0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - JO17 - Beek Vooruit JO17-7

Teamleden

Spelers
Sam Basstein Keeper      
Kevin Raupp Keeper      
Jarno Baijings        
Sven van den Bliek        
Bart van den Broek        
Andre Engberts        
Sonny Foesenek        
Marijn van Ginneken        
Bart van den Goorbergh        
Sander van den Heuvel        
Bram Husson        
Jop Janssen        
Stan Leijten        
Sandro v Riel        
Quinten Thijssen        
Oscar Vonk        
Youri van de Wiel        
 
Overige teamleden
Corne van den Bliek Leider/Trainer
Ad Leijten Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 10:00 JEKA JO17-7 TSC JO17-5
C 04-05-2019 11:30 Boeimeer JO17-2 RFC JO17-3
C 04-05-2019 12:45 The Gunners JO17-2 Terheijden JO17-1
C 04-05-2019 13:15 Bavel JO17-3 SCO JO17-3
C 04-05-2019 14:30 SC 't Zand JO17-8 Beek Vooruit JO17-7
C 11-05-2019 14:00 Terheijden JO17-1 JEKA JO17-7
C 11-05-2019 12:45 SCO JO17-3 Madese Boys JO17-3
C 11-05-2019 12:30 TSC JO17-5 Boeimeer JO17-2
C 11-05-2019 12:15 RFC JO17-3 The Gunners JO17-2
C 11-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO17-7 Bavel JO17-3
C 18-05-2019 13:00 Bavel JO17-3 SC 't Zand JO17-8
C 18-05-2019 12:30 Madese Boys JO17-3 Beek Vooruit JO17-7
C 18-05-2019 11:30 Boeimeer JO17-2 Terheijden JO17-1
C 18-05-2019 14:30 TSC JO17-5 SCO JO17-3
C 18-05-2019 10:00 JEKA JO17-7 RFC JO17-3
C 25-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO17-7 The Gunners JO17-2
C 25-05-2019 12:15 RFC JO17-3 TSC JO17-5
C 25-05-2019 12:45 SCO JO17-3 JEKA JO17-7
C 25-05-2019 14:00 Terheijden JO17-1 Bavel JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO17-7 Boeimeer JO17-2 W.E. (Eric) Fioole 109557 2 - 5
C 06-04-2019 12:00 Beek Vooruit JO17-7 Terheijden JO17-1 AP (Ad) Leijten 110009 2 - 4
C 23-03-2019 12:15 RFC JO17-3 Beek Vooruit JO17-7 Afgeschermd 109929 4 - 5
C 09-03-2019 10:30 TSC JO17-5 Beek Vooruit JO17-7 Afgeschermd 111229 2 - 4
C 16-02-2019 13:45 Beek Vooruit JO17-7 JEKA JO17-7 Afgeschermd 110821 2 - 0
C 09-02-2019 12:45 SCO JO17-3 Beek Vooruit JO17-7 I. (Imara) Krijnen 111581 2 - 12
C 15-12-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-7 Sprundel JO17-2 C.A.M. (Corne) Jaspers 36682 0 - 9
C 08-12-2018 14:30 Beek Vooruit JO17-7 DIOZ JO17-1 AP (Ad) Leijten 37383 2 - 2
C 01-12-2018 16:15 Unitas\'30 JO17-6 Beek Vooruit JO17-7 J. (John) Frauenfelder 36895 3 - 4
C 24-11-2018 12:00 Beek Vooruit JO17-7 DEVO JO17-2 A.J.C.M. (Stefan) vanVlimmeren 36912 4 - 2
C 17-11-2018 13:00 DSE JO17-2 Beek Vooruit JO17-7 M.J.A (Martijn) van derList 37939 2 - 2
C 10-11-2018 12:00 Beek Vooruit JO17-7 Virtus JO17-3 AP (Ad) Leijten 35833 6 - 6
C 27-10-2018 vervallen Hoeven JO17-3G Beek Vooruit JO17-7 36445
C 13-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-7 VVR JO17-3 AP (Ad) Leijten 37341 1 - 2
C 06-10-2018 12:00 Noordhoek JO17-1G Beek Vooruit JO17-7 36707
C 29-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO17-7 Boeimeer JO17-2 T.C.J.A. (Tim) van denBliek 37017 2 - 2
C 22-09-2018 12:30 De Fendert JO17-2 Beek Vooruit JO17-7 B. (Ben) Winkelhof 37842 0 - 2
B 15-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-7 Dubbeldam JO17-5 M.J.M. (Mike) Pernot 5226 3 - 1
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-7 Unitas'30 JO17-6 AP (Ad) Leijten 4874 6 - 0
B 01-09-2018 12:30 Wieldrecht JO17-2 Beek Vooruit JO17-7 AP (Ad) Leijten 5024 5 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-04-2019 18:30 TSC JO17-5 Madese Boys JO17-3 150476 0-0
C 13-04-2019 12:00 Terheijden JO17-1 SC 't Zand JO17-8 110600 2-7
C 13-04-2019 13:30 JEKA JO17-7 Madese Boys JO17-3 150482 3-8
C 13-04-2019 12:45 SCO JO17-3 Boeimeer JO17-2 110585 2-9
C 13-04-2019 12:15 RFC JO17-3 Bavel JO17-3 109742 1-0
C 13-04-2019 10:30 TSC JO17-5 The Gunners JO17-2 111844 6-3
C 10-04-2019 18:30 Bavel JO17-3 Madese Boys JO17-3 150479 3-3
C 10-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO17-7 Boeimeer JO17-2 109557 2-5
C 06-04-2019 12:30 Madese Boys JO17-3 RFC JO17-3 150481 4-2
C 06-04-2019 11:30 Boeimeer JO17-2 JEKA JO17-7 111566 9-0
C 06-04-2019 14:30 SC 't Zand JO17-8 TSC JO17-5 111777 4-1
C 06-04-2019 12:00 Beek Vooruit JO17-7 Terheijden JO17-1 110009 2-4
C 06-04-2019 12:45 The Gunners JO17-2 SCO JO17-3 110174 5-1
C 30-03-2019 12:30 Madese Boys JO17-3 Boeimeer JO17-2 150477 2-2
C 23-03-2019 10:00 JEKA JO17-7 SC 't Zand JO17-8 109545 7-2
C 23-03-2019 14:00 Terheijden JO17-1 Madese Boys JO17-3 150480 1-2
C 23-03-2019 12:15 RFC JO17-3 Beek Vooruit JO17-7 109929 4-5
C 23-03-2019 11:30 Boeimeer JO17-2 The Gunners JO17-2 109874 6-1
C 23-03-2019 10:15 TSC JO17-5 Bavel JO17-3 111520 5-1
C 16-03-2019 12:00 The Gunners JO17-2 JEKA JO17-7 111200 4-0
C 16-03-2019 12:10 SCO JO17-3 Terheijden JO17-1 111275 1-4
C 16-03-2019 12:45 SC 't Zand JO17-8 RFC JO17-3 110667 2-6
C 09-03-2019 10:30 TSC JO17-5 Beek Vooruit JO17-7 111229 2-4
C 09-03-2019 11:30 Boeimeer JO17-2 SC 't Zand JO17-8 111263 5-2
C 09-03-2019 10:45 Madese Boys JO17-3 The Gunners JO17-2 150478 5-1
C 23-02-2019 14:30 SC 't Zand JO17-8 Madese Boys JO17-3 150485 2-10
C 23-02-2019 14:00 Terheijden JO17-1 TSC JO17-5 109690 7-4
C 23-02-2019 12:15 JEKA JO17-7 Bavel JO17-3 110574 2-0
C 23-02-2019 12:15 RFC JO17-3 SCO JO17-3 110369 5-0
C 16-02-2019 13:45 Beek Vooruit JO17-7 JEKA JO17-7 110821 2-0
C 16-02-2019 14:30 SC 't Zand JO17-8 SCO JO17-3 110743 5-1
C 16-02-2019 13:00 Bavel JO17-3 The Gunners JO17-2 109730 3-0
C 09-02-2019 13:30 The Gunners JO17-2 SC 't Zand JO17-8 110059 5-2
C 09-02-2019 12:45 SCO JO17-3 Beek Vooruit JO17-7 111581 2-12
C 09-02-2019 12:15 RFC JO17-3 Terheijden JO17-1 110342 3-1
C 09-02-2019 11:30 Boeimeer JO17-2 Bavel JO17-3 111694 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-7 Sprundel JO17-2 36682 0-9
C 15-12-2018 13:00 Virtus JO17-3 DSE JO17-2 37250 6-4
C 15-12-2018 11:30 Boeimeer JO17-2 DIOZ JO17-1 37036 0-0
C 08-12-2018 14:30 VVR JO17-3 Noordhoek JO17-1G 36723 4-2
C 08-12-2018 11:00 DEVO JO17-2 Unitas'30 JO17-6 37923 4-1
C 08-12-2018 11:30 Boeimeer JO17-2 Sprundel JO17-2 36958 2-1
C 08-12-2018 14:30 Beek Vooruit JO17-7 DIOZ JO17-1 37383 2-2
C 01-12-2018 12:00 Noordhoek JO17-1G Boeimeer JO17-2 36867 6-3
C 01-12-2018 13:00 DSE JO17-2 DEVO JO17-2 38022 2-4
C 01-12-2018 14:30 Sprundel JO17-2 Virtus JO17-3 37869 8-1
C 01-12-2018 14:30 DIOZ JO17-1 De Fendert JO17-2 35877 3-0
C 01-12-2018 16:15 Unitas'30 JO17-6 Beek Vooruit JO17-7 36895 3-4
C 26-11-2018 19:30 DEVO JO17-2 VVR JO17-3 106433 1-2
C 24-11-2018 12:00 Beek Vooruit JO17-7 DEVO JO17-2 36912 4-2
C 24-11-2018 12:30 De Fendert JO17-2 DSE JO17-2 36075 1-4
C 24-11-2018 12:00 Noordhoek JO17-1G Unitas'30 JO17-6 36551 13-1
C 24-11-2018 14:30 VVR JO17-3 Sprundel JO17-2 37893 2-1
C 17-11-2018 13:30 DIOZ JO17-1 Noordhoek JO17-1G 37223 1-8
C 17-11-2018 13:00 DSE JO17-2 Beek Vooruit JO17-7 37939 2-2
C 17-11-2018 13:00 Virtus JO17-3 Boeimeer JO17-2 36782 1-2
C 17-11-2018 12:45 Sprundel JO17-2 De Fendert JO17-2 36732 4-0
C 17-11-2018 12:30 DEVO JO17-2 VVR JO17-3 37464 0-0
C 10-11-2018 12:00 Beek Vooruit JO17-7 Virtus JO17-3 35833 6-6
C 10-11-2018 11:30 Boeimeer JO17-2 DSE JO17-2 35863 1-0
C 10-11-2018 12:30 De Fendert JO17-2 DEVO JO17-2 37784 1-6
C 10-11-2018 13:50 Unitas'30 JO17-6 Sprundel JO17-2 35946 0-12
C 10-11-2018 14:30 VVR JO17-3 DIOZ JO17-1 36109 3-0
C 07-11-2018 19:30 DEVO JO17-2 DIOZ JO17-1 37206 2-0
C 03-11-2018 13:00 Virtus JO17-3 Unitas'30 JO17-6 37153 8-1
C 03-11-2018 12:30 De Fendert JO17-2 Noordhoek JO17-1G 37707 2-4
C 03-11-2018 11:30 Boeimeer JO17-2 VVR JO17-3 36314 2-4
C 27-10-2018 15:00 Hoeven JO17-3G Beek Vooruit JO17-7 36445 0-0
C 27-10-2018 16:15 Unitas'30 JO17-6 Boeimeer JO17-2 37195 1-2
C 27-10-2018 14:30 Sprundel JO17-2 DEVO JO17-2 37338 8-3
C 27-10-2018 14:30 VVR JO17-3 De Fendert JO17-2 37272 9-2
C 27-10-2018 14:30 DIOZ JO17-1 DSE JO17-2 38076 4-2
C 27-10-2018 12:00 Noordhoek JO17-1G Virtus JO17-3 36201 9-3
C 24-10-2018 19:30 DEVO JO17-2 Noordhoek JO17-1G 38033 6-5
C 20-10-2018 14:30 DIOZ JO17-1 Sprundel JO17-2 37749 2-5
C 13-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-7 VVR JO17-3 37341 1-2
C 13-10-2018 13:00 Virtus JO17-3 De Fendert JO17-2 36987 5-1
C 13-10-2018 12:30 DSE JO17-2 Unitas'30 JO17-6 35634 7-0
C 13-10-2018 11:30 Boeimeer JO17-2 Hoeven JO17-3G 36108 0-0
C 06-10-2018 12:00 Noordhoek JO17-1G Beek Vooruit JO17-7 36707 0-0
C 06-10-2018 12:30 De Fendert JO17-2 Boeimeer JO17-2 36674 1-8
C 06-10-2018 14:30 VVR JO17-3 Virtus JO17-3 37162 5-3
C 06-10-2018 14:30 Sprundel JO17-2 DSE JO17-2 36535 6-0
C 06-10-2018 15:30 Unitas'30 JO17-6 DIOZ JO17-1 35896 0-2
C 06-10-2018 15:00 Hoeven JO17-3G DEVO JO17-2 36905 0-0
C 03-10-2018 19:30 DEVO JO17-2 Virtus JO17-3 35696 12-1
C 29-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO17-7 Boeimeer JO17-2 37017 2-2
C 29-09-2018 12:00 Unitas'30 JO17-6 De Fendert JO17-2 37105 4-3
C 29-09-2018 13:00 DSE JO17-2 VVR JO17-3 36233 2-3
C 29-09-2018 14:30 Sprundel JO17-2 Noordhoek JO17-1G 37390 7-2
C 29-09-2018 14:30 DIOZ JO17-1 Hoeven JO17-3G 37765 7-1
C 22-09-2018 15:00 Hoeven JO17-3G Sprundel JO17-2 36873 0-8
C 22-09-2018 13:15 Boeimeer JO17-2 DEVO JO17-2 36098 1-2
C 22-09-2018 14:30 VVR JO17-3 Unitas'30 JO17-6 35871 7-1
C 22-09-2018 13:00 Virtus JO17-3 DIOZ JO17-1 37945 0-6
C 22-09-2018 12:30 De Fendert JO17-2 Beek Vooruit JO17-7 37842 0-2
C 22-09-2018 12:00 Noordhoek JO17-1G DSE JO17-2 36386 4-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-7 Dubbeldam JO17-5 5226 3-1
B 15-09-2018 14:00 Unitas'30 JO17-6 Wieldrecht JO17-2 5040 0-8
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-7 Unitas'30 JO17-6 4874 6-0
B 08-09-2018 14:30 Dubbeldam JO17-5 Wieldrecht JO17-2 5329 4-2
B 01-09-2018 12:30 Wieldrecht JO17-2 Beek Vooruit JO17-7 5024 5-3
B 01-09-2018 13:50 Unitas'30 JO17-6 Dubbeldam JO17-5 5185 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO17-2 7 6 1 0 19 38 10 28 0
2 Madese Boys JO17-3 7 5 2 0 17 34 14 20 0
3 Beek Vooruit JO17-7 6 4 0 2 12 27 17 10 0
4 RFC JO17-3 6 4 0 2 12 21 12 9 0
5 Terheijden JO17-1 6 3 0 3 9 19 19 0 0
6 The Gunners JO17-2 7 3 0 4 9 19 23 -4 0
7 SC 't Zand JO17-8 8 3 0 5 9 26 37 -11 0
8 TSC JO17-5 5 2 0 3 6 18 19 -1 0
9 JEKA JO17-7 6 2 0 4 6 12 25 -13 0
10 Bavel JO17-3 6 1 1 4 4 8 13 -5 0
11 SCO JO17-3 6 0 0 6 0 7 40 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO17-3 10 10 0 0 30 41 15 26 0
2 Sprundel JO17-2 10 8 0 2 24 61 12 49 0
3 DEVO JO17-2 10 7 0 3 21 42 25 17 0
4 Noordhoek JO17-1G 9 6 0 3 18 53 28 25 0
5 Boeimeer JO17-2 9 5 1 3 16 23 18 5 0
6 DIOZ JO17-1 9 4 1 4 13 20 22 -2 0
7 Beek Vooruit JO17-7 9 3 4 2 13 23 28 -5 0
8 Virtus JO17-3 10 3 1 6 10 34 54 -20 0
9 DSE JO17-2 10 2 1 7 7 24 31 -7 0
10 Unitas'30 JO17-6 10 1 0 9 3 12 62 -50 0
11 De Fendert JO17-2 10 0 0 10 0 11 49 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wieldrecht JO17-2 3 2 0 1 6 15 7 8 0
2 Beek Vooruit JO17-7 3 2 0 1 6 12 6 6 0
3 Dubbeldam JO17-5 3 1 1 1 4 5 5 0 0
4 Unitas'30 JO17-6 3 0 1 2 1 0 14 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-07-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 18-07-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 25-07-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 01-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 08-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 11 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven