JO14-2 42839 7-0
C 15-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO14-2 Gilze JO14-1 97758 0-2
C 08-12-2018 13:15 Gilze JO14-1 SV Reeshof JO14-3 43063 1-0
C 08-12-2018 12:15 TSC JO14-3 Groen Wit JO14-2 42901 7-0
C 08-12-2018 10:15 Internos JO14-1 DIA JO14-3 42200 5-2
C 08-12-2018 11:00 Wernhout JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 97730 2-5
C 08-12-2018 12:30 Gesta JO14-1 SAB JO14-1 42300 17-2
C 08-12-2018 11:55 TSV Gudok JO14-3 UVV'40 JO14-2 97770 5-8
C 08-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-2 ONI JO14-1G 97757 1-5
C 01-12-2018 10:30 TSC JO14-3 Gesta JO14-1 97729 2-3
C 01-12-2018 12:45 SAB JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 97756 0-8
C 01-12-2018 13:00 Groen Wit JO14-2 Internos JO14-1 42471 2-6
C 01-12-2018 11:30 UVV'40 JO14-2 SV Reeshof JO14-3 42203 4-4
C 01-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO14-3 TSV Gudok JO14-3 97769 5-3
C 01-12-2018 12:00 ONI JO14-1G Gilze JO14-1 42634 5-1
C 24-11-2018 12:30 Gesta JO14-1 Groen Wit JO14-2 42580 13-4
C 24-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-2 UVV'40 JO14-2 97755 3-0
C 24-11-2018 11:45 Gilze JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 42228 0-3
C 24-11-2018 11:00 Wernhout JO14-1 SAB JO14-1 97727 10-1
C 24-11-2018 10:15 Internos JO14-1 TSC JO14-3 97728 0-9
C 24-11-2018 09:00 SV Reeshof JO14-3 ONI JO14-1G 43087 2-5
C 17-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-2 Gesta JO14-1 97754 0-8
C 17-11-2018 12:00 ONI JO14-1G TSC JO14-3 97725 0-4
C 17-11-2018 11:30 UVV'40 JO14-2 Wernhout JO14-1 97724 1-9
C 17-11-2018 13:00 SAB JO14-1 Groen Wit JO14-2 42523 2-5
C 17-11-2018 12:00 SV Reeshof JO14-3 Internos JO14-1 42922 0-7
C 17-11-2018 13:15 Gilze JO14-1 TSV Gudok JO14-3 97767 4-0
C 17-11-2018 13:45 Beek Vooruit JO14-3 DIA JO14-3 97726 5-1
C 10-11-2018 12:30 Wernhout JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 97753 3-3
C 10-11-2018 12:30 Gesta JO14-1 Gilze JO14-1 42219 4-2
C 10-11-2018 11:15 TSV Gudok JO14-3 SV Reeshof JO14-3 97766 4-5
C 10-11-2018 10:15 Internos JO14-1 ONI JO14-1G 97723 3-4
C 03-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO14-2 TSV Gudok JO14-3 97765 2-3
C 03-11-2018 12:00 ONI JO14-1G Beek Vooruit JO14-3 97718 5-4
C 03-11-2018 12:30 SV Reeshof JO14-3 Gesta JO14-1 43165 2-7
C 03-11-2018 12:00 SAB JO14-1 TSC JO14-3 42841 1-12
C 03-11-2018 13:15 Gilze JO14-1 Groen Wit JO14-2 97717 6-2
C 03-11-2018 11:30 UVV'40 JO14-2 DIA JO14-3 97719 0-7
C 03-11-2018 11:00 Wernhout JO14-1 Internos JO14-1 42601 1-5
C 29-10-2018 19:30 TSV Gudok JO14-3 SAB JO14-1 97771 5-0
C 27-10-2018 14:25 TSV Gudok JO14-3 ONI JO14-1G 97764 2-9
C 27-10-2018 12:30 Gesta JO14-1 Wernhout JO14-1 97716 7-0
C 27-10-2018 09:45 Beek Vooruit JO14-3 SAB JO14-1 42293 20-1
C 27-10-2018 10:15 Internos JO14-1 Gilze JO14-1 43052 1-0
C 27-10-2018 09:00 DIA JO14-3 Beek Vooruit JO14-2 97752 1-2
C 27-10-2018 10:30 TSC JO14-3 SV Reeshof JO14-3 42905 9-1
C 27-10-2018 13:00 Groen Wit JO14-2 UVV'40 JO14-2 42630 5-1
C 20-10-2018 10:00 DIA JO14-3 Groen Wit JO14-2 97733 9-4
C 20-10-2018 11:00 Wernhout JO14-1 SV Reeshof JO14-3 42296 5-1
C 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-3 Internos JO14-1 97734 7-2
C 20-10-2018 09:30 UVV'40 JO14-2 Gesta JO14-1 97735 0-13
C 13-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-3 TSC JO14-3 42185 0-0
C 13-10-2018 13:15 Groen Wit JO14-2 ONI JO14-1G 42880 0-0
C 13-10-2018 11:00 Wernhout JO14-1 Groen Wit JO14-2 42755 9-1
C 13-10-2018 13:15 SAB JO14-1 DIA JO14-3 43155 0-0
C 13-10-2018 12:30 Gesta JO14-1 UVV'40 JO14-2 42417 0-0
C 13-10-2018 12:00 ONI JO14-1G UVV'40 JO14-2 97715 11-1
C 13-10-2018 11:00 TSV Gudok JO14-3 TSC JO14-3 97763 1-8
C 13-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 97751 0-0
C 13-10-2018 12:30 Gesta JO14-1 Internos JO14-1 97713 8-2
C 13-10-2018 13:15 Gilze JO14-1 DIA JO14-3 97714 2-2
C 06-10-2018 12:00 SV Reeshof JO14-3 Groen Wit JO14-2 42585 0-0
C 06-10-2018 09:00 DIA JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 42886 0-0
C 06-10-2018 10:30 TSC JO14-3 Wernhout JO14-1 42662 5-4
C 06-10-2018 10:15 Internos JO14-1 Gesta JO14-1 42846 0-0
C 06-10-2018 11:30 UVV'40 JO14-2 Gilze JO14-1 97711 1-8
C 06-10-2018 10:15 Internos JO14-1 TSV Gudok JO14-3 97762 8-1
C 06-10-2018 09:00 DIA JO14-3 Gesta JO14-1 42820 1-8
C 06-10-2018 14:15 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-2 97750 5-0
C 06-10-2018 12:45 SAB JO14-1 ONI JO14-1G 97709 0-11
C 06-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO14-3 SV Reeshof JO14-3 97710 3-2
C 29-09-2018 13:15 Gilze JO14-1 TSC JO14-3 42304 0-0
C 29-09-2018 11:30 SAB JO14-1 Wernhout JO14-1 42398 0-0
C 29-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO14-3 Gesta JO14-1 42608 0-0
C 29-09-2018 12:00 ONI JO14-1G DIA JO14-3 42351 0-0
C 29-09-2018 13:30 Beek Vooruit JO14-2 TSC JO14-3 97749 0-7
C 29-09-2018 13:45 SV Reeshof JO14-3 DIA JO14-3 97706 1-1
C 29-09-2018 13:15 Gilze JO14-1 Wernhout JO14-1 97708 4-1
C 29-09-2018 12:30 SAB JO14-1 Internos JO14-1 97705 0-14
C 29-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO14-3 UVV'40 JO14-2 97707 16-1
C 29-09-2018 12:40 TSV Gudok JO14-3 Gesta JO14-1 97761 1-8
C 29-09-2018 12:00 ONI JO14-1G Groen Wit JO14-2 97704 10-3
C 22-09-2018 10:15 Internos JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 42447 0-0
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO14-2 ONI JO14-1G 43143 0-0
C 22-09-2018 12:30 Gesta JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 97702 3-2
C 22-09-2018 15:55 Groen Wit JO14-2 SV Reeshof JO14-3 97701 2-4
C 22-09-2018 11:00 Wernhout JO14-1 TSV Gudok JO14-3 97760 4-2
C 22-09-2018 14:15 TSC JO14-3 Gilze JO14-1 97703 2-0
C 22-09-2018 10:15 Internos JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 97748 6-0
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO14-2 SAB JO14-1 43146 6-2
C 22-09-2018 09:00 DIA JO14-3 ONI JO14-1G 97700 0-9
C 22-09-2018 09:00 DIA JO14-3 Gilze JO14-1 43035 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Internos JO14-1 The Gunners JO14-1 6796 0-6
B 15-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-3 Right'Oh JO14-1 21214 1-13
B 08-09-2018 13:30 Right'Oh JO14-1 The Gunners JO14-1 21213 9-0
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO14-3 Internos JO14-1 6790 3-8
B 01-09-2018 10:15 Internos JO14-1 Right'Oh JO14-1 21212 0-6
B 01-09-2018 10:30 The Gunners JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 6836 11-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO14-2 11 11 0 0 33 61 13 48 0
2 Roosendaal JO14-1 11 9 1 1 28 57 10 47 0
3 Kogelvangers JO14-1 11 8 1 2 25 67 20 47 0
4 Sarto JO14-1 11 7 1 3 22 51 36 15 0
5 TSC JO14-3 11 7 0 4 21 40 29 11 0
6 Boeimeer JO14-1 11 5 1 5 16 29 29 0 0
7 Bavel JO14-2 11 5 0 6 15 36 38 -2 0
8 JEKA JO14-1M 11 3 3 5 12 18 42 -24 0
9 ONI JO14-1G 11 2 2 7 8 29 60 -31 0
10 Gesta JO14-1 11 2 1 8 7 31 48 -17 0
11 DIA JO14-2 11 1 2 8 5 20 55 -35 0
12 Beek Vooruit JO14-3 11 0 0 11 0 21 80 -59 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gesta JO14-1 13 13 0 0 39 104 22 82 0
2 TSC JO14-3 11 10 0 1 30 81 11 70 0
3 ONI JO14-1G 12 10 0 2 30 78 26 52 0
4 Beek Vooruit JO14-3 11 9 0 2 27 76 22 54 0
5 Internos JO14-1 13 9 0 4 27 66 34 32 0
6 Wernhout JO14-1 12 6 1 5 19 52 38 14 0
7 Gilze JO14-1 12 6 1 5 19 30 21 9 0
8 DIA JO14-3 12 3 2 7 11 35 45 -10 0
9 SV Reeshof JO14-3 12 3 2 7 11 25 48 -23 0
10 Beek Vooruit JO14-2 11 3 1 7 10 19 40 -21 0
11 TSV Gudok JO14-3 12 3 0 9 9 32 65 -33 0
12 Groen Wit JO14-2 12 3 0 9 9 35 73 -38 0
13 UVV'40 JO14-2 13 2 1 10 7 24 106 -82 0
14 SAB JO14-1 12 0 0 12 0 9 115 -106 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Right'Oh Jo14-1 3 3 0 0 9 28 1 27 0
2 The Gunners JO14-1 3 2 0 1 6 17 10 7 0
3 Internos JO14-1 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
4 Beek Vooruit JO14-3 3 0 0 3 0 5 32 -27 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:45 - 18:45 K A3 + A4 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-07-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 18-07-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 25-07-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 04 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven