0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - J08 - Beek Vooruit JO8-2

Teamleden

Spelers
Quinten Bastiaansen        
Jason Beekers        
Indy Gerritsen        
Justin Gomis        
Stijn Hettema        
Stef de Klerk Wolters        
Joppe Machielsen        
Thomas Merkus        
 
Overige teamleden
Rolf Merkus Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 11:00 Beek Vooruit JO8-2 TSC JO8-3 135614
C 18-05-2019 vervallen Sarto JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 134523
C 11-05-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 JEKA JO8-7 136165
C 04-05-2019 09:00 Madese Boys JO8-4 Beek Vooruit JO8-2 134129
C 20-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 Baronie JO8-3 135817
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 HZ'75 JO8-1 134545 9-3
C 06-04-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 Beek Vooruit JO8-2 134855
C 30-03-2019 08:45 RFC JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 136189
C 23-03-2019 vervallen Right'Oh JO8-1 Beek Vooruit JO8-2 134495
C 16-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 DIA JO8-2 137167
C 09-02-2019 vervallen Boeimeer JO8-4 Beek Vooruit JO8-2 134010
C 15-12-2018 vervallen DSE JO8-1 Beek Vooruit JO8-2 103889
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 TVC Breda JO8-2 61127
C 01-12-2018 vervallen VVR JO8-1 Beek Vooruit JO8-2 62828
C 24-11-2018 vervallen JEKA JO8-7 Beek Vooruit JO8-2 61303
C 17-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-2 UVV'40 JO8-3 60742
C 10-11-2018 vervallen JEKA JO8-6 Beek Vooruit JO8-2 61373
C 03-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO8-2 Groen Wit JO8-3 61655
C 27-10-2018 vervallen Baronie JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 62487
C 13-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-2 Internos JO8-1 62166
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys JO8-1 Beek Vooruit JO8-2 61880
C 29-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-2 Roosendaal JO8-2 60916
C 22-09-2018 vervallen DSE JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 61835
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-2 TVC Breda JO8-1 R. (Rolf) Merkus 21658 3 - 16
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 Boeimeer JO8-2 R. (Rolf) Merkus 21656 2 - 5
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-5G Beek Vooruit JO8-2 T. (Tim) deLaat 21654 7 - 9
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2019 18:30 JEKA JO8-7 HZ'75 JO8-1 136569 0-0
C 25-05-2019 11:00 Beek Vooruit JO8-2 TSC JO8-3 135614 0-0
C 25-05-2019 09:30 HZ'75 JO8-1 Sarto JO8-2 135491 0-0
C 25-05-2019 09:30 JEKA JO8-7 Madese Boys JO8-4 134759 0-0
C 25-05-2019 09:00 DIA JO8-2 Baronie JO8-3 134266 0-0
C 25-05-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 Boeimeer JO8-4 134722 0-0
C 25-05-2019 08:45 RFC JO8-2 Unitas'30 JO8-4 136669 0-0
C 18-05-2019 08:30 Boeimeer JO8-4 DIA JO8-2 134416 0-0
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO8-4 JEKA JO8-7 137163 0-0
C 18-05-2019 09:00 Madese Boys JO8-4 HZ'75 JO8-1 136938 0-0
C 18-05-2019 10:55 Baronie JO8-3 Right'Oh JO8-1 135210 0-0
C 18-05-2019 11:00 Sarto JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 134523 0-0
C 18-05-2019 12:55 TSC JO8-3 RFC JO8-2 136901 0-0
C 11-05-2019 08:45 RFC JO8-2 Boeimeer JO8-4 134753 0-0
C 11-05-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 Madese Boys JO8-4 136667 0-0
C 11-05-2019 09:00 DIA JO8-2 Sarto JO8-2 136016 0-0
C 11-05-2019 09:30 HZ'75 JO8-1 Unitas'30 JO8-4 135716 0-0
C 11-05-2019 09:35 Baronie JO8-3 TSC JO8-3 135221 0-0
C 11-05-2019 11:00 Beek Vooruit JO8-2 JEKA JO8-7 136165 0-0
C 04-05-2019 08:30 Boeimeer JO8-4 Baronie JO8-3 134721 0-0
C 04-05-2019 09:00 Madese Boys JO8-4 Beek Vooruit JO8-2 134129 0-0
C 04-05-2019 11:00 Sarto JO8-2 RFC JO8-2 135833 0-0
C 04-05-2019 11:00 Unitas'30 JO8-4 Right'Oh JO8-1 135656 0-0
C 04-05-2019 08:30 TSC JO8-3 DIA JO8-2 135654 0-0
C 20-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO8-2 Baronie JO8-3 135817 0-0
C 13-04-2019 08:30 Boeimeer JO8-4 Madese Boys JO8-4 134081 0-0
C 13-04-2019 08:45 RFC JO8-2 JEKA JO8-7 136352 0-0
C 13-04-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 TSC JO8-3 136594 0-0
C 13-04-2019 09:00 DIA JO8-2 Unitas'30 JO8-4 136858 0-0
C 13-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-2 HZ'75 JO8-1 134545 0-0
C 13-04-2019 11:00 Baronie JO8-3 Sarto JO8-2 135927 0-0
C 06-04-2019 11:00 TSC JO8-3 Boeimeer JO8-4 134615 0-0
C 06-04-2019 11:00 Sarto JO8-2 Right'Oh JO8-1 135084 0-0
C 06-04-2019 09:30 Unitas'30 JO8-4 Beek Vooruit JO8-2 134855 0-0
C 06-04-2019 09:30 HZ'75 JO8-1 RFC JO8-2 135517 0-0
C 06-04-2019 09:00 Madese Boys JO8-4 DIA JO8-2 136199 0-0
C 06-04-2019 08:30 JEKA JO8-7 Baronie JO8-3 136129 0-0
C 30-03-2019 08:45 RFC JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 136189 0-0
C 30-03-2019 08:30 JEKA JO8-7 DIA JO8-2 134147 0-0
C 30-03-2019 09:30 HZ'75 JO8-1 TSC JO8-3 134965 0-0
C 30-03-2019 11:00 Unitas'30 JO8-4 Madese Boys JO8-4 134684 0-0
C 23-03-2019 08:30 Boeimeer JO8-4 JEKA JO8-7 135636 0-0
C 23-03-2019 08:45 RFC JO8-2 Madese Boys JO8-4 136544 0-0
C 23-03-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 Beek Vooruit JO8-2 134495 0-0
C 23-03-2019 09:00 DIA JO8-2 HZ'75 JO8-1 136054 0-0
C 23-03-2019 09:35 Baronie JO8-3 Unitas'30 JO8-4 135176 0-0
C 23-03-2019 11:40 TSC JO8-3 Sarto JO8-2 137106 0-0
C 16-03-2019 11:00 Sarto JO8-2 Boeimeer JO8-4 135696 0-0
C 16-03-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 RFC JO8-2 134149 0-0
C 09-03-2019 08:30 Boeimeer JO8-4 Unitas'30 JO8-4 136449 0-0
C 09-03-2019 09:00 DIA JO8-2 Right'Oh JO8-1 136811 0-0
C 09-03-2019 09:00 Madese Boys JO8-4 Sarto JO8-2 137341 0-0
C 09-03-2019 10:40 Baronie JO8-3 HZ'75 JO8-1 135987 0-0
C 09-03-2019 11:30 TSC JO8-3 JEKA JO8-7 135005 0-0
C 16-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO8-2 DIA JO8-2 137167 0-0
C 16-02-2019 09:00 Madese Boys JO8-4 TSC JO8-3 135371 0-0
C 16-02-2019 08:45 RFC JO8-2 Baronie JO8-3 136495 0-0
C 16-02-2019 09:30 JEKA JO8-7 Right'Oh JO8-1 136239 0-0
C 16-02-2019 09:30 HZ'75 JO8-1 Boeimeer JO8-4 136854 0-0
C 16-02-2019 09:30 Unitas'30 JO8-4 Sarto JO8-2 133971 0-0
C 09-02-2019 08:30 Boeimeer JO8-4 Beek Vooruit JO8-2 134010 0-0
C 09-02-2019 09:45 TSC JO8-3 Unitas'30 JO8-4 134939 0-0
C 09-02-2019 09:30 Baronie JO8-3 Madese Boys JO8-4 135222 0-0
C 09-02-2019 09:00 DIA JO8-2 RFC JO8-2 137435 0-0
C 09-02-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 HZ'75 JO8-1 134352 0-0
C 09-02-2019 10:00 Sarto JO8-2 JEKA JO8-7 134593 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 21659 2-2
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-2 TVC Breda JO8-1 21658 3-16
B 08-09-2018 10:00 TVC Breda JO8-1 Unitas'30 JO8-5G 21657 18-2
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 Boeimeer JO8-2 21656 2-5
B 01-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 TVC Breda JO8-1 16696 0-0
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-5G Beek Vooruit JO8-2 15634 0-0
B 01-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-2 TVC Breda JO8-1 21655 3-10
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-5G Beek Vooruit JO8-2 21654 7-9
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 DSE JO8-1 Beek Vooruit JO8-2 103889 0-0
C 15-12-2018 08:30 JEKA JO8-6 Madese Boys JO8-1 62093 0-0
C 15-12-2018 09:30 JEKA JO8-7 Groen Wit JO8-3 62502 0-0
C 08-12-2018 09:00 DSE JO8-1 Baronie JO8-2 103899 0-0
C 08-12-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Internos JO8-1 62493 0-0
C 08-12-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 VVR JO8-1 61296 0-0
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 TVC Breda JO8-2 61127 0-0
C 01-12-2018 08:30 Groen Wit JO8-3 JEKA JO8-6 61638 0-0
C 01-12-2018 08:45 VVR JO8-1 Beek Vooruit JO8-2 62828 0-0
C 01-12-2018 09:30 Internos JO8-1 DSE JO8-1 103898 0-0
C 01-12-2018 09:30 Baronie JO8-2 Roosendaal JO8-2 60654 0-0
C 01-12-2018 10:45 Madese Boys JO8-1 UVV'40 JO8-3 62269 0-0
C 01-12-2018 09:30 TVC Breda JO8-2 JEKA JO8-7 61617 0-0
C 24-11-2018 08:30 JEKA JO8-6 VVR JO8-1 62309 0-0
C 24-11-2018 08:30 JEKA JO8-7 Beek Vooruit JO8-2 61303 0-0
C 24-11-2018 09:30 Internos JO8-1 TVC Breda JO8-2 61734 0-0
C 24-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 Madese Boys JO8-1 60871 0-0
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Baronie JO8-2 61463 0-0
C 24-11-2018 09:00 DSE JO8-1 Groen Wit JO8-3 103897 0-0
C 17-11-2018 08:30 Groen Wit JO8-3 Internos JO8-1 62216 0-0
C 17-11-2018 08:45 VVR JO8-1 JEKA JO8-7 60440 0-0
C 17-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 DSE JO8-1 103896 0-0
C 17-11-2018 09:00 Madese Boys JO8-1 TVC Breda JO8-2 61827 0-0
C 17-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-2 UVV'40 JO8-3 60742 0-0
C 17-11-2018 08:30 Baronie JO8-2 JEKA JO8-6 63142 0-0
C 10-11-2018 08:30 JEKA JO8-6 Beek Vooruit JO8-2 61373 0-0
C 10-11-2018 08:45 Internos JO8-1 Madese Boys JO8-1 62745 0-0
C 10-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Groen Wit JO8-3 61474 0-0
C 10-11-2018 10:30 JEKA JO8-7 Roosendaal JO8-2 61113 0-0
C 10-11-2018 09:00 DSE JO8-1 VVR JO8-1 103895 0-0
C 10-11-2018 11:00 TVC Breda JO8-2 Baronie JO8-2 61439 0-0
C 03-11-2018 09:00 DSE JO8-1 UVV'40 JO8-3 103894 0-0
C 03-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO8-2 Groen Wit JO8-3 61655 0-0
C 03-11-2018 10:30 JEKA JO8-7 Baronie JO8-2 62816 0-0
C 03-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 TVC Breda JO8-2 61512 0-0
C 03-11-2018 09:00 DSE JO8-2 UVV'40 JO8-3 61372 0-0
C 03-11-2018 08:45 VVR JO8-1 Madese Boys JO8-1 60860 0-0
C 03-11-2018 08:30 JEKA JO8-6 Internos JO8-1 63102 0-0
C 27-10-2018 09:45 Baronie JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 62487 0-0
C 27-10-2018 08:30 Groen Wit JO8-3 VVR JO8-1 62937 0-0
C 27-10-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-6 62624 0-0
C 27-10-2018 08:45 Internos JO8-1 Roosendaal JO8-2 63312 0-0
C 27-10-2018 10:45 Madese Boys JO8-1 JEKA JO8-7 60613 0-0
C 27-10-2018 11:00 TVC Breda JO8-2 DSE JO8-2 60476 0-0
C 27-10-2018 10:45 TVC Breda JO8-2 DSE JO8-1 103893 0-0
C 13-10-2018 09:45 Groen Wit JO8-3 Baronie JO8-2 60915 0-0
C 13-10-2018 08:30 JEKA JO8-7 UVV'40 JO8-3 61568 0-0
C 13-10-2018 08:45 VVR JO8-1 TVC Breda JO8-2 62581 0-0
C 13-10-2018 09:00 DSE JO8-2 Madese Boys JO8-1 61592 0-0
C 13-10-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 JEKA JO8-6 60607 0-0
C 13-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 Internos JO8-1 62166 0-0
C 13-10-2018 09:00 DSE JO8-1 Madese Boys JO8-1 103892 0-0
C 06-10-2018 09:30 JEKA JO8-6 DSE JO8-2 61956 0-0
C 06-10-2018 11:00 Baronie JO8-2 VVR JO8-1 60788 0-0
C 06-10-2018 08:45 Internos JO8-1 JEKA JO8-7 60455 0-0
C 06-10-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Roosendaal JO8-2 61076 0-0
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys JO8-1 Beek Vooruit JO8-2 61880 0-0
C 06-10-2018 11:00 TVC Breda JO8-2 Groen Wit JO8-3 62110 0-0
C 29-09-2018 11:00 TVC Breda JO8-2 JEKA JO8-6 60749 0-0
C 29-09-2018 11:00 Baronie JO8-2 Internos JO8-1 63074 0-0
C 29-09-2018 09:30 JEKA JO8-7 DSE JO8-2 63181 0-0
C 29-09-2018 09:15 Groen Wit JO8-3 Madese Boys JO8-1 62972 0-0
C 29-09-2018 08:45 VVR JO8-1 UVV'40 JO8-3 62151 0-0
C 29-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-2 Roosendaal JO8-2 60916 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-6 JEKA JO8-7 61027 0-0
C 22-09-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 Groen Wit JO8-3 61387 0-0
C 22-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 TVC Breda JO8-2 62069 0-0
C 22-09-2018 09:00 DSE JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 61835 0-0
C 22-09-2018 08:45 Internos JO8-1 VVR JO8-1 62511 0-0
C 22-09-2018 10:45 Madese Boys JO8-1 Baronie JO8-2 60800 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO8-1 3 3 0 0 9 44 8 36 0
2 Boeimeer JO8-2 3 1 1 1 4 10 14 -4 0
3 Beek Vooruit JO8-2 3 1 0 2 3 14 28 -14 0
4 Unitas'30 JO8-5G 3 0 1 2 1 11 29 -18 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 05-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 12-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 19-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 26-09-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 03-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 10-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 17-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 24-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 31-10-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 07-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 14-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 21-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 28-11-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 05-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 12-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 19-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 26-12-18 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 02-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 09-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 16-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 23-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 30-01-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 06-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 13-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 20-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 27-02-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 06-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 13-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 20-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 27-03-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 03-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 10-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 17-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 24-04-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 01-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 08-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 15-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 22-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 29-05-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 05-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 12-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 19-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door
wo 26-06-19 15:30 - 16:30 A - Kunstgras 05 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven