0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - J08 - Beek Vooruit JO8-3

Teamleden

Spelers
Milian Bastiaansen        
Fedde Couperus        
Aleschka van der Heijden        
Thijmen Hennekam        
Ben Kustermans        
Roan van Loenhout        
Jop Theeuwes        
Lars Verhulst        
 
Overige teamleden
Monique Machielsen Leider
Sander v.d. Heyden Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5G Beek Vooruit JO8-3 136328
C 18-05-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-3 Roosendaal JO8-2 134930
C 11-05-2019 vervallen VVR JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 135392
C 04-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Wernhout JO8-1 135949
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-3 Baronie JO8-4 137078 4-11
C 06-04-2019 vervallen DSE JO8-2 Beek Vooruit JO8-3 135524
C 30-03-2019 vervallen Sprundel JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 135611
C 23-03-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-3 MOC'17 JO8-2 134152
C 09-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO8-3 Zundert JO8-1 136467
C 16-02-2019 09:30 Schijf JO8-1G Beek Vooruit JO8-3 134809
C 09-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-3 Moerse Boys JO8-2G 136949
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 RSV JO8-1 61354
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO8-3 De Fendert JO8-2 98416
C 01-12-2018 vervallen MOC\'17 JO8-5 Beek Vooruit JO8-3 61976
C 24-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-3 De Fendert JO8-1 96795
C 24-11-2018 09:00 Klundert JO8-2 Beek Vooruit JO8-3 98413
C 17-11-2018 vervallen De Fendert JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 98410
C 10-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 MOC'17 JO8-5 98406
C 03-11-2018 vervallen DFC JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 61664
C 03-11-2018 vervallen De Fendert JO8-2 Beek Vooruit JO8-3 93697
C 03-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-6G Beek Vooruit JO8-3 60469
C 27-10-2018 12:00 Beek Vooruit JO8-3 Moerse Boys JO8-2G 61391
C 27-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-3 Klundert JO8-2 61544
C 13-10-2018 vervallen Seolto JO8-2G Beek Vooruit JO8-3 101612
C 13-10-2018 vervallen Seolto JO8-3G Beek Vooruit JO8-3 60939
C 06-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-3 Unitas'30 JO8-5G 62079
C 29-09-2018 09:00 Zwaluwe JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 98425
C 29-09-2018 vervallen MOC'17 JO8-4 Beek Vooruit JO8-3 62710
C 22-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-3 MOC'17 JO8-4 98387
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-3 DSE JO8-1 16637 1 - 8
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 Unitas'30 JO8-6G Afgeschermd 16019 2 - 6
B 01-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-3 Beek Vooruit JO8-3 R.C.J. (Rob) Luyken 16788 5 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 09:30 Schijf JO8-1G Sprundel JO8-1 134858 0-0
C 25-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-2 Wernhout JO8-1 134460 0-0
C 25-05-2019 08:45 Moerse Boys JO8-2G DSE JO8-2 135533 0-0
C 25-05-2019 08:45 VVR JO8-1 Zundert JO8-1 135966 0-0
C 25-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Beek Vooruit JO8-3 136328 0-0
C 25-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-2 Baronie JO8-4 135788 0-0
C 18-05-2019 09:00 DSE JO8-2 VVR JO8-1 136213 0-0
C 18-05-2019 09:00 Sprundel JO8-1 Moerse Boys JO8-2G 134567 0-0
C 18-05-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Unitas'30 JO8-5G 135287 0-0
C 18-05-2019 09:45 Beek Vooruit JO8-3 Roosendaal JO8-2 134930 0-0
C 18-05-2019 10:00 Zundert JO8-1 MOC'17 JO8-2 136939 0-0
C 18-05-2019 10:55 Baronie JO8-4 Schijf JO8-1G 136372 0-0
C 11-05-2019 08:45 VVR JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 135392 0-0
C 11-05-2019 08:45 Moerse Boys JO8-2G MOC'17 JO8-2 135431 0-0
C 11-05-2019 09:00 Roosendaal JO8-2 Sprundel JO8-1 133977 0-0
C 11-05-2019 09:30 Wernhout JO8-1 DSE JO8-2 136446 0-0
C 11-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Baronie JO8-4 134626 0-0
C 08-05-2019 18:30 Sprundel JO8-1 VVR JO8-1 136948 0-0
C 04-05-2019 08:30 MOC'17 JO8-2 Schijf JO8-1G 135082 0-0
C 04-05-2019 09:00 DSE JO8-2 Roosendaal JO8-2 136862 0-0
C 04-05-2019 10:50 Baronie JO8-4 Moerse Boys JO8-2G 137024 0-0
C 04-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Wernhout JO8-1 135949 0-0
C 04-05-2019 10:45 Zundert JO8-1 Unitas'30 JO8-5G 136615 0-0
C 20-04-2019 09:30 Schijf JO8-1G Zundert JO8-1 135443 0-0
C 13-04-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G DSE JO8-2 136752 0-0
C 13-04-2019 08:45 VVR JO8-1 MOC'17 JO8-2 134837 0-0
C 13-04-2019 08:45 Moerse Boys JO8-2G Schijf JO8-1G 134915 0-0
C 13-04-2019 09:00 Roosendaal JO8-2 Zundert JO8-1 135801 0-0
C 13-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Baronie JO8-4 137078 0-0
C 13-04-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Sprundel JO8-1 136130 0-0
C 06-04-2019 11:00 Baronie JO8-4 Roosendaal JO8-2 135262 0-0
C 06-04-2019 11:00 Zundert JO8-1 Moerse Boys JO8-2G 137407 0-0
C 06-04-2019 09:30 Schijf JO8-1G VVR JO8-1 134298 0-0
C 06-04-2019 09:00 Sprundel JO8-1 Unitas'30 JO8-5G 136994 0-0
C 06-04-2019 09:00 DSE JO8-2 Beek Vooruit JO8-3 135524 0-0
C 06-04-2019 08:30 MOC'17 JO8-2 Wernhout JO8-1 134428 0-0
C 30-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G VVR JO8-1 137412 0-0
C 30-03-2019 08:45 Moerse Boys JO8-2G Wernhout JO8-1 134026 0-0
C 30-03-2019 09:00 Sprundel JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 135611 0-0
C 30-03-2019 09:30 Schijf JO8-1G DSE JO8-2 134216 0-0
C 30-03-2019 10:00 Zundert JO8-1 Baronie JO8-4 135464 0-0
C 23-03-2019 08:45 VVR JO8-1 Baronie JO8-4 137178 0-0
C 23-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO8-3 MOC'17 JO8-2 134152 0-0
C 23-03-2019 09:00 Wernhout JO8-1 Zundert JO8-1 135428 0-0
C 23-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-2 Schijf JO8-1G 136673 0-0
C 23-03-2019 09:00 DSE JO8-2 Sprundel JO8-1 135803 0-0
C 23-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Moerse Boys JO8-2G 134181 0-0
C 16-03-2019 08:30 MOC'17 JO8-2 Roosendaal JO8-2 135505 0-0
C 09-03-2019 08:45 VVR JO8-1 Moerse Boys JO8-2G 135030 0-0
C 09-03-2019 09:00 DSE JO8-2 MOC'17 JO8-2 136312 0-0
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 136428 0-0
C 09-03-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Schijf JO8-1G 134525 0-0
C 09-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO8-3 Zundert JO8-1 136467 0-0
C 09-03-2019 09:35 Baronie JO8-4 Sprundel JO8-1 136561 0-0
C 16-02-2019 08:30 MOC'17 JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 136400 0-0
C 16-02-2019 08:45 VVR JO8-1 Wernhout JO8-1 135974 0-0
C 16-02-2019 08:45 Moerse Boys JO8-2G Roosendaal JO8-2 135202 0-0
C 16-02-2019 09:30 Schijf JO8-1G Beek Vooruit JO8-3 134809 0-0
C 16-02-2019 09:30 Baronie JO8-4 DSE JO8-2 137029 0-0
C 16-02-2019 10:00 Zundert JO8-1 Sprundel JO8-1 136355 0-0
C 09-02-2019 10:15 DSE JO8-2 Zundert JO8-1 137186 0-0
C 09-02-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Baronie JO8-4 134914 0-0
C 09-02-2019 09:30 Unitas'30 JO8-5G Schijf JO8-1G 136815 0-0
C 09-02-2019 09:00 Roosendaal JO8-2 VVR JO8-1 135786 0-0
C 09-02-2019 09:00 Sprundel JO8-1 MOC'17 JO8-2 136027 0-0
C 09-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Moerse Boys JO8-2G 136949 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Boeimeer JO8-3 15529 5-3
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-3 DSE JO8-1 16637 1-8
B 08-09-2018 09:00 DSE JO8-1 Boeimeer JO8-3 15961 4-9
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 Unitas'30 JO8-6G 16019 2-6
B 01-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-3 Beek Vooruit JO8-3 16788 5-3
B 01-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-6G DSE JO8-1 15680 4-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 De Fendert JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 98402 0-0
C 15-12-2018 09:00 Zwaluwe JO8-1 Seolto JO8-3G 98427 0-0
C 15-12-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 Moerse Boys JO8-2G 63085 0-0
C 08-12-2018 09:00 De Fendert JO8-2 Unitas'30 JO8-6G 93692 0-0
C 08-12-2018 08:30 Unitas'30 JO8-5G Seolto JO8-3G 98417 0-0
C 08-12-2018 08:45 Seolto JO8-2G MOC'17 JO8-5 101619 0-0
C 08-12-2018 09:00 Klundert JO8-2 Noordhoek JO8-1G 61584 0-0
C 08-12-2018 09:00 Zwaluwe JO8-1 De Fendert JO8-1 98433 0-0
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 RSV JO8-1 61354 0-0
C 01-12-2018 09:30 De Fendert JO8-1 MOC'17 JO8-4 96789 0-0
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Zwaluwe JO8-1 98432 0-0
C 01-12-2018 08:45 Seolto JO8-3G Seolto JO8-2G 101618 0-0
C 01-12-2018 09:00 RSV JO8-1 Klundert JO8-2 61322 0-0
C 01-12-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G Unitas'30 JO8-5G 61495 0-0
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO8-3 De Fendert JO8-2 98416 0-0
C 01-12-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Moerse Boys JO8-2G 98415 0-0
C 24-11-2018 10:00 MOC'17 JO8-4 Seolto JO8-3G 61390 0-0
C 24-11-2018 09:30 Unitas'30 JO8-5G Unitas'30 JO8-6G 98414 0-0
C 24-11-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G De Fendert JO8-1 96793 0-0
C 24-11-2018 09:00 Klundert JO8-2 Beek Vooruit JO8-3 98413 0-0
C 24-11-2018 10:15 Seolto JO8-2G Noordhoek JO8-1G 101617 0-0
C 24-11-2018 10:15 Zwaluwe JO8-1 MOC'17 JO8-5 98431 0-0
C 24-11-2018 09:00 De Fendert JO8-2 RSV JO8-1 93700 0-0
C 17-11-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 Seolto JO8-2G 101616 0-0
C 17-11-2018 09:30 De Fendert JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 98410 0-0
C 17-11-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Unitas'30 JO8-5G 98411 0-0
C 17-11-2018 08:45 Seolto JO8-3G Noordhoek JO8-1G 98412 0-0
C 17-11-2018 09:00 Zwaluwe JO8-1 De Fendert JO8-2 98430 0-0
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G RSV JO8-1 62384 0-0
C 10-11-2018 09:00 Klundert JO8-2 De Fendert JO8-1 98408 0-0
C 10-11-2018 11:00 Unitas'30 JO8-5G Zwaluwe JO8-1 98429 0-0
C 10-11-2018 10:00 Seolto JO8-2G Moerse Boys JO8-2G 101615 0-0
C 10-11-2018 09:00 RSV JO8-1 Seolto JO8-3G 98409 0-0
C 10-11-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G Unitas'30 JO8-6G 98407 0-0
C 10-11-2018 09:00 De Fendert JO8-2 MOC'17 JO8-4 93698 0-0
C 10-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 MOC'17 JO8-5 98406 0-0
C 03-11-2018 09:00 De Fendert JO8-1 Seolto JO8-3G 98403 0-0
C 03-11-2018 09:00 Zwaluwe JO8-1 Seolto JO8-2G 101614 0-0
C 03-11-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G De Fendert JO8-2 93696 0-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Beek Vooruit JO8-3 60469 0-0
C 03-11-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 RSV JO8-1 98405 0-0
C 03-11-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Noordhoek JO8-1G 98404 0-0
C 03-11-2018 09:30 Unitas'30 JO8-5G Klundert JO8-2 62532 0-0
C 27-10-2018 10:15 Seolto JO8-2G De Fendert JO8-1 101613 0-0
C 27-10-2018 09:00 Klundert JO8-2 MOC'17 JO8-4 62891 0-0
C 27-10-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G Zwaluwe JO8-1 98428 0-0
C 27-10-2018 08:45 Seolto JO8-3G Unitas'30 JO8-6G 60976 0-0
C 27-10-2018 12:00 Beek Vooruit JO8-3 Moerse Boys JO8-2G 61391 0-0
C 27-10-2018 09:00 RSV JO8-1 MOC'17 JO8-5 61538 0-0
C 20-10-2018 10:15 Seolto JO8-2G De Fendert JO8-2 101610 0-0
C 20-10-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G Klundert JO8-2 61283 0-0
C 13-10-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G Unitas'30 JO8-6G 98401 0-0
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Noordhoek JO8-1G 62501 0-0
C 13-10-2018 09:45 Seolto JO8-2G Beek Vooruit JO8-3 101612 0-0
C 13-10-2018 09:00 De Fendert JO8-2 MOC'17 JO8-5 93695 0-0
C 13-10-2018 08:45 Seolto JO8-3G Beek Vooruit JO8-3 60939 0-0
C 13-10-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 Noordhoek JO8-1G 98398 0-0
C 13-10-2018 09:00 De Fendert JO8-2 Klundert JO8-2 98400 0-0
C 13-10-2018 09:00 De Fendert JO8-1 MOC'17 JO8-5 98399 0-0
C 13-10-2018 09:00 RSV JO8-1 De Fendert JO8-1 96790 0-0
C 13-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-5G RSV JO8-1 63316 0-0
C 06-10-2018 09:00 Klundert JO8-2 De Fendert JO8-2 93694 0-0
C 06-10-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 Unitas'30 JO8-5G 62079 0-0
C 06-10-2018 09:00 Klundert JO8-2 DFC JO8-1 63253 0-0
C 06-10-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G Seolto JO8-3G 63108 0-0
C 06-10-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G RSV JO8-1 63249 0-0
C 06-10-2018 08:30 Oranje wit JO8-6G MOC'17 JO8-4 61388 0-0
C 06-10-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 MOC'17 JO8-4 98395 0-0
C 06-10-2018 09:00 Klundert JO8-2 Seolto JO8-2G 101611 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G De Fendert JO8-1 98396 0-0
C 06-10-2018 09:00 RSV JO8-1 Zwaluwe JO8-1 98426 0-0
C 06-10-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G De Fendert JO8-2 93701 0-0
C 06-10-2018 08:45 Seolto JO8-3G Moerse Boys JO8-2G 98397 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Klundert JO8-2 98392 0-0
C 29-09-2018 09:00 Zwaluwe JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 98425 0-0
C 29-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 Beek Vooruit JO8-3 62710 0-0
C 29-09-2018 09:30 De Fendert JO8-1 RSV JO8-1 98390 0-0
C 29-09-2018 10:30 Seolto JO8-3G DFC JO8-1 61271 0-0
C 29-09-2018 08:45 Moerse Boys JO8-2G Noordhoek JO8-1G 98394 0-0
C 29-09-2018 08:45 Seolto JO8-3G MOC'17 JO8-5 98393 0-0
C 29-09-2018 08:45 Seolto JO8-3G De Fendert JO8-2 93693 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-6G Unitas'30 JO8-5G 61926 0-0
C 29-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-4 Unitas'30 JO8-5G 98391 0-0
C 29-09-2018 09:30 De Fendert JO8-1 Noordhoek JO8-1G 96788 0-0
C 29-09-2018 08:30 Oranje wit JO8-6G Noordhoek JO8-1G 62641 0-0
C 22-09-2018 09:30 DFC JO8-1 Unitas'30 JO8-6G 61675 0-0
C 22-09-2018 09:00 Klundert JO8-2 Seolto JO8-3G 62281 0-0
C 22-09-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G MOC'17 JO8-4 62017 0-0
C 22-09-2018 09:00 Noordhoek JO8-1G De Fendert JO8-1 98386 0-0
C 22-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 MOC'17 JO8-4 98387 0-0
C 22-09-2018 09:00 Klundert JO8-2 Zwaluwe JO8-1 98424 0-0
C 22-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Oranje wit JO8-6G 61358 0-0
C 22-09-2018 09:00 De Fendert JO8-2 Seolto JO8-3G 98389 0-0
C 22-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 De Fendert JO8-1 96787 0-0
C 22-09-2018 09:00 RSV JO8-1 Moerse Boys JO8-2G 98388 0-0
C 22-09-2018 08:30 MOC'17 JO8-5 Unitas'30 JO8-6G 60996 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO8-1 3 2 0 1 6 19 14 5 0
2 Boeimeer JO8-3 3 2 0 1 6 17 12 5 0
3 Unitas'30 JO8-6G 3 2 0 1 6 15 12 3 0
4 Beek Vooruit JO8-3 3 0 0 3 0 6 19 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 03-09-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 10-09-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 17-09-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 24-09-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 01-10-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 08-10-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 15-10-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 22-10-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 29-10-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 05-11-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 12-11-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 19-11-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 26-11-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 03-12-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 10-12-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 17-12-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 24-12-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 31-12-18 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 07-01-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 14-01-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 21-01-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 28-01-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 04-02-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 11-02-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 18-02-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 25-02-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 04-03-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 11-03-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 18-03-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 25-03-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 01-04-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 08-04-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 15-04-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 22-04-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 29-04-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 06-05-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 13-05-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 20-05-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 27-05-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 03-06-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 10-06-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 17-06-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
ma 24-06-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 05 Team training gaat_door
woensdag 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 05-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 12-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 19-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 26-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 03-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 10-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 17-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 24-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 31-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 07-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 14-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 21-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 28-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 05-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 12-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 19-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 26-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 02-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 09-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 16-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 23-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 30-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 06-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 13-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 20-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 27-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 06-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 13-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 20-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 27-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 03-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 10-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 17-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 24-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 01-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 08-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 15-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 22-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 29-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 05-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 12-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 19-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 26-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven