Afdrukken
Vrouwen beker zondag poule

Senioren - Dames - Beek Vooruit VR1

Teamleden

Spelers
Manon Christ Keeper      
Eva Martens Keeper      
Manon van den Boom        
Juultje van Dongen        
Marissa Gommers        
Vera Heijmans        
Kim Houtepen        
Tessa de Jongh        
Melissa Jooren        
Josje Machielsen        
Dionne van Nijnatten        
Romy Nooren        
Anouk Oomen        
Esmee Peijen        
Isa Poppelaars        
Jill Snoek        
Iris Snoek        
Iris Sweres        
Kiki Timmers        
Iri Verstraeten        
Kelly Verwijmeren        
Esther Wolthuis        
Maartje van Wolven        
 
Overige teamleden
Ron Verwijmeren Leider
Hans van Wolven Trainer
William Dielemans Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2019 12:00 SC Emma VR1 SC 't Zand VR3
C 24-02-2019 10:00 Moerse Boys VR2 DSE VR2
C 24-02-2019 12:00 JEKA VR1 Achtmaal VR1
C 10-03-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 Achtmaal VR1
C 10-03-2019 12:00 JEKA VR1 SC 't Zand VR3
C 10-03-2019 11:00 TSC VR1 Baronie VR3
C 10-03-2019 10:00 Moerse Boys VR2 SC Emma VR1
C 10-03-2019 10:00 Wernhout VR1 OVV'67 VR2
C 10-03-2019 09:45 Schijf VR3 DSE VR2
C 17-03-2019 12:00 OVV'67 VR2 Beek Vooruit VR1
C 17-03-2019 12:00 SC Emma VR1 Wernhout VR1
C 17-03-2019 11:00 Baronie VR3 JEKA VR1
C 17-03-2019 11:00 DSE VR2 Moerse Boys VR2
C 17-03-2019 09:30 Achtmaal VR1 Schijf VR3
C 17-03-2019 10:00 SC 't Zand VR3 TSC VR1
C 24-03-2019 09:45 Schijf VR3 SC 't Zand VR3
C 24-03-2019 10:00 Wernhout VR1 DSE VR2
C 24-03-2019 10:00 Moerse Boys VR2 Baronie VR3
C 24-03-2019 12:00 JEKA VR1 SC Emma VR1
C 24-03-2019 12:00 OVV'67 VR2 Achtmaal VR1
C 24-03-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 TSC VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 HZ'75 VR1 Beek Vooruit VR1 20529 1-4
B 16-09-2018 10:00 Unitas'30 VR2 Baronie VR4 20520 1-3
B 09-09-2018 10:00 Unitas'30 VR2 HZ'75 VR1 20426 2-2
B 09-09-2018 11:00 Baronie VR4 Beek Vooruit VR1 20399 2-3
B 02-09-2018 10:00 HZ'75 VR1 Baronie VR4 20413 1-1
B 02-09-2018 12:15 Beek Vooruit VR1 Unitas'30 VR2 20538 11-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-02-2019 12:00 SC Emma VR1 OVV'67 VR2 75796 1-2
C 17-02-2019 11:00 DSE VR2 JEKA VR1 76122 2-3
C 17-02-2019 11:00 TSC VR1 Moerse Boys VR2 76862 2-2
C 17-02-2019 10:00 Achtmaal VR1 Wernhout VR1 76674 5-1
C 17-02-2019 10:00 SC 't Zand VR3 Baronie VR3 76169 6-0
C 17-02-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 Schijf VR3 75473 1-2
C 10-02-2019 10:00 Moerse Boys VR2 SC 't Zand VR3 75211 0-0
C 10-02-2019 09:45 Schijf VR3 TSC VR1 75999 1-4
C 10-02-2019 10:00 Wernhout VR1 Beek Vooruit VR1 77075 0-0
C 10-02-2019 11:00 Baronie VR3 SC Emma VR1 75482 0-0
C 10-02-2019 12:00 OVV'67 VR2 DSE VR2 76079 3-2
C 03-02-2019 11:00 DSE VR2 SC Emma VR1 75556 2-2
C 03-02-2019 10:00 Achtmaal VR1 Baronie VR3 76744 2-2
C 03-02-2019 10:00 SC 't Zand VR3 Schijf VR3 106532 8-0
C 03-02-2019 12:00 Moerse Boys VR2 OVV'67 VR2 75946 0-6
C 27-01-2019 12:00 OVV'67 VR2 Baronie VR3 106557 0-0
C 27-01-2019 11:00 DSE VR2 Schijf VR3 76901 0-0
C 27-01-2019 10:00 SC 't Zand VR3 Wernhout VR1 76270 0-0
C 12-12-2018 20:00 Achtmaal VR1 Beek Vooruit VR1 75376 1-0
C 09-12-2018 12:00 DSE VR2 Achtmaal VR1 75892 2-2
C 09-12-2018 12:00 SC Emma VR1 Beek Vooruit VR1 76414 2-2
C 09-12-2018 11:00 TSC VR1 JEKA VR1 75213 3-6
C 09-12-2018 11:00 Baronie VR3 Schijf VR3 77082 2-1
C 02-12-2018 12:00 OVV'67 VR2 Baronie VR3 75762 0-0
C 02-12-2018 12:15 Beek Vooruit VR1 DSE VR2 75607 2-1
C 02-12-2018 09:45 Schijf VR3 SC Emma VR1 75191 1-2
C 02-12-2018 10:00 Achtmaal VR1 SC 't Zand VR3 75186 0-2
C 02-12-2018 12:00 JEKA VR1 Moerse Boys VR2 76841 5-0
C 25-11-2018 12:00 SC Emma VR1 JEKA VR1 76479 3-7
C 25-11-2018 11:00 TSC VR1 Beek Vooruit VR1 75508 1-5
C 25-11-2018 11:00 DSE VR2 Wernhout VR1 75611 1-1
C 25-11-2018 10:00 Achtmaal VR1 OVV'67 VR2 76870 0-6
C 25-11-2018 10:00 SC 't Zand VR3 Schijf VR3 76773 0-0
C 25-11-2018 11:00 Baronie VR3 Moerse Boys VR2 75872 4-2
C 18-11-2018 11:00 TSC VR1 SC 't Zand VR3 75976 0-6
C 18-11-2018 12:15 Beek Vooruit VR1 OVV'67 VR2 75781 0-1
C 18-11-2018 12:00 JEKA VR1 Baronie VR3 76563 2-0
C 18-11-2018 10:00 Wernhout VR1 SC Emma VR1 76151 3-1
C 18-11-2018 09:45 Schijf VR3 Achtmaal VR1 76486 2-10
C 11-11-2018 11:00 Baronie VR3 TSC VR1 76509 3-4
C 11-11-2018 12:00 SC Emma VR1 Moerse Boys VR2 75497 5-0
C 11-11-2018 12:00 OVV'67 VR2 Wernhout VR1 75873 5-0
C 11-11-2018 10:00 SC 't Zand VR3 JEKA VR1 75821 5-1
C 04-11-2018 10:00 SC 't Zand VR3 DSE VR2 76866 8-0
C 04-11-2018 09:30 Moerse Boys VR2 Schijf VR3 75461 5-1
C 04-11-2018 10:00 JEKA VR1 Beek Vooruit VR1 75254 6-0
C 04-11-2018 11:00 Baronie VR3 Wernhout VR1 75523 2-0
C 04-11-2018 12:00 SC Emma VR1 Achtmaal VR1 76786 2-3
C 04-11-2018 11:00 TSC VR1 OVV'67 VR2 75193 2-6
C 28-10-2018 09:45 Schijf VR3 JEKA VR1 76705 0-12
C 28-10-2018 10:00 Wernhout VR1 Moerse Boys VR2 75345 2-1
C 28-10-2018 10:00 Achtmaal VR1 TSC VR1 76907 0-4
C 28-10-2018 10:00 OVV'67 VR2 SC 't Zand VR3 76832 0-3
C 28-10-2018 12:15 Beek Vooruit VR1 Baronie VR3 75649 2-3
C 21-10-2018 10:00 Wernhout VR1 TSC VR1 76442 3-7
C 17-10-2018 20:00 Moerse Boys VR2 Achtmaal VR1 76869 2-6
C 14-10-2018 10:00 SC 't Zand VR3 Beek Vooruit VR1 76663 2-1
C 14-10-2018 09:45 Schijf VR3 Wernhout VR1 76865 1-1
C 14-10-2018 11:00 TSC VR1 SC Emma VR1 75817 2-1
C 14-10-2018 12:00 JEKA VR1 OVV'67 VR2 76553 3-2
C 14-10-2018 11:00 Baronie VR3 DSE VR2 75935 2-0
C 07-10-2018 10:00 Wernhout VR1 JEKA VR1 76971 1-2
C 07-10-2018 11:00 DSE VR2 TSC VR1 75230 2-4
C 07-10-2018 12:00 OVV'67 VR2 Schijf VR3 75265 7-3
C 07-10-2018 12:15 Beek Vooruit VR1 Moerse Boys VR2 76668 6-0
C 03-10-2018 20:00 Schijf VR3 Beek Vooruit VR1 75307 3-1
C 30-09-2018 12:00 JEKA VR1 DSE VR2 76261 6-0
C 30-09-2018 10:00 Wernhout VR1 Achtmaal VR1 75526 2-2
C 30-09-2018 10:00 Moerse Boys VR2 TSC VR1 76077 3-7
C 30-09-2018 10:00 Baronie VR3 SC 't Zand VR3 76292 1-3
C 30-09-2018 12:00 OVV'67 VR2 SC Emma VR1 75474 4-3
C 23-09-2018 10:00 Achtmaal VR1 JEKA VR1 76598 3-0
C 23-09-2018 12:00 SC Emma VR1 Baronie VR3 77073 1-7
C 23-09-2018 11:00 TSC VR1 Schijf VR3 76024 5-3
C 23-09-2018 12:00 DSE VR2 OVV'67 VR2 75323 0-1
C 23-09-2018 10:00 SC 't Zand VR3 Moerse Boys VR2 76912 7-4
C 23-09-2018 12:15 Beek Vooruit VR1 Wernhout VR1 76485 3-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit VR1 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Baronie VR4 3 1 1 1 4 6 5 1 0
3 HZ'75 VR1 3 0 2 1 2 4 7 -3 0
4 Unitas'30 VR2 3 0 1 2 1 3 16 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand VR3 10 10 0 0 30 50 7 43 0
2 JEKA VR1 12 10 0 2 30 53 19 34 0
3 OVV'67 VR2 12 10 0 2 30 43 17 26 0
4 TSC VR1 13 8 1 4 25 45 41 4 0
5 Achtmaal VR1 12 6 3 3 21 34 25 9 0
6 Baronie VR3 11 6 1 4 19 26 23 3 0
7 Wernhout VR1 11 3 3 5 12 19 30 -11 0
8 Beek Vooruit VR1 12 3 1 8 10 23 27 -4 0
9 SC Emma VR1 11 2 2 7 8 23 33 -10 0
10 Schijf VR3 12 2 1 9 7 18 58 -40 0
11 Moerse Boys VR2 11 1 1 9 4 19 51 -32 0
12 DSE VR2 11 0 3 8 3 12 34 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 18-07-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 25-07-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 01-08-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 08-08-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:30 - 21:00 K A1 + A2 06 Team training gaat_door

Berichten



Powered by