0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 8

Teamleden

Spelers
Sjors Boetzkes Speler / leider      
Bart van Haperen Speler / leider      
Stef Arbon        
Marc Arbon        
Bobby Biemans        
Adriaan vd Bliek        
Wesley Elich        
Michel Gommers        
Rob van Gool        
Mark van Hulst        
Rob van Leijsen        
Bas de Regt        
Lars van Riel        
Bart Rutten        
Erwin Schoenmakers        
Stijn Schoffelen        
Jules Tops        
Pieter Tops        
Jeroen Tops        
Geert Vissers        
Lars Willeboordse        
Wouter van Wingerden        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 21-10-2018 09:45 Internos 5 Wernhout 5
C 21-10-2018 09:45 Schijf 4 Moerse Boys 6
C 28-10-2018 09:45 Boeimeer 8 Beek Vooruit 8
C 28-10-2018 10:00 Moerse Boys 6 Wernhout 5
C 28-10-2018 10:00 UVV'40 7 VVR 5
C 28-10-2018 10:00 DSE 5 TVC Breda 5
C 28-10-2018 09:45 Internos 5 Achtmaal 4
C 28-10-2018 09:45 Schijf 4 Zundert 5
C 04-11-2018 12:15 Beek Vooruit 8 Internos 5
C 04-11-2018 10:30 TVC Breda 5 UVV'40 7
C 04-11-2018 10:00 Achtmaal 4 Schijf 4
C 04-11-2018 10:00 Zundert 5 Boeimeer 8
C 04-11-2018 10:00 Wernhout 5 DSE 5
C 04-11-2018 10:00 VVR 5 Moerse Boys 6
C 11-11-2018 10:00 DSE 5 Internos 5
C 11-11-2018 10:00 UVV'40 7 Schijf 4
C 11-11-2018 10:00 VVR 5 Achtmaal 4
C 11-11-2018 10:00 Moerse Boys 6 Boeimeer 8
C 11-11-2018 10:30 TVC Breda 5 Zundert 5
C 11-11-2018 12:15 Beek Vooruit 8 Wernhout 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2018 12:15 Beek Vooruit 8 UVV'40 7 Afgeschermd 85011 3 - 3
C 07-10-2018 10:00 Moerse Boys 6 Beek Vooruit 8 JC (Jos) vanBedaf 84608 2 - 1
C 30-09-2018 12:15 Beek Vooruit 8 TVC Breda 5 H.B.C. (Henk) van derHoning 86011 3 - 1
C 23-09-2018 10:00 VVR 5 Beek Vooruit 8 N. (Niels) vanVugt 89781 4 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-10-2018 12:15 Beek Vooruit 8 UVV'40 7 85011 3-3
C 14-10-2018 10:30 TVC Breda 5 Boeimeer 8 89867 2-2
C 14-10-2018 10:00 Wernhout 5 VVR 5 83362 1-5
C 14-10-2018 10:00 Achtmaal 4 Moerse Boys 6 82579 3-2
C 14-10-2018 10:00 Zundert 5 DSE 5 85918 0-0
C 14-10-2018 09:45 Schijf 4 Internos 5 86383 4-3
C 07-10-2018 09:45 Internos 5 Zundert 5 90140 1-3
C 07-10-2018 10:00 DSE 5 Schijf 4 85161 1-3
C 07-10-2018 10:00 UVV'40 7 Wernhout 5 84389 0-0
C 07-10-2018 10:00 VVR 5 TVC Breda 5 87256 5-0
C 07-10-2018 10:00 Moerse Boys 6 Beek Vooruit 8 84608 2-1
C 07-10-2018 09:45 Boeimeer 8 Achtmaal 4 88843 2-0
C 30-09-2018 12:15 Beek Vooruit 8 TVC Breda 5 86011 3-1
C 30-09-2018 10:00 Achtmaal 4 Wernhout 5 88934 2-4
C 30-09-2018 10:00 Zundert 5 UVV'40 7 80576 5-0
C 30-09-2018 10:00 DSE 5 VVR 5 89471 9-2
C 30-09-2018 09:45 Internos 5 Moerse Boys 6 91045 2-7
C 30-09-2018 09:45 Schijf 4 Boeimeer 8 90379 1-3
C 23-09-2018 10:00 VVR 5 Beek Vooruit 8 89781 4-7
C 23-09-2018 10:00 Wernhout 5 Schijf 4 90372 2-1
C 23-09-2018 10:00 Moerse Boys 6 Zundert 5 82085 0-0
C 23-09-2018 10:30 TVC Breda 5 Achtmaal 4 81365 0-8
C 23-09-2018 09:45 Boeimeer 8 Internos 5 82746 4-3
C 23-09-2018 10:00 UVV'40 7 DSE 5 82011 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer 8 4 3 1 0 10 11 6 5 0
2 Zundert 5 3 2 1 0 7 8 1 7 0
3 Moerse Boys 6 4 2 1 1 7 11 6 5 0
4 Beek Vooruit 8 4 2 1 1 7 14 10 4 0
5 Wernhout 5 3 2 0 1 6 7 8 -1 0
6 Achtmaal 4 4 2 0 2 6 13 8 5 0
7 Schijf 4 4 2 0 2 6 9 9 0 0
8 VVR 5 4 2 0 2 6 16 17 -1 0
9 DSE 5 3 1 1 1 4 13 8 5 0
10 UVV'40 7 3 0 2 1 2 6 11 -5 0
11 TVC Breda 5 4 0 1 3 1 3 18 -15 0
12 Internos 5 4 0 0 4 0 9 18 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 14-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 21-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 28-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 04-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 11-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 18-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 25-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 02-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 09-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 16-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 23-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 30-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 06-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 13-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 20-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 27-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 04-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 11-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 18-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 25-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 01-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 08-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 15-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 22-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 29-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 05-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 12-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 19-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 26-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 05-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 12-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 19-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 26-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 02-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 09-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 16-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 23-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 30-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 07-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 14-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 21-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 28-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 04-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 11-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 18-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8
di 25-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 09 Team training Beek Vooruit 8

Berichten



Terug naar boven