0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - J08 - Beek Vooruit JO8-1

Teamleden

Spelers
Wouter Dolk        
Thom Luiken        
Sven Naalden        
Luca van Nuenen        
Issa Samaan        
Lars Stoffelen        
Matz Tiesinga        
Jimi van der Vorm        
 
Overige teamleden
Robert Stoffelen Trainer
Jeroen Luiken Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-02-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 Moerse Boys JO8-1
C 09-03-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Unitas'30 JO8-1
C 09-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
C 16-03-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO8-1 Groen Wit JO8-1
C 16-03-2019 10:45 Moerse Boys JO8-1 Roosendaal JO8-1
C 23-03-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 MOC'17 JO8-1
C 23-03-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Unitas'30 JO8-1
C 23-03-2019 12:15 Beek Vooruit JO8-1 Moerse Boys JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-1 148469
C 16-02-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-1 136899
C 09-02-2019 vervallen Groen Wit JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 148466
V 02-02-2019 09:45 VV RIJEN JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
T 19-01-2019 08:30 The gunners Beek Vooruit JO8-1
C 08-12-2018 vervallen Moerse Boys JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 61199
C 08-12-2018 vervallen RFC JO8-1G Beek Vooruit JO8-1 62554
C 01-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-1 Dongen JO8-1 60698
C 01-12-2018 vervallen JEKA JO8-3 Beek Vooruit JO8-1 60720
C 24-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-1 Boeimeer JO8-1 62736
C 24-11-2018 vervallen Unitas'30 JO8-2 Beek Vooruit JO8-1 61431
C 17-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-1 DESK JO8-1 60627
C 03-11-2018 vervallen TSC JO8-2 Beek Vooruit JO8-1 60632
C 03-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-1 Sarto JO8-1 61694
C 27-10-2018 vervallen Rood-Wit W JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 62239
C 13-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-1 Moerse Boys JO8-1 96881
C 06-10-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-1 TSV Gudok JO8-1 61608
C 06-10-2018 vervallen Dongen JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 96877
C 29-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-2 96872
C 22-09-2018 vervallen TSV Gudok JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 96868
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-1 Boeimeer JO8-1 J. (Jeroen) Luiken 15467 12 - 6
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-1 JEKA JO8-1 J. (Jeroen) Luiken 16404 3 - 10
B 01-09-2018 11:15 Bavel JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 T. (Teun) vanEngelen 16210 8 - 7
V 29-08-2018 18:30 The Gunners JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 nvt
V 29-08-2018 18:30 The Gunners JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 nvt
T 25-08-2018 09:30 GELDROP Beek Vooruit JO8-1 nvt
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-1 148469 0-0
C 16-02-2019 10:45 Moerse Boys JO8-1 MOC'17 JO8-1 148470 0-0
C 16-02-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Groen Wit JO8-1 148468 0-0
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-1 136899 0-0
C 16-02-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Groen Wit JO8-1 136710 0-0
C 16-02-2019 10:45 Moerse Boys JO8-1 MOC'17 JO8-1 134694 0-0
C 09-02-2019 08:30 Unitas'30 JO8-1 Moerse Boys JO8-1 148467 0-0
C 09-02-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Roosendaal JO8-1 148465 0-0
C 09-02-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 148466 0-0
C 09-02-2019 08:30 Unitas'30 JO8-1 Moerse Boys JO8-1 136363 0-0
C 09-02-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 136032 0-0
C 09-02-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Roosendaal JO8-1 136694 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 JEKA JO8-1 Bavel JO8-1 16755 6-2
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-1 Boeimeer JO8-1 15467 12-6
B 08-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Bavel JO8-1 16099 8-9
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-1 JEKA JO8-1 16404 3-10
B 01-09-2018 10:30 JEKA JO8-1 Boeimeer JO8-1 15362 9-4
B 01-09-2018 11:15 Bavel JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 16210 8-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 JEKA JO8-3 Dongen JO8-1G 61558 0-0
C 15-12-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Sarto JO8-1 96898 0-0
C 08-12-2018 08:45 RFC JO8-1G Beek Vooruit JO8-1 62554 0-0
C 08-12-2018 10:00 DESK JO8-1 Unitas'30 JO8-2 62922 0-0
C 08-12-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSV Gudok JO8-1 62061 0-0
C 08-12-2018 10:00 TSC JO8-2 Dongen JO8-1G 96899 0-0
C 08-12-2018 10:00 Sarto JO8-1 Moerse Boys JO8-1 61102 0-0
C 08-12-2018 10:00 SEOLTO JO8-1 Boeimeer JO8-1 96915 0-0
C 01-12-2018 08:30 JEKA JO8-3 Beek Vooruit JO8-1 60720 0-0
C 01-12-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 DESK JO8-1 62206 0-0
C 01-12-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 SEOLTO JO8-1 96914 0-0
C 01-12-2018 09:30 Unitas'30 JO8-2 TSC JO8-2 62317 0-0
C 01-12-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 RFC JO8-1G 61226 0-0
C 24-11-2018 08:45 SEOLTO JO8-1 JEKA JO8-3 96913 0-0
C 24-11-2018 09:00 Sarto JO8-1 TSV Gudok JO8-1 60761 0-0
C 24-11-2018 10:00 DESK JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96897 0-0
C 24-11-2018 08:45 RFC JO8-1G Dongen JO8-1 63299 0-0
C 24-11-2018 12:00 TSC JO8-2 Moerse Boys JO8-1 96896 0-0
C 24-11-2018 12:15 Beek Vooruit JO8-1 Boeimeer JO8-1 62736 0-0
C 17-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96894 0-0
C 17-11-2018 08:30 JEKA JO8-3 TSC JO8-2 96895 0-0
C 17-11-2018 10:00 Dongen JO8-1 Unitas'30 JO8-2 96893 0-0
C 17-11-2018 10:00 SEOLTO JO8-1 Sarto JO8-1 96912 0-0
C 17-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 DESK JO8-1 60627 0-0
C 10-11-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 Dongen JO8-1 96890 0-0
C 10-11-2018 09:00 DESK JO8-1 Boeimeer JO8-1 96889 0-0
C 10-11-2018 12:15 Unitas'30 JO8-2 Moerse Boys JO8-1 96892 0-0
C 10-11-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-3 96891 0-0
C 10-11-2018 11:10 Sarto JO8-1 RFC JO8-1G 61260 0-0
C 10-11-2018 10:00 TSC JO8-2 SEOLTO JO8-1 96911 0-0
C 07-11-2018 17:00 RFC JO8-1G Unitas'30 JO8-2 96883 0-0
C 03-11-2018 10:15 TSC JO8-2 DESK JO8-1 61486 0-0
C 03-11-2018 08:30 JEKA JO8-3 Unitas'30 JO8-2 96886 0-0
C 03-11-2018 08:45 RFC JO8-1G TSV Gudok JO8-1 96887 0-0
C 03-11-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96888 0-0
C 03-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 Sarto JO8-1 61694 0-0
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Dongen JO8-1 96885 0-0
C 27-10-2018 11:00 DESK JO8-1 RFC JO8-1G 62659 0-0
C 27-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Moerse Boys JO8-1 62379 0-0
C 27-10-2018 11:45 Sarto JO8-1 TSC JO8-2 96884 0-0
C 27-10-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 62239 0-0
C 27-10-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 JEKA JO8-3 62609 0-0
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-2 SEOLTO JO8-1 96910 0-0
C 20-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 TSV Gudok JO8-1 62385 0-0
C 20-10-2018 10:15 SEOLTO JO8-1 Dongen JO8-1 96909 0-0
C 13-10-2018 11:00 Beek Vooruit JO8-1 Moerse Boys JO8-1 96881 0-0
C 13-10-2018 11:25 TSC JO8-2 TSV Gudok JO8-1 61686 0-0
C 13-10-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 Boeimeer JO8-1 60706 0-0
C 13-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-2 62064 0-0
C 13-10-2018 11:15 Sarto JO8-1 JEKA JO8-3 61765 0-0
C 13-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 61499 0-0
C 13-10-2018 10:45 Sarto JO8-1 DESK JO8-1 96882 0-0
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 JEKA JO8-3 96880 0-0
C 06-10-2018 09:45 TSV Gudok JO8-1 SEOLTO JO8-1 96908 0-0
C 06-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Boeimeer JO8-1 96879 0-0
C 06-10-2018 12:30 Beek Vooruit JO8-1 TSV Gudok JO8-1 61608 0-0
C 06-10-2018 11:00 DESK JO8-1 Sarto JO8-1 63023 0-0
C 06-10-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSC JO8-2 60773 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-2 Dongen JO8-1 61646 0-0
C 06-10-2018 08:30 JEKA JO8-3 RFC JO8-1G 96878 0-0
C 06-10-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 Sarto JO8-1 63244 0-0
C 06-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 96877 0-0
C 29-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 TSC JO8-2 61770 0-0
C 29-09-2018 08:45 RFC JO8-1G Rood-Wit W JO8-1 60527 0-0
C 29-09-2018 08:45 RFC JO8-1G TSC JO8-2 96873 0-0
C 29-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-2 96872 0-0
C 29-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 DESK JO8-1 96874 0-0
C 29-09-2018 10:30 Dongen JO8-1 JEKA JO8-3 96875 0-0
C 29-09-2018 09:35 SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96907 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 TSV Gudok JO8-1 96876 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Unitas'30 JO8-2 61467 0-0
C 29-09-2018 09:30 Dongen JO8-1 Sarto JO8-1 61815 0-0
C 22-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 RFC JO8-1G 61425 0-0
C 22-09-2018 09:00 DESK JO8-1 Dongen JO8-1 61824 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-3 Moerse Boys JO8-1 61369 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-3 Boeimeer JO8-1 62373 0-0
C 22-09-2018 09:00 DESK JO8-1 SEOLTO JO8-1 96906 0-0
C 22-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 RFC JO8-1G 96871 0-0
C 22-09-2018 09:45 TSV Gudok JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 96868 0-0
C 22-09-2018 10:45 Sarto JO8-1 Dongen JO8-1 96870 0-0
C 22-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 Boeimeer JO8-1 96869 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO8-1 3 3 0 0 9 25 9 16 0
2 Bavel JO8-1 3 2 0 1 6 19 21 -2 0
3 Beek Vooruit JO8-1 3 1 0 2 3 22 24 -2 0
4 Boeimeer JO8-1 3 0 0 3 0 18 30 -12 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 23-07-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 25-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven