0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 8

Teamleden

Spelers
Sjors Boetzkes Speler / leider      
Bart van Haperen Speler / leider      
Stef Arbon        
Marc Arbon        
Bobby Biemans        
Adriaan vd Bliek        
Wesley Elich        
Michel Gommers        
Rob van Gool        
Mark van Hulst        
Rob van Leijsen        
Bas de Regt        
Lars van Riel        
Bart Rutten        
Erwin Schoenmakers        
Stijn Schoffelen        
Jules Tops        
Pieter Tops        
Jeroen Tops        
Geert Vissers        
Lars Willeboordse        
Wouter van Wingerden        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2019 10:00 Achtmaal 4 UVV'40 7
C 28-04-2019 10:00 Zundert 5 TVC Breda 5
C 28-04-2019 10:00 Wernhout 5 Beek Vooruit 8
C 28-04-2019 10:00 DSE 5 Boeimeer 8
C 05-05-2019 12:15 Beek Vooruit 8 Boeimeer 8
C 05-05-2019 10:30 TVC Breda 5 DSE 5
C 05-05-2019 10:00 Achtmaal 4 Internos 5
C 05-05-2019 10:00 VVR 5 UVV'40 7
C 05-05-2019 10:00 Zundert 5 Schijf 4
C 05-05-2019 10:00 Wernhout 5 Moerse Boys 6
C 12-05-2019 10:00 UVV'40 7 TVC Breda 5
C 12-05-2019 10:00 DSE 5 Wernhout 5
C 12-05-2019 09:45 Moerse Boys 6 VVR 5
C 12-05-2019 09:45 Internos 5 Beek Vooruit 8
C 12-05-2019 09:45 Schijf 4 Achtmaal 4
C 12-05-2019 09:45 Boeimeer 8 Zundert 5
C 19-05-2019 09:45 Schijf 4 DSE 5
C 19-05-2019 10:00 Achtmaal 4 Boeimeer 8
C 19-05-2019 10:00 Wernhout 5 UVV'40 7
C 19-05-2019 10:00 Zundert 5 Internos 5
C 19-05-2019 10:30 TVC Breda 5 VVR 5
C 19-05-2019 12:15 Beek Vooruit 8 Moerse Boys 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-04-2019 20:00 Zundert 5 Beek Vooruit 8 89165 0-0
C 22-04-2019 10:00 Wernhout 5 Zundert 5 84534 4-0
C 18-04-2019 20:00 Zundert 5 DSE 5 85918 5-3
C 18-04-2019 19:30 UVV'40 7 Achtmaal 4 82537 4-4
C 17-04-2019 19:45 Schijf 4 UVV'40 7 151646 1-5
C 14-04-2019 09:45 Boeimeer 8 VVR 5 81082 5-2
C 14-04-2019 09:45 Schijf 4 Beek Vooruit 8 87768 0-4
C 14-04-2019 09:45 Internos 5 TVC Breda 5 90718 2-3
C 14-04-2019 10:00 DSE 5 Achtmaal 4 89114 4-2
C 14-04-2019 10:00 Zundert 5 Wernhout 5 81214 0-2
C 14-04-2019 10:00 Moerse Boys 6 UVV'40 7 81254 1-1
C 07-04-2019 12:15 Beek Vooruit 8 DSE 5 84315 0-3
C 07-04-2019 10:00 UVV'40 7 Boeimeer 8 82687 3-1
C 07-04-2019 10:30 TVC Breda 5 Moerse Boys 6 83618 1-7
C 07-04-2019 10:00 VVR 5 Schijf 4 80550 1-1
C 07-04-2019 10:00 Achtmaal 4 Zundert 5 81508 2-0
C 07-04-2019 10:00 Wernhout 5 Internos 5 90337 3-1
C 31-03-2019 09:30 UVV'40 7 Wernhout 5 84389 1-4
C 31-03-2019 09:45 Internos 5 Boeimeer 8 89036 5-2
C 31-03-2019 10:00 Zundert 5 Moerse Boys 6 86497 2-3
C 31-03-2019 10:00 Achtmaal 4 TVC Breda 5 87971 3-0
C 24-03-2019 10:00 Achtmaal 4 Beek Vooruit 8 85772 10-1
C 24-03-2019 10:00 DSE 5 Moerse Boys 6 88616 1-3
C 24-03-2019 09:45 Schijf 4 TVC Breda 5 84550 4-1
C 24-03-2019 09:45 Internos 5 UVV'40 7 84789 2-4
C 24-03-2019 09:45 Boeimeer 8 Wernhout 5 86921 1-2
C 24-03-2019 10:00 Zundert 5 VVR 5 83000 3-1
C 17-03-2019 12:15 Beek Vooruit 8 Zundert 5 90388 2-5
C 17-03-2019 10:00 Moerse Boys 6 Schijf 4 86372 4-4
C 17-03-2019 10:30 TVC Breda 5 Wernhout 5 90400 2-7
C 17-03-2019 10:00 VVR 5 Internos 5 82525 3-3
C 10-03-2019 09:45 Schijf 4 UVV'40 7 84997 0-0
C 10-03-2019 09:45 Boeimeer 8 Moerse Boys 6 81458 1-1
C 10-03-2019 10:00 Achtmaal 4 VVR 5 85832 0-0
C 10-03-2019 09:45 Internos 5 DSE 5 82320 2-4
C 24-02-2019 10:00 UVV'40 7 Moerse Boys 6 87390 3-0
C 24-02-2019 10:00 Wernhout 5 Boeimeer 8 88591 3-0
C 24-02-2019 12:15 Beek Vooruit 8 VVR 5 83456 3-1
C 24-02-2019 09:45 DSE 5 Internos 5 85956 3-2
C 24-02-2019 10:00 Zundert 5 Achtmaal 4 88963 7-3
C 17-02-2019 10:30 TVC Breda 5 Beek Vooruit 8 80271 2-1
C 17-02-2019 10:00 Moerse Boys 6 Internos 5 80971 2-0
C 17-02-2019 10:00 VVR 5 DSE 5 85930 0-5
C 17-02-2019 10:00 UVV'40 7 Zundert 5 85292 4-0
C 17-02-2019 10:00 Wernhout 5 Achtmaal 4 90124 1-1
C 17-02-2019 09:45 Boeimeer 8 Schijf 4 83309 3-1
C 10-02-2019 09:45 Schijf 4 Wernhout 5 85663 0-5
C 10-02-2019 10:00 DSE 5 UVV'40 7 89274 3-1
C 03-02-2019 10:00 VVR 5 Boeimeer 8 91318 1-1
C 03-02-2019 10:00 Achtmaal 4 DSE 5 82163 4-1
C 03-02-2019 10:00 Moerse Boys 6 TVC Breda 5 91301 9-1
C 03-02-2019 09:45 Internos 5 Wernhout 5 88376 0-6
C 09-12-2018 10:30 TVC Breda 5 Internos 5 81618 1-5
C 09-12-2018 12:15 Beek Vooruit 8 Schijf 4 82096 0-2
C 02-12-2018 09:45 Boeimeer 8 UVV'40 7 85984 0-0
C 02-12-2018 09:45 Schijf 4 VVR 5 89772 2-2
C 02-12-2018 10:00 DSE 5 Beek Vooruit 8 87918 7-0
C 25-11-2018 10:00 Beek Vooruit 8 Achtmaal 4 84830 1-6
C 25-11-2018 10:30 TVC Breda 5 Schijf 4 88297 1-2
C 25-11-2018 10:00 Moerse Boys 6 DSE 5 80819 2-10
C 25-11-2018 10:00 VVR 5 Zundert 5 85716 0-2
C 25-11-2018 10:00 UVV'40 7 Internos 5 88980 4-0
C 18-11-2018 09:45 Boeimeer 8 DSE 5 81463 3-3
C 18-11-2018 09:45 Internos 5 VVR 5 81987 1-2
C 18-11-2018 12:00 Wernhout 5 TVC Breda 5 82417 4-0
C 11-11-2018 10:00 VVR 5 Achtmaal 4 81070 3-1
C 11-11-2018 10:00 Moerse Boys 6 Boeimeer 8 89835 3-2
C 11-11-2018 10:30 TVC Breda 5 Zundert 5 89643 9-3
C 11-11-2018 12:15 Beek Vooruit 8 Wernhout 5 80304 0-3
C 11-11-2018 10:00 UVV'40 7 Schijf 4 88338 1-4
C 04-11-2018 10:00 VVR 5 Moerse Boys 6 85193 2-3
C 04-11-2018 10:00 Wernhout 5 DSE 5 86119 4-3
C 04-11-2018 10:00 Zundert 5 Boeimeer 8 84484 1-3
C 04-11-2018 10:00 Achtmaal 4 Schijf 4 80702 4-1
C 04-11-2018 10:30 TVC Breda 5 UVV'40 7 89512 3-11
C 04-11-2018 12:15 Beek Vooruit 8 Internos 5 85044 3-1
C 28-10-2018 09:45 Internos 5 Achtmaal 4 90544 3-2
C 28-10-2018 09:45 Boeimeer 8 Beek Vooruit 8 80236 5-0
C 28-10-2018 09:45 Schijf 4 Zundert 5 87513 2-5
C 28-10-2018 10:00 DSE 5 TVC Breda 5 91613 8-1
C 28-10-2018 10:00 UVV'40 7 VVR 5 91456 2-3
C 28-10-2018 10:00 Moerse Boys 6 Wernhout 5 88325 1-7
C 21-10-2018 09:45 Schijf 4 Moerse Boys 6 87117 0-8
C 14-10-2018 09:45 Schijf 4 Internos 5 86383 4-3
C 14-10-2018 10:00 Achtmaal 4 Moerse Boys 6 82579 3-2
C 14-10-2018 10:00 Wernhout 5 VVR 5 83362 1-5
C 14-10-2018 10:30 TVC Breda 5 Boeimeer 8 89867 2-2
C 14-10-2018 12:15 Beek Vooruit 8 UVV'40 7 85011 3-3
C 07-10-2018 10:00 Moerse Boys 6 Beek Vooruit 8 84608 2-1
C 07-10-2018 10:00 VVR 5 TVC Breda 5 87256 5-0
C 07-10-2018 10:00 DSE 5 Schijf 4 85161 1-3
C 07-10-2018 09:45 Internos 5 Zundert 5 90140 1-3
C 07-10-2018 09:45 Boeimeer 8 Achtmaal 4 88843 2-0
C 30-09-2018 09:45 Internos 5 Moerse Boys 6 91045 2-7
C 30-09-2018 10:00 DSE 5 VVR 5 89471 9-2
C 30-09-2018 10:00 Zundert 5 UVV'40 7 80576 5-0
C 30-09-2018 10:00 Achtmaal 4 Wernhout 5 88934 2-4
C 30-09-2018 12:15 Beek Vooruit 8 TVC Breda 5 86011 3-1
C 30-09-2018 09:45 Schijf 4 Boeimeer 8 90379 1-3
C 23-09-2018 09:45 Boeimeer 8 Internos 5 82746 4-3
C 23-09-2018 10:30 TVC Breda 5 Achtmaal 4 81365 0-8
C 23-09-2018 10:00 Moerse Boys 6 Zundert 5 82085 0-0
C 23-09-2018 10:00 Wernhout 5 Schijf 4 90372 2-1
C 23-09-2018 10:00 VVR 5 Beek Vooruit 8 89781 4-7
C 23-09-2018 10:00 UVV'40 7 DSE 5 82011 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wernhout 5 17 15 1 1 46 62 18 44 0
2 Moerse Boys 6 18 10 4 4 34 58 41 17 0
3 DSE 5 17 10 2 5 32 71 37 34 0
4 Achtmaal 4 17 8 3 6 27 55 34 21 0
5 UVV'40 7 17 7 5 5 26 50 37 13 0
6 Boeimeer 8 17 7 5 5 26 38 31 7 0
7 Zundert 5 16 8 1 7 25 41 39 2 0
8 Schijf 4 18 6 3 9 21 33 53 -20 0
9 VVR 5 18 5 5 8 20 37 49 -12 0
10 Beek Vooruit 8 16 5 1 10 16 29 55 -26 0
11 TVC Breda 5 17 3 1 13 10 28 84 -56 0
12 Internos 5 18 3 1 14 10 36 60 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven