0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 - Beek Vooruit JO13-3

Teamleden

Spelers
Mauk van den Berg Keeper      
Lindsy van Wees Keeper      
Ties Aarts        
Gabriel Huijbregts        
Ayuub Igal        
Chris Joosen        
Raul van Klaveren        
Boet Koks        
Lindsey van der Linden        
Sem Muller        
Dari Pas        
Tim Roovers        
Marit van Wees        
Bram Witte        
 
Overige teamleden
Robert Joosen Leider/Trainer
Dennis van Klaveren Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Roosendaal JO13-3 118291 2-1
C 25-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 Hoeven JO13-2 116781 5-1
C 25-05-2019 12:00 Unitas'30 MO13-1 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 117353 2-1
C 25-05-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 RSV JO13-1 116889 1-2
C 25-05-2019 11:15 Sprundel JO13-1 DEVO JO13-1 119260 0-9
C 25-05-2019 10:15 WDS'19 JO13-1 JEKA JO13-5 151339 4-3
C 18-05-2019 08:30 JEKA JO13-5 Unitas'30 MO13-1 117378 1-2
C 18-05-2019 13:00 DEVO JO13-1 Baronie JO13-5 119430 4-3
C 18-05-2019 10:30 RSV JO13-1 WDS'19 JO13-1 151338 7-1
C 18-05-2019 10:45 Hoeven JO13-2 Roosendaal JO13-3 117666 1-4
C 15-05-2019 19:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Sprundel JO13-1 116575 5-0
C 11-05-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 WDS'19 JO13-1 151337 5-0
C 11-05-2019 11:15 Sprundel JO13-1 JEKA JO13-5 118305 4-3
C 11-05-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 DEVO JO13-1 117763 1-7
C 11-05-2019 11:45 Baronie JO13-5 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 118840 3-4
C 11-05-2019 11:45 Unitas'30 MO13-1 RSV JO13-1 118710 4-2
C 08-05-2019 19:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 119352 5-3
C 08-05-2019 19:00 WDS'19 JO13-1 Unitas'30 MO13-1 151336 1-3
C 04-05-2019 11:00 RSV JO13-1 Sprundel JO13-1 117162 7-0
C 04-05-2019 10:45 Hoeven JO13-2 Baronie JO13-5 119514 2-3
C 04-05-2019 08:30 JEKA JO13-5 Beek Vooruit JO13-3 117495 0-4
C 17-04-2019 19:00 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 WDS'19 JO13-1 151330 5-1
C 17-04-2019 18:30 Sprundel JO13-1 Roosendaal JO13-3 117671 0-0
C 13-04-2019 13:00 DEVO JO13-1 JEKA JO13-5 119640 5-2
C 13-04-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 WDS'19 JO13-1 151335 2-2
C 13-04-2019 11:15 Sprundel JO13-1 Hoeven JO13-2 117377 1-0
C 13-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 Unitas'30 MO13-1 116643 0-2
C 13-04-2019 10:00 Baronie JO13-5 RSV JO13-1 118186 1-5
C 08-04-2019 18:45 WDS'19 JO13-1 Sprundel JO13-1 151331 5-3
C 08-04-2019 18:45 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 DEVO JO13-1 119123 1-6
C 06-04-2019 14:00 Unitas'30 MO13-1 Roosendaal JO13-3 117695 1-0
C 06-04-2019 13:00 RSV JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 117485 4-3
C 06-04-2019 10:45 Hoeven JO13-2 DEVO JO13-1 119244 1-6
C 06-04-2019 10:00 JEKA JO13-5 Baronie JO13-5 119562 1-10
C 30-03-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 Beek Vooruit JO13-3 119196 1-1
C 30-03-2019 09:00 JEKA JO13-5 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 119149 1-2
C 30-03-2019 13:00 DEVO JO13-1 RSV JO13-1 117343 4-10
C 30-03-2019 10:45 Hoeven JO13-2 WDS'19 JO13-1 151332 2-4
C 30-03-2019 10:00 Baronie JO13-5 Sprundel JO13-1 117898 2-2
C 23-03-2019 11:15 Sprundel JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 118495 1-4
C 23-03-2019 10:45 Hoeven JO13-2 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 119073 4-1
C 23-03-2019 08:30 Baronie JO13-5 Unitas'30 MO13-1 116867 1-1
C 23-03-2019 13:00 DEVO JO13-1 WDS'19 JO13-1 151334 7-5
C 23-03-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 JEKA JO13-5 118923 4-2
C 16-03-2019 10:15 Unitas'30 MO13-1 Hoeven JO13-2 117943 4-0
C 16-03-2019 12:30 RSV JO13-1 JEKA JO13-5 117473 5-1
C 16-03-2019 09:30 WDS'19 JO13-1 Baronie JO13-5 151333 0-1
C 23-02-2019 13:00 DEVO JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 119467 3-0
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 Baronie JO13-5 117402 0-2
C 16-02-2019 10:15 Unitas'30 MO13-1 DEVO JO13-1 116548 3-0
C 16-02-2019 13:30 RSV JO13-1 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 116658 5-2
C 16-02-2019 12:15 JEKA JO13-5 Hoeven JO13-2 118882 5-1
C 09-02-2019 11:15 Sprundel JO13-1 Unitas'30 MO13-1 117458 1-1
C 09-02-2019 10:45 Hoeven JO13-2 RSV JO13-1 116572 2-9
C 09-02-2019 10:00 Baronie JO13-5 Roosendaal JO13-3 119079 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Irene'58 JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 7757 9-0
B 15-09-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Unitas'30 MO13-1 78809 5-2
B 08-09-2018 10:30 Zwaluwe JO13-1 Irene'58 JO13-1 7693 0-2
B 08-09-2018 12:30 Unitas'30 MO13-1 Beek Vooruit JO13-3 78808 3-1
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO13-3 Zwaluwe JO13-1 7682 0-2
B 01-09-2018 08:30 Irene'58 JO13-1 Unitas'30 MO13-1 78807 4-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 JEKA JO13-6 Virtus JO13-2 43755 4-3
C 15-12-2018 10:00 The Gunners JO13-1 Bavel JO13-2 43760 0-2
C 08-12-2018 11:45 Unitas'30 JO13-5 Baronie JO13-5 44618 2-1
C 08-12-2018 13:30 Bavel JO13-2 Virtus JO13-2 46500 0-0
C 08-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-3 Advendo JO13-1G 43733 3-1
C 08-12-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 The Gunners JO13-1 45720 9-1
C 08-12-2018 09:00 JEKA JO13-6 Groen Wit JO13-2 44517 7-0
C 08-12-2018 11:45 Unitas'30 MO13-1 RSV JO13-2 44330 1-0
C 01-12-2018 08:30 The Gunners JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 43783 0-3
C 01-12-2018 10:45 Groen Wit JO13-2 Bavel JO13-2 44202 0-8
C 01-12-2018 11:00 RSV JO13-2 JEKA JO13-6 46181 2-1
C 01-12-2018 11:15 Virtus JO13-2 Boeimeer JO13-2 44063 2-8
C 01-12-2018 11:50 Baronie JO13-5 Unitas'30 MO13-1 45159 2-4
C 01-12-2018 13:30 Advendo JO13-1G Unitas'30 JO13-5 46012 0-2
C 24-11-2018 12:45 Bavel JO13-2 JEKA JO13-6 45054 0-2
C 24-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-3 Baronie JO13-5 43668 1-1
C 24-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 RSV JO13-2 46814 3-0
C 24-11-2018 12:30 Advendo JO13-1G Groen Wit JO13-2 45484 4-2
C 24-11-2018 10:15 Unitas'30 MO13-1 The Gunners JO13-1 46358 4-0
C 24-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-5 Virtus JO13-2 45893 1-0
C 17-11-2018 10:30 JEKA JO13-6 Beek Vooruit JO13-3 46708 1-2
C 17-11-2018 11:00 RSV JO13-2 Bavel JO13-2 44444 1-3
C 17-11-2018 11:45 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 JO13-5 44694 1-2
C 17-11-2018 11:15 Virtus JO13-2 Advendo JO13-1G 45480 1-2
C 17-11-2018 08:45 The Gunners JO13-1 Groen Wit JO13-2 46533 2-0
C 17-11-2018 08:30 Baronie JO13-5 Boeimeer JO13-2 45469 0-7
C 10-11-2018 13:00 Bavel JO13-2 Unitas'30 MO13-1 45966 2-1
C 10-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO13-3 Virtus JO13-2 45880 4-4
C 10-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 JEKA JO13-6 46335 14-0
C 10-11-2018 10:15 Unitas'30 JO13-5 RSV JO13-2 43971 0-0
C 10-11-2018 13:00 Groen Wit JO13-2 Baronie JO13-5 45562 0-3
C 10-11-2018 12:30 Advendo JO13-1G The Gunners JO13-1 45677 3-5
C 03-11-2018 14:45 Unitas'30 MO13-1 Groen Wit JO13-2 43817 2-0
C 03-11-2018 13:00 Unitas'30 JO13-5 Beek Vooruit JO13-3 44816 2-1
C 03-11-2018 11:00 RSV JO13-2 The Gunners JO13-1 45488 3-0
C 03-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 Advendo JO13-1G 43845 9-0
C 03-11-2018 13:15 Bavel JO13-2 Baronie JO13-5 46636 2-2
C 27-10-2018 11:00 Advendo JO13-1G Unitas'30 MO13-1 45766 0-9
C 27-10-2018 08:30 Baronie JO13-5 JEKA JO13-6 45952 2-1
C 27-10-2018 11:15 Virtus JO13-2 RSV JO13-2 46015 1-3
C 27-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-3 Boeimeer JO13-2 46410 2-3
C 27-10-2018 11:45 Groen Wit JO13-2 Unitas'30 JO13-5 46464 0-6
C 23-10-2018 19:00 Unitas'30 JO13-5 The Gunners JO13-1 46202 1-0
C 20-10-2018 10:15 Unitas'30 MO13-1 Boeimeer JO13-2 45046 1-2
C 13-10-2018 11:15 Virtus JO13-2 Baronie JO13-5 44384 1-2
C 13-10-2018 11:00 RSV JO13-2 Groen Wit JO13-2 43685 6-0
C 13-10-2018 10:30 JEKA JO13-6 Advendo JO13-1G 44129 5-1
C 13-10-2018 11:00 Bavel JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 43710 2-0
C 06-10-2018 11:30 The Gunners JO13-1 JEKA JO13-6 45825 3-3
C 06-10-2018 13:15 Boeimeer JO13-2 Unitas'30 JO13-5 44820 2-2
C 06-10-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-3 Unitas'30 MO13-1 46332 1-2
C 06-10-2018 11:15 Groen Wit JO13-2 Virtus JO13-2 45716 0-9
C 06-10-2018 09:00 Baronie JO13-5 RSV JO13-2 46570 1-7
C 06-10-2018 12:30 Advendo JO13-1G Bavel JO13-2 44851 0-8
C 29-09-2018 08:30 Baronie JO13-5 Advendo JO13-1G 44570 6-0
C 29-09-2018 10:30 JEKA JO13-6 Unitas'30 MO13-1 45509 0-7
C 29-09-2018 12:45 Bavel JO13-2 Unitas'30 JO13-5 44860 4-0
C 29-09-2018 13:15 Groen Wit JO13-2 Boeimeer JO13-2 44397 0-9
C 29-09-2018 11:00 RSV JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 46133 2-0
C 29-09-2018 08:30 Virtus JO13-2 The Gunners JO13-1 46383 2-0
C 22-09-2018 08:30 The Gunners JO13-1 Baronie JO13-5 46835 0-2
C 22-09-2018 11:45 Unitas'30 MO13-1 Virtus JO13-2 43872 2-0
C 22-09-2018 12:30 Advendo JO13-1 RSV JO13-2 43729 0-4
C 22-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-3 Groen Wit JO13-2 45634 4-1
C 22-09-2018 10:00 Boeimeer JO13-2 Bavel JO13-2 44045 7-0
C 22-09-2018 13:45 Unitas'30 JO13-5 JEKA JO13-6 45681 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV JO13-1 10 9 0 1 27 56 19 37 0
2 Unitas'30 MO13-1 10 8 2 0 26 23 7 16 0
3 DEVO JO13-1 10 8 0 2 24 51 26 25 0
4 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 10 6 0 4 18 28 26 2 0
5 Baronie JO13-5 10 5 2 3 17 28 19 9 0
6 Beek Vooruit JO13-3 10 4 1 5 13 25 19 6 0
7 WDS'19 JO13-1 10 3 1 6 10 23 38 -15 0
8 Roosendaal JO13-3 10 2 3 5 9 14 20 -6 0
9 Sprundel JO13-1 10 2 3 5 9 12 36 -24 0
10 JEKA JO13-5 10 1 0 9 3 19 41 -22 0
11 Hoeven JO13-2 10 1 0 9 3 14 42 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO13-1 3 3 0 0 9 15 0 15 0
2 Zwaluwe JO13-1 3 2 0 1 6 7 4 3 0
3 Unitas'30 MO13-1 3 1 0 2 3 5 10 -5 0
4 Beek Vooruit JO13-3 3 0 0 3 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-2 11 10 1 0 31 73 8 65 0
2 Unitas'30 MO13-1 11 8 0 3 24 34 9 25 0
3 Unitas'30 JO13-5 11 7 2 2 23 20 12 8 0
4 Bavel JO13-2 10 7 1 2 22 31 13 18 0
5 RSV JO13-2 11 7 1 3 22 28 10 18 0
6 Baronie JO13-5 11 5 2 4 17 22 25 -3 0
7 JEKA JO13-6 11 5 1 5 16 27 36 -9 0
8 Beek Vooruit JO13-3 11 4 2 5 14 21 19 2 0
9 Virtus JO13-2 10 2 1 7 7 23 26 -3 0
10 The Gunners JO13-1 11 2 1 8 7 11 32 -21 0
11 Advendo JO13-1G 11 2 0 9 6 11 54 -43 0
12 Groen Wit JO13-2 11 0 0 11 0 3 60 -57 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 16-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 23-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 04 Team training gaat_door
woensdag 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-07-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 18-07-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 25-07-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 01-08-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 08-08-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 15-08-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 22-08-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 29-08-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 05-09-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 12-09-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 19-09-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 26-09-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 03-10-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 10-10-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 17-10-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 24-10-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 31-10-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 07-11-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 14-11-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 21-11-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 28-11-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 05-12-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 12-12-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 19-12-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 26-12-18 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 02-01-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 09-01-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 16-01-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 23-01-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 30-01-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 06-02-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 13-02-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 20-02-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 27-02-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 06-03-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 13-03-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 20-03-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 27-03-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 03-04-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 10-04-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 17-04-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 24-04-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 01-05-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 08-05-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 15-05-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 22-05-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 29-05-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 05-06-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 12-06-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 19-06-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
wo 26-06-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 04 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven