Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 5

Teamleden

Spelers
Nick Beekers Speler / leider      
Koen Dielemans Speler / leider      
Guido Wijnands Speler / leider      
Steven Aerts        
Max Beurskens        
Lars Braspenning        
Tim de Graaf        
Niels van den Heiligenberg        
Marc Hufkens        
Ralph de Jongh        
Ruben Kustermans        
Stijn Lucassen        
Tom Marijnissen        
Bastian Romme        
Daman Srigopal        
Jay Srigopal        
Bjorn van Steen        
Roy Verdaasdonk        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Roosendaal 7 85834 Sportpark De Heikant 09:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 09:45 SC Gastel 4 SC Hoge Vucht 2
C 26-05-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Roosendaal 7
C 26-05-2019 10:00 Unitas'30 6 Internos 2
C 26-05-2019 11:00 DSE 3 Nieuw Borgvliet 4
C 26-05-2019 12:00 Hoeven 3 Rood-Wit W 4
C 26-05-2019 14:00 Vivoo 3 Baronie 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2019 09:45 Internos 2 Beek Vooruit 5 L. (Lars) Braspenning 91589 1 - 3
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Nieuw Borgvliet 4 Afgeschermd 83413 3 - 1
C 05-05-2019 13:00 Baronie 7 Beek Vooruit 5 F.M.M. (Max) Beurskens 87476 9 - 0
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Hoeven 3 R. (Remy) de Pijper 88210 3 - 0
C 07-04-2019 14:00 Vivoo 3 Beek Vooruit 5 A. (Dre) Leuris 81040 1 - 4
C 24-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Rood-Wit W 4 K.J.A. (Koen) Dielemans 80270 3 - 0
C 17-03-2019 11:45 DSE 3 Beek Vooruit 5 L. (Lowie) van Elewout 80633 3 - 0
C 10-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Unitas'30 6 N.F.H. (Nick) Beekers 80899 5 - 1
C 17-02-2019 vervallen Beek Vooruit 5 SC Hoge Vucht 2 86731
C 10-02-2019 09:45 SC Gastel 4 Beek Vooruit 5 B. (Bas) Breugelmans 83233 3 - 1
C 20-01-2019 afgelast SC Hoge Vucht 2 Beek Vooruit 5 85648
C 09-12-2018 12:00 Hoeven 3 Beek Vooruit 5 R. (Remy) dePijper 86214 1 - 0
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Vivoo 3 R.C.B. (Rob) deJong 88501 2 - 4
C 25-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Beek Vooruit 5 W.J.S. (Wim) Hermans 82877 3 - 2
C 18-11-2018 10:00 Beek Vooruit 5 DSE 3 J.G.M. (Joey) Musters 85259 1 - 4
C 11-11-2018 10:00 Unitas\'30 6 Beek Vooruit 5 L. (Lars) Braspenning 84732 2 - 6
C 04-11-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Beek Vooruit 5 J. (Jeroen) Tap 90157 1 - 3
C 28-10-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Baronie 7 C. (Cas) vanSon 89961 1 - 1
C 14-10-2018 12:30 Roosendaal 7 Beek Vooruit 5 J. (Hans) vanDeventer 86457 3 - 0
C 07-10-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Internos 2 T.J.G. (Tomas) vanBerkom 80054 2 - 3
C 23-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 SC Gastel 4 B. (Bas) Breugelmans 85926 2 - 3
B 16-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Terheijden 4 G. (Glenn) Boomaars 19884 2 - 3
B 09-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Boeimeer 5 S.H.B. (Stijn) Lucassen 19414 3 - 1
B 02-09-2018 12:00 WDS'19 4 Beek Vooruit 5 M.D.A. (Marcel) Domenie 20240 4 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Terheijden 4 19884 2-3
B 16-09-2018 12:00 Boeimeer 5 WDS'19 4 19098 1-3
B 09-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Boeimeer 5 19414 3-1
B 09-09-2018 12:00 Terheijden 4 WDS'19 4 19547 1-5
B 02-09-2018 12:00 Boeimeer 5 Terheijden 4 19943 2-2
B 02-09-2018 12:00 WDS'19 4 Beek Vooruit 5 20240 4-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2019 12:45 SC Hoge Vucht 2 DSE 3 80728 0-0
C 19-05-2019 12:30 Roosendaal 7 Hoeven 3 81002 2-1
C 19-05-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 SC Gastel 4 87960 7-2
C 19-05-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Vivoo 3 88373 1-3
C 19-05-2019 09:45 Internos 2 Beek Vooruit 5 91589 1-3
C 19-05-2019 13:00 Baronie 7 Unitas'30 6 85057 7-0
C 12-05-2019 10:00 DSE 3 Rood-Wit W 4 87277 1-3
C 12-05-2019 09:45 SC Gastel 4 Baronie 7 88369 7-1
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Nieuw Borgvliet 4 83413 3-1
C 12-05-2019 10:00 Unitas'30 6 Hoeven 3 80214 2-4
C 12-05-2019 12:00 Vivoo 3 Roosendaal 7 80398 3-2
C 12-05-2019 12:45 SC Hoge Vucht 2 Internos 2 88751 0-0
C 05-05-2019 09:45 Internos 2 SC Gastel 4 86003 0-2
C 05-05-2019 12:00 Hoeven 3 Vivoo 3 83417 2-3
C 05-05-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 SC Hoge Vucht 2 81702 0-0
C 05-05-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Unitas'30 6 81247 9-0
C 05-05-2019 12:30 Roosendaal 7 DSE 3 89023 2-0
C 05-05-2019 13:00 Baronie 7 Beek Vooruit 5 87476 9-0
C 28-04-2019 11:00 DSE 3 Vivoo 3 84814 0-5
C 14-04-2019 10:00 Unitas'30 6 Vivoo 3 83278 1-9
C 14-04-2019 11:00 DSE 3 Internos 2 80692 0-3
C 14-04-2019 12:00 SC Gastel 4 Roosendaal 7 85826 3-0
C 14-04-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Rood-Wit W 4 87912 2-0
C 14-04-2019 12:45 SC Hoge Vucht 2 Baronie 7 82421 0-0
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Hoeven 3 88210 3-0
C 11-04-2019 19:15 Nieuw Borgvliet 4 Roosendaal 7 151643 1-2
C 07-04-2019 14:00 Vivoo 3 Beek Vooruit 5 81040 1-4
C 07-04-2019 13:00 Baronie 7 DSE 3 90072 6-2
C 07-04-2019 12:30 Roosendaal 7 Unitas'30 6 91488 3-0
C 07-04-2019 12:00 Hoeven 3 SC Hoge Vucht 2 81552 0-0
C 07-04-2019 10:30 Rood-Wit W 4 SC Gastel 4 89215 3-1
C 07-04-2019 09:45 Internos 2 Nieuw Borgvliet 4 82418 4-2
C 31-03-2019 09:30 DSE 3 SC Gastel 4 90114 0-7
C 31-03-2019 14:00 Vivoo 3 Nieuw Borgvliet 4 91324 1-1
C 24-03-2019 09:45 Internos 2 Baronie 7 80017 4-2
C 24-03-2019 13:00 SC Gastel 4 Vivoo 3 86584 2-1
C 24-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Rood-Wit W 4 80270 3-0
C 24-03-2019 11:00 DSE 3 Unitas'30 6 90008 6-1
C 24-03-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Hoeven 3 82189 5-1
C 17-03-2019 13:00 Baronie 7 Nieuw Borgvliet 4 80683 3-0
C 17-03-2019 12:30 Roosendaal 7 Rood-Wit W 4 81341 2-3
C 17-03-2019 12:00 Hoeven 3 SC Gastel 4 89735 2-9
C 17-03-2019 14:00 Vivoo 3 Internos 2 91089 2-1
C 17-03-2019 11:45 DSE 3 Beek Vooruit 5 80633 3-0
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 6 SC Hoge Vucht 2 88004 0-0
C 10-03-2019 09:45 Internos 2 Hoeven 3 89648 7-3
C 10-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Unitas'30 6 80899 5-1
C 10-03-2019 09:45 SC Gastel 4 DSE 3 85087 5-0
C 10-03-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Baronie 7 80499 1-0
C 10-03-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Roosendaal 7 90381 1-0
C 10-03-2019 12:45 SC Hoge Vucht 2 Vivoo 3 83682 0-0
C 24-02-2019 12:00 Baronie 7 Rood-Wit W 4 87804 0-1
C 24-02-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Internos 2 81043 2-0
C 24-02-2019 11:00 DSE 3 SC Hoge Vucht 2 81570 0-0
C 17-02-2019 11:00 Unitas'30 6 SC Gastel 4 87545 3-9
C 17-02-2019 10:00 Beek Vooruit 5 SC Hoge Vucht 2 86731 0-0
C 17-02-2019 10:30 Rood-Wit W 4 Internos 2 88038 2-5
C 17-02-2019 12:00 Hoeven 3 DSE 3 90540 7-3
C 17-02-2019 12:30 Roosendaal 7 Baronie 7 84871 0-0
C 10-02-2019 12:00 Baronie 7 Hoeven 3 85123 2-1
C 10-02-2019 12:45 SC Hoge Vucht 2 Rood-Wit W 4 81250 5-1
C 10-02-2019 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Unitas'30 6 86020 9-1
C 10-02-2019 09:45 Internos 2 Roosendaal 7 88557 2-4
C 10-02-2019 09:45 SC Gastel 4 Beek Vooruit 5 83233 3-1
C 03-02-2019 12:00 SC Hoge Vucht 2 Unitas'30 6 82611 16-4
C 03-02-2019 09:45 SC Gastel 4 Internos 2 88995 5-0
C 03-02-2019 12:00 Baronie 7 Roosendaal 7 89591 0-0
C 27-01-2019 12:00 SC Hoge Vucht 2 Hoeven 3 88982 0-0
C 20-01-2019 12:00 SC Hoge Vucht 2 Beek Vooruit 5 85648 0-0
C 20-01-2019 09:45 SC Gastel 4 Rood-Wit W 4 106572 1-1
C 20-01-2019 11:00 DSE 3 Baronie 7 87477 0-0
C 09-12-2018 12:30 Roosendaal 7 SC Gastel 4 84418 2-0
C 09-12-2018 12:00 Hoeven 3 Beek Vooruit 5 86214 1-0
C 09-12-2018 09:45 Internos 2 DSE 3 80237 3-4
C 09-12-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Nieuw Borgvliet 4 91691 4-0
C 09-12-2018 14:00 Vivoo 3 Unitas'30 6 90614 6-2
C 09-12-2018 13:00 Baronie 7 SC Hoge Vucht 2 85319 0-0
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Vivoo 3 88501 2-4
C 02-12-2018 09:45 SC Gastel 4 Rood-Wit W 4 81742 0-0
C 02-12-2018 10:00 Unitas'30 6 Roosendaal 7 87595 0-8
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 6 DSE 3 87319 0-5
C 25-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Beek Vooruit 5 82877 3-2
C 25-11-2018 12:00 Hoeven 3 Nieuw Borgvliet 4 81966 0-2
C 25-11-2018 14:00 Vivoo 3 SC Gastel 4 85596 2-0
C 25-11-2018 13:00 Baronie 7 Internos 2 85665 3-1
C 25-11-2018 12:30 Roosendaal 7 SC Hoge Vucht 2 86835 4-0
C 18-11-2018 09:45 Internos 2 Vivoo 3 89460 0-3
C 18-11-2018 09:45 SC Gastel 4 Hoeven 3 89188 5-2
C 18-11-2018 10:00 Beek Vooruit 5 DSE 3 85259 1-4
C 18-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Roosendaal 7 83915 0-0
C 18-11-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Baronie 7 87539 3-3
C 11-11-2018 12:30 Roosendaal 7 Nieuw Borgvliet 4 83950 1-0
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 6 Beek Vooruit 5 84732 2-6
C 11-11-2018 14:00 Vivoo 3 SC Hoge Vucht 2 84260 0-0
C 11-11-2018 12:00 Hoeven 3 Internos 2 80960 1-4
C 04-11-2018 09:45 Internos 2 SC Hoge Vucht 2 82695 6-2
C 04-11-2018 13:00 Baronie 7 SC Gastel 4 81835 0-2
C 04-11-2018 10:30 Rood-Wit W 4 DSE 3 87781 2-2
C 04-11-2018 12:00 Hoeven 3 Unitas'30 6 86653 4-3
C 04-11-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Beek Vooruit 5 90157 1-3
C 04-11-2018 12:30 Roosendaal 7 Vivoo 3 83307 1-0
C 28-10-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Baronie 7 89961 1-1
C 28-10-2018 10:00 Unitas'30 6 Rood-Wit W 4 86857 0-1
C 28-10-2018 11:00 DSE 3 Roosendaal 7 81119 0-1
C 28-10-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 Nieuw Borgvliet 4 80710 3-3
C 28-10-2018 12:00 Vivoo 3 Hoeven 3 81393 2-1
C 21-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 100335 6-0
C 21-10-2018 12:00 Vivoo 3 DSE 3 100336 9-1
C 14-10-2018 09:45 Internos 2 Unitas'30 6 80394 4-2
C 14-10-2018 10:30 Rood-Wit W 4 Hoeven 3 87882 3-1
C 14-10-2018 12:00 SC Hoge Vucht 2 SC Gastel 4 80944 0-0
C 14-10-2018 12:00 Baronie 7 Vivoo 3 83048 6-0
C 14-10-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 DSE 3 83764 6-2
C 14-10-2018 12:30 Roosendaal 7 Beek Vooruit 5 86457 3-0
C 07-10-2018 09:45 SC Gastel 4 Nieuw Borgvliet 4 87521 5-0
C 07-10-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Internos 2 80054 2-3
C 07-10-2018 10:00 Unitas'30 6 Baronie 7 84580 0-7
C 07-10-2018 14:00 Vivoo 3 Rood-Wit W 4 85588 1-2
C 07-10-2018 12:00 Hoeven 3 Roosendaal 7 81823 1-3
C 30-09-2018 09:45 Internos 2 Rood-Wit W 4 91624 0-2
C 30-09-2018 09:45 SC Gastel 4 Unitas'30 6 84462 6-5
C 30-09-2018 11:00 DSE 3 Hoeven 3 86468 1-3
C 30-09-2018 12:00 Nieuw Borgvliet 4 Vivoo 3 87359 5-6
C 23-09-2018 14:00 Vivoo 3 DSE 3 88780 0-0
C 23-09-2018 12:30 Roosendaal 7 Internos 2 84916 3-1
C 23-09-2018 12:00 Hoeven 3 Baronie 7 89721 2-3
C 23-09-2018 10:30 Rood-Wit W 4 SC Hoge Vucht 2 81408 0-0
C 23-09-2018 10:00 Unitas'30 6 Nieuw Borgvliet 4 82831 1-6
C 23-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 SC Gastel 4 85926 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 4 3 3 0 0 9 12 5 7 0
2 Terheijden 4 3 1 1 1 4 6 9 -3 0
3 Beek Vooruit 5 3 1 0 2 3 8 8 0 0
4 Boeimeer 5 3 0 1 2 1 4 8 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel 4 20 15 1 4 46 77 32 45 0
2 Roosendaal 7 19 13 3 3 42 39 15 24 0
3 Vivoo 3 19 13 1 5 40 61 34 27 0
4 Rood-Wit W 4 19 12 3 4 39 41 24 17 0
5 Baronie 7 19 9 5 5 32 53 25 28 0
6 Nieuw Borgvliet 4 19 8 2 9 26 53 42 11 0
7 Beek Vooruit 5 19 8 1 10 25 41 44 -3 0
8 Internos 2 19 8 0 11 24 43 47 -4 0
9 DSE 3 19 5 2 12 17 34 64 -30 0
10 Hoeven 3 19 5 0 14 15 37 62 -25 0
11 Unitas'30 6 19 0 0 19 0 24 114 -90 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 14-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven