Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 1

Teamleden

Spelers
Pim Vincenten Keeper      
Menno Baremans        
Joep Bulkmans        
Kobus Christianen        
Mats Donders        
Bas Frijters        
Ruben Goedhart        
Lex Heijmans        
Daan Korsten        
Boyd Melgert        
Nils Nagelkerke        
Loek Schalk        
Joost Schalk        
Boye Snoek        
Bas Sweep        
Jorn Sweres        
Rob Vermeer        
Yannick van der Vlist        
 
Overige teamleden
Joost Hermus Leider
Arno Gabriels Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
B 18-12-2018 19:30 Arnemuiden 1 Serooskerke 1
B 18-12-2018 20:15 EFC 1 Achilles Veen
B 18-12-2018 20:00 RKSV Heeze 1 Wilhelmina 1
B 19-12-2018 20:00 Steenbergen 1 Sliedrecht 1
B 22-12-2018 13:00 Alblasserdam 1 Oranje Wit 1
B 22-12-2018 14:00 Kloetinge 1 Kruiningen 1
B 22-12-2018 14:00 Philippine 1 Groot-Ammers 1
B 22-12-2018 13:30 LRC 1 Bergeijk 1
B 23-12-2018 14:00 VCB 1 Waspik 1
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-12-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 VOAB 1
C 16-12-2018 14:15 Sarto 1 Uno Animo
C 16-12-2018 14:15 Rijen 1 JEKA 1
C 16-12-2018 14:00 Madese Boys 1 Cluzona
C 16-12-2018 14:30 Hoeven 1 SC Kruisland 1
C 16-12-2018 14:30 Unitas'30 1 Beek Vooruit 1
C 16-12-2018 14:30 WSC 1 Zundert 1
C 18-12-2018 20:30 Beek Vooruit 1 Madese Boys 1
C 23-12-2018 14:00 Uno Animo Rijen 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 11-12-2018 20:00 Beek Vooruit 1 Terneuzense Boys 1 S.C.A. (Stijn) vanZuilichem 106488 2 - 5
C 09-12-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Zeelandia Middelburg 1 T. (Tom) Dragstra 69573 0 - 0
C 02-12-2018 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1 J.W.J. (John) Swaanen 71089 -
C 25-11-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Madese Boys 1 M. (Mathias) Caluwe 70219 0 - 1
C 18-11-2018 14:30 Zundert 1 Beek Vooruit 1 H. (Hans) Damen 70949 1 - 2
B 13-11-2018 20:00 Groen Wit 1 Beek Vooruit 1 L.A. (Roy) Schuurmans 101380 2 - 4
C 11-11-2018 14:30 Uno Animo Beek Vooruit 1 H.S.A. (Hans) Panjoel 100114 0 - 2
C 04-11-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Hoeven 1 E.D.E. (Eddy) vanYren 70279 1 - 2
C 28-10-2018 14:30 SC Kruisland 1 Beek Vooruit 1 J.J. (Jos) Peeters 70998 2 - 1
C 21-10-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Sarto 1 P.T.A. (Patrick) Hoeks 69864 5 - 3
C 14-10-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Cluzona R. (Ruud) vanBeekveld 70100 0 - 4
C 07-10-2018 14:30 JEKA 1 Beek Vooruit 1 C. (Clint) van derHeyden 71057 1 - 1
C 30-09-2018 14:00 Beek Vooruit 1 VOAB 1 R.A.M.W. (Ronald) Mol 70947 4 - 4
C 23-09-2018 14:30 Uno Animo Beek Vooruit 1 Afgeschermd 70719 -
B 15-09-2018 17:00 Beek Vooruit 1 Oranje Wit 1 G. (Gerrie) vanEssen 2178 5 - 4
B 08-09-2018 17:00 Tholense Boys 1 Beek Vooruit 1 J.P.W.M (John) vanGils 2192 3 - 1
V 04-09-2018 20:00 Beek Vooruit 1 TSC 1
B 01-09-2018 17:00 Beek Vooruit 1 Strijen 1 Afgeschermd 2177 2 - 2
V 26-08-2018 13:00 Bavel 1 Beek Vooruit 1
V 19-08-2018 13:00 Beek Vooruit 1 Gilze 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 13-12-2018 20:00 RKSV Nuenen 2 Tivoli 1 106483 0-0
B 11-12-2018 20:00 Nuenen ZIGO 1 106482 8-0
B 11-12-2018 20:00 VOAB 1 Arkel 1 106486 0-1
B 11-12-2018 20:00 JEKA 1 De Noormannen 1 106473 3-0
B 11-12-2018 20:00 Victoria'03 1 HVV'24 1 106475 1-0
B 11-12-2018 20:00 VVGZ 1 METO 1 106474 1-0
B 11-12-2018 20:30 Unitas PSV 1 106477 6-0
B 11-12-2018 20:00 Rijsoord 1 Halsteren 1 106471 2-3
B 11-12-2018 20:00 MOC'17 1 VC Vlissingen 106468 3-2
B 11-12-2018 20:00 Haaften 1 GJS 1 106470 2-4
B 11-12-2018 20:00 BMC 1 FC Tilburg 1 106466 3-7
B 11-12-2018 20:00 Real Lunet 1 SVW 1 106480 2-2
B 11-12-2018 20:00 Oirschot Vooruit 1 Wilhelmina'26 1 106479 6-2
B 11-12-2018 20:00 Bruse Boys 1 Dongen 2 106467 2-2
B 11-12-2018 20:00 SCG'18 1 Geldrop 1 106495 0-0
B 11-12-2018 20:00 Prinsenland 1 Baronie 106494 1-4
B 11-12-2018 20:00 SSV'65 1 IFC 106490 2-1
B 11-12-2018 20:00 RCS 1 RBC 1 106493 3-4
B 11-12-2018 20:00 Theole 1 Gilze 1 106492 1-3
B 11-12-2018 20:00 Roosendaal 1 SC Gastel 1 106491 2-0
B 11-12-2018 20:00 Beek Vooruit 1 Terneuzense Boys 1 106488 2-5
B 11-12-2018 20:00 Were Di 1 Roda Boys/Bommelerwaard 1 106487 3-2
B 11-12-2018 20:00 Taxandria 1 Reusel Sport/CoTrans 1 106484 0-1
B 20-11-2018 20:00 Unitas'59 1 Oirschot Vooruit 1 101363 1-5
B 13-11-2018 20:00 Unitas 1 GJS 1 101371 2-5
B 13-11-2018 20:30 TSC 1 Unitas 101366 0-2
B 13-11-2018 20:00 Bavel 1 Baronie 101376 1-4
B 13-11-2018 20:00 Groen Wit 1 Beek Vooruit 1 101380 2-4
B 13-11-2018 20:00 Tivoli 1 ODC 1 101361 3-2
B 13-11-2018 20:00 HSSC'61 1 SVW 1 101356 1-2
B 13-11-2018 20:00 Peursum 1 Arkel 1 101349 2-3
B 13-11-2018 20:00 Madese Boys 1 IFC 101384 2-6
B 11-11-2018 14:30 Gilze 1 Rijen 1 101370 2-2
B 11-11-2018 14:30 ZIGO 1 FC Engelen 1 101383 6-1
B 11-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Dongen 2 101385 2-3
B 11-11-2018 14:30 TSV Gudok 1 Taxandria 1 101369 1-1
B 11-11-2018 14:30 Geldrop 1 RPC 1 101365 4-2
B 11-11-2018 14:30 WVV'67 1 Philippine 1 101377 2-3
B 11-11-2018 14:30 Victoria'03 1 Halsteren 101364 1-0
B 11-11-2018 14:30 RKSV Heeze 1 Geldrop 2 101382 3-2
B 11-11-2018 14:30 Nuenen Brabantia 1 101379 3-1
B 11-11-2018 14:30 EFC 1 UNA 2 101378 4-0
B 11-11-2018 14:30 SVSSS 1 FC Tilburg 1 101389 1-3
B 11-11-2018 14:30 Roosendaal 1 WDS'19 1 101390 5-2
B 11-11-2018 14:30 HVV'24 1 Rood-Wit W 1 101388 4-0
B 11-11-2018 14:30 VCB 1 Nemelaer 1 101387 3-2
B 11-11-2018 14:30 SCG'18 1 DOSL 1 105749 2-0
B 11-11-2018 14:30 Theole 1 SCR 1 101391 3-0
B 11-11-2018 14:30 Rood Wit V 1 RKSV Nuenen 2 101334 1-2
B 11-11-2018 14:30 Right'Oh 1 Waspik 1 101343 1-1
B 11-11-2018 14:30 Riel 1 Were Di 1 101341 0-1
B 11-11-2018 14:30 Bergeijk 1 Hapert 1 101340 3-1
B 11-11-2018 14:30 FC Cranendonck 1 Reusel Sport/CoTrans 1 101337 1-4
B 11-11-2018 14:30 MOC'17 1 Unitas'30 1 101345 3-2
B 11-11-2018 14:30 RKDVC 1 VOAB 1 101333 1-3
B 11-11-2018 13:30 SAB 1 JEKA 1 101353 1-4
B 11-11-2018 14:30 SC Gastel 1 Hoeven 1 101360 2-0
B 11-11-2018 14:30 METO 1 Clinge 1 101351 3-0
B 11-11-2018 14:30 Terneuzen 1 VC Vlissingen 101346 2-2
B 10-11-2018 14:30 ZSC'62 1 De Noormannen 1 101352 4-5
B 10-11-2018 14:30 Halsteren 1 SPS 1 101375 8-0
B 10-11-2018 14:30 Rijsoord 1 Nieuw Lekkerland 1 101355 3-0
B 10-11-2018 14:30 Zaamslag 1 Terneuzense Boys 1 101347 1-2
B 10-11-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Sleeuwijk 1 101354 8-0
B 10-11-2018 14:30 Prinsenland 1 ASWH 2 101395 3-2
B 10-11-2018 14:30 Wilhelmina'26 1 GDC 1 101367 4-3
B 10-11-2018 14:30 Nivo Sparta 1 LRC 1 101357 3-3
B 10-11-2018 14:30 's Heer Arendskerke 1 Kloetinge 1 101344 2-2
B 10-11-2018 14:30 Haaften 1 Heukelum 1 101350 2-2
B 10-11-2018 14:30 GPC Vlissingen 1 SSV'65 1 101342 1-7
B 10-11-2018 14:30 Walcheren 1 Serooskerke 1 101392 1-3
B 10-11-2018 14:30 VCK 1 Arnemuiden 1 101348 1-3
B 10-11-2018 15:00 Ameide 1 Groot-Ammers 1 101359 1-3
B 10-11-2018 14:30 FC Dauwendaele 1 Bruse Boys 1 101335 4-7
B 10-11-2018 20:00 Zwaluw VFC 1 Real Lunet 1 101386 1-6
B 10-11-2018 15:00 Wilhelmina 1 BVV/Timmermans Infra 1 101373 1-1
B 10-11-2018 14:30 Klundert 1 Oranje Wit 1 101368 1-3
B 10-11-2018 19:30 RBC 1 Zundert 1 101393 5-1
B 10-11-2018 14:30 Alblasserdam 1 DHV 1 101336 4-1
B 10-11-2018 14:30 De Zwerver 1 Sliedrecht 1 101372 0-10
B 10-11-2018 14:30 RCS 1 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 101394 5-0
B 10-11-2018 14:30 Almkerk 1 Achilles Veen 101339 0-1
B 10-11-2018 14:30 VVGZ 1 De Alblas 1 101362 4-0
B 10-11-2018 14:30 NOAD'67 1 Kruiningen 1 101358 1-2
B 10-11-2018 19:30 PSV 1 TGG 1 101381 3-2
B 08-11-2018 20:00 Steenbergen 1 Moerse Boys 1 101374 4-0
B 08-11-2018 20:00 BMC 1 SBC 1 101338 2-0
B 15-09-2018 14:30 Tholense Boys 1 Strijen 1 2193 1-1
B 15-09-2018 17:00 Beek Vooruit 1 Oranje Wit 1 2178 5-4
B 08-09-2018 17:00 Tholense Boys 1 Beek Vooruit 1 2192 3-1
B 08-09-2018 14:30 Strijen 1 Oranje Wit 1 2082 1-1
B 01-09-2018 17:00 Beek Vooruit 1 Strijen 1 2177 2-2
B 01-09-2018 15:00 Oranje Wit 1 Tholense Boys 1 2126 6-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2018 14:30 SC Kruisland 1 Sarto 1 69632 2-1
C 09-12-2018 14:30 VOAB 1 WSC 1 70276 2-4
C 09-12-2018 14:00 Cluzona Unitas'30 1 70124 4-0
C 09-12-2018 14:00 JEKA 1 Madese Boys 1 70605 2-2
C 09-12-2018 14:30 Zundert 1 Hoeven 1 70721 3-0
C 09-12-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Zeelandia Middelburg 1 69573 0-0
C 02-12-2018 14:30 Unitas'30 1 JEKA 1 70657 5-1
C 02-12-2018 14:30 Cluzona VOAB 1 69804 1-1
C 02-12-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Hoeven 1 70906 3-1
C 02-12-2018 14:30 WSC 1 SC Kruisland 1 70180 3-3
C 02-12-2018 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1 71089 0-0
C 02-12-2018 14:30 Madese Boys 1 Uno Animo 70744 3-1
C 02-12-2018 14:30 Sarto 1 Zundert 1 70204 0-1
C 25-11-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Madese Boys 1 70219 0-1
C 25-11-2018 14:30 Zundert 1 Rijen 1 71001 1-2
C 25-11-2018 14:30 JEKA 1 Cluzona 69334 2-0
C 25-11-2018 14:30 SC Kruisland 1 Zeelandia Middelburg 1 71112 3-2
C 25-11-2018 14:30 VOAB 1 Unitas'30 1 70372 1-2
C 25-11-2018 14:30 Uno Animo WSC 1 72552 1-1
C 25-11-2018 14:30 Hoeven 1 Sarto 1 71423 0-0
C 18-11-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Uno Animo 71398 2-0
C 18-11-2018 14:30 SC Kruisland 1 VOAB 1 69392 2-0
C 18-11-2018 14:30 Sarto 1 Cluzona 71491 2-1
C 18-11-2018 14:30 Hoeven 1 JEKA 1 69829 1-1
C 18-11-2018 14:30 WSC 1 Unitas'30 1 69908 0-1
C 18-11-2018 14:30 Zundert 1 Beek Vooruit 1 70949 1-2
C 18-11-2018 14:30 Rijen 1 Madese Boys 1 69944 2-1
C 11-11-2018 14:30 Madese Boys 1 Sarto 1 71436 0-0
C 11-11-2018 14:30 Uno Animo Beek Vooruit 1 100114 0-2
C 04-11-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Hoeven 1 70279 1-2
C 04-11-2018 14:30 Cluzona Zeelandia Middelburg 1 71342 2-1
C 04-11-2018 14:30 Uno Animo SC Kruisland 1 72391 0-1
C 04-11-2018 14:30 JEKA 1 Sarto 1 71407 0-2
C 04-11-2018 14:30 VOAB 1 Zundert 1 70082 6-0
C 04-11-2018 14:30 Unitas'30 1 Rijen 1 70536 2-2
C 04-11-2018 14:30 Madese Boys 1 WSC 1 70991 0-4
C 28-10-2018 14:30 Zundert 1 Unitas'30 1 71535 2-0
C 28-10-2018 14:30 WSC 1 Cluzona 71334 3-2
C 28-10-2018 14:30 Hoeven 1 VOAB 1 72418 2-3
C 28-10-2018 14:30 Uno Animo JEKA 1 69774 1-1
C 28-10-2018 14:30 Sarto 1 Rijen 1 72473 0-1
C 28-10-2018 14:30 SC Kruisland 1 Beek Vooruit 1 70998 2-1
C 28-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Madese Boys 1 71763 3-0
C 21-10-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Sarto 1 69864 5-3
C 21-10-2018 14:30 JEKA 1 Zundert 1 71122 3-0
C 21-10-2018 14:30 Cluzona Hoeven 1 70167 5-1
C 21-10-2018 14:30 VOAB 1 Uno Animo 69409 3-0
C 21-10-2018 14:30 Madese Boys 1 SC Kruisland 1 70507 4-1
C 21-10-2018 14:30 Rijen 1 WSC 1 70181 4-1
C 21-10-2018 14:30 Unitas'30 1 Zeelandia Middelburg 1 71377 5-2
C 14-10-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Cluzona 70100 0-4
C 14-10-2018 14:30 Sarto 1 Zeelandia Middelburg 1 69751 1-3
C 14-10-2018 14:30 Zundert 1 Madese Boys 1 71011 1-1
C 14-10-2018 14:30 VOAB 1 JEKA 1 71355 2-2
C 14-10-2018 14:30 SC Kruisland 1 Rijen 1 71292 1-1
C 14-10-2018 14:30 Hoeven 1 WSC 1 71283 2-1
C 14-10-2018 14:30 Uno Animo Unitas'30 1 72475 3-2
C 07-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Zundert 1 71242 1-2
C 07-10-2018 14:30 Cluzona Uno Animo 71865 1-1
C 07-10-2018 14:30 JEKA 1 Beek Vooruit 1 71057 1-1
C 07-10-2018 14:30 WSC 1 Sarto 1 71808 1-2
C 07-10-2018 14:30 Madese Boys 1 VOAB 1 70712 1-1
C 07-10-2018 14:30 Rijen 1 Hoeven 1 69715 6-1
C 07-10-2018 14:30 Unitas'30 1 SC Kruisland 1 70428 2-1
C 30-09-2018 14:00 Beek Vooruit 1 VOAB 1 70947 4-4
C 30-09-2018 14:30 SC Kruisland 1 Cluzona 69825 2-2
C 30-09-2018 14:30 Hoeven 1 Madese Boys 1 72021 0-1
C 30-09-2018 14:30 Sarto 1 Unitas'30 1 69362 2-2
C 30-09-2018 14:30 WSC 1 JEKA 1 70795 1-1
C 30-09-2018 14:30 Zundert 1 Uno Animo 70410 1-1
C 30-09-2018 14:30 Rijen 1 Zeelandia Middelburg 1 70977 1-1
C 23-09-2018 14:30 JEKA 1 SC Kruisland 1 72524 2-3
C 23-09-2018 14:30 Uno Animo Beek Vooruit 1 70719 0-0
C 23-09-2018 14:30 Unitas'30 1 Hoeven 1 70714 2-1
C 23-09-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 WSC 1 70368 6-1
C 23-09-2018 14:30 VOAB 1 Rijen 1 69869 2-2
C 23-09-2018 14:30 Cluzona Zundert 1 69674 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nuenen 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 Unitas 1 1 0 0 3 6 0 6 0
3 FC Tilburg 1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
4 Oirschot Vooruit 1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
5 Terneuzense Boys 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
6 Baronie 1 1 0 0 3 4 1 3 0
7 JEKA 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
8 GJS 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
9 Gilze 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
10 Roosendaal 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
11 RBC 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
12 Halsteren 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
13 MOC'17 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
14 Were Di 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
15 SSV'65 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
16 Arkel 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
17 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
18 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
19 VVGZ 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
20 SVW 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
21 Dongen 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
22 SCG'18 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
23 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Alblasserdam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Arnemuiden 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Bergeijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 EFC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Groot-Ammers 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 RKSV Heeze 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Kloetinge 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Kruiningen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 LRC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 RKSV Nuenen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Oranje Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Philippine 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Serooskerke 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Sliedrecht 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Steenbergen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Tivoli 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 VCB 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Waspik 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Wilhelmina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Real Lunet 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
44 Bruse Boys 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
45 Geldrop 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
46 RCS 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
47 Rijsoord 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
48 Roda Boys/Bommelerwaard 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
49 VC Vlissingen 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
50 IFC 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
51 HVV'24 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
52 METO 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
53 Taxandria 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
54 VOAB 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
55 Haaften 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
56 Theole 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
57 SC Gastel 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
58 Beek Vooruit 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
59 Prinsenland 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
60 De Noormannen 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
61 BMC 1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
62 Wilhelmina'26 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
63 PSV 1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
64 ZIGO 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Kruisland 1 11 6 3 2 21 21 18 3 0
2 Unitas'30 1 11 6 2 3 20 23 19 4 0
3 Rijen 1 9 5 4 0 19 21 10 11 0
4 Cluzona 11 5 3 3 18 28 14 14 0
5 Zeelandia Middelburg 1 11 5 2 4 17 24 16 8 0
6 VOAB 1 11 3 5 3 14 25 20 5 0
7 Zundert 1 11 4 2 5 14 13 22 -9 0
8 Madese Boys 1 10 3 4 3 13 13 15 -2 0
9 Beek Vooruit 1 9 3 3 3 12 16 17 -1 0
10 JEKA 1 11 2 6 3 12 16 18 -2 0
11 Sarto 1 11 3 3 5 12 13 16 -3 0
12 WSC 1 11 3 3 5 12 20 24 -4 0
13 Hoeven 1 11 2 2 7 8 11 26 -15 0
14 Uno Animo 10 1 4 5 7 8 17 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 10-07-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 17-07-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 24-07-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 31-07-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 07-08-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 14-08-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 21-08-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 28-08-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 22:00 B - Natuurgras 03 Keepers training gaat_door
dinsdag 20:15 - 21:45 K A 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 10-07-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 17-07-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 24-07-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 31-07-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 07-08-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 14-08-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 21-08-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 K A 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 02-08-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 09-08-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 16-08-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 23-08-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 30-08-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 06-09-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 13-09-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door
do 27-06-19 20:15 - 21:45 K A 01 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven