0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 12

Teamleden

Spelers
Ad Goos Speler / leider      
Cees Poppelaars Speler / leider      
Joeri Stok Keeper      
Eric Aarts        
Allard van Baar        
Dennis Bakx        
Cornie Biemans        
Bram Blommendaal        
Jos Ermens        
Fay van Gils        
Anton Knijnenburg        
Addie Korsten        
Dick Leijten        
Ad Leijten        
Frank Leijten        
Jan Moerkens        
Ralph Nagelkerke        
Iwan Nooren        
Rens Nuiten        
Erik Post v.d. Linde        
Johan v.d Riet        
Pieter v.d. Riet        
Carlo Rovers        
Stefan Schreiner        
Sjoerd Sjoerdsma        
Theo Sprenkels        
Ton Vis        
Gerard Wijnsma        
Hans van Wolven        
 
Overige teamleden
Marcel Boekema Leider
Piet van Gool Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 24-03-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Victoria'03 5 87621 Sportpark De Heikant 09:30
C 07-04-2019 11:30 HZ'75 2 Beek Vooruit 12 87315 Sportpark Het Moerbos 10:45
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Dubbeldam 6 82878 Sportpark De Heikant 09:30
C 05-05-2019 10:00 Virtus 5 Beek Vooruit 12 82925 Sportpark De Meeren 09:15
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Hoeven 5 87952 Sportpark De Heikant 09:30
C 19-05-2019 10:00 RSV 6 Beek Vooruit 12 86344 Sportpark De Molenberg 09:10
C 26-05-2019 10:00 Beek Vooruit 12 ZBC'97 4 88156 Sportpark De Heikant 09:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-03-2019 10:00 ZBC'97 4 Dubbeldam 6
C 24-03-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Victoria'03 5
C 24-03-2019 10:00 RSV 6 Schijf 5
C 24-03-2019 10:00 Virtus 5 Hoeven 5
C 24-03-2019 10:00 Sprundel 6 HZ'75 2
C 24-03-2019 12:00 SSW 4 Unitas'30 8
C 31-03-2019 10:00 RSV 6 Unitas'30 8
C 31-03-2019 10:00 Sprundel 6 ZBC'97 4
C 07-04-2019 10:00 Virtus 5 RSV 6
C 07-04-2019 09:45 Hoeven 5 SSW 4
C 07-04-2019 09:45 Victoria'03 5 Sprundel 6
C 07-04-2019 10:00 Dubbeldam 6 Unitas'30 8
C 07-04-2019 11:30 HZ'75 2 Beek Vooruit 12
C 07-04-2019 09:45 Schijf 5 ZBC'97 4
C 11-04-2019 18:30 Schijf 5 RSV 6
C 11-04-2019 18:30 Hoeven 5 ZBC'97 4
C 14-04-2019 10:00 ZBC'97 4 Hoeven 5
C 14-04-2019 10:00 RSV 6 HZ'75 2
C 14-04-2019 10:00 Sprundel 6 Schijf 5
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Dubbeldam 6
C 14-04-2019 12:00 SSW 4 Virtus 5
C 14-04-2019 12:30 Unitas'30 8 Victoria'03 5
C 18-04-2019 18:45 ZBC'97 4 Victoria'03 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-03-2019 09:30 Victoria'03 5 Virtus 5 80571 3-3
C 17-03-2019 14:00 SSW 4 Sprundel 6 86415 0-0
C 17-03-2019 09:45 Schijf 5 Beek Vooruit 12 90490 1-0
C 17-03-2019 09:45 Hoeven 5 RSV 6 89445 12-0
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 8 ZBC'97 4 83707 1-4
C 17-03-2019 10:00 Dubbeldam 6 HZ'75 2 90080 5-0
C 10-03-2019 10:00 Virtus 5 Schijf 5 82622 1-1
C 10-03-2019 10:30 HZ'75 2 Hoeven 5 86759 1-5
C 10-03-2019 10:00 Beek Vooruit 12 SSW 4 82906 1-4
C 10-03-2019 12:00 RSV 6 Dubbeldam 6 91556 0-0
C 10-03-2019 10:00 Sprundel 6 Unitas'30 8 89747 6-4
C 24-02-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Sprundel 6 149309 1-5
C 24-02-2019 10:00 RSV 6 Virtus 5 83012 0-8
C 24-02-2019 10:00 Dubbeldam 6 Victoria'03 5 81782 6-1
C 24-02-2019 10:00 ZBC'97 4 Schijf 5 83602 3-0
C 17-02-2019 09:45 Schijf 5 SSW 4 86342 2-5
C 17-02-2019 10:00 Dubbeldam 6 Hoeven 5 91368 1-2
C 17-02-2019 10:00 Sprundel 6 ZBC'97 4 84451 0-0
C 17-02-2019 10:00 Victoria'03 5 RSV 6 83267 2-1
C 17-02-2019 10:00 Unitas'30 8 Beek Vooruit 12 82670 2-0
C 17-02-2019 10:30 HZ'75 2 Virtus 5 80077 8-4
C 10-02-2019 12:00 SSW 4 Victoria'03 5 84468 0-0
C 10-02-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Sprundel 6 81133 0-0
C 10-02-2019 10:00 ZBC'97 4 HZ'75 2 81863 0-0
C 10-02-2019 10:00 Virtus 5 Dubbeldam 6 83466 3-2
C 10-02-2019 09:45 Hoeven 5 Schijf 5 87869 3-0
C 03-02-2019 10:00 ZBC'97 4 Unitas'30 8 82916 3-2
C 03-02-2019 10:00 Victoria'03 5 HZ'75 2 82840 3-0
C 03-02-2019 10:00 Schijf 5 Sprundel 6 86509 6-0
C 09-12-2018 09:30 Victoria'03 5 Unitas'30 8 90850 2-2
C 09-12-2018 09:45 Hoeven 5 ZBC'97 4 91659 0-0
C 09-12-2018 10:30 HZ'75 2 RSV 6 80891 7-0
C 09-12-2018 10:00 Dubbeldam 6 Beek Vooruit 12 89973 4-1
C 09-12-2018 10:00 Virtus 5 SSW 4 91570 3-6
C 02-12-2018 12:00 SSW 4 Hoeven 5 89740 1-2
C 02-12-2018 12:30 Unitas'30 8 Dubbeldam 6 84549 3-2
C 02-12-2018 10:00 Sprundel 6 Victoria'03 5 85654 4-2
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 12 HZ'75 2 80107 1-11
C 25-11-2018 09:30 Victoria'03 5 Beek Vooruit 12 84297 3-2
C 25-11-2018 09:45 Hoeven 5 Virtus 5 84411 16-0
C 25-11-2018 10:00 Dubbeldam 6 ZBC'97 4 88992 1-0
C 25-11-2018 10:30 HZ'75 2 Sprundel 6 81988 4-2
C 25-11-2018 12:30 Unitas'30 8 SSW 4 90393 1-4
C 18-11-2018 10:30 HZ'75 2 Dubbeldam 6 84017 5-3
C 18-11-2018 10:00 Sprundel 6 SSW 4 90699 1-2
C 18-11-2018 10:00 Beek Vooruit 12 Schijf 5 80656 5-3
C 18-11-2018 10:00 Virtus 5 Victoria'03 5 85309 3-2
C 18-11-2018 10:00 RSV 6 Hoeven 5 82724 0-6
C 11-11-2018 10:45 Schijf 5 Virtus 5 91158 4-2
C 11-11-2018 09:45 Hoeven 5 HZ'75 2 87134 2-3
C 11-11-2018 10:00 Dubbeldam 6 RSV 6 90029 3-0
C 11-11-2018 09:30 Victoria'03 5 ZBC'97 4 89757 1-5
C 11-11-2018 12:00 SSW 4 Beek Vooruit 12 81168 6-1
C 11-11-2018 12:30 Unitas'30 8 Sprundel 6 83502 4-2
C 04-11-2018 09:45 Schijf 5 Unitas'30 8 80761 3-3
C 04-11-2018 09:45 Hoeven 5 Beek Vooruit 12 84633 5-1
C 04-11-2018 10:00 RSV 6 Sprundel 6 80713 1-5
C 04-11-2018 10:30 HZ'75 2 SSW 4 81642 2-4
C 04-11-2018 10:00 Virtus 5 ZBC'97 4 91603 1-6
C 28-10-2018 10:00 ZBC'97 4 RSV 6 82369 1-0
C 28-10-2018 10:00 Victoria'03 5 Schijf 5 90686 2-5
C 28-10-2018 10:00 Sprundel 6 Hoeven 5 81409 0-4
C 28-10-2018 10:00 Beek Vooruit 12 Virtus 5 91458 3-6
C 28-10-2018 12:00 SSW 4 Dubbeldam 6 85656 5-3
C 28-10-2018 12:30 Unitas'30 8 HZ'75 2 80352 6-3
C 21-10-2018 12:00 RSV 6 Victoria'03 5 83197 2-4
C 14-10-2018 10:30 HZ'75 2 Schijf 5 82516 3-7
C 14-10-2018 09:45 Hoeven 5 Victoria'03 5 88721 9-0
C 14-10-2018 10:00 ZBC'97 4 Beek Vooruit 12 83756 2-1
C 14-10-2018 10:00 RSV 6 SSW 4 88651 0-2
C 14-10-2018 10:00 Virtus 5 Unitas'30 8 85262 7-1
C 14-10-2018 10:00 Dubbeldam 6 Sprundel 6 87496 2-6
C 07-10-2018 09:45 Schijf 5 Dubbeldam 6 83658 1-3
C 07-10-2018 10:00 Sprundel 6 Virtus 5 82436 1-1
C 07-10-2018 10:00 Beek Vooruit 12 RSV 6 81270 1-1
C 07-10-2018 12:00 SSW 4 ZBC'97 4 86249 10-3
C 07-10-2018 12:30 Unitas'30 8 Hoeven 5 83273 0-7
C 30-09-2018 10:00 ZBC'97 4 Sprundel 6 86827 1-3
C 30-09-2018 09:45 Hoeven 5 Dubbeldam 6 88086 6-4
C 30-09-2018 10:00 Virtus 5 HZ'75 2 89201 3-3
C 30-09-2018 10:00 Beek Vooruit 12 Unitas'30 8 84978 2-0
C 30-09-2018 12:00 SSW 4 Schijf 5 87312 3-0
C 23-09-2018 09:45 Schijf 5 Hoeven 5 84694 0-5
C 23-09-2018 10:30 HZ'75 2 ZBC'97 4 83576 5-2
C 23-09-2018 10:00 Sprundel 6 Beek Vooruit 12 86903 0-0
C 23-09-2018 10:00 Victoria'03 5 SSW 4 88735 3-3
C 23-09-2018 10:00 Dubbeldam 6 Virtus 5 91359 3-2
C 23-09-2018 12:30 Unitas'30 8 RSV 6 89205 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven 5 14 13 0 1 39 84 11 73 0
2 SSW 4 13 11 1 1 34 55 22 33 0
3 HZ'75 2 14 7 1 6 22 55 47 8 0
4 ZBC'97 4 11 7 0 4 21 30 25 5 0
5 Dubbeldam 6 14 7 0 7 21 42 35 7 0
6 Sprundel 6 13 6 2 5 20 35 32 3 0
7 Virtus 5 15 5 4 6 19 47 59 -12 0
8 Schijf 5 14 5 2 7 17 33 38 -5 0
9 Victoria'03 5 13 4 3 6 15 28 45 -17 0
10 Unitas'30 8 14 4 2 8 14 31 48 -17 0
11 Beek Vooruit 12 15 2 2 11 8 20 53 -33 0
12 RSV 6 12 1 1 10 4 8 53 -45 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven