0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 4

Teamleden

Spelers
Roy Kolmeijer Speler / leider      
Maurice Verschueren Speler / leider      
Jordi Bakkenes        
Sjors Blommendaal        
Sander Braaksma        
Marco vd Corput        
Frank Dikmans        
Domenie        
Edwin Foesenek        
Rogier Haasnoot        
Rick Joore        
Marco vd Kieboom        
Hans Machielsen        
Ivo Molkenboer        
Pol Nagelkerke        
Joost Oomen        
Marcel Oomen        
Bas v.d. Pol        
Ronny Poppelaars        
Frank Schalk        
Oscar Simon        
Jan Snelders        
Bas Tolenaar        
Lars Vek        
William de Vries        
 
Overige teamleden
Joris van den Bliek Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2019 10:00 JEKA 10 Beek Vooruit 4 82390 Sportpark Beukenlaan 09:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 10:00 JEKA 10 Beek Vooruit 4
C 26-05-2019 10:00 Sprundel 3 PCP 3
C 26-05-2019 10:30 Rood-Wit W 3 IFC 3
C 26-05-2019 11:00 RCD 4 DIA 4
C 26-05-2019 11:00 VVR 3 Boeimeer 4
C 26-05-2019 12:00 UVV'40 4 Dubbeldam 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2019 10:00 Beek Vooruit 4 VVR 3 Afgeschermd 91617 2 - 4
C 12-05-2019 10:00 Sprundel 3 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 83819 3 - 1
C 05-05-2019 10:00 Beek Vooruit 4 UVV'40 4 Afgeschermd 84116 1 - 0
C 14-04-2019 13:00 PCP 3 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 87109 3 - 4
C 07-04-2019 10:00 Beek Vooruit 4 Rood-Wit W 3 Afgeschermd 84990 3 - 0
C 31-03-2019 10:00 Beek Vooruit 4 RCD 4 Afgeschermd 85796 4 - 5
C 24-03-2019 09:45 Boeimeer 4 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 80741 2 - 5
C 17-03-2019 10:00 Beek Vooruit 4 IFC 3 Afgeschermd 82060 8 - 1
C 10-03-2019 12:00 DIA 4 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 91137 1 - 5
C 17-02-2019 12:00 Dubbeldam 3 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 81378 4 - 3
C 03-02-2019 10:00 Beek Vooruit 4 DIA 4 Afgeschermd 88870 7 - 1
C 09-12-2018 10:00 Beek Vooruit 4 PCP 3 Afgeschermd 85435 0 - 3
C 02-12-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Beek Vooruit 4 A.A. (Ad) deJong 90671 1 - 0
C 25-11-2018 10:00 Beek Vooruit 4 Boeimeer 4 Afgeschermd 88242 3 - 2
C 18-11-2018 12:00 IFC 3 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 88327 5 - 3
C 04-11-2018 10:00 Beek Vooruit 4 Sprundel 3 Afgeschermd 83702 3 - 2
C 28-10-2018 12:00 UVV\'40 4 Beek Vooruit 4 P. (Peter) Beuving 82367 6 - 2
C 14-10-2018 10:00 Beek Vooruit 4 JEKA 10 Afgeschermd 82230 0 - 5
C 07-10-2018 11:00 VVR 3 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 85008 1 - 0
C 30-09-2018 10:00 Beek Vooruit 4 Dubbeldam 3 Afgeschermd 84820 1 - 3
C 23-09-2018 11:00 RCD 4 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 82332 3 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2019 09:45 Boeimeer 4 UVV'40 4 88528 8-3
C 19-05-2019 10:00 Beek Vooruit 4 VVR 3 91617 2-4
C 19-05-2019 12:00 IFC 3 Sprundel 3 80705 1-0
C 19-05-2019 12:00 Dubbeldam 3 RCD 4 84304 5-1
C 19-05-2019 12:00 DIA 4 JEKA 10 84709 0-4
C 19-05-2019 13:00 PCP 3 Rood-Wit W 3 89913 3-1
C 12-05-2019 10:00 Sprundel 3 Beek Vooruit 4 83819 3-1
C 12-05-2019 10:30 Rood-Wit W 3 DIA 4 82262 0-4
C 12-05-2019 11:00 VVR 3 RCD 4 80280 2-0
C 12-05-2019 12:00 UVV'40 4 IFC 3 91354 5-5
C 12-05-2019 11:00 JEKA 10 Dubbeldam 3 86532 1-0
C 12-05-2019 13:30 PCP 3 Boeimeer 4 84899 0-3
C 05-05-2019 10:00 Beek Vooruit 4 UVV'40 4 84116 1-0
C 05-05-2019 09:45 Boeimeer 4 Sprundel 3 90319 5-4
C 05-05-2019 12:00 IFC 3 PCP 3 90912 3-0
C 05-05-2019 11:00 RCD 4 JEKA 10 82661 3-6
C 05-05-2019 12:00 DIA 4 VVR 3 89524 0-1
C 05-05-2019 12:00 Dubbeldam 3 Rood-Wit W 3 85448 10-1
C 28-04-2019 13:00 PCP 3 Sprundel 3 87282 0-7
C 22-04-2019 10:00 JEKA 10 Boeimeer 4 81727 7-2
C 22-04-2019 11:00 RCD 4 Sprundel 3 86920 2-0
C 14-04-2019 12:00 IFC 3 DIA 4 84503 2-3
C 14-04-2019 12:00 UVV'40 4 RCD 4 85346 4-1
C 14-04-2019 13:00 PCP 3 Beek Vooruit 4 87109 3-4
C 14-04-2019 11:00 VVR 3 JEKA 10 82405 1-1
C 14-04-2019 10:30 Rood-Wit W 3 Boeimeer 4 82731 0-0
C 14-04-2019 10:00 Sprundel 3 Dubbeldam 3 91587 1-3
C 11-04-2019 18:30 DIA 4 PCP 3 80618 7-1
C 07-04-2019 09:45 Boeimeer 4 IFC 3 84415 4-2
C 07-04-2019 10:00 JEKA 10 UVV'40 4 87116 4-2
C 07-04-2019 10:00 Beek Vooruit 4 Rood-Wit W 3 84990 3-0
C 07-04-2019 11:00 RCD 4 PCP 3 87742 2-2
C 07-04-2019 12:00 Dubbeldam 3 VVR 3 84818 5-1
C 07-04-2019 12:00 DIA 4 Sprundel 3 90997 0-3
C 31-03-2019 10:00 Beek Vooruit 4 RCD 4 85796 4-5
C 31-03-2019 12:00 IFC 3 VVR 3 90762 1-2
C 31-03-2019 13:00 PCP 3 DIA 4 82602 4-2
C 31-03-2019 10:30 Rood-Wit W 3 UVV'40 4 87092 3-0
C 28-03-2019 19:30 Rood-Wit W 3 JEKA 10 87611 0-3
C 24-03-2019 09:45 Boeimeer 4 Beek Vooruit 4 80741 2-5
C 24-03-2019 10:30 Rood-Wit W 3 VVR 3 81492 0-5
C 24-03-2019 10:00 Sprundel 3 JEKA 10 91210 0-3
C 24-03-2019 12:00 IFC 3 RCD 4 85727 4-8
C 24-03-2019 13:00 PCP 3 Dubbeldam 3 90028 1-2
C 24-03-2019 12:00 UVV'40 4 DIA 4 83006 3-2
C 17-03-2019 12:00 Dubbeldam 3 DIA 4 83049 3-1
C 17-03-2019 10:00 Beek Vooruit 4 IFC 3 82060 8-1
C 17-03-2019 11:00 VVR 3 PCP 3 91551 1-4
C 10-03-2019 10:00 Sprundel 3 Rood-Wit W 3 86938 3-1
C 10-03-2019 12:00 UVV'40 4 VVR 3 84355 3-2
C 10-03-2019 12:00 IFC 3 Dubbeldam 3 85849 0-2
C 10-03-2019 09:45 Boeimeer 4 RCD 4 82122 2-4
C 10-03-2019 12:00 DIA 4 Beek Vooruit 4 91137 1-5
C 10-03-2019 13:00 PCP 3 JEKA 10 83275 1-2
C 24-02-2019 10:00 JEKA 10 VVR 3 86112 2-0
C 24-02-2019 10:00 Sprundel 3 UVV'40 4 81127 5-0
C 17-02-2019 11:00 VVR 3 Sprundel 3 89343 3-2
C 17-02-2019 11:00 RCD 4 Rood-Wit W 3 85560 4-1
C 17-02-2019 12:00 DIA 4 Boeimeer 4 83025 2-4
C 17-02-2019 10:00 JEKA 10 IFC 3 89178 5-1
C 17-02-2019 12:00 Dubbeldam 3 Beek Vooruit 4 81378 4-3
C 17-02-2019 12:00 UVV'40 4 PCP 3 91247 4-2
C 10-02-2019 09:45 Boeimeer 4 Dubbeldam 3 90145 4-0
C 03-02-2019 10:00 Beek Vooruit 4 DIA 4 88870 7-1
C 03-02-2019 11:00 VVR 3 Rood-Wit W 3 80985 1-2
C 03-02-2019 09:45 Boeimeer 4 PCP 3 90417 5-3
C 03-02-2019 12:00 Dubbeldam 3 Sprundel 3 83897 4-1
C 03-02-2019 12:00 UVV'40 4 JEKA 10 88597 3-4
C 09-12-2018 12:45 RCD 4 UVV'40 4 91182 1-1
C 09-12-2018 12:00 DIA 4 IFC 3 88154 1-2
C 09-12-2018 10:00 Beek Vooruit 4 PCP 3 85435 0-3
C 09-12-2018 09:45 Boeimeer 4 Rood-Wit W 3 86049 5-4
C 02-12-2018 10:00 Sprundel 3 DIA 4 86014 4-1
C 02-12-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Beek Vooruit 4 90671 1-0
C 02-12-2018 11:00 VVR 3 Dubbeldam 3 86902 2-3
C 02-12-2018 12:00 IFC 3 Boeimeer 4 82172 2-3
C 02-12-2018 13:00 PCP 3 RCD 4 91680 1-3
C 25-11-2018 11:00 RCD 4 IFC 3 82363 4-6
C 25-11-2018 12:00 Dubbeldam 3 PCP 3 86172 3-0
C 25-11-2018 12:00 DIA 4 UVV'40 4 86016 4-1
C 25-11-2018 10:00 Beek Vooruit 4 Boeimeer 4 88242 3-2
C 25-11-2018 09:30 JEKA 10 Sprundel 3 85495 3-1
C 18-11-2018 09:45 Boeimeer 4 JEKA 10 84067 3-7
C 18-11-2018 10:00 Sprundel 3 RCD 4 88912 3-2
C 18-11-2018 12:00 DIA 4 Dubbeldam 3 91189 3-5
C 18-11-2018 12:00 UVV'40 4 Rood-Wit W 3 87661 5-3
C 18-11-2018 12:00 IFC 3 Beek Vooruit 4 88327 5-3
C 18-11-2018 13:00 PCP 3 VVR 3 88050 2-2
C 11-11-2018 10:00 JEKA 10 PCP 3 82106 6-1
C 11-11-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Sprundel 3 90184 3-2
C 11-11-2018 11:00 RCD 4 Boeimeer 4 84089 7-4
C 11-11-2018 11:00 VVR 3 UVV'40 4 91122 0-5
C 11-11-2018 12:00 Dubbeldam 3 IFC 3 87909 2-2
C 04-11-2018 10:00 Beek Vooruit 4 Sprundel 3 83702 3-2
C 04-11-2018 11:00 RCD 4 VVR 3 88191 1-4
C 04-11-2018 12:00 Dubbeldam 3 JEKA 10 86394 1-0
C 04-11-2018 12:00 DIA 4 Rood-Wit W 3 88281 4-4
C 04-11-2018 12:00 IFC 3 UVV'40 4 88248 6-1
C 28-10-2018 10:00 JEKA 10 RCD 4 83127 1-0
C 28-10-2018 10:00 Sprundel 3 Boeimeer 4 90088 6-5
C 28-10-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Dubbeldam 3 85856 5-7
C 28-10-2018 11:00 VVR 3 DIA 4 84048 5-1
C 28-10-2018 12:00 UVV'40 4 Beek Vooruit 4 82367 6-2
C 28-10-2018 12:00 PCP 3 IFC 3 89229 4-1
C 14-10-2018 09:45 Boeimeer 4 VVR 3 87258 3-2
C 14-10-2018 10:00 Beek Vooruit 4 JEKA 10 82230 0-5
C 14-10-2018 12:00 Dubbeldam 3 UVV'40 4 83100 7-0
C 14-10-2018 12:00 DIA 4 RCD 4 89943 4-1
C 14-10-2018 12:00 IFC 3 Rood-Wit W 3 80008 3-0
C 07-10-2018 10:00 Sprundel 3 IFC 3 80844 4-0
C 07-10-2018 10:30 Rood-Wit W 3 PCP 3 88146 1-4
C 07-10-2018 11:00 RCD 4 Dubbeldam 3 90936 1-6
C 07-10-2018 12:00 UVV'40 4 Boeimeer 4 81017 3-4
C 07-10-2018 10:00 JEKA 10 DIA 4 85993 3-1
C 07-10-2018 11:00 VVR 3 Beek Vooruit 4 85008 1-0
C 30-09-2018 09:45 Boeimeer 4 DIA 4 87331 2-2
C 30-09-2018 10:00 Beek Vooruit 4 Dubbeldam 3 84820 1-3
C 30-09-2018 10:00 Sprundel 3 VVR 3 83196 0-5
C 30-09-2018 10:30 Rood-Wit W 3 RCD 4 84730 5-3
C 30-09-2018 12:00 IFC 3 JEKA 10 91330 0-2
C 30-09-2018 13:00 PCP 3 UVV'40 4 84088 1-0
C 23-09-2018 11:00 RCD 4 Beek Vooruit 4 82332 3-0
C 23-09-2018 10:00 JEKA 10 Rood-Wit W 3 85137 4-3
C 23-09-2018 12:00 UVV'40 4 Sprundel 3 81565 4-2
C 23-09-2018 11:30 Dubbeldam 3 Boeimeer 4 82444 3-1
C 23-09-2018 11:00 VVR 3 IFC 3 84291 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA 10 21 19 1 1 58 73 23 50 0
2 Dubbeldam 3 21 18 1 2 55 78 30 48 0
3 Boeimeer 4 21 11 2 8 35 71 69 2 0
4 VVR 3 21 10 3 8 33 45 38 7 0
5 Sprundel 3 21 9 0 12 27 53 49 4 0
6 Beek Vooruit 4 21 9 0 12 27 55 55 0 0
7 RCD 4 21 8 2 11 26 56 65 -9 0
8 UVV'40 4 21 8 2 11 26 53 67 -14 0
9 IFC 3 21 7 3 11 24 48 62 -14 0
10 PCP 3 21 7 2 12 23 40 59 -19 0
11 DIA 4 21 5 2 14 17 44 64 -20 0
12 Rood-Wit W 3 21 5 2 14 17 38 73 -35 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 25-07-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 01-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 08-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:45 K B1 + B2 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven