0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 10

Teamleden

Spelers
Jelmer de Graauw Speler / leider      
Bastiaan van Aert        
Marijn van Bakel        
Mink van de Goorbergh        
Koen van den Goorbergh        
Bram van den Heiligenberg        
Lars van der Hoeven        
Tim Lasker        
Max van Loon        
Koen Ormel        
Jari Prein        
Stef Sjoerdsma        
Bernd van Son        
Max van der Stelt        
Joris Taks        
Casper Tielen        
Wout Timmers        
Cedric Visseren        
 
Overige teamleden
Frank Weijers Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-12-2018 11:30 Noordhoek 2 Oranje Blauw'14 2
C 16-12-2018 11:00 Victoria'03 7 VV Papendrecht 2
C 16-12-2018 12:00 Dubbeldam 4 SVC 2
C 16-12-2018 12:15 Beek Vooruit 10 HZ'75 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2018 12:30 HZ'75 1 Virtus 4 90982 0-0
C 09-12-2018 12:30 VV Papendrecht 2 ST TPO/VOV 2 82336 0-0
C 09-12-2018 12:15 Beek Vooruit 10 SVC 2 86847 1-6
C 09-12-2018 12:00 Dubbeldam 4 Noordhoek 2 83493 6-0
C 09-12-2018 12:00 BSC 7 Oranje Blauw'14 2 83259 5-2
C 09-12-2018 10:00 Victoria'03 7 SC Kruisland 4 80970 0-5
C 02-12-2018 10:00 SC Kruisland 4 BSC 7 84618 1-4
C 02-12-2018 11:00 SVC 2 Victoria'03 7 88463 5-1
C 02-12-2018 11:00 ST TPO/VOV 2 Beek Vooruit 10 84913 0-0
C 02-12-2018 11:30 Noordhoek 2 HZ'75 1 89425 1-8
C 02-12-2018 12:00 Virtus 4 VV Papendrecht 2 81128 1-1
C 02-12-2018 14:00 Oranje Blauw'14 2 Dubbeldam 4 80975 0-0
C 25-11-2018 10:00 Victoria'03 7 Virtus 4 85066 0-6
C 25-11-2018 12:00 BSC 7 Noordhoek 2 81263 7-2
C 25-11-2018 12:15 Beek Vooruit 10 VV Papendrecht 2 84705 0-1
C 25-11-2018 12:30 HZ'75 1 SC Kruisland 4 86039 7-2
C 25-11-2018 14:00 Oranje Blauw'14 2 ST TPO/VOV 2 82432 8-0
C 18-11-2018 10:00 SC Kruisland 4 ST TPO/VOV 2 86704 0-0
C 18-11-2018 11:00 SVC 2 Oranje Blauw'14 2 90730 4-0
C 18-11-2018 11:30 Noordhoek 2 Victoria'03 7 88277 5-1
C 18-11-2018 12:00 Virtus 4 Beek Vooruit 10 83653 1-2
C 18-11-2018 12:30 VV Papendrecht 2 BSC 7 88393 0-3
C 18-11-2018 12:30 HZ'75 1 Dubbeldam 4 80331 0-3
C 11-11-2018 11:00 ST TPO/VOV 2 Noordhoek 2 84984 2-5
C 11-11-2018 12:00 BSC 7 SVC 2 84553 4-2
C 11-11-2018 14:00 Oranje Blauw'14 2 SC Kruisland 4 87341 2-1
C 11-11-2018 12:00 Dubbeldam 4 Virtus 4 82775 7-1
C 04-11-2018 12:30 HZ'75 1 ST TPO/VOV 2 89752 9-0
C 04-11-2018 12:30 VV Papendrecht 2 SVC 2 87948 2-1
C 04-11-2018 12:15 Beek Vooruit 10 Noordhoek 2 88136 5-0
C 04-11-2018 11:00 Virtus 4 SC Kruisland 4 89426 0-1
C 04-11-2018 12:00 Dubbeldam 4 BSC 7 90797 2-2
C 04-11-2018 10:00 Victoria'03 7 Oranje Blauw'14 2 80495 0-4
C 31-10-2018 20:00 Virtus 4 ST TPO/VOV 2 86616 1-2
C 28-10-2018 12:00 BSC 7 Victoria'03 7 85453 7-1
C 28-10-2018 11:30 Noordhoek 2 VV Papendrecht 2 83180 3-7
C 28-10-2018 13:00 Oranje Blauw'14 2 HZ'75 1 80622 3-0
C 28-10-2018 10:00 SC Kruisland 4 Beek Vooruit 10 82591 1-3
C 28-10-2018 11:00 ST TPO/VOV 2 Dubbeldam 4 82202 2-1
C 28-10-2018 11:00 SVC 2 Virtus 4 86244 2-3
C 21-10-2018 09:30 ST TPO/VOV 2 Victoria'03 7 79995 5-1
C 14-10-2018 12:15 Beek Vooruit 10 BSC 7 85701 7-5
C 14-10-2018 12:00 Dubbeldam 4 SC Kruisland 4 81344 5-0
C 14-10-2018 12:30 VV Papendrecht 2 Oranje Blauw'14 2 85591 2-6
C 14-10-2018 11:00 SVC 2 Noordhoek 2 82882 3-1
C 14-10-2018 12:30 HZ'75 1 Victoria'03 7 84392 11-0
C 07-10-2018 12:00 BSC 7 HZ'75 1 91197 2-4
C 07-10-2018 13:00 Noordhoek 2 Virtus 4 89682 3-7
C 07-10-2018 10:00 SC Kruisland 4 VV Papendrecht 2 82403 5-1
C 07-10-2018 11:00 ST TPO/VOV 2 SVC 2 87612 2-7
C 07-10-2018 11:00 Victoria'03 7 Dubbeldam 4 86770 0-5
C 07-10-2018 14:00 Oranje Blauw'14 2 Beek Vooruit 10 82993 2-2
C 30-09-2018 12:30 VV Papendrecht 2 HZ'75 1 88760 1-4
C 30-09-2018 11:00 SVC 2 SC Kruisland 4 83060 4-1
C 30-09-2018 12:00 Virtus 4 BSC 7 90496 0-7
C 30-09-2018 12:15 Beek Vooruit 10 Dubbeldam 4 81301 2-5
C 23-09-2018 10:00 SC Kruisland 4 Noordhoek 2 81779 6-4
C 23-09-2018 12:30 HZ'75 1 SVC 2 81315 8-0
C 23-09-2018 12:00 Dubbeldam 4 VV Papendrecht 2 85116 2-4
C 23-09-2018 12:00 BSC 7 ST TPO/VOV 2 82021 0-0
C 23-09-2018 11:00 Victoria'03 7 Beek Vooruit 10 81388 0-11
C 23-09-2018 14:00 Oranje Blauw'14 2 Virtus 4 90770 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC 7 10 7 1 2 22 46 21 25 0
2 HZ'75 1 9 7 0 2 21 51 12 39 0
3 Dubbeldam 4 9 6 1 2 19 36 11 25 0
4 SVC 2 10 6 0 4 18 34 23 11 0
5 Beek Vooruit 10 9 5 1 3 16 33 21 12 0
6 Oranje Blauw'14 2 8 5 1 2 15 30 14 16 1
7 VV Papendrecht 2 9 4 1 4 13 19 25 -6 0
8 SC Kruisland 4 9 4 0 5 11 22 28 -6 1
9 Virtus 4 10 3 1 6 10 21 30 -9 0
10 ST TPO/VOV 2 7 3 0 4 9 13 32 -19 0
11 Noordhoek 2 10 2 0 8 6 24 52 -28 0
12 Victoria'03 7 10 0 0 10 0 4 64 -60 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven