0243 Onder 14 competitie (najaar)

Junioren - JO14 - Beek Vooruit JO14-1

Teamleden

Spelers
Ted van Gils Keeper      
Douwe Berghuis        
Cas Bierens        
Tijn Donkers        
Sebastiaan Franken        
Sem Frerejean        
Daan Frerejean        
Sten Heijmans        
Lars Martens        
Max Mulders        
Stijn Poppelaars        
Max Poppelaars        
Bram Wisse        
 
Overige teamleden
Rene van den Enden Trainer
Martin Poppelaars Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 15-12-2018 09:45 De Alblas JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 J.L. (Jan Leendert) de Beer 78585 Sportpark Souburgh 09:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 09:45 De Alblas JO14-1 Beek Vooruit JO14-1
C 15-12-2018 10:15 TSC JO14-2 FC Dordrecht Amateurs JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO14-1 DSE JO14-1 42384 2-0
C 08-12-2018 12:30 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 Oranje Wit JO14-1 95424 2-2
C 08-12-2018 09:00 Dubbeldam JO14-1 Right'Oh JO14-1 42290 3-0
C 08-12-2018 08:30 De Alblas JO14-1 VV Papendrecht JO14-1 78592 4-0
C 08-12-2018 11:30 RCD JO14-1 TSC JO14-2 43141 2-1
C 01-12-2018 11:30 Groen Wit JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 42251 3-3
C 01-12-2018 11:30 DSE JO14-1 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 42757 1-2
C 01-12-2018 12:00 Oranje Wit JO14-1 Dubbeldam JO14-1 95423 1-2
C 01-12-2018 12:30 TSC JO14-2 De Alblas JO14-1 78591 1-2
C 01-12-2018 13:30 Right'Oh JO14-1 RCD JO14-1 42477 4-3
C 24-11-2018 09:00 Dubbeldam JO14-1 Groen Wit JO14-1 42688 0-0
C 24-11-2018 09:30 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 VV Papendrecht JO14-1 42726 5-0
C 24-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO14-1 Oranje Wit JO14-1 95422 5-0
C 24-11-2018 11:30 DSE JO14-1 TSC JO14-2 43047 1-1
C 24-11-2018 08:30 De Alblas JO14-1 RCD JO14-1 78590 7-0
C 17-11-2018 09:00 Dubbeldam JO14-1 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 43084 5-0
C 17-11-2018 12:30 VV Papendrecht JO14-1 DSE JO14-1 42321 6-1
C 17-11-2018 11:00 RCD JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 42802 1-4
C 17-11-2018 11:00 Groen Wit JO14-1 TSC JO14-2 42574 3-1
C 17-11-2018 13:30 Right'Oh JO14-1 De Alblas JO14-1 78589 3-0
C 10-11-2018 09:30 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 Right'Oh JO14-1 42382 1-1
C 10-11-2018 08:30 De Alblas JO14-1 Dubbeldam JO14-1 78588 3-0
C 10-11-2018 09:50 Beek Vooruit JO14-1 VV Papendrecht JO14-1 43094 4-2
C 10-11-2018 11:30 DSE JO14-1 Groen Wit JO14-1 42485 1-2
C 10-11-2018 12:30 TSC JO14-2 Oranje Wit JO14-1 95420 5-2
C 03-11-2018 13:30 Right'Oh JO14-1 Groen Wit JO14-1 42944 2-3
C 03-11-2018 12:30 RCD JO14-1 VV Papendrecht JO14-1 42611 4-2
C 03-11-2018 09:30 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 42858 2-3
C 03-11-2018 09:00 Dubbeldam JO14-1 TSC JO14-2 42418 5-2
C 03-11-2018 08:30 De Alblas JO14-1 Oranje Wit JO14-1 95419 3-4
C 27-10-2018 14:30 Groen Wit JO14-1 De Alblas JO14-1 78586 4-3
C 27-10-2018 12:30 TSC JO14-2 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 42760 0-0
C 27-10-2018 12:00 Oranje Wit JO14-1 RCD JO14-1 95418 5-2
C 27-10-2018 11:30 DSE JO14-1 Dubbeldam JO14-1 42302 1-1
C 27-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO14-1 BSC JO14-1 42528 0-0
C 27-10-2018 09:00 VV Papendrecht JO14-1 Right'Oh JO14-1 42860 0-5
C 20-10-2018 11:00 RCD JO14-1 DSE JO14-1 42814 6-1
C 13-10-2018 09:30 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 Groen Wit JO14-1 42733 0-7
C 13-10-2018 09:00 Dubbeldam JO14-1 BSC JO14-1 42268 0-0
C 13-10-2018 09:00 VV Papendrecht JO14-1 Oranje Wit JO14-1 95417 0-1
C 13-10-2018 13:30 Right'Oh JO14-1 TSC JO14-2 42797 3-2
C 06-10-2018 12:30 BSC JO14-1 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 42840 0-0
C 06-10-2018 12:30 Oranje Wit JO14-2 Right'Oh JO14-1 43042 0-0
C 06-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO14-1 Dubbeldam JO14-1 42316 7-5
C 06-10-2018 12:30 TSC JO14-2 VV Papendrecht JO14-1 42306 1-1
C 06-10-2018 12:50 DSE JO14-1 De Alblas JO14-1 78584 0-2
C 06-10-2018 14:05 Groen Wit JO14-1 RCD JO14-1 42836 4-3
C 06-10-2018 12:30 Oranje Wit JO14-1 Right'Oh JO14-1 95416 1-3
C 29-09-2018 08:30 RCD JO14-1 Dubbeldam JO14-1 43107 1-3
C 29-09-2018 08:30 De Alblas JO14-1 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 78583 6-0
C 29-09-2018 09:00 VV Papendrecht JO14-1 Groen Wit JO14-1 42356 1-6
C 29-09-2018 11:45 Oranje Wit JO14-2 DSE JO14-1 42882 0-0
C 29-09-2018 14:35 TSC JO14-2 BSC JO14-1 42239 1-10
C 29-09-2018 13:30 Right'Oh JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 42558 4-3
C 29-09-2018 11:45 Oranje Wit JO14-1 DSE JO14-1 95415 1-3
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO14-1 TSC JO14-2 42525 8-2
C 22-09-2018 11:30 DSE JO14-1 Right'Oh JO14-1 43057 4-0
C 22-09-2018 13:00 Groen Wit JO14-1 Oranje Wit JO14-2 42666 0-0
C 22-09-2018 12:30 BSC JO14-1 De Alblas JO14-1 78582 11-2
C 22-09-2018 09:30 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 RCD JO14-1 43044 3-2
C 22-09-2018 14:30 Groen Wit JO14-1 Oranje Wit JO14-1 95414 7-2
C 22-09-2018 09:00 Dubbeldam JO14-1 VV Papendrecht JO14-1 42596 6-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO14-1 UVV'40 JO14-1 6684 1-6
B 15-09-2018 11:00 Gloria UC JO14-1 Viola JO14-1 6813 6-2
B 08-09-2018 11:00 Gloria UC JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 6699 6-15
B 08-09-2018 12:00 Viola JO14-1 UVV'40 JO14-1 6719 0-15
B 01-09-2018 13:00 UVV'40 JO14-1 Gloria UC JO14-1 6773 17-4
B 01-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO14-1 Viola JO14-1 6791 11-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO14-1 9 8 1 0 25 39 16 23 0
2 Beek Vooruit JO14-1 9 7 1 1 22 39 19 20 0
3 Dubbeldam JO14-1 9 6 1 2 19 30 15 15 0
4 Right'Oh Jo14-1 10 6 1 3 19 25 20 5 0
5 De Alblas JO14-1 9 6 0 3 18 30 12 18 0
6 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 9 3 2 4 11 15 27 -12 0
7 Oranje Wit JO14-1 10 3 1 6 10 19 32 -13 0
8 RCD JO14-1 10 3 0 7 9 24 34 -10 0
9 DSE JO14-1 10 2 2 6 8 13 23 -10 0
10 TSC JO14-2 9 1 2 6 5 16 27 -11 0
11 VV Papendrecht JO14-1 10 1 1 8 4 12 37 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO14-1 3 3 0 0 9 38 5 33 0
2 Beek Vooruit JO14-1 3 2 0 1 6 27 13 14 0
3 Gloria UC JO14-1 3 1 0 2 3 16 34 -18 0
4 Viola JO14-1 3 0 0 3 0 3 32 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 10-07-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 17-07-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 24-07-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 31-07-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 07-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 14-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 12-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 19-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 26-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 02-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 09-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 16-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven