Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 2

Teamleden

Spelers
Feike Bruyns        
Teun Bulkmans        
Jop van den Buys        
Lars Donders        
Mats Donders        
Rik Fassaert        
Bram van 't Geloof        
Niels Kleemans        
Daan Korsten        
Boyd Melgert        
Robbert Oomen        
Lars van Oorschot        
Yannick van Opstal        
Teun van Raaphorst        
Bart Roovers        
Rob van der Stelt        
Yff Verstraeten        
Anton Vissers        
 
Overige teamleden
Pascal van den Buys Leider
Tommy Kerstens Trainer
Saskia Franken Verzorger
Marcel Donders Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 26-05-2019 12:00 RKDVC 2 Beek Vooruit 2 B. (Bert) Aartsen 74516 Sportpark aan de Duinweg 10:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 12:00 MOC'17 2 Dongen 3
C 26-05-2019 12:00 Were Di 2 Sarto 2
C 26-05-2019 11:30 Moerse Boys 2 WSC 2
C 26-05-2019 12:00 DESK 2 Hoeven 2
C 26-05-2019 12:00 RKDVC 2 Beek Vooruit 2
C 26-05-2019 12:00 RCD 2 VOAB 2
C 26-05-2019 12:00 Zeelandia Middelburg 2 JEKA 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2019 11:30 Beek Vooruit 2 RCD 2 A.A.M. (Ad) Broeders 73861 4 - 1
C 12-05-2019 11:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit 2 G.F. (Bert) van Rooden 74456 1 - 4
C 22-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 MOC'17 2 L.M.M. (Lucien) van Velthoven 74677 2 - 2
C 14-04-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Beek Vooruit 2 A. (Alperen) Yilmaz 73696 3 - 1
C 07-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Were Di 2 R. (Richard) van Erp 73904 6 - 3
C 24-03-2019 11:30 DESK 2 Beek Vooruit 2 P.H.G.T. (Peter) Ophey 74388 5 - 0
C 17-03-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Dongen 3 M. (Mohamed) Charif 74077 3 - 1
C 10-03-2019 13:00 JEKA 3 Beek Vooruit 2 M.J.A. (Rene) Schouten 74660 0 - 2
C 24-02-2019 12:00 Hoeven 2 Beek Vooruit 2 T. (Tomo) Apostolovski 73165 3 - 2
C 17-02-2019 11:45 VOAB 2 Beek Vooruit 2 H.J. (Henk) Verberne 73146 6 - 2
C 10-02-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Sarto 2 P.F.J.J. (Peter) Janssens 73415 0 - 1
C 03-02-2019 11:30 Beek Vooruit 2 WSC 2 R.J.M. (Richard) Peters 74468 2 - 4
C 20-01-2019 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 Afgeschermd 73828 2 - 2
V 15-01-2019 20:00 Beek Vooruit 2 Rood Wit 2
V 13-01-2019 14:00 Beek Vooruit 2 PCP 1
C 23-12-2018 12:00 Were Di 2 Beek Vooruit 2 Afgeschermd 73499 3 - 5
C 09-12-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Zeelandia Middelburg 2 A.H.P. (Arian) Rijpert 73542 4 - 3
C 02-12-2018 12:00 MOC\'17 2 Beek Vooruit 2 H.J. (Hendrik) deGraaff 73232 0 - 6
C 25-11-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Moerse Boys 2 J.C.B. (Johan) Lips 73948 1 - 2
C 18-11-2018 11:00 WSC 2 Beek Vooruit 2 Afgeschermd 74311 4 - 1
C 04-11-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Hoeven 2 M. (Maik) Schrama 72662 3 - 3
C 28-10-2018 12:00 Dongen 3 Beek Vooruit 2 G.F. (Bert) vanRooden 74615 0 - 3
C 21-10-2018 10:00 Beek Vooruit 2 JEKA 3 Afgeschermd 74441 6 - 1
C 14-10-2018 11:30 Beek Vooruit 2 RKDVC 2 P.C. (Piet) Zijdemans 73726 3 - 2
C 07-10-2018 11:00 RCD 2 Beek Vooruit 2 P.J.A.E. (Pascal) van denBuys 74708 2 - 1
C 30-09-2018 11:30 Beek Vooruit 2 VOAB 2 L.J. (Leon) vanBoxtel 73991 2 - 1
C 23-09-2018 12:30 Sarto 2 Beek Vooruit 2 P.J.A. (Pieter) Stok 74086 3 - 4
B 16-09-2018 11:30 Beek Vooruit 2 MOC'17 3 E. (Edwin) Verwer 19274 -
B 09-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Beek Vooruit 2 A.M.J. (Guus) Morelis 19061 4 - 0
B 02-09-2018 11:30 Beek Vooruit 2 WDS'19 2 Afgeschermd 19733 10 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:30 Beek Vooruit 2 MOC'17 3 19274 0-0
B 16-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 WDS'19 2 19275 10-2
B 09-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Beek Vooruit 2 19061 4-0
B 09-09-2018 12:00 WDS'19 2 MOC'17 3 18832 4-4
B 02-09-2018 11:30 Beek Vooruit 2 WDS'19 2 19733 10-2
B 02-09-2018 12:00 MOC'17 3 Rood-Wit W 2 19722 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-05-2019 20:00 JEKA 3 DESK 2 73439 1-7
C 19-05-2019 11:30 Beek Vooruit 2 RCD 2 73861 4-1
C 19-05-2019 12:30 Sarto 2 RKDVC 2 73007 2-3
C 19-05-2019 12:00 Hoeven 2 MOC'17 2 73799 3-1
C 19-05-2019 12:00 Dongen 3 Were Di 2 73071 3-2
C 19-05-2019 11:45 VOAB 2 Moerse Boys 2 72945 2-2
C 19-05-2019 11:00 WSC 2 Zeelandia Middelburg 2 72601 0-7
C 12-05-2019 11:30 RKDVC 2 RCD 2 73331 2-3
C 12-05-2019 10:00 Were Di 2 VOAB 2 74712 4-4
C 12-05-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Dongen 3 72726 2-0
C 12-05-2019 11:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit 2 74456 1-4
C 12-05-2019 12:00 MOC'17 2 WSC 2 74217 2-1
C 12-05-2019 13:00 JEKA 3 Hoeven 2 73017 0-1
C 12-05-2019 11:30 DESK 2 Sarto 2 73708 0-1
C 05-05-2019 12:00 Moerse Boys 2 RKDVC 2 74106 1-1
C 28-04-2019 11:45 Moerse Boys 2 Were Di 2 73819 2-2
C 28-04-2019 11:30 RKDVC 2 MOC'17 2 73044 3-1
C 28-04-2019 12:00 Dongen 3 WSC 2 73434 0-2
C 22-04-2019 12:30 Sarto 2 Moerse Boys 2 73863 2-0
C 22-04-2019 11:00 WSC 2 JEKA 3 74490 1-1
C 22-04-2019 11:00 RCD 2 Were Di 2 73886 4-0
C 22-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 MOC'17 2 74677 2-2
C 22-04-2019 11:45 VOAB 2 RKDVC 2 73030 3-5
C 22-04-2019 12:00 Hoeven 2 Zeelandia Middelburg 2 72620 1-2
C 22-04-2019 12:00 Dongen 3 DESK 2 74703 2-2
C 14-04-2019 12:00 Hoeven 2 WSC 2 73870 2-0
C 14-04-2019 13:00 JEKA 3 Dongen 3 74440 2-4
C 14-04-2019 11:30 DESK 2 VOAB 2 74040 4-3
C 14-04-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Beek Vooruit 2 73696 3-1
C 14-04-2019 11:45 Moerse Boys 2 RCD 2 73785 1-1
C 14-04-2019 12:00 MOC'17 2 Sarto 2 73544 1-5
C 14-04-2019 12:00 Were Di 2 RKDVC 2 73678 1-5
C 11-04-2019 20:15 Hoeven 2 RKDVC 2 151635 0-0
C 07-04-2019 11:00 RCD 2 MOC'17 2 73901 1-1
C 07-04-2019 11:00 WSC 2 DESK 2 72828 0-1
C 07-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Were Di 2 73904 6-3
C 07-04-2019 11:45 VOAB 2 Zeelandia Middelburg 2 72690 3-2
C 07-04-2019 12:00 Dongen 3 Hoeven 2 73027 3-2
C 07-04-2019 12:30 Sarto 2 JEKA 3 73338 6-0
C 07-04-2019 11:30 RKDVC 2 Moerse Boys 2 73840 2-1
C 31-03-2019 11:30 DESK 2 WSC 2 73059 0-2
C 31-03-2019 11:45 Moerse Boys 2 Sarto 2 74175 3-2
C 31-03-2019 12:00 Dongen 3 RCD 2 74223 0-1
C 24-03-2019 12:00 MOC'17 2 RKDVC 2 73956 4-1
C 24-03-2019 11:00 WSC 2 Dongen 3 73786 0-0
C 24-03-2019 11:30 DESK 2 Beek Vooruit 2 74388 5-0
C 24-03-2019 12:00 Were Di 2 Moerse Boys 2 73978 1-2
C 24-03-2019 12:00 Hoeven 2 Sarto 2 74531 0-1
C 24-03-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 RCD 2 72886 1-1
C 24-03-2019 13:00 JEKA 3 VOAB 2 73238 2-4
C 17-03-2019 12:00 Were Di 2 WSC 2 74412 1-6
C 17-03-2019 11:45 Moerse Boys 2 Zeelandia Middelburg 2 73612 0-2
C 17-03-2019 12:00 MOC'17 2 JEKA 3 73736 2-1
C 17-03-2019 11:45 VOAB 2 Hoeven 2 74550 2-3
C 17-03-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Dongen 3 74077 3-1
C 17-03-2019 11:30 RKDVC 2 DESK 2 73072 2-5
C 17-03-2019 11:00 RCD 2 Sarto 2 73755 0-4
C 10-03-2019 12:30 Sarto 2 VOAB 2 73643 2-2
C 10-03-2019 12:00 Dongen 3 Moerse Boys 2 74367 3-2
C 10-03-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Were Di 2 72968 0-1
C 10-03-2019 11:30 DESK 2 MOC'17 2 74410 3-2
C 10-03-2019 12:00 Hoeven 2 RKDVC 2 72805 0-0
C 10-03-2019 11:00 WSC 2 RCD 2 74020 1-0
C 10-03-2019 13:00 JEKA 3 Beek Vooruit 2 74660 0-2
C 24-02-2019 12:00 Dongen 3 Sarto 2 74089 0-2
C 24-02-2019 13:30 JEKA 3 RCD 2 73246 2-3
C 24-02-2019 11:30 DESK 2 Moerse Boys 2 73917 6-2
C 24-02-2019 11:00 WSC 2 VOAB 2 74373 4-0
C 24-02-2019 12:00 Hoeven 2 Beek Vooruit 2 73165 3-2
C 24-02-2019 12:00 MOC'17 2 Were Di 2 73457 4-2
C 21-02-2019 20:00 Zeelandia Middelburg 2 RKDVC 2 74004 0-6
C 17-02-2019 11:30 RKDVC 2 Dongen 3 74070 3-1
C 17-02-2019 12:30 Sarto 2 WSC 2 73892 2-2
C 17-02-2019 12:00 Were Di 2 JEKA 3 74547 4-2
C 17-02-2019 12:00 Moerse Boys 2 Hoeven 2 74534 2-2
C 17-02-2019 11:45 VOAB 2 Beek Vooruit 2 73146 6-2
C 17-02-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 MOC'17 2 74399 2-1
C 17-02-2019 11:00 RCD 2 DESK 2 74397 2-3
C 10-02-2019 13:00 JEKA 3 Moerse Boys 2 74227 4-4
C 10-02-2019 11:00 WSC 2 RKDVC 2 72917 3-0
C 10-02-2019 12:00 Hoeven 2 Were Di 2 73836 1-3
C 10-02-2019 12:00 MOC'17 2 VOAB 2 74307 4-5
C 10-02-2019 11:30 DESK 2 Zeelandia Middelburg 2 74450 3-1
C 10-02-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Sarto 2 73415 0-1
C 03-02-2019 12:30 Sarto 2 Zeelandia Middelburg 2 73492 1-0
C 03-02-2019 12:00 Moerse Boys 2 MOC'17 2 73369 2-2
C 03-02-2019 12:00 Were Di 2 DESK 2 74005 4-3
C 03-02-2019 11:45 VOAB 2 Dongen 3 73796 7-0
C 03-02-2019 11:30 RKDVC 2 JEKA 3 73104 2-2
C 03-02-2019 11:30 Beek Vooruit 2 WSC 2 74468 2-4
C 03-02-2019 11:00 RCD 2 Hoeven 2 74497 0-4
C 20-01-2019 12:30 Sarto 2 Hoeven 2 72637 3-2
C 20-01-2019 11:45 VOAB 2 JEKA 3 73749 4-2
C 20-01-2019 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 73828 2-2
C 20-01-2019 11:00 RCD 2 Zeelandia Middelburg 2 72673 1-2
C 23-12-2018 12:00 Hoeven 2 Dongen 3 73869 2-3
C 23-12-2018 12:00 Were Di 2 Beek Vooruit 2 73499 3-5
C 23-12-2018 13:00 JEKA 3 Sarto 2 74134 2-5
C 23-12-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 WSC 2 103979 2-2
C 23-12-2018 12:00 MOC'17 2 Moerse Boys 2 73906 2-1
C 16-12-2018 12:00 MOC'17 2 RCD 2 73477 1-0
C 16-12-2018 12:00 Zeelandia Middelburg 2 VOAB 2 73008 2-1
C 09-12-2018 10:30 RCD 2 Moerse Boys 2 72782 0-4
C 09-12-2018 11:00 WSC 2 Hoeven 2 73811 1-1
C 09-12-2018 11:15 RKDVC 2 Were Di 2 73656 4-3
C 09-12-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Zeelandia Middelburg 2 73542 4-3
C 09-12-2018 11:45 VOAB 2 DESK 2 73965 1-2
C 09-12-2018 12:00 Dongen 3 JEKA 3 73597 5-3
C 09-12-2018 12:30 Sarto 2 MOC'17 2 74692 2-2
C 02-12-2018 11:15 RKDVC 2 VOAB 2 72618 4-2
C 02-12-2018 11:30 DESK 2 Dongen 3 73472 7-3
C 02-12-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Hoeven 2 73346 2-1
C 02-12-2018 12:00 MOC'17 2 Beek Vooruit 2 73232 0-6
C 02-12-2018 10:00 Were Di 2 RCD 2 74690 6-0
C 02-12-2018 13:00 JEKA 3 WSC 2 72777 0-1
C 25-11-2018 11:00 RCD 2 RKDVC 2 72941 0-2
C 25-11-2018 11:00 WSC 2 MOC'17 2 74317 2-1
C 25-11-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Moerse Boys 2 73948 1-2
C 25-11-2018 11:45 VOAB 2 Were Di 2 74078 0-2
C 25-11-2018 12:00 Dongen 3 Zeelandia Middelburg 2 74313 1-5
C 25-11-2018 12:00 Hoeven 2 JEKA 3 73767 1-4
C 25-11-2018 12:30 Sarto 2 DESK 2 74027 1-1
C 18-11-2018 11:00 WSC 2 Beek Vooruit 2 74311 4-1
C 18-11-2018 11:30 DESK 2 Were Di 2 73907 1-2
C 18-11-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Sarto 2 73874 2-0
C 18-11-2018 12:00 Dongen 3 VOAB 2 73224 2-4
C 18-11-2018 12:00 Hoeven 2 RCD 2 73488 0-2
C 18-11-2018 13:00 JEKA 3 RKDVC 2 74262 4-2
C 04-11-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Hoeven 2 72662 3-3
C 04-11-2018 11:00 RCD 2 JEKA 3 73601 0-1
C 04-11-2018 11:30 RKDVC 2 Zeelandia Middelburg 2 72994 0-1
C 04-11-2018 11:45 VOAB 2 WSC 2 74423 0-2
C 04-11-2018 12:30 Sarto 2 Dongen 3 73404 1-0
C 04-11-2018 12:00 Were Di 2 MOC'17 2 72882 4-1
C 04-11-2018 12:00 Moerse Boys 2 DESK 2 73806 2-1
C 28-10-2018 12:00 Hoeven 2 VOAB 2 73358 1-1
C 28-10-2018 11:00 WSC 2 Were Di 2 73024 2-4
C 28-10-2018 11:30 DESK 2 RKDVC 2 72944 0-2
C 28-10-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Moerse Boys 2 73979 3-1
C 28-10-2018 12:00 Dongen 3 Beek Vooruit 2 74615 0-3
C 28-10-2018 12:30 Sarto 2 RCD 2 74687 6-1
C 28-10-2018 13:00 JEKA 3 MOC'17 2 74259 1-0
C 21-10-2018 11:00 RCD 2 WSC 2 72998 1-1
C 21-10-2018 11:30 RKDVC 2 Hoeven 2 73804 6-2
C 21-10-2018 10:00 Beek Vooruit 2 JEKA 3 74441 6-1
C 21-10-2018 11:45 VOAB 2 Sarto 2 72665 0-3
C 21-10-2018 12:00 MOC'17 2 DESK 2 72770 3-2
C 21-10-2018 12:00 Moerse Boys 2 Dongen 3 74160 3-1
C 21-10-2018 12:00 Were Di 2 Zeelandia Middelburg 2 73253 4-2
C 14-10-2018 11:00 WSC 2 Moerse Boys 2 73562 0-2
C 14-10-2018 11:30 Beek Vooruit 2 RKDVC 2 73726 3-2
C 14-10-2018 11:45 VOAB 2 RCD 2 72874 4-0
C 14-10-2018 12:00 Dongen 3 MOC'17 2 73364 1-4
C 14-10-2018 12:00 Hoeven 2 DESK 2 72684 1-3
C 14-10-2018 12:30 Sarto 2 Were Di 2 73924 3-1
C 14-10-2018 13:00 JEKA 3 Zeelandia Middelburg 2 73010 0-5
C 07-10-2018 11:00 RCD 2 Beek Vooruit 2 74708 2-1
C 07-10-2018 11:30 RKDVC 2 Sarto 2 73644 0-2
C 07-10-2018 11:30 DESK 2 JEKA 3 73162 5-1
C 07-10-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 WSC 2 74039 2-1
C 07-10-2018 12:00 MOC'17 2 Hoeven 2 73770 1-1
C 07-10-2018 12:00 Moerse Boys 2 VOAB 2 72877 0-5
C 07-10-2018 12:00 Were Di 2 Dongen 3 73362 6-2
C 30-09-2018 12:00 MOC'17 2 Zeelandia Middelburg 2 73800 0-2
C 30-09-2018 11:00 WSC 2 Sarto 2 73255 1-2
C 30-09-2018 11:30 DESK 2 RCD 2 73841 1-2
C 30-09-2018 11:30 Beek Vooruit 2 VOAB 2 73991 2-1
C 30-09-2018 12:00 Dongen 3 RKDVC 2 74570 0-0
C 30-09-2018 12:00 Hoeven 2 Moerse Boys 2 72969 2-2
C 30-09-2018 13:00 JEKA 3 Were Di 2 74137 3-3
C 23-09-2018 11:30 RKDVC 2 WSC 2 72962 4-1
C 23-09-2018 12:00 Zeelandia Middelburg 2 DESK 2 73778 1-0
C 23-09-2018 11:45 VOAB 2 MOC'17 2 73220 3-0
C 23-09-2018 12:00 Were Di 2 Hoeven 2 73442 1-2
C 23-09-2018 11:00 RCD 2 Dongen 3 73153 0-1
C 23-09-2018 12:30 Sarto 2 Beek Vooruit 2 74086 3-4
C 23-09-2018 12:00 Moerse Boys 2 JEKA 3 73701 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W 2 2 2 0 0 6 14 2 12 0
2 Beek Vooruit 2 2 1 0 1 3 10 6 4 0
3 WDS'19 2 2 0 0 2 0 4 20 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto 2 25 17 4 4 55 62 27 35 0
2 Zeelandia Middelburg 2 25 16 2 7 50 54 33 21 0
3 RKDVC 2 25 13 4 8 43 61 45 16 0
4 DESK 2 25 13 3 9 42 67 43 24 0
5 Beek Vooruit 2 25 13 3 9 42 69 56 13 0
6 WSC 2 25 11 6 8 36 43 36 7 3
7 Were Di 2 25 11 3 11 36 67 67 0 0
8 VOAB 2 25 10 4 11 34 67 56 11 0
9 Moerse Boys 2 25 8 8 9 32 47 53 -6 0
10 MOC'17 2 25 8 5 12 29 42 56 -14 0
11 Hoeven 2 25 7 7 11 28 41 48 -7 0
12 RCD 2 25 7 4 14 25 26 53 -27 0
13 Dongen 3 25 7 3 15 24 36 68 -32 0
14 JEKA 3 25 4 4 17 16 41 82 -41 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 K A 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 24-07-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 31-07-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 07-08-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 14-08-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 K A 11 Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 K A 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:45 K A 12 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven