Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 9

Teamleden

Spelers
Koen Teeuwisse Speler / leider      
Koen Wijngaarde Speler / leider      
Matthijs Ausems        
Jeroen Bulkmans        
Patrick Chantrel        
Ivo van Damme        
Aron van Damme        
Richard Diepstraten        
Bart van Hal        
Dominique Jansen        
Jordy Joosen        
Jeroen Schipperen        
Rico Sips        
Thijs Sjoerdsma        
Remco Verwijmeren        
Pieter Vissers        
Robert Wijnands        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Sprundel 5 21853 4-4
B 16-09-2018 10:00 Schijf 3 RSV 6 19216 7-1
B 09-09-2018 10:00 Sprundel 5 RSV 6 19355 3-0
B 09-09-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Schijf 3 21852 0-4
B 04-09-2018 20:00 Schijf 3 Sprundel 5 19299 0-1
B 02-09-2018 10:00 RSV 6 Beek Vooruit 9 21851 2-12
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2019 10:00 RSV 5 DSE 4 82212 0-0
C 26-05-2019 12:00 ZBC'97 3 Sprundel 5 80278 4-1
C 26-05-2019 10:00 Baronie 9 Unitas'30 7 86870 2-4
C 26-05-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Internos 7 84073 3-0
C 26-05-2019 10:00 Gloria UC 6 Terheijden 5 87412 5-3
C 26-05-2019 12:00 Moerse Boys 5 Groen Wit 3 81459 1-4
C 19-05-2019 10:30 Groen Wit 3 Beek Vooruit 9 81100 5-3
C 19-05-2019 10:00 Sprundel 5 Baronie 9 82454 1-5
C 19-05-2019 10:00 Unitas'30 7 Gloria UC 6 86052 5-0
C 19-05-2019 10:00 DSE 4 ZBC'97 3 89526 3-5
C 19-05-2019 12:00 Internos 7 Moerse Boys 5 83476 8-2
C 19-05-2019 12:30 Terheijden 5 RSV 5 90180 0-4
C 12-05-2019 10:00 Gloria UC 6 Internos 7 88829 3-0
C 12-05-2019 10:00 Baronie 9 RSV 5 88000 1-1
C 12-05-2019 10:30 Groen Wit 3 Unitas'30 7 90731 1-1
C 12-05-2019 12:00 ZBC'97 3 Terheijden 5 86560 6-1
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 9 DSE 4 84334 5-1
C 12-05-2019 12:00 Moerse Boys 5 Sprundel 5 80472 2-1
C 05-05-2019 10:00 Sprundel 5 Gloria UC 6 88959 4-1
C 05-05-2019 10:00 Unitas'30 7 Moerse Boys 5 80444 3-1
C 05-05-2019 10:00 RSV 5 ZBC'97 3 90125 1-3
C 05-05-2019 10:00 DSE 4 Baronie 9 83570 0-2
C 05-05-2019 12:00 Internos 7 Groen Wit 3 89552 5-0
C 05-05-2019 12:30 Terheijden 5 Beek Vooruit 9 83921 3-1
C 28-04-2019 12:00 Moerse Boys 5 Gloria UC 6 90621 1-5
C 28-04-2019 12:00 ZBC'97 3 Unitas'30 7 82157 5-1
C 25-04-2019 20:00 Unitas'30 7 Sprundel 5 85737 3-2
C 14-04-2019 10:00 Gloria UC 6 RSV 5 87777 2-3
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Unitas'30 7 84711 2-4
C 14-04-2019 10:00 Baronie 9 ZBC'97 3 90452 1-2
C 14-04-2019 10:30 Groen Wit 3 Sprundel 5 88827 2-1
C 14-04-2019 12:00 Moerse Boys 5 Terheijden 5 82533 4-0
C 14-04-2019 12:00 Internos 7 DSE 4 87720 4-2
C 07-04-2019 10:00 RSV 5 Groen Wit 3 88924 5-4
C 07-04-2019 10:00 Unitas'30 7 Internos 7 89810 1-1
C 07-04-2019 10:00 Sprundel 5 Beek Vooruit 9 81918 0-4
C 07-04-2019 10:00 DSE 4 Moerse Boys 5 82188 1-5
C 07-04-2019 12:00 ZBC'97 3 Gloria UC 6 90522 4-0
C 07-04-2019 12:30 Terheijden 5 Baronie 9 85887 0-3
C 31-03-2019 10:00 Sprundel 5 RSV 5 82251 1-8
C 31-03-2019 10:00 Gloria UC 6 ZBC'97 3 90679 3-4
C 31-03-2019 09:45 Moerse Boys 5 Beek Vooruit 9 86758 3-2
C 31-03-2019 12:30 Terheijden 5 DSE 4 86823 2-0
C 24-03-2019 10:00 Gloria UC 6 DSE 4 90626 4-1
C 24-03-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Baronie 9 84786 3-6
C 24-03-2019 12:00 Moerse Boys 5 ZBC'97 3 80707 3-0
C 24-03-2019 12:00 Internos 7 RSV 5 82680 3-1
C 24-03-2019 10:30 Groen Wit 3 Terheijden 5 85368 3-0
C 17-03-2019 10:00 Sprundel 5 Internos 7 84901 0-2
C 17-03-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Gloria UC 6 90182 3-0
C 17-03-2019 10:00 RSV 5 Moerse Boys 5 91694 5-2
C 17-03-2019 10:00 Baronie 9 Groen Wit 3 81451 3-2
C 10-03-2019 10:00 DSE 4 Sprundel 5 89917 2-1
C 10-03-2019 10:00 Unitas'30 7 RSV 5 82804 3-2
C 10-03-2019 10:00 Gloria UC 6 Baronie 9 84255 3-2
C 10-03-2019 10:30 Groen Wit 3 ZBC'97 3 89156 4-5
C 10-03-2019 12:00 Internos 7 Terheijden 5 91376 5-2
C 24-02-2019 12:30 Terheijden 5 Sprundel 5 90965 3-1
C 24-02-2019 12:00 Moerse Boys 5 RSV 5 82710 1-6
C 24-02-2019 10:00 DSE 4 Gloria UC 6 86581 2-1
C 24-02-2019 10:30 Groen Wit 3 Baronie 9 86402 7-1
C 17-02-2019 10:00 Gloria UC 6 Groen Wit 3 85318 0-2
C 17-02-2019 10:00 RSV 5 Beek Vooruit 9 80206 2-4
C 17-02-2019 10:00 Baronie 9 Moerse Boys 5 90267 4-0
C 17-02-2019 12:00 ZBC'97 3 Internos 7 88339 2-4
C 17-02-2019 10:00 DSE 4 Unitas'30 7 81739 4-2
C 10-02-2019 12:00 Internos 7 Baronie 9 88450 5-1
C 10-02-2019 10:30 Groen Wit 3 DSE 4 87756 9-1
C 10-02-2019 10:00 Beek Vooruit 9 ZBC'97 3 86867 1-1
C 10-02-2019 10:00 Unitas'30 7 Terheijden 5 91525 4-1
C 03-02-2019 10:00 RSV 5 Unitas'30 7 83419 3-1
C 03-02-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Groen Wit 3 83645 1-1
C 03-02-2019 12:00 Moerse Boys 5 DSE 4 83895 4-0
C 09-12-2018 10:00 Sprundel 5 Groen Wit 3 88692 3-0
C 09-12-2018 10:00 DSE 4 Internos 7 84623 0-6
C 09-12-2018 10:00 RSV 5 Gloria UC 6 83261 3-0
C 09-12-2018 10:00 Unitas'30 7 Beek Vooruit 9 85517 3-1
C 09-12-2018 12:30 Terheijden 5 Moerse Boys 5 89609 1-2
C 09-12-2018 12:00 ZBC'97 3 Baronie 9 85473 6-3
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Sprundel 5 91513 5-1
C 02-12-2018 10:00 Baronie 9 Terheijden 5 81406 0-0
C 02-12-2018 10:30 Groen Wit 3 RSV 5 84624 2-4
C 02-12-2018 11:45 Internos 7 Unitas'30 7 84409 3-3
C 25-11-2018 10:00 RSV 5 Internos 7 81170 0-2
C 25-11-2018 10:00 Sprundel 5 Unitas'30 7 84863 3-5
C 25-11-2018 12:00 ZBC'97 3 Moerse Boys 5 89387 3-3
C 25-11-2018 12:30 Terheijden 5 Groen Wit 3 91090 1-2
C 25-11-2018 10:00 Baronie 9 Beek Vooruit 9 86543 0-2
C 18-11-2018 11:45 Internos 7 Sprundel 5 87001 7-2
C 18-11-2018 10:00 Unitas'30 7 ZBC'97 3 91417 5-4
C 18-11-2018 10:00 DSE 4 Terheijden 5 86908 2-3
C 18-11-2018 10:00 Gloria UC 6 Beek Vooruit 9 84888 4-5
C 11-11-2018 10:00 Sprundel 5 DSE 4 83611 2-7
C 11-11-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Moerse Boys 5 83657 5-2
C 11-11-2018 10:00 Baronie 9 Gloria UC 6 90901 3-1
C 11-11-2018 12:00 ZBC'97 3 Groen Wit 3 80426 2-3
C 11-11-2018 12:30 Terheijden 5 Internos 7 87191 0-3
C 04-11-2018 10:00 Sprundel 5 Moerse Boys 5 86182 2-2
C 04-11-2018 10:00 RSV 5 Baronie 9 90701 2-2
C 04-11-2018 10:00 DSE 4 Beek Vooruit 9 90371 2-8
C 04-11-2018 11:45 Internos 7 Gloria UC 6 87767 5-2
C 04-11-2018 12:30 Terheijden 5 ZBC'97 3 83403 3-0
C 04-11-2018 10:00 Unitas'30 7 Groen Wit 3 85230 4-4
C 28-10-2018 12:00 Moerse Boys 5 Unitas'30 7 81532 3-4
C 28-10-2018 12:00 ZBC'97 3 RSV 5 89802 2-3
C 28-10-2018 10:30 Groen Wit 3 Internos 7 91443 1-3
C 28-10-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Terheijden 5 90587 3-1
C 28-10-2018 10:00 Gloria UC 6 Sprundel 5 88729 10-2
C 28-10-2018 10:00 Baronie 9 DSE 4 89497 5-0
C 14-10-2018 10:00 DSE 4 RSV 5 81305 0-6
C 14-10-2018 10:00 Sprundel 5 ZBC'97 3 85164 3-3
C 14-10-2018 10:30 Groen Wit 3 Moerse Boys 5 86570 3-0
C 14-10-2018 11:45 Internos 7 Beek Vooruit 9 85014 3-0
C 14-10-2018 12:30 Terheijden 5 Gloria UC 6 88411 2-4
C 14-10-2018 10:00 Unitas'30 7 Baronie 9 85315 0-0
C 07-10-2018 12:00 RSV 5 Terheijden 5 89673 0-0
C 07-10-2018 10:00 Gloria UC 6 Unitas'30 7 89598 2-3
C 07-10-2018 12:00 ZBC'97 3 DSE 4 82650 9-2
C 07-10-2018 12:00 Moerse Boys 5 Internos 7 82843 1-2
C 07-10-2018 10:00 Baronie 9 Sprundel 5 87192 3-3
C 30-09-2018 10:00 Sprundel 5 Terheijden 5 83942 3-2
C 30-09-2018 10:00 Unitas'30 7 DSE 4 85188 4-0
C 30-09-2018 10:30 Groen Wit 3 Gloria UC 6 90483 4-1
C 30-09-2018 11:45 Internos 7 ZBC'97 3 87715 8-2
C 30-09-2018 12:00 Moerse Boys 5 Baronie 9 88097 1-4
C 30-09-2018 10:00 Beek Vooruit 9 RSV 5 88811 2-6
C 23-09-2018 12:30 Terheijden 5 Unitas'30 7 90300 1-1
C 23-09-2018 10:00 DSE 4 Groen Wit 3 89893 4-1
C 23-09-2018 12:00 ZBC'97 3 Beek Vooruit 9 80598 8-7
C 23-09-2018 10:00 Baronie 9 Internos 7 87420 1-5
C 23-09-2018 10:00 Gloria UC 6 Moerse Boys 5 89706 3-0
C 23-09-2018 10:00 RSV 5 Sprundel 5 82515 9-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel 5 3 2 1 0 7 8 4 4 0
2 Schijf 3 3 2 0 1 6 11 2 9 0
3 Beek Vooruit 9 3 1 1 1 4 16 10 6 0
4 RSV 6 3 0 0 3 0 3 22 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos 7 22 18 2 2 56 84 29 55 0
2 Unitas'30 7 22 13 6 3 45 64 45 19 0
3 RSV 5 21 13 3 5 42 74 35 39 0
4 ZBC'97 3 22 12 3 7 39 80 63 17 0
5 Groen Wit 3 22 11 3 8 36 64 49 15 0
6 Beek Vooruit 9 22 11 2 9 35 70 56 14 0
7 Baronie 9 22 9 5 8 32 52 48 4 0
8 Gloria UC 6 22 8 0 14 24 54 61 -7 0
9 Moerse Boys 5 22 7 2 13 23 43 66 -23 0
10 Terheijden 5 22 5 3 14 18 29 56 -27 0
11 DSE 4 21 5 0 16 15 34 88 -54 0
12 Sprundel 5 22 3 3 16 12 37 89 -52 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 05 Team training even weken gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training oneven weken gaat_door

Berichten



Terug naar boven