0243 Onder 14 competitie (najaar)

Junioren - JO14 - Beek Vooruit JO14-1

Teamleden

Spelers
Ted van Gils Keeper      
Douwe Berghuis        
Cas Bierens        
Tijn Donkers        
Sebastiaan Franken        
Sem Frerejean        
Daan Frerejean        
Sten Heijmans        
Lars Martens        
Max Mulders        
Stijn Poppelaars        
Max Poppelaars        
Bram Wisse        
 
Overige teamleden
Rene van den Enden Trainer
Martin Poppelaars Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2018 08:30 De Alblas JO14-1 Beek Vooruit JO14-1
C 20-10-2018 11:00 RCD JO14-1 DSE JO14-1
C 27-10-2018 14:40 Groen Wit JO14-1 De Alblas JO14-1
C 27-10-2018 12:30 TSC JO14-2 FC Dordrecht Amateurs JO14-1
C 27-10-2018 12:00 Oranje Wit JO14-1 RCD JO14-1
C 27-10-2018 11:30 DSE JO14-1 Dubbeldam JO14-1
C 27-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO14-1 BSC JO14-1
C 27-10-2018 09:00 VV Papendrecht JO14-1 Right'Oh JO14-1
C 03-11-2018 13:30 Right'Oh JO14-1 Groen Wit JO14-1
C 03-11-2018 11:00 RCD JO14-1 VV Papendrecht JO14-1
C 03-11-2018 09:30 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 Beek Vooruit JO14-1
C 03-11-2018 09:00 Dubbeldam JO14-1 TSC JO14-2
C 03-11-2018 08:30 De Alblas JO14-1 Oranje Wit JO14-1
C 10-11-2018 08:30 De Alblas JO14-1 Dubbeldam JO14-1
C 10-11-2018 09:30 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 Right'Oh JO14-1
C 10-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO14-1 VV Papendrecht JO14-1
C 10-11-2018 11:30 DSE JO14-1 Groen Wit JO14-1
C 10-11-2018 12:30 TSC JO14-2 Oranje Wit JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 09:00 VV Papendrecht JO14-1 Oranje Wit JO14-1 95417 0-1
C 13-10-2018 13:30 Right'Oh JO14-1 TSC JO14-2 42797 3-2
C 13-10-2018 09:30 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 Groen Wit JO14-1 42733 0-7
C 13-10-2018 09:00 Dubbeldam JO14-1 BSC JO14-1 42268 0-0
C 06-10-2018 12:30 Oranje Wit JO14-2 Right'Oh JO14-1 43042 0-0
C 06-10-2018 14:05 Groen Wit JO14-1 RCD JO14-1 42836 4-3
C 06-10-2018 12:30 BSC JO14-1 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 42840 0-0
C 06-10-2018 12:30 TSC JO14-2 VV Papendrecht JO14-1 42306 1-1
C 06-10-2018 12:50 DSE JO14-1 De Alblas JO14-1 78584 0-2
C 06-10-2018 12:30 Oranje Wit JO14-1 Right'Oh JO14-1 95416 1-3
C 06-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO14-1 Dubbeldam JO14-1 42316 7-5
C 29-09-2018 13:30 Right'Oh JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 42558 4-3
C 29-09-2018 14:35 TSC JO14-2 BSC JO14-1 42239 1-10
C 29-09-2018 11:45 Oranje Wit JO14-2 DSE JO14-1 42882 0-0
C 29-09-2018 08:30 RCD JO14-1 Dubbeldam JO14-1 43107 1-3
C 29-09-2018 09:00 VV Papendrecht JO14-1 Groen Wit JO14-1 42356 1-6
C 29-09-2018 08:30 De Alblas JO14-1 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 78583 6-0
C 29-09-2018 11:45 Oranje Wit JO14-1 DSE JO14-1 95415 1-3
C 22-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO14-1 TSC JO14-2 42525 8-2
C 22-09-2018 14:30 Groen Wit JO14-1 Oranje Wit JO14-1 95414 7-2
C 22-09-2018 11:30 DSE JO14-1 Right'Oh JO14-1 43057 4-0
C 22-09-2018 13:00 Groen Wit JO14-1 Oranje Wit JO14-2 42666 0-0
C 22-09-2018 12:30 BSC JO14-1 De Alblas JO14-1 78582 11-2
C 22-09-2018 09:30 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 RCD JO14-1 43044 3-2
C 22-09-2018 09:00 Dubbeldam JO14-1 VV Papendrecht JO14-1 42596 6-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO14-1 UVV'40 JO14-1 6684 1-6
B 15-09-2018 11:00 Gloria UC JO14-1 Viola JO14-1 6813 6-2
B 08-09-2018 11:00 Gloria UC JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 6699 6-15
B 08-09-2018 12:00 Viola JO14-1 UVV'40 JO14-1 6719 0-15
B 01-09-2018 13:00 UVV'40 JO14-1 Gloria UC JO14-1 6773 17-4
B 01-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO14-1 Viola JO14-1 6791 11-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO14-1 4 4 0 0 12 24 6 18 0
2 Right'Oh Jo14-1 4 3 0 1 9 10 10 0 0
3 De Alblas JO14-1 2 2 0 0 6 8 0 8 0
4 Beek Vooruit JO14-1 3 2 0 1 6 18 11 7 0
5 Dubbeldam JO14-1 3 2 0 1 6 14 8 6 0
6 DSE JO14-1 3 2 0 1 6 7 3 4 0
7 FC Dordrecht Amateurs JO14-1 3 1 0 2 3 3 15 -12 0
8 Oranje Wit JO14-1 4 1 0 3 3 5 13 -8 0
9 TSC JO14-2 3 0 1 2 1 5 12 -7 0
10 VV Papendrecht JO14-1 4 0 1 3 1 2 14 -12 0
11 RCD JO14-1 3 0 0 3 0 6 10 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO14-1 3 3 0 0 9 38 5 33 0
2 Beek Vooruit JO14-1 3 2 0 1 6 27 13 14 0
3 Gloria UC JO14-1 3 1 0 2 3 16 34 -18 0
4 Viola JO14-1 3 0 0 3 0 3 32 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 10-07-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 17-07-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 24-07-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 31-07-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 07-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 14-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 21-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 28-08-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 04-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 11-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 18-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 25-09-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 02-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 09-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 16-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 23-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 30-10-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 06-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 13-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 20-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 27-11-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 04-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 11-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 18-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 25-12-18 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 01-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 08-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 15-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 22-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 29-01-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 05-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 12-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 19-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 26-02-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 05-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 12-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 19-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 26-03-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 02-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 09-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 16-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 23-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 30-04-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 07-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 14-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 21-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 28-05-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 04-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 11-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 18-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
di 25-06-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 04 Team training Beek Vooruit JO14-1
donderdag 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 12-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 19-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 26-07-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 02-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 09-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 16-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 23-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 30-08-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 06-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 13-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 20-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 27-09-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 04-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 11-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 18-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 25-10-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 01-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 08-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 15-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 22-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 29-11-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 06-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 13-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 20-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 27-12-18 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 03-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 10-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 17-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 24-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 31-01-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 07-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 14-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 21-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 28-02-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 07-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 14-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 21-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 28-03-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 04-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 11-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 18-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 25-04-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 02-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 09-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 16-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 23-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 30-05-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 06-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 13-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 20-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1
do 27-06-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 10 Team training Beek Vooruit JO14-1

Berichten



Terug naar boven