0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Junioren - JO14 - Beek Vooruit JO14-2

Teamleden

Spelers
Rick Schoone Keeper      
Kurt Bastiaansen        
Sem van den Berg        
Anne Biemans        
Lucas Boons        
Vic Chatrer        
Joris Hehewerth        
Daan Janssen        
Guillaume Lemaire        
Yassine Moukhtari        
Lucas Ouwerkerk        
Bjorn Verbaan        
Ike Visser        
Wouter Vonk        
 
Overige teamleden
Christ van den Berg Leider
Joost Schoone Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 10:00 Boeimeer JO14-2 SAB JO14-1
C 09-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO14-2 DIA JO14-3
C 09-03-2019 10:00 Internos JO14-1 TSV Gudok JO14-4
C 09-03-2019 08:30 TSC JO14-4 UVV'40 JO14-2
C 09-03-2019 11:00 Wernhout JO14-1 TPO ST TPO/DHV/VOV JO14-1
C 09-03-2019 12:45 Groen Wit JO14-2 Lepelstraatse Boys JO14-1
C 16-03-2019 13:00 UVV'40 JO14-2 Boeimeer JO14-2
C 16-03-2019 13:00 SAB JO14-1 TSC JO14-4
C 16-03-2019 11:30 TSV Gudok JO14-4 Beek Vooruit JO14-2
C 16-03-2019 11:00 Lepelstraatse Boys JO14-1 Internos JO14-1
C 16-03-2019 11:00 TPO ST TPO/DHV/VOV JO14-1 Groen Wit JO14-2
C 16-03-2019 09:00 DIA JO14-3 Wernhout JO14-1
C 23-03-2019 08:30 TSC JO14-4 Lepelstraatse Boys JO14-1
C 23-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO14-2 Boeimeer JO14-2
C 23-03-2019 10:15 Internos JO14-1 TPO ST TPO/DHV/VOV JO14-1
C 23-03-2019 11:00 Wernhout JO14-1 UVV'40 JO14-2
C 23-03-2019 11:30 TSV Gudok JO14-4 DIA JO14-3
C 23-03-2019 13:00 Groen Wit JO14-2 SAB JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO14-2 Wernhout JO14-1 C. (Corne) Oostvogels 116025 1 - 3
C 09-02-2019 10:15 Internos JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 J.P. (Jorik) Vissers 115601 9 - 0
V 26-01-2019 afgelast Beek Vooruit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3
C 15-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO14-2 Gilze JO14-1 C. (Christ) van denBerg 97758 0 - 2
C 08-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-2 ONI JO14-1G Afgeschermd 97757 1 - 5
C 08-12-2018 vervallen Boeimeer JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 42824
C 01-12-2018 12:45 SAB JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 Afgeschermd 97756 0 - 8
C 01-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-2 Gloria UC JO14-1 43078
C 24-11-2018 vervallen TSV Gudok JO14-3 Beek Vooruit JO14-2 42742
C 24-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-2 UVV\'40 JO14-2 J. (Jorg) Feskens 97755 3 - 0
C 17-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-2 Gesta JO14-1 Afgeschermd 97754 0 - 8
C 10-11-2018 12:30 Wernhout JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 Afgeschermd 97753 3 - 3
C 10-11-2018 vervallen Bavel JO14-2 Beek Vooruit JO14-2 42891
C 03-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO14-2 TSV Gudok JO14-3 B.A.A.J. (Bjorn) vanOpstal 97765 2 - 3
C 27-10-2018 vervallen Roosendaal JO14-2 Beek Vooruit JO14-2 42606
C 27-10-2018 09:00 DIA JO14-3 Beek Vooruit JO14-2 B.J. (Bas) Molendijk 97752 1 - 2
C 13-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 M.C.F. (Maarten) Melief 97751
C 06-10-2018 14:15 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-2 M. (Maik) Schrama 97750 5 - 0
C 06-10-2018 vervallen SV Reeshof JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 42208
C 29-09-2018 13:30 Beek Vooruit JO14-2 TSC JO14-3 B.B. (Berend) Broekman 97749 0 - 7
C 29-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-2 Achtmaal JO14-1 43006
C 22-09-2018 10:15 Internos JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 P.J.P. (Paul) Folkersma 97748 6 - 0
B 15-09-2018 10:15 Beek Vooruit JO14-2 Boeimeer JO14-1 D (Danny) Buitenhuis 6880 0 - 7
B 08-09-2018 12:15 Kogelvangers JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 Afgeschermd 6857 16 - 1
B 01-09-2018 15:05 Beek Vooruit JO14-2 SPS JO14-1 M. (Martijn) van derMaas 6693 2 - 13
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-02-2019 12:00 Boeimeer JO14-2 DIA JO14-3 116043 0-0
C 23-02-2019 14:00 Groen Wit JO14-2 UVV'40 JO14-2 115864 0-0
C 16-02-2019 11:00 Lepelstraatse Boys JO14-1 TSV Gudok JO14-4 150008 2-5
C 16-02-2019 11:30 UVV'40 JO14-2 SAB JO14-1 116017 5-1
C 16-02-2019 11:00 TPO ST TPO/DHV/VOV JO14-1 TSC JO14-4 115649 5-12
C 16-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO14-2 Wernhout JO14-1 116025 1-3
C 16-02-2019 10:00 Boeimeer JO14-2 Groen Wit JO14-2 116167 6-5
C 16-02-2019 09:00 DIA JO14-3 Internos JO14-1 115830 1-4
C 09-02-2019 11:30 TSV Gudok JO14-4 TPO ST TPO/DHV/VOV JO14-1 116359 1-6
C 09-02-2019 11:00 Wernhout JO14-1 Boeimeer JO14-2 116151 2-2
C 09-02-2019 10:15 Internos JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 115601 9-0
C 09-02-2019 08:30 TSC JO14-4 DIA JO14-3 115455 6-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 11:30 Boeimeer JO14-1 TSV Gudok JO14-3 42714 0-0
C 13-10-2018 11:15 Bavel JO14-2 Sarto JO14-2 43046 0-0
C 13-10-2018 11:00 Gloria UC JO14-1 The Gunners JO14-1 42562 0-0
C 13-10-2018 10:15 Roosendaal JO14-2 SV Reeshof JO14-1 42877 0-0
C 13-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO14-2 DIA JO14-2 43121 0-0
C 13-10-2018 08:45 Zwaluwe JO14-1G Achtmaal JO14-1 42822 0-0
C 06-10-2018 11:00 DIA JO14-2 Roosendaal JO14-2 42903 0-0
C 06-10-2018 11:30 TSV Gudok JO14-3 Bavel JO14-2 42402 0-0
C 06-10-2018 12:00 SV Reeshof JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 42208 0-0
C 06-10-2018 13:00 Sarto JO14-2 Gloria UC JO14-1 42567 0-0
C 06-10-2018 13:00 Achtmaal JO14-1 Boeimeer JO14-1 42833 0-0
C 06-10-2018 12:30 The Gunners JO14-1 Zwaluwe JO14-1G 42461 0-0
C 29-09-2018 13:45 SV Reeshof JO14-1 The Gunners JO14-1 42879 0-0
C 29-09-2018 11:00 Gloria UC JO14-1 Boeimeer JO14-1 42388 0-0
C 29-09-2018 11:15 DIA JO14-2 TSV Gudok JO14-3 42193 0-0
C 29-09-2018 10:15 Roosendaal JO14-2 Sarto JO14-2 43064 0-0
C 29-09-2018 13:15 Beek Vooruit JO14-2 Achtmaal JO14-1 43006 0-0
C 29-09-2018 08:45 Zwaluwe JO14-1G Bavel JO14-2 42250 0-0
C 22-09-2018 11:15 Bavel JO14-2 Gloria UC JO14-1 43043 0-0
C 22-09-2018 11:30 Boeimeer JO14-1 Roosendaal JO14-2 43106 0-0
C 22-09-2018 11:30 TSV Gudok JO14-3 Zwaluwe JO14-1G 42934 0-0
C 22-09-2018 13:00 Sarto JO14-2 SV Reeshof JO14-1 42743 0-0
C 22-09-2018 13:00 Achtmaal JO14-1 DIA JO14-2 42857 0-0
C 22-09-2018 10:15 The Gunners JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 42805 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Beek Vooruit JO14-2 Boeimeer JO14-1 6880 0-7
B 15-09-2018 12:15 Kogelvangers JO14-1 SPS JO14-1 6942 2-0
B 08-09-2018 11:30 SPS JO14-1 Boeimeer JO14-1 6805 10-0
B 08-09-2018 12:15 Kogelvangers JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 6857 16-1
B 01-09-2018 11:30 Boeimeer JO14-1 Kogelvangers JO14-1 6932 3-6
B 01-09-2018 15:05 Beek Vooruit JO14-2 SPS JO14-1 6693 2-13

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO14-4 2 2 0 0 6 18 6 12 0
2 Internos JO14-1 2 2 0 0 6 13 1 12 0
3 Wernhout JO14-1 2 1 1 0 4 5 3 2 0
4 Boeimeer JO14-2 2 1 1 0 4 8 7 1 0
5 UVV'40 JO14-2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
6 TPO ST TPO/DHV/VOV JO14-1 2 1 0 1 3 11 13 -2 0
7 TSV Gudok JO14-4 2 1 0 1 3 6 8 -2 0
8 Groen Wit JO14-2 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
9 Lepelstraatse Boys JO14-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
10 SAB JO14-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
11 DIA JO14-3 2 0 0 2 0 2 10 -8 0
12 Beek Vooruit JO14-2 2 0 0 2 0 1 12 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gesta JO14-1 13 13 0 0 39 104 22 82 0
2 TSC JO14-3 11 10 0 1 30 81 11 70 0
3 ONI JO14-1G 12 10 0 2 30 78 26 52 0
4 Beek Vooruit JO14-3 11 9 0 2 27 76 22 54 0
5 Internos JO14-1 13 9 0 4 27 66 34 32 0
6 Wernhout JO14-1 12 6 1 5 19 52 38 14 0
7 Gilze JO14-1 12 6 1 5 19 30 21 9 0
8 DIA JO14-3 12 3 2 7 11 35 45 -10 0
9 SV Reeshof JO14-3 12 3 2 7 11 25 48 -23 0
10 Beek Vooruit JO14-2 11 3 1 7 10 19 40 -21 0
11 TSV Gudok JO14-3 12 3 0 9 9 32 65 -33 0
12 Groen Wit JO14-2 12 3 0 9 9 35 73 -38 0
13 UVV'40 JO14-2 13 2 1 10 7 24 106 -82 0
14 SAB JO14-1 12 0 0 12 0 9 115 -106 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kogelvangers JO14-1 3 3 0 0 9 24 4 20 0
2 SPS JO14-1 3 2 0 1 6 23 4 19 0
3 Boeimeer JO14-1 3 1 0 2 3 10 16 -6 0
4 Beek Vooruit JO14-2 3 0 0 3 0 3 36 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-07-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 18-07-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 25-07-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 03 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven