0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 10

Teamleden

Spelers
Jelmer de Graauw Speler / leider      
Bastiaan van Aert        
Marijn van Bakel        
Mink van de Goorbergh        
Koen van den Goorbergh        
Bram van den Heiligenberg        
Lars van der Hoeven        
Tim Lasker        
Max van Loon        
Koen Ormel        
Jari Prein        
Stef Sjoerdsma        
Bernd van Son        
Max van der Stelt        
Joris Taks        
Casper Tielen        
Wout Timmers        
Cedric Visseren        
 
Overige teamleden
Frank Weijers Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 28-10-2018 10:00 SC Kruisland 4 Beek Vooruit 10 82591 Sportpark 't Hoogje 09:30
C 04-11-2018 12:15 Beek Vooruit 10 Noordhoek 2 88136 Sportpark De Heikant 11:45
C 11-11-2018 vervallen Beek Vooruit 10 HZ'75 1 84316 Sportpark De Heikant 00:30
C 18-11-2018 12:00 Virtus 4 Beek Vooruit 10 83653 Sportpark De Meeren 11:15
C 25-11-2018 12:15 Beek Vooruit 10 VV Papendrecht 2 84705 Sportpark De Heikant 11:45
C 02-12-2018 11:00 ST TPO/VOV 2 Beek Vooruit 10 84913 Sportpark De Klaverweide 10:15
C 09-12-2018 12:15 Beek Vooruit 10 SVC 2 86847 Sportpark De Heikant 11:45
C 10-02-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Victoria'03 7 81158 Sportpark De Heikant 11:45
C 17-02-2019 12:00 Dubbeldam 4 Beek Vooruit 10 83400 Sportpark Schenkeldijk 11:05
C 10-03-2019 12:30 HZ'75 1 Beek Vooruit 10 81511 Sportpark Het Moerbos 11:45
C 17-03-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Virtus 4 81860 Sportpark De Heikant 11:45
C 24-03-2019 12:30 VV Papendrecht 2 Beek Vooruit 10 84075 Sportpark Slobbengors 12:00
C 07-04-2019 12:15 Beek Vooruit 10 ST TPO/VOV 2 86647 Sportpark De Heikant 11:45
C 14-04-2019 11:00 SVC 2 Beek Vooruit 10 88719 Sportpark Hamel 10:10
C 05-05-2019 12:15 Beek Vooruit 10 SC Kruisland 4 89077 Sportpark De Heikant 11:45
C 12-05-2019 11:30 Noordhoek 2 Beek Vooruit 10 86819 Sportpark Noordhoek 10:40
C 19-05-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Oranje Blauw'14 2 81637 Sportpark De Heikant 11:45
C 26-05-2019 12:00 BSC 7 Beek Vooruit 10 84682 Sportpark Vierhoeven 11:10
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 21-10-2018 11:30 Noordhoek 2 Oranje Blauw'14 2
C 21-10-2018 09:30 ST TPO/VOV 2 Victoria'03 7
C 28-10-2018 14:00 Oranje Blauw'14 2 HZ'75 1
C 28-10-2018 12:00 BSC 7 Victoria'03 7
C 28-10-2018 11:30 Noordhoek 2 VV Papendrecht 2
C 28-10-2018 11:00 SVC 2 Virtus 4
C 28-10-2018 11:00 ST TPO/VOV 2 Dubbeldam 4
C 28-10-2018 10:00 SC Kruisland 4 Beek Vooruit 10
C 31-10-2018 20:00 Virtus 4 ST TPO/VOV 2
C 04-11-2018 12:30 HZ'75 1 ST TPO/VOV 2
C 04-11-2018 12:30 VV Papendrecht 2 SVC 2
C 04-11-2018 12:15 Beek Vooruit 10 Noordhoek 2
C 04-11-2018 12:00 Virtus 4 SC Kruisland 4
C 04-11-2018 12:00 Dubbeldam 4 BSC 7
C 04-11-2018 10:00 Victoria'03 7 Oranje Blauw'14 2
C 11-11-2018 10:00 Victoria'03 7 VV Papendrecht 2
C 11-11-2018 11:00 ST TPO/VOV 2 Noordhoek 2
C 11-11-2018 12:00 BSC 7 SVC 2
C 11-11-2018 12:00 Dubbeldam 4 Virtus 4
C 11-11-2018 14:00 Oranje Blauw'14 2 SC Kruisland 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2018 12:15 Beek Vooruit 10 BSC 7 F.P.G.J. (Frank) Verschuuren 85701 7 - 5
C 07-10-2018 14:00 Oranje Blauw'14 2 Beek Vooruit 10 Afgeschermd 82993 2 - 2
C 30-09-2018 12:15 Beek Vooruit 10 Dubbeldam 4 B.A.J. (Bastiaan) vanAert 81301 2 - 5
C 23-09-2018 11:00 Victoria'03 7 Beek Vooruit 10 A. (Adwin) deRooy 81388 0 - 11
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-10-2018 12:30 HZ'75 1 Victoria'03 7 84392 11-0
C 14-10-2018 12:30 VV Papendrecht 2 Oranje Blauw'14 2 85591 2-6
C 14-10-2018 12:15 Beek Vooruit 10 BSC 7 85701 7-5
C 14-10-2018 12:00 Dubbeldam 4 SC Kruisland 4 81344 5-0
C 14-10-2018 11:00 SVC 2 Noordhoek 2 82882 3-1
C 07-10-2018 11:00 Victoria'03 7 Dubbeldam 4 86770 0-5
C 07-10-2018 12:00 BSC 7 HZ'75 1 91197 2-4
C 07-10-2018 13:00 Noordhoek 2 Virtus 4 89682 3-7
C 07-10-2018 14:00 Oranje Blauw'14 2 Beek Vooruit 10 82993 2-2
C 07-10-2018 11:00 ST TPO/VOV 2 SVC 2 87612 2-7
C 07-10-2018 10:00 SC Kruisland 4 VV Papendrecht 2 82403 5-1
C 30-09-2018 12:30 VV Papendrecht 2 HZ'75 1 88760 1-4
C 30-09-2018 12:15 Beek Vooruit 10 Dubbeldam 4 81301 2-5
C 30-09-2018 12:00 Virtus 4 BSC 7 90496 0-7
C 30-09-2018 11:00 SVC 2 SC Kruisland 4 83060 4-1
C 23-09-2018 11:00 Victoria'03 7 Beek Vooruit 10 81388 0-11
C 23-09-2018 12:00 BSC 7 ST TPO/VOV 2 82021 0-0
C 23-09-2018 12:00 Dubbeldam 4 VV Papendrecht 2 85116 2-4
C 23-09-2018 12:30 HZ'75 1 SVC 2 81315 8-0
C 23-09-2018 14:00 Oranje Blauw'14 2 Virtus 4 90770 5-1
C 23-09-2018 10:00 SC Kruisland 4 Noordhoek 2 81779 6-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HZ'75 1 4 4 0 0 12 27 3 24 0
2 Dubbeldam 4 4 3 0 1 9 17 6 11 0
3 SVC 2 4 3 0 1 9 14 12 2 0
4 Oranje Blauw'14 2 3 2 1 0 7 13 5 8 0
5 Beek Vooruit 10 4 2 1 1 7 22 12 10 0
6 SC Kruisland 4 4 2 0 2 6 12 14 -2 0
7 BSC 7 3 1 0 2 3 14 11 3 0
8 Virtus 4 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
9 VV Papendrecht 2 4 1 0 3 3 8 17 -9 0
10 ST TPO/VOV 2 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
11 Noordhoek 2 3 0 0 3 0 8 16 -8 0
12 Victoria'03 7 3 0 0 3 0 0 27 -27 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 15-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 22-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 29-08-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 05-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10
wo 26-06-19 20:15 - 21:45 B - Natuurgras 10 Team training Beek Vooruit 10

Berichten



Terug naar boven