0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 6

Teamleden

Spelers
Quint v.d. Koedijk Speler / leider      
Ricardo Mouwen Speler / leider      
Jordy van Wolven Speler / leider      
Mark Balemans        
Bart van Beek        
Wesley v.d. Broek        
Tim Cornelissen        
Dave van Dijk        
Bjorn Eijt        
Bas Goverde        
Leroy Haarbosch        
Joey de Klerk        
Mike de Klerk        
Mitchel de Leeuw        
Jan Maes        
Rik Martens        
Meindert Martens        
Koen Mathijssen        
Marc Moerkens        
Dennis Moerkens        
Roberto Wouters        
 
Overige teamleden
Jaap de Klerk Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-03-2019 12:00 Baronie 4 Beek Vooruit 6
C 24-03-2019 11:00 RCD 5 WDS'19 4
C 24-03-2019 10:30 TVC Breda 3 SC Gastel 6
C 24-03-2019 10:00 SC Emma 3 Roosendaal 8
C 24-03-2019 09:45 Internos 4 Unitas'30 5
C 31-03-2019 11:00 RCD 5 Internos 4
C 31-03-2019 10:30 TVC Breda 3 Baronie 4
C 31-03-2019 12:00 WDS'19 4 Beek Vooruit 6
C 07-04-2019 12:00 WDS'19 4 Internos 4
C 07-04-2019 11:00 Hoeven 4 SC Emma 3
C 07-04-2019 12:30 Roosendaal 8 Unitas'30 5
C 07-04-2019 10:00 Beek Vooruit 6 TVC Breda 3
C 07-04-2019 12:00 SC Gastel 6 Baronie 4
C 11-04-2019 18:30 WDS'19 4 TVC Breda 3
C 14-04-2019 09:45 Internos 4 RCD 5
C 14-04-2019 10:00 SC Emma 3 WDS'19 4
C 14-04-2019 10:00 Unitas'30 5 SC Gastel 6
C 14-04-2019 10:30 TVC Breda 3 Roosendaal 8
C 14-04-2019 12:00 Baronie 4 Hoeven 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-03-2019 12:00 Hoeven 4 TVC Breda 3 86339 2-4
C 17-03-2019 12:00 SC Gastel 6 RCD 5 89444 2-0
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 5 SC Emma 3 89645 4-6
C 17-03-2019 09:45 Internos 4 Baronie 4 83112 0-0
C 17-03-2019 12:30 Roosendaal 8 Beek Vooruit 6 88089 1-1
C 10-03-2019 10:00 SC Emma 3 SC Gastel 6 85267 0-2
C 10-03-2019 10:00 Beek Vooruit 6 WDS'19 4 89886 0-3
C 10-03-2019 10:30 TVC Breda 3 Internos 4 86549 3-3
C 10-03-2019 11:00 RCD 5 Hoeven 4 87483 5-3
C 10-03-2019 12:00 Baronie 4 Unitas'30 5 87178 3-2
C 24-02-2019 10:00 SC Emma 3 Hoeven 4 80289 2-3
C 24-02-2019 10:30 TVC Breda 3 Baronie 4 80283 0-0
C 17-02-2019 12:00 Baronie 4 SC Emma 3 91194 3-2
C 17-02-2019 11:00 Hoeven 4 Internos 4 80198 0-2
C 17-02-2019 10:00 Unitas'30 5 TVC Breda 3 83726 2-5
C 17-02-2019 10:00 Beek Vooruit 6 RCD 5 80081 1-4
C 17-02-2019 12:30 Roosendaal 8 WDS'19 4 81073 2-7
C 10-02-2019 09:45 Internos 4 SC Gastel 6 91195 0-0
C 10-02-2019 10:00 SC Emma 3 Beek Vooruit 6 81685 6-2
C 10-02-2019 11:00 RCD 5 Roosendaal 8 85003 0-0
C 10-02-2019 12:00 WDS'19 4 Hoeven 4 86059 0-0
C 03-02-2019 12:00 Baronie 4 RCD 5 86816 4-0
C 03-02-2019 12:30 Roosendaal 8 TVC Breda 3 80293 3-5
C 03-02-2019 12:00 WDS'19 4 SC Emma 3 80351 5-1
C 03-02-2019 12:00 SC Gastel 6 Hoeven 4 81751 4-0
C 13-12-2018 20:15 WDS'19 4 Beek Vooruit 6 83076 0-0
C 09-12-2018 12:00 SC Gastel 6 Unitas'30 5 82850 4-0
C 09-12-2018 11:00 Hoeven 4 Baronie 4 87744 5-3
C 02-12-2018 09:45 Internos 4 WDS'19 4 84839 5-3
C 02-12-2018 10:00 Unitas'30 5 Roosendaal 8 82667 0-0
C 02-12-2018 10:30 TVC Breda 3 Beek Vooruit 6 79983 8-2
C 02-12-2018 12:00 Baronie 4 SC Gastel 6 90559 1-4
C 25-11-2018 10:00 Beek Vooruit 6 Baronie 4 86810 2-3
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 5 Internos 4 87600 4-1
C 25-11-2018 12:00 SC Gastel 6 TVC Breda 3 81658 4-1
C 25-11-2018 12:00 WDS'19 4 RCD 5 84596 2-0
C 25-11-2018 12:30 Roosendaal 8 SC Emma 3 83050 4-3
C 18-11-2018 11:00 Baronie 4 Internos 4 91263 2-3
C 18-11-2018 11:00 RCD 5 SC Gastel 6 85799 3-4
C 18-11-2018 10:30 TVC Breda 3 Hoeven 4 90499 5-2
C 18-11-2018 10:00 Beek Vooruit 6 Roosendaal 8 89685 2-4
C 18-11-2018 10:00 SC Emma 3 Unitas'30 5 83805 5-2
C 11-11-2018 12:00 Hoeven 4 RCD 5 80691 2-2
C 11-11-2018 12:00 SC Gastel 6 SC Emma 3 83281 2-1
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 5 Baronie 4 81628 1-3
C 11-11-2018 09:45 Internos 4 TVC Breda 3 87360 6-4
C 04-11-2018 11:00 RCD 5 SC Emma 3 85976 10-2
C 04-11-2018 12:00 Hoeven 4 Unitas'30 5 80994 4-0
C 04-11-2018 10:00 Beek Vooruit 6 Internos 4 82966 0-4
C 04-11-2018 12:30 Roosendaal 8 SC Gastel 6 83311 2-6
C 28-10-2018 12:00 Baronie 4 WDS'19 4 91392 2-4
C 28-10-2018 10:30 TVC Breda 3 RCD 5 82258 4-3
C 28-10-2018 10:00 Unitas'30 5 Beek Vooruit 6 81507 0-2
C 28-10-2018 09:45 Internos 4 Roosendaal 8 82233 2-0
C 14-10-2018 10:00 Beek Vooruit 6 Hoeven 4 80514 2-6
C 14-10-2018 11:00 RCD 5 Unitas'30 5 81107 3-3
C 14-10-2018 12:00 JEKA 14 Internos 4 90020 0-0
C 14-10-2018 12:00 WDS'19 4 SC Gastel 6 88737 3-1
C 14-10-2018 10:00 SC Emma 3 TVC Breda 3 83280 5-5
C 14-10-2018 12:30 Roosendaal 8 Baronie 4 91549 5-3
C 07-10-2018 12:00 SC Gastel 6 Beek Vooruit 6 81535 6-0
C 07-10-2018 11:00 Hoeven 4 Roosendaal 8 80428 3-3
C 07-10-2018 10:30 TVC Breda 3 JEKA 14 84744 0-0
C 07-10-2018 10:00 Unitas'30 5 WDS'19 4 83341 2-3
C 07-10-2018 09:45 Internos 4 SC Emma 3 84461 3-3
C 30-09-2018 11:00 RCD 5 Beek Vooruit 6 86017 0-3
C 30-09-2018 09:45 Internos 4 Hoeven 4 82502 3-5
C 30-09-2018 10:00 SC Emma 3 Baronie 4 83135 2-7
C 30-09-2018 10:30 TVC Breda 3 Unitas'30 5 83834 8-2
C 30-09-2018 10:00 JEKA 14 SC Gastel 6 83560 0-0
C 30-09-2018 12:00 WDS'19 4 Roosendaal 8 80447 11-1
C 23-09-2018 12:30 Roosendaal 8 RCD 5 81331 4-1
C 23-09-2018 12:00 Baronie 4 TVC Breda 3 83008 2-3
C 23-09-2018 10:00 SC Gastel 6 Internos 4 89278 8-2
C 23-09-2018 11:00 Hoeven 4 WDS'19 4 86403 6-1
C 23-09-2018 10:00 Unitas'30 5 JEKA 14 86606 0-0
C 23-09-2018 10:00 Beek Vooruit 6 SC Emma 3 86275 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:30 Advendo 2 DIA 6 19855 0-0
B 16-09-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 Beek Vooruit 6 21848 0-0
B 09-09-2018 09:45 DIA 6 Beek Vooruit 6 21847 0-0
B 09-09-2018 11:30 Advendo 2 SC Hoge Vucht 2 19038 0-0
B 02-09-2018 10:00 Beek Vooruit 6 Advendo 2 21846 0-0
B 02-09-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 DIA 6 18956 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel 6 12 11 0 1 33 47 13 34 0
2 TVC Breda 3 12 8 2 2 26 55 36 19 0
3 WDS'19 4 10 8 0 2 24 42 20 22 0
4 Internos 4 12 6 3 3 21 34 32 2 0
5 Hoeven 4 13 6 2 5 20 41 36 5 0
6 Baronie 4 13 6 1 6 19 36 33 3 0
7 Roosendaal 8 12 4 3 5 15 29 44 -15 0
8 RCD 5 12 3 2 7 11 31 34 -3 0
9 SC Emma 3 14 3 2 9 11 39 55 -16 0
10 Beek Vooruit 6 13 3 1 9 10 20 46 -26 0
11 Unitas'30 5 13 1 2 10 5 22 47 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIA 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Hoge Vucht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 14-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 K B3 + B4 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven