0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 7

Teamleden

Spelers
Sven van Beek        
Danny van den Berg        
Stijn van den Broek        
Cas Broeren        
Danny van den Enden        
Thijs Gommers        
Lars Hendriks        
Rick Klemans        
Martijn Klemans        
Mart Leijten        
Denny Leijten        
Willem van der List        
Youp Meeuwissen        
Sander Meeuwissen        
Noud de Nijs        
Jeroen Oomen        
Joey van Oosterhout        
Jordy van Riel        
Daan Roelen        
Marnicq Touw        
Sander Verwijmeren        
Jasper Wilgers        
 
Overige teamleden
René van Beek Leider/Trainer
Ad Leijten Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 12:00 DIA 9 Irene'58 4 84858 1-1
C 26-05-2019 10:30 Groen Wit 5 Internos 6 83151 10-5
C 26-05-2019 10:30 Boeimeer 6 Beek Vooruit 7 80955 5-4
C 26-05-2019 10:00 Raamsdonk 4 Terheijden 6 80906 0-5
C 26-05-2019 10:00 JEKA 17 Baronie 8 81091 2-5
C 26-05-2019 12:15 WDS'19 5 Madese Boys 5 82167 0-0
C 19-05-2019 11:00 Terheijden 6 Groen Wit 5 83678 10-1
C 19-05-2019 09:45 Internos 6 JEKA 17 82671 2-1
C 19-05-2019 10:00 Madese Boys 5 Raamsdonk 4 88776 3-3
C 19-05-2019 10:00 Irene'58 4 Boeimeer 6 91116 1-6
C 19-05-2019 12:00 Baronie 8 WDS'19 5 84458 8-0
C 19-05-2019 12:15 Beek Vooruit 7 DIA 9 89630 2-5
C 16-05-2019 19:30 DIA 9 Boeimeer 6 81416 0-3
C 14-05-2019 19:30 Boeimeer 6 Internos 6 85561 4-4
C 12-05-2019 10:00 Raamsdonk 4 Beek Vooruit 7 81464 1-2
C 12-05-2019 10:00 Irene'58 4 Madese Boys 5 85975 4-0
C 12-05-2019 12:00 DIA 9 Baronie 8 84660 1-2
C 12-05-2019 12:00 WDS'19 5 Groen Wit 5 86062 5-4
C 12-05-2019 14:30 JEKA 17 Terheijden 6 90548 2-2
C 05-05-2019 09:45 Internos 6 WDS'19 5 86886 4-1
C 05-05-2019 10:00 Madese Boys 5 DIA 9 83020 1-5
C 05-05-2019 10:30 Groen Wit 5 JEKA 17 83437 4-10
C 05-05-2019 11:00 Terheijden 6 Boeimeer 6 90802 3-2
C 05-05-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Irene'58 4 83877 4-4
C 05-05-2019 13:00 Baronie 8 Raamsdonk 4 86005 2-0
C 28-04-2019 11:00 Terheijden 6 Internos 6 85759 6-5
C 28-04-2019 12:00 JEKA 17 Madese Boys 5 84714 4-3
C 14-04-2019 10:00 Irene'58 4 Baronie 8 88516 3-3
C 14-04-2019 10:00 Raamsdonk 4 Groen Wit 5 86485 2-4
C 14-04-2019 10:30 Boeimeer 6 Madese Boys 5 84545 4-4
C 14-04-2019 12:00 DIA 9 Terheijden 6 84197 0-0
C 14-04-2019 12:00 WDS'19 5 JEKA 17 87075 0-4
C 14-04-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Internos 6 84228 5-1
C 07-04-2019 09:45 Internos 6 DIA 9 86205 0-6
C 07-04-2019 10:00 JEKA 17 Raamsdonk 4 90341 2-0
C 07-04-2019 10:00 Madese Boys 5 Beek Vooruit 7 86019 1-2
C 07-04-2019 10:30 Groen Wit 5 Irene'58 4 86786 4-2
C 07-04-2019 14:00 Baronie 8 Boeimeer 6 84313 4-2
C 07-04-2019 11:00 Terheijden 6 WDS'19 5 86066 13-0
C 31-03-2019 09:30 Boeimeer 6 JEKA 17 81101 2-4
C 31-03-2019 11:00 Terheijden 6 Irene'58 4 84430 1-1
C 24-03-2019 10:00 Madese Boys 5 Baronie 8 85670 2-1
C 24-03-2019 10:00 Raamsdonk 4 Internos 6 89992 2-1
C 24-03-2019 10:00 Irene'58 4 Terheijden 6 80269 2-2
C 24-03-2019 12:00 DIA 9 JEKA 17 83339 3-2
C 24-03-2019 10:30 Boeimeer 6 WDS'19 5 88092 2-0
C 24-03-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Groen Wit 5 83790 1-2
C 17-03-2019 10:30 Boeimeer 6 Raamsdonk 4 84841 3-1
C 17-03-2019 10:30 Groen Wit 5 DIA 9 86652 2-0
C 17-03-2019 12:00 WDS'19 5 Irene'58 4 86975 8-2
C 17-03-2019 13:00 Baronie 8 Beek Vooruit 7 85755 5-2
C 14-03-2019 20:00 Internos 6 Baronie 8 81114 1-2
C 10-03-2019 10:00 Raamsdonk 4 WDS'19 5 87132 4-2
C 10-03-2019 10:00 Irene'58 4 JEKA 17 89808 1-3
C 10-03-2019 10:00 Madese Boys 5 Groen Wit 5 83340 1-2
C 10-03-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Terheijden 6 84456 1-2
C 24-02-2019 10:00 JEKA 17 Irene'58 4 89560 2-1
C 24-02-2019 12:00 DIA 9 Internos 6 83992 2-1
C 24-02-2019 11:00 Terheijden 6 Beek Vooruit 7 84926 3-2
C 17-02-2019 09:45 Internos 6 Madese Boys 5 88864 2-0
C 17-02-2019 14:30 JEKA 17 Beek Vooruit 7 80388 0-5
C 17-02-2019 10:00 Raamsdonk 4 Irene'58 4 86501 0-2
C 17-02-2019 10:30 Groen Wit 5 Boeimeer 6 88988 5-4
C 17-02-2019 12:00 WDS'19 5 DIA 9 90773 0-9
C 17-02-2019 10:00 Terheijden 6 Baronie 8 89046 1-1
C 10-02-2019 12:15 Beek Vooruit 7 WDS'19 5 90909 4-3
C 10-02-2019 10:00 Baronie 8 Groen Wit 5 81284 2-1
C 10-02-2019 12:00 DIA 9 Raamsdonk 4 89689 2-2
C 10-02-2019 10:00 Madese Boys 5 Terheijden 6 83023 2-1
C 10-02-2019 10:00 Irene'58 4 Internos 6 86449 5-5
C 03-02-2019 10:00 JEKA 17 Boeimeer 6 91721 2-2
C 03-02-2019 12:00 WDS'19 5 Terheijden 6 89267 2-2
C 03-02-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Madese Boys 5 90312 4-3
C 09-12-2018 09:45 Internos 6 Beek Vooruit 7 80548 3-2
C 09-12-2018 10:00 JEKA 17 WDS'19 5 80929 9-1
C 09-12-2018 10:00 Madese Boys 5 Boeimeer 6 85160 1-4
C 09-12-2018 10:30 Groen Wit 5 Raamsdonk 4 81808 8-1
C 09-12-2018 11:00 Terheijden 6 DIA 9 87160 3-0
C 09-12-2018 13:00 Baronie 8 Irene'58 4 86113 4-0
C 02-12-2018 10:30 Boeimeer 6 Baronie 8 84243 2-2
C 02-12-2018 10:00 Raamsdonk 4 JEKA 17 89976 2-4
C 02-12-2018 10:00 Irene'58 4 Groen Wit 5 80429 1-4
C 25-11-2018 10:00 JEKA 17 DIA 9 87059 0-3
C 25-11-2018 12:00 Baronie 8 Madese Boys 5 81708 8-0
C 25-11-2018 10:30 Groen Wit 5 Beek Vooruit 7 84151 3-7
C 25-11-2018 10:00 WDS'19 5 Boeimeer 6 85722 3-1
C 18-11-2018 12:15 Beek Vooruit 7 Baronie 8 85870 1-2
C 18-11-2018 12:00 DIA 9 Groen Wit 5 89888 9-4
C 18-11-2018 10:00 Madese Boys 5 JEKA 17 81103 3-2
C 18-11-2018 10:00 Raamsdonk 4 Boeimeer 6 88639 6-1
C 18-11-2018 10:00 Irene'58 4 WDS'19 5 82015 4-2
C 18-11-2018 09:45 Internos 6 Terheijden 6 82904 1-2
C 11-11-2018 10:30 Boeimeer 6 DIA 9 81512 3-0
C 11-11-2018 10:30 Groen Wit 5 Madese Boys 5 91428 1-8
C 11-11-2018 12:00 WDS'19 5 Raamsdonk 4 91153 2-2
C 11-11-2018 13:00 Baronie 8 Internos 6 80731 9-0
C 04-11-2018 10:00 Madese Boys 5 Irene'58 4 91650 0-4
C 04-11-2018 09:45 Internos 6 Boeimeer 6 81411 1-3
C 04-11-2018 10:30 Groen Wit 5 WDS'19 5 89120 7-0
C 04-11-2018 10:00 Beek Vooruit 7 Raamsdonk 4 84079 5-3
C 04-11-2018 11:00 Terheijden 6 JEKA 17 82962 4-0
C 04-11-2018 13:00 Baronie 8 DIA 9 86805 4-2
C 28-10-2018 12:00 JEKA 17 Groen Wit 5 89316 3-1
C 28-10-2018 10:00 Raamsdonk 4 Baronie 8 84257 1-10
C 28-10-2018 10:00 Irene'58 4 Beek Vooruit 7 86428 2-2
C 28-10-2018 10:30 Boeimeer 6 Terheijden 6 82732 1-4
C 28-10-2018 11:00 DIA 9 Madese Boys 5 90217 7-0
C 28-10-2018 12:00 WDS'19 5 Internos 6 86797 1-1
C 21-10-2018 09:30 WDS'19 5 Beek Vooruit 7 80559 5-7
C 21-10-2018 09:45 Internos 6 Raamsdonk 4 86092 2-4
C 14-10-2018 09:45 Internos 6 Groen Wit 5 89398 5-2
C 14-10-2018 10:00 Irene'58 4 DIA 9 89033 2-0
C 14-10-2018 10:00 Madese Boys 5 WDS'19 5 83701 8-1
C 14-10-2018 11:00 Terheijden 6 Raamsdonk 4 84704 5-1
C 14-10-2018 13:00 Baronie 8 JEKA 17 82411 4-1
C 14-10-2018 12:15 Beek Vooruit 7 Boeimeer 6 84254 5-4
C 07-10-2018 10:00 JEKA 17 Internos 6 85876 4-2
C 07-10-2018 10:00 Raamsdonk 4 Madese Boys 5 80941 2-5
C 07-10-2018 10:30 Boeimeer 6 Irene'58 4 83418 5-5
C 07-10-2018 10:30 Groen Wit 5 Terheijden 6 90494 1-6
C 07-10-2018 12:00 WDS'19 5 Baronie 8 80800 1-7
C 07-10-2018 12:00 DIA 9 Beek Vooruit 7 81566 2-1
C 30-09-2018 10:30 Boeimeer 6 Groen Wit 5 86073 2-2
C 30-09-2018 10:00 Irene'58 4 Raamsdonk 4 82714 4-3
C 30-09-2018 12:00 DIA 9 WDS'19 5 85310 12-1
C 30-09-2018 12:15 Beek Vooruit 7 JEKA 17 84285 3-1
C 30-09-2018 13:00 Baronie 8 Terheijden 6 85743 1-8
C 30-09-2018 10:00 Madese Boys 5 Internos 6 84536 0-3
C 23-09-2018 10:30 Groen Wit 5 Baronie 8 86056 3-1
C 23-09-2018 11:00 Terheijden 6 Madese Boys 5 85524 4-0
C 23-09-2018 10:00 Raamsdonk 4 DIA 9 84071 0-3
C 23-09-2018 09:45 Internos 6 Irene'58 4 91564 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden 6 22 15 6 1 51 87 26 61 0
2 Baronie 8 22 16 3 3 51 87 34 53 0
3 DIA 9 22 12 3 7 39 72 34 38 0
4 Beek Vooruit 7 22 11 2 9 35 71 60 11 0
5 JEKA 17 22 11 2 9 35 62 53 9 0
6 Groen Wit 5 22 11 1 10 34 75 85 -10 0
7 Boeimeer 6 22 8 6 8 30 65 61 4 0
8 Irene'58 4 22 7 8 7 29 55 62 -7 0
9 Internos 6 22 6 3 13 21 52 75 -23 0
10 Madese Boys 5 21 6 2 13 20 45 68 -23 0
11 Raamsdonk 4 22 4 3 15 15 40 77 -37 0
12 WDS'19 5 21 3 3 15 12 38 114 -76 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 04 Team training even weken gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 04 Team training oneven weken gaat_door

Berichten



Terug naar boven