Afdrukken
0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Zaterdag - Beek Vooruit ZA2

Teamleden

Spelers
Jos van Meer Speler / leider      
Eric v.d. Wiel Speler / leider      
Adrian Dikmans        
Wies van Dongen        
Johan Gabriels        
Arno Gabriels        
Sander v.d. Heyden        
Pierre van Hooijdonk        
Werner Hopstaken        
Kevin Kleijn        
Stefan van Loenhout        
Robbert Luiken        
Albert Meeuwissen        
Arno Oerlemans        
Joost Oomen        
Richard Pascoal        
Jos van Rijswijk        
Dennis Sep        
Etienne Simon        
Luuk Visscher        
Tom Voesenek        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 14:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit ZA2 27927 Sportpark Akkermolen 13:55
C 08-05-2019 20:00 Oosterhout 4 Beek Vooruit ZA2 27244 Sportpark Contreie 19:10
C 11-05-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 Boeimeer 4 28493 Sportpark De Heikant 15:00
C 18-05-2019 14:30 SAB 2 Beek Vooruit ZA2 30622 Sportpark Ruitersboslaan 13:50
C 25-05-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 Internos 5 26688 Sportpark De Heikant 15:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 14:30 VVR 2 Oosterhout 4
C 04-05-2019 13:15 Boeimeer 4 TVC Breda 3
C 04-05-2019 13:30 Internos 5 SAB 2
C 04-05-2019 14:30 The Gunners 4 Bavel 4
C 04-05-2019 14:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit 2
C 08-05-2019 20:00 Oosterhout 4 SAB 2
C 08-05-2019 20:00 Oosterhout 4 Beek Vooruit 2
C 08-05-2019 20:00 TVC Breda 3 Rood-Wit W 2
C 11-05-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Boeimeer 4
C 11-05-2019 15:00 Bavel 4 Internos 5
C 11-05-2019 15:00 SAB 2 VVR 2
C 11-05-2019 14:30 Oosterhout 4 The Gunners 4
C 11-05-2019 14:30 Rood-Wit W 2 Moerse Boys 2
C 18-05-2019 14:30 VVR 2 Bavel 4
C 18-05-2019 14:30 The Gunners 4 TVC Breda 3
C 18-05-2019 14:30 SAB 2 Beek Vooruit 2
C 18-05-2019 13:30 Internos 5 Oosterhout 4
C 18-05-2019 13:15 Boeimeer 4 Rood-Wit W 2
C 25-05-2019 14:30 Rood-Wit W 2 The Gunners 4
C 25-05-2019 15:30 TVC Breda 3 VVR 2
C 25-05-2019 15:30 Bavel 4 Moerse Boys 2
C 25-05-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Internos 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand
C 13-04-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 VVR 2 Afgeschermd 30656 3 - 1
C 06-04-2019 15:00 The Gunners 4 Beek Vooruit ZA2 Afgeschermd 31184 1 - 7
C 30-03-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 TVC Breda 3 Afgeschermd 30698 5 - 2
C 16-03-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 Bavel 4 D. (Dick) van Elderen 30917 2 - 6
C 23-02-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 Oosterhout 4 J. (Jordi) van Dongen 29665 4 - 2
C 16-02-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 Rood-Wit W 2 Afgeschermd 27686 3 - 0
C 16-02-2019 vervallen DVO\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ Beek Vooruit ZA2 26369
C 08-12-2018 14:30 VVR 2 Beek Vooruit ZA2 K. (Kevin) Utens 29007 2 - 0
C 01-12-2018 15:30 Beek Vooruit ZA2 The Gunners 4 Afgeschermd 29702 4 - 6
C 24-11-2018 14:30 TVC Breda 3 Beek Vooruit ZA2 P. (Peter) Smid 30500 5 - 1
C 17-11-2018 15:15 Bavel 4 Beek Vooruit ZA2 H. (Hakki) Turedi 27894 0 - 1
C 03-11-2018 13:15 Boeimeer 4 Beek Vooruit ZA2 Afgeschermd 29737 1 - 1
C 27-10-2018 15:30 Beek Vooruit ZA2 Moerse Boys 2 M (Maikel) van deKorput 26216 3 - 1
C 20-10-2018 15:30 Beek Vooruit ZA2 DVO\'60 4 Afgeschermd 30354 18 - 0
C 13-10-2018 14:00 Internos 5 Beek Vooruit ZA2 Afgeschermd 28497 2 - 4
C 06-10-2018 15:30 Beek Vooruit ZA2 SAB 2 A (Arend) deVries 31001 3 - 1
C 22-09-2018 14:30 Rood-Wit W 2 Beek Vooruit ZA2 Afgeschermd 30670 4 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-04-2019 19:30 Boeimeer 4 Internos 5 27386 4-2
C 17-04-2019 19:30 The Gunners 4 Internos 5 30968 9-1
C 17-04-2019 20:00 Oosterhout 4 Bavel 4 28631 3-1
C 16-04-2019 18:30 Moerse Boys 2 Boeimeer 4 30375 2-0
C 16-04-2019 18:30 Rood-Wit W 2 VVR 2 30935 0-0
C 13-04-2019 15:30 Beek Vooruit 2 VVR 2 30656 3-1
C 13-04-2019 13:30 Internos 5 Boeimeer 4 30153 1-5
C 13-04-2019 14:30 Oosterhout 4 Moerse Boys 2 29263 1-1
C 13-04-2019 14:45 SAB 2 The Gunners 4 30164 2-4
C 06-04-2019 14:30 VVR 2 Internos 5 29606 1-2
C 06-04-2019 14:45 Moerse Boys 2 TVC Breda 3 27326 9-0
C 06-04-2019 13:15 Boeimeer 4 Oosterhout 4 28839 4-2
C 06-04-2019 15:00 The Gunners 4 Beek Vooruit 2 31184 1-7
C 06-04-2019 14:30 Rood-Wit W 2 Bavel 4 26129 2-0
C 30-03-2019 14:30 Rood-Wit W 2 Internos 5 29207 6-0
C 30-03-2019 14:45 Moerse Boys 2 Oosterhout 4 27407 6-1
C 30-03-2019 13:15 Boeimeer 4 The Gunners 4 28989 1-1
C 30-03-2019 15:30 Beek Vooruit 2 TVC Breda 3 30698 5-2
C 23-03-2019 14:30 Oosterhout 4 Rood-Wit W 2 26078 0-2
C 23-03-2019 14:45 SAB 2 Moerse Boys 2 27618 1-3
C 23-03-2019 15:30 Bavel 4 Boeimeer 4 29056 1-3
C 23-03-2019 14:30 VVR 2 The Gunners 4 28480 2-5
C 16-03-2019 15:30 TVC Breda 3 SAB 2 30387 5-1
C 16-03-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Bavel 4 30917 2-6
C 09-03-2019 13:30 Internos 5 Moerse Boys 2 29922 3-8
C 09-03-2019 14:35 SAB 2 Rood-Wit W 2 30706 1-3
C 09-03-2019 15:00 Bavel 4 TVC Breda 3 27459 2-1
C 23-02-2019 14:00 The Gunners 4 VVR 2 31217 4-2
C 23-02-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Oosterhout 4 29665 4-2
C 23-02-2019 14:30 Rood-Wit W 2 Boeimeer 4 28632 2-0
C 16-02-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Rood-Wit W 2 27686 3-0
C 16-02-2019 15:30 Bavel 4 SAB 2 26175 2-7
C 16-02-2019 15:30 TVC Breda 3 Oosterhout 4 29481 4-2
C 16-02-2019 14:45 Moerse Boys 2 The Gunners 4 31044 1-4
C 16-02-2019 13:15 Boeimeer 4 VVR 2 26392 4-0
C 09-02-2019 14:30 VVR 2 Moerse Boys 2 28422 1-4
C 09-02-2019 14:30 SAB 2 Boeimeer 4 27551 1-11
C 09-02-2019 13:30 Internos 5 TVC Breda 3 31211 4-4
C 02-02-2019 14:30 Rood-Wit W 2 TVC Breda 3 28918 6-3
C 19-01-2019 15:30 Bavel 4 Rood-Wit W 2 28300 3-3
C 15-12-2018 14:00 Internos 5 Bavel 4 29994 3-1
C 08-12-2018 14:30 VVR 2 Beek Vooruit 2 29007 2-0
C 08-12-2018 15:00 The Gunners 4 SAB 2 30643 5-1
C 08-12-2018 15:00 DVO'60 4 Bavel 4 28767 0-0
C 01-12-2018 15:30 Beek Vooruit 2 The Gunners 4 29702 4-6
C 01-12-2018 14:30 SAB 2 DVO'60 4 30989 0-0
C 01-12-2018 15:30 TVC Breda 3 Moerse Boys 2 31308 1-2
C 01-12-2018 14:30 Oosterhout 4 Boeimeer 4 29520 0-2
C 01-12-2018 14:00 Internos 5 VVR 2 30894 2-1
C 24-11-2018 14:30 TVC Breda 3 Beek Vooruit 2 30500 5-1
C 24-11-2018 14:30 Rood-Wit W 2 Oosterhout 4 26681 6-2
C 24-11-2018 13:15 Boeimeer 4 Bavel 4 26427 5-1
C 24-11-2018 15:00 DVO'60 4 Internos 5 28082 0-0
C 24-11-2018 14:45 Moerse Boys 2 SAB 2 30900 2-2
C 17-11-2018 14:00 Internos 5 The Gunners 4 27848 2-2
C 17-11-2018 14:30 SAB 2 TVC Breda 3 27527 1-6
C 17-11-2018 15:15 Bavel 4 Beek Vooruit 2 27894 0-1
C 17-11-2018 14:30 VVR 2 Rood-Wit W 2 27110 1-2
C 17-11-2018 14:30 Oosterhout 4 DVO'60 4 27245 9-0
C 10-11-2018 14:45 Moerse Boys 2 Internos 5 28057 3-1
C 10-11-2018 15:30 TVC Breda 3 Bavel 4 27806 6-1
C 10-11-2018 15:00 The Gunners 4 Boeimeer 4 28376 1-5
C 10-11-2018 14:30 Rood-Wit W 2 SAB 2 26501 3-0
C 10-11-2018 13:00 DVO'60 4 VVR 2 27070 0-13
C 03-11-2018 13:15 Boeimeer 4 Beek Vooruit 2 29737 1-1
C 03-11-2018 14:30 VVR 2 SAB 2 30304 3-1
C 03-11-2018 15:00 The Gunners 4 Oosterhout 4 27077 1-4
C 03-11-2018 15:00 DVO'60 4 TVC Breda 3 28358 1-7
C 03-11-2018 14:45 Moerse Boys 2 Rood-Wit W 2 30693 2-2
C 27-10-2018 15:00 Bavel 4 The Gunners 4 30897 3-1
C 27-10-2018 14:30 Rood-Wit W 2 DVO'60 4 30791 14-1
C 27-10-2018 14:30 Oosterhout 4 VVR 2 31289 3-5
C 27-10-2018 14:30 SAB 2 Internos 5 26384 1-2
C 27-10-2018 15:30 TVC Breda 3 Boeimeer 4 28094 4-4
C 27-10-2018 15:30 Beek Vooruit 2 Moerse Boys 2 26216 3-1
C 20-10-2018 15:30 Beek Vooruit 2 DVO'60 4 30354 18-0
C 20-10-2018 13:15 Boeimeer 4 Moerse Boys 2 29697 1-1
C 13-10-2018 13:15 Boeimeer 4 DVO'60 4 26159 12-2
C 13-10-2018 14:00 Internos 5 Beek Vooruit 2 28497 2-4
C 13-10-2018 14:30 VVR 2 TVC Breda 3 30441 3-1
C 13-10-2018 14:45 Moerse Boys 2 Bavel 4 26875 9-1
C 13-10-2018 14:30 SAB 2 Oosterhout 4 29305 2-4
C 13-10-2018 15:00 The Gunners 4 Rood-Wit W 2 26335 4-0
C 06-10-2018 15:00 DVO'60 4 Moerse Boys 2 26870 2-16
C 06-10-2018 15:30 TVC Breda 3 The Gunners 4 26835 4-2
C 06-10-2018 15:00 Bavel 4 VVR 2 28429 1-3
C 06-10-2018 15:30 Beek Vooruit 2 SAB 2 31001 3-1
C 06-10-2018 14:30 Oosterhout 4 Internos 5 27233 2-1
C 29-09-2018 14:00 Internos 5 Rood-Wit W 2 26239 1-4
C 29-09-2018 14:00 The Gunners 4 Moerse Boys 2 28184 2-1
C 29-09-2018 14:30 SAB 2 Bavel 4 29516 1-3
C 29-09-2018 14:30 Oosterhout 4 TVC Breda 3 26298 2-2
C 29-09-2018 14:30 VVR 2 Boeimeer 4 27396 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer 4 17 11 4 2 37 59 22 37 0
2 Rood-Wit W 2 16 11 3 2 36 45 23 22 0
3 Moerse Boys 2 17 10 4 3 34 62 27 35 0
4 The Gunners 4 16 9 2 5 29 52 40 12 0
5 Beek Vooruit 2 15 9 1 5 28 44 34 10 0
6 TVC Breda 3 16 7 3 6 24 50 46 4 0
7 Oosterhout 4 15 5 2 8 17 32 44 -12 0
8 VVR 2 16 5 1 10 16 30 43 -13 0
9 Internos 5 16 4 2 10 14 28 57 -29 0
10 Bavel 4 16 4 1 11 13 29 54 -25 0
11 SAB 2 16 1 1 14 4 23 64 -41 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 18-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 25-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 01-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 08-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 01 Team training gaat_door

Berichten



Powered by