0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 11

Teamleden

Spelers
Shawn Magee Speler / leider      
Timo Akkermans        
Niels Bakker        
Tim van den Eijnden        
Boudewijn Emaus        
Luuk Gelens        
Dennis Hendriks        
Bart Houtepen        
Frank Lucassen        
Yannick RKCG34R Bondsli Neefs        
Jens Nieuwkoop        
Bjorn van Opstal        
Joost Roovers        
Stijn van der Velden        
Michiel Verdaasdonk        
Yvo Wijnands        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 05-05-2019 vervallen TVC Breda 4 Beek Vooruit 11 83962 Sportpark TVC Breda 00:20
C 12-05-2019 12:15 Beek Vooruit 11 SC Emma 6 86791 Sportpark De Heikant 11:45
C 19-05-2019 12:30 VV Papendrecht 3 Beek Vooruit 11 83478 Sportpark Slobbengors 12:00
C 26-05-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Dubbeldam 5 86669 Sportpark De Heikant 11:45
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2019 12:30 VV Papendrecht 3 PCP 5
C 05-05-2019 10:00 SC Emma 6 Baronie 10
C 05-05-2019 10:00 Hardinxveld 2 Rijen 6
C 05-05-2019 11:00 PCP 5 DIA 8
C 05-05-2019 12:00 Dubbeldam 5 Bavel 6
C 05-05-2019 12:30 VV Papendrecht 3 Gilze 6
C 12-05-2019 12:15 Beek Vooruit 11 SC Emma 6
C 12-05-2019 12:00 Rijen 6 PCP 5
C 12-05-2019 12:00 Bavel 6 Hardinxveld 2
C 12-05-2019 11:00 DIA 8 Dubbeldam 5
C 12-05-2019 10:00 Baronie 10 VV Papendrecht 3
C 19-05-2019 10:00 Baronie 10 Bavel 6
C 19-05-2019 10:00 SC Emma 6 Gilze 6
C 19-05-2019 10:00 Hardinxveld 2 DIA 8
C 19-05-2019 12:00 Dubbeldam 5 PCP 5
C 19-05-2019 12:30 VV Papendrecht 3 Beek Vooruit 11

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-04-2019 12:15 Beek Vooruit 11 PCP 5 81944 3-3
C 14-04-2019 12:00 Rijen 6 DIA 8 87899 0-9
C 14-04-2019 12:00 Bavel 6 VV Papendrecht 3 82396 6-0
C 14-04-2019 12:00 Gilze 6 Dubbeldam 5 83463 4-1
C 14-04-2019 10:00 SC Emma 6 Hardinxveld 2 90628 7-1
C 11-04-2019 20:00 VV Papendrecht 3 Dubbeldam 5 88091 4-2
C 07-04-2019 10:00 Hardinxveld 2 Gilze 6 90086 1-4
C 07-04-2019 11:00 PCP 5 Baronie 10 81026 2-4
C 07-04-2019 11:00 DIA 8 Beek Vooruit 11 83807 6-2
C 07-04-2019 12:00 Dubbeldam 5 Rijen 6 86681 1-4
C 07-04-2019 12:30 VV Papendrecht 3 SC Emma 6 90885 7-3
C 31-03-2019 12:00 Rijen 6 Baronie 10 88859 0-5
C 31-03-2019 12:00 Dubbeldam 5 Hardinxveld 2 88392 1-2
C 31-03-2019 10:00 SC Emma 6 VV Papendrecht 3 87633 2-9
C 31-03-2019 12:00 Bavel 6 DIA 8 91085 4-3
C 24-03-2019 12:00 Bavel 6 Rijen 6 85035 9-1
C 24-03-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Hardinxveld 2 82935 3-1
C 24-03-2019 10:00 SC Emma 6 PCP 5 88970 6-0
C 24-03-2019 12:00 Gilze 6 DIA 8 81738 3-3
C 24-03-2019 10:00 Baronie 10 Dubbeldam 5 90999 4-2
C 17-03-2019 11:00 PCP 5 Gilze 6 91609 4-2
C 17-03-2019 11:00 DIA 8 VV Papendrecht 3 81113 4-1
C 17-03-2019 12:00 Bavel 6 Beek Vooruit 11 85342 4-1
C 10-03-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Rijen 6 90069 5-1
C 10-03-2019 12:00 Gilze 6 Bavel 6 91584 0-4
C 10-03-2019 10:00 Baronie 10 DIA 8 85990 2-0
C 10-03-2019 10:00 SC Emma 6 Dubbeldam 5 86120 8-1
C 24-02-2019 12:30 VV Papendrecht 3 Bavel 6 84573 5-5
C 24-02-2019 10:00 SC Emma 6 Rijen 6 83660 3-0
C 24-02-2019 10:00 Baronie 10 Beek Vooruit 11 84111 9-0
C 17-02-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Baronie 10 87421 1-2
C 17-02-2019 10:00 Hardinxveld 2 VV Papendrecht 3 88923 2-7
C 17-02-2019 11:00 DIA 8 SC Emma 6 88785 1-2
C 17-02-2019 11:00 PCP 5 Bavel 6 84895 1-1
C 17-02-2019 12:00 Rijen 6 Gilze 6 84086 3-5
C 10-02-2019 12:00 Gilze 6 Beek Vooruit 11 83363 2-2
C 10-02-2019 10:00 Baronie 10 Hardinxveld 2 86929 6-2
C 03-02-2019 12:30 TVC Breda 4 Dubbeldam 5 88965 0-0
C 03-02-2019 10:00 Gilze 6 Hardinxveld 2 83515 4-4
C 03-02-2019 12:00 Rijen 6 Beek Vooruit 11 82689 1-2
C 27-01-2019 12:30 TVC Breda 4 Hardinxveld 2 106416 0-0
C 20-01-2019 12:30 TVC Breda 4 Gilze 6 87297 0-0
C 09-12-2018 12:30 TVC Breda 4 Baronie 10 89381 2-4
C 09-12-2018 11:00 PCP 5 Beek Vooruit 11 88183 4-0
C 09-12-2018 12:00 Dubbeldam 5 Gilze 6 87678 3-3
C 09-12-2018 11:00 DIA 8 Rijen 6 88584 5-4
C 09-12-2018 10:00 Hardinxveld 2 SC Emma 6 83728 4-1
C 02-12-2018 10:00 Baronie 10 PCP 5 87923 5-2
C 02-12-2018 12:00 Bavel 6 TVC Breda 4 85378 6-2
C 02-12-2018 12:00 Rijen 6 Dubbeldam 5 90956 3-3
C 02-12-2018 12:15 Beek Vooruit 11 DIA 8 91239 1-5
C 25-11-2018 12:30 TVC Breda 4 VV Papendrecht 3 90583 0-11
C 25-11-2018 12:00 Rijen 6 Bavel 6 80413 0-6
C 25-11-2018 12:00 Dubbeldam 5 Baronie 10 82564 0-10
C 25-11-2018 11:00 PCP 5 SC Emma 6 84205 3-5
C 25-11-2018 11:00 DIA 8 Gilze 6 86414 6-1
C 25-11-2018 10:00 Hardinxveld 2 Beek Vooruit 11 89020 1-5
C 18-11-2018 10:00 SC Emma 6 TVC Breda 4 81023 21-0
C 18-11-2018 10:00 Hardinxveld 2 Dubbeldam 5 80621 2-2
C 18-11-2018 10:00 Gilze 6 PCP 5 90376 3-0
C 18-11-2018 10:00 Baronie 10 Rijen 6 84207 7-3
C 18-11-2018 12:15 Beek Vooruit 11 Bavel 6 80488 0-2
C 18-11-2018 12:30 VV Papendrecht 3 DIA 8 83254 4-3
C 11-11-2018 11:00 DIA 8 Baronie 10 88542 0-2
C 11-11-2018 11:00 PCP 5 VV Papendrecht 3 87961 5-2
C 11-11-2018 12:00 Bavel 6 Gilze 6 89778 6-5
C 11-11-2018 12:30 TVC Breda 4 Hardinxveld 2 80578 0-0
C 11-11-2018 12:00 Dubbeldam 5 SC Emma 6 90889 3-7
C 04-11-2018 10:00 SC Emma 6 Beek Vooruit 11 81358 6-3
C 04-11-2018 10:00 Hardinxveld 2 Bavel 6 83997 0-8
C 04-11-2018 11:00 PCP 5 Rijen 6 81678 11-5
C 04-11-2018 12:00 Dubbeldam 5 DIA 8 80142 0-5
C 04-11-2018 12:30 VV Papendrecht 3 Baronie 10 81376 5-3
C 28-10-2018 10:00 Baronie 10 SC Emma 6 90632 3-5
C 28-10-2018 11:00 DIA 8 PCP 5 82722 3-0
C 28-10-2018 12:00 Gilze 6 VV Papendrecht 3 89250 2-5
C 28-10-2018 12:00 Bavel 6 Dubbeldam 5 88252 8-1
C 28-10-2018 12:15 Beek Vooruit 11 TVC Breda 4 90588 5-2
C 28-10-2018 12:00 Rijen 6 Hardinxveld 2 83545 2-0
C 14-10-2018 10:00 SC Emma 6 Bavel 6 80461 4-1
C 14-10-2018 10:00 Hardinxveld 2 PCP 5 86063 6-3
C 14-10-2018 10:00 Baronie 10 Gilze 6 85758 4-3
C 14-10-2018 12:00 Dubbeldam 5 Beek Vooruit 11 87850 9-1
C 14-10-2018 12:30 VV Papendrecht 3 Rijen 6 85595 7-1
C 14-10-2018 12:30 TVC Breda 4 DIA 8 81745 0-4
C 07-10-2018 11:00 PCP 5 Dubbeldam 5 83936 4-7
C 07-10-2018 11:00 DIA 8 Hardinxveld 2 88642 3-0
C 07-10-2018 12:00 Gilze 6 SC Emma 6 88742 1-3
C 07-10-2018 10:00 Bavel 6 Baronie 10 86590 3-3
C 07-10-2018 12:00 Rijen 6 TVC Breda 4 86566 6-5
C 07-10-2018 12:15 Beek Vooruit 11 VV Papendrecht 3 89103 3-2
C 30-09-2018 12:00 Gilze 6 Rijen 6 81752 5-6
C 30-09-2018 12:00 Bavel 6 PCP 5 81145 10-0
C 30-09-2018 12:30 VV Papendrecht 3 Hardinxveld 2 82039 6-1
C 30-09-2018 10:00 SC Emma 6 DIA 8 86824 2-0
C 23-09-2018 12:15 Beek Vooruit 11 Gilze 6 91643 1-3
C 23-09-2018 12:00 Rijen 6 SC Emma 6 80243 2-6
C 23-09-2018 12:00 Dubbeldam 5 VV Papendrecht 3 84155 4-7
C 23-09-2018 11:00 PCP 5 TVC Breda 4 88569 8-5
C 23-09-2018 11:00 DIA 8 Bavel 6 86422 3-4
C 23-09-2018 10:00 Hardinxveld 2 Baronie 10 84745 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel 6 16 12 3 1 39 81 27 54 0
2 SC Emma 6 16 13 0 3 39 70 39 31 0
3 Baronie 10 16 12 2 2 38 71 30 41 0
4 VV Papendrecht 3 15 10 1 4 31 71 46 25 0
5 DIA 8 17 9 1 7 28 59 32 27 0
6 Gilze 6 17 5 4 8 19 50 56 -6 0
7 Beek Vooruit 11 17 5 2 10 17 33 61 -28 0
8 PCP 5 15 4 2 9 14 42 62 -20 0
9 Hardinxveld 2 16 3 3 10 12 29 64 -35 0
10 Rijen 6 17 3 1 13 10 36 89 -53 0
11 Dubbeldam 5 16 2 3 11 9 40 76 -36 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 09 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven